آخرین وضعیت از سلامتی گوهر خیراندیش + واکنش هنرمندان

امید اسماعیل‌خانی، فرزند گوهر خیراندیش از ابتلایش مادرش به بیماری کرونا خبر داد و از مردم درخواست کرد برای سلامتی این بازیگر دعا کنند. فرزند گوهر خیراندیش و جمشید اسماعیل‌خانی در صفحه اینستاگرامش نوشت: “دعا کردن بهر مادر؛ این نعمت خداوندی از جمله مسایٔلی است که می توان به هنگام مریضی مادر و ناتوان شدن آن از خداوند منان خواستار بود. مادران زیباترین آهنگ عشق هستند که بدون این نعمت خداوندی نمی توان هرگز دمی از زندگی را به سر کرد. پس از همه شما می خواهم که برای سلامتی مادرم دعا کنید تا باری دیگر از این گوهر گرانقدر بهره لازم را ببریم ‌و مادرم قادر باشد بیماری کرونا را شکست بدهد.”

گوهرخیراندیش از جمله بازیگرانی است که از بدو آغاز همه‌گیری کرونا نسبت به خطرات این بیماری به هوادارانش هشدار می‌دهد. او پس از درگذشت پرویز پورحسینی، کریم اکبری مبارکه و اکبر عالمی بر اثر کرونا، ویدئویی را منتشر کرد و در حالی که اشک می‌ریخت از مردم درخواست کرد بیماری کرونا را جدی بگیرند.

واکنش هنرمندان

آرزوی سلامتی لاله اسکندری در استوری برای گوهر خیراندیش

فریدون جیرانی با انتشار این عکس نوشت:

با آرزوی سلامتی برای خانم گوهر خیراندیش .
ایشان‌ ساعتی پیش از ابتلای خود به  ویروس کرونا خبر دادند .

۰ ۰ رای
Article Rating
برچسب ها

حانیه مقصودی فر

میکروبیولوژیستی هستم که علاوه بر باکتری ها و ویروس ها، با حرف و کلمه ها هم بازی می کنم آخه میدونی چیه؟ بازی کردن جزء عمر گیمرها حساب نمیشه *_^
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن