آخرین وضعیت جسمی محمد علی کشاورز در بیمارستان

در این مطلب از جدولیاب، توضیحاتی درباره آخرین وضعیت جسمی محمد علی کشاورز در بیمارستان خواهیم داشت! با ما همراه باشید. محمد علی کشاورز در بیمارستان بستری است ولی حال عمومی‌ وی رو به بهبود است.

آخرین وضعیت جسمی محمد علی کشاورز

آرمان امام‌ بخش ، یکی از نزدیکان محمد علی کشاورز در گفت ‌و گو با خبرنگاران با تایید این خبر درباره حال عمومی وی گفت:

ایشان چند روز پیش به دلیل عارضه کلیوی در بیمارستان بستری شدند، ولی خوشبختانه حال‌ ایشان بهتر و وضعیت ایشان نیز پایدار است! کراتین خون ایشان بالا رفته بود و زمانی که این اتفاق رخ بدهد، کلیه از کار می ‌افتد! به همین دلیل به تشخیص پزشک‌ ایشان در بیمارستان بستری شدند ولی خوشبختانه در حال حاضر میزان کراتین خون‌ ایشان به حد طبیعی نزدیک شده است و وضعیت‌ ایشان پایدار است.

آرمان امام‌ بخش درباره زمان ترخیص محمد علی کشاورز هم توضیح داد:

حال عمومی‌ ایشان رضایت ‌بخش است و منتظریم پزشک‌ ایشان درباره زمان ترخیص‌ ایشان تصمیم بگیرند.

در پی بستری شدن محمد علی کشاورز ، امروز  سوم خرداد ماه سال ۱۳۹۹ شمسی هم سیدمحمد طباطبایی ، مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت به دیدار او رفت.

محمد علی کشاورز از بازیگران ماندگار و پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون متولد ۲۶ فروردین ماه سال ۱۳۰۹ شمسی در شهر اصفهان می باشد. محمد علی کشاورز که دارای نشان درجه یک فرهنگ و هنر است، در سینما، تئاتر و تلویزیون بارها در نقش ‌ها و ژانرهای گوناگون حضور داشته است. او در بازیگری، همراه علی نصیریان ، زنده ‌یاد جمشید مشایخی ، داود رشیدی و همچنین عزت ‌الله انتظامی پنج بازیگر مرد ماندگار تاریخ تئاتر و سینما و تلویزیون ایران به ‌شمار می ‌آیند.

محمد علی کشاورز تاکنون در حدود ۵۰ فیلم سینمایی ، بیش از ۳۰ سریال تلویزیونی و چندین تئاتر و تله ‌تئاتر به ایفای نقش پرداخته است. از آثار ماندگار محمد علی کشاورز ، به مجموعه‌ های تلویزیونی دایی‌ جان ناپلئون، آتش بدون دود، هزاردستان (در نقش شعبان استخوانی)، سربداران (در نقش خواجه قشیری)، افسانه سلطان و شبان (در نقش خوابگزار اعظم)، پدرسالار و گرگ‌ها می ‌توان اشاره کرد.

محمد علی کشاورز ایفاگر نقش‌ ای ماندگاری در تاریخ سینما بوده است که از جمله آن ها می توان به فیلم‌ های خشت و آینه ، آقای هالو ، رگبار»، صادق کرده ، شطرنج باد ، کمال‌ الملک ، مردی که موش شد ، کفش‌ های میرزا نوروز ، مادر ، پول خارجی ، دلشدگان ، روز واقعه ، ناصرالدین شاه اکتورسینما ، خسوف ، زیردرختان زیتون و همچنین غزال بوده است.

 

[تعداد: ۰   میانگین:  ۰/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating

وبگردی

ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x