ماجرای کلاهبرداری سهیل سنگرزاده معروف به جون دل چیست؟ + فیلم

سهیل سنگرزاده قهرمان پرورش اندامی که در امریکا زندگی می کند و مرتبا از خودش ویدئویی منتشر می کند به کلاهبرداری متهم شده است . خانمی طی مصاحبه ی تلفنی در مورد سنگرزاده معروف به جون دل مدعی است که این چهره ی اینستاگرامی زندگی تجملی خود در ایالت کالیفرنیا را از قبال یک معشوقه فریب‌خورده به هم زده است. زن ایرانی به نام مریم مقیم در استرالیا که به سنگرزاده اعتماد کرد ،عاشق او شد و در پایان با کلاهبرداری ۴۰ هزار دلاری این شیاد زبردست غافلگیر شد.

معشوقه فریب‌خورده سهیل سنگرزاده که حدود ۵۰ سال دارد که باور ندارد این مرد با وجود کلاهبرداری از او حالا کلیپ هایی پر محتوا و انگیزشی انتشار می دهد. معشوقه وی حالا با شنیدن حرف هاسهیل سنگرزاده تصمیم به افشای خبر کلاه برداری گرفته است .

سنگرزاده مدرک مربیگری آسیایی در رشته بدنسازی و پرورش اندام دارد و در مورد شرایط کنونی خود چنین می گوید: «وزن من الان ۱۲۰ کیلو می باشد اما در اوج که بودم به ۱۴۳ کیلو هم رسیدم.دور بازویم نیز ۵۰ سانتیمتر است. در حالی که دور بازوی آرنولد ۶۳ سانتیمتر است».

۰ ۰ رای
Article Rating
برچسب ها

حانیه مقصودی فر

میکروبیولوژیستی هستم که علاوه بر باکتری ها و ویروس ها، با حرف و کلمه ها هم بازی می کنم آخه میدونی چیه؟ بازی کردن جزء عمر گیمرها حساب نمیشه *_^
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن