اسامی بازیگران سریال ترکی محافظ + خلاصه داستان و عکس

سریال ترکی محافظ یک سریال فانتزی تخیلی محصول کشور ترکیه است. نقش اول و کلیدیِ آن را چاتای اولوسوی بازی می‌کند. کارگردان این مجموعه گوننچ اویانیک می‌باشد. فصل اول شامل ۱۰ قسمت است و در تاریخ ۱۴ دسامبر ۲۰۱۸ از سایت رسمی Netflix به صورت یک فصل کامل پخش شد. این سریال تا فصل چهارم نیز تمدید شده‌است.

سریال ترکی محافظ
سریال ترکی محافظ

اسامی بازیگران سریال ترکی محافظ

چاتای اولوسوی در نقش هاکان دمیر
آیچا آیشین توران در نقش لیلا سانچاک
هازار ارگچلو در نقش زینب
اوکان یالابیک در نقش فیصل(فایسال) اردم
محمد کورتولوش در نقش مظهر دراگوشا
یوردائر آکور در نقش کمال
بورچین ترزی اوغلو در نقش رؤیا (همسر فیصل)
بوران کوزوم (به‌زودی، در فصل‌های آینده)
انگین اوزترک (به‌زودی، در فصل‌های آینده)

سریال ترکی محافظ
سریال ترکی محافظ

خلاصه داستان

مرد جوانی متوجه میشود که دارای قدرتی ویژه است. اکنون لازم است تا یاد بگیرد چگونه از نیروهایی که دارد استفاده کند تا از استانبول و تمام بشریت در مقابل نیروهای تاریکی که میخواهند دنیا را به نابودی بکشانند محافظ کند. در این راه هیچ انتخاب دیگری ندارد و دوستانش به کمک او می آیند… البته هنوز برای نتیجه گیری امتیاز این سریال زود است زیرا در اوایل و تا عصر انتشار امتیاز ۹.۵ از ۱۰ را سریال به خود داد اما به مرور نظر مخاطبان تغییر و به ۸.۹ از ۱۰ افت کرد که همچنان این روند ادامه داره. تبلیغات و معرفی های بسیاری برای این سریال توسط کمپانی نتفلیکس صورت گرفت و به نظر میرسد استاندارد های این کمپانی بازیگران ترکیه ای و عوامل سازنده رو مجبور کرده که در ساخت سریال تمام توان خود را به کار گیرند و از ساختار فاجعه بار سریال های داخلی ترکیه فاصله بگیرن .

مخاطبان در داخل ترکیه نسبت به سریال واکنش مثبتی داشتن هر چند مخاطبان اروپایی و آمریکایی هنوز آنچان روی خوشی به این سریال نشان ندادند.

نکته جالب انتخاب Ayça Aysin Turan برای این سریال سطح جهانی بوده که نشان از آینده موفق برایش خواهد داشت و احتمالا در سال های دیگر جایگزین سوپر استار های فعلی ترکیه می شود البته در صورت درست طی کردن پله های ترقی! هر چند بسیاری از کاربران در شبکه های اجتماعی ترکیه و آمریکایی، اغلب زیبایی ظاهری وی را دلیل انتخابش دانستند اما در نهایت این هنر بازیگری ست که با گذر زمان واقعیت را نشان می دهد.

[تعداد: ۰   میانگین:  ۰/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating
برچسب ها

وبگردی

ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x