آخرین وضعیت مجید صالحی پس از ابتلا به ویروس کرونا

مجید صالحی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود خبر از ابتلایش به کرونا داد و ضمن اینکه اشاره کرد ویروس فعلاً به شکل خفیف در بدن او کار می‌کند، از تمامی کسانی که آن ها را رنجانده حلالیت طلبید.

به گزارش خبرنگاران، مجید صالحی با انتشار تصویری از پیام یکی از دوستانش در صفحه اینستاگرام خود نوشت: این پیغام رو ۲ ساعت پیش یک عزیزی از رفقای قدیم که دیر به دیر باهم تماس می‌گیریم و پیغام میذاریم؛ یهویی برای من فرستاد.

جالبه اینکه من هم جواب تست pcrام مثبت شده و کرونا گرفتم (البته فعلاً از نوع خفیف) و ایشون طفلی خبر نداشت و گفت که برات صدقه دادم. رفتم به فکر این که مرگ چقدر نزدیکه، شاید با همین کرونا رفتنی باشم یا شاید به خاطر ناراحتی قلبی یا بر اثر تصادف و سانحه و…. علتها و دلایل دیگه. واقعاً هیچکس از فردای خودش خبر نداره.

پس با خودم گفتم چه خوبه اینجا از همه کسانی که ناراحتشون کردم، ناخواسته رنجوندم،(مثل عزیزانی که سر صحنه بودم نتونستم با لباس و گریم باهاشون عکس بگیرم) یا تو فکر بودم ودرگیر گرفتاریهای زندگی بودم متوجه نشدم ، برخورد خوبی نداشتم. یا لطف ومحبت بسیاری از شما دوستان جان رو نتونستم جبران کنم حلالیت بطلبم

(البته عدد آزمایشم ۳۰ هستش و نگران کننده نیست. حالا حالا متاسفانه باید تحملم کنید؛)

۰ ۰ رای
Article Rating
برچسب ها

فاطمه شعیب

معلم و مترجم زبان انگلیسی هستم اما علاقه به نویسندگی و خبرنگاری باعث شده این جا خدمت شما باشم...
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن