اسامی بازیگران سریال جیران + خلاصه داستان

سریال خانگی جدید حسن فتحی با نام « جیران » از ۱۵ بهمن ماه سال جاری وارد مرحله تولید شد . فیلمبرداری سریال جیران در شهرک غزالی آغاز شده و همچنان ادامه دارد. نویسندگان سریال جیران احسان جوانمرد و حسن فتحی به صورت مشترک هستند ، اسماعیل حنیفه هم تهیه کنندگی جیران را بر عهده دارد .

خلاصه داستان سریال جیران

موضوع سریال جیران یک موضوع تاریخی است که در دوران قاجاریه در حال وقوع است. داستان سریال جیران قصه ی عشق و عاشقی ناصر الدین شاه قاجار به دختری به نام جیران است.

در خلاصه داستان این سریال آمده است:
«زنهار که طراز و طریقت گم شده و مجاز و حقیقت به هم آمیخته. سهم رعیت کابوس است و سهم سلطان تخت طاووس. کجاست تدبیر کریم‌خان که تاج شاهی پس بگیرد از ما ندانم‌کارها؟ کجاست شمشیر نادر که انتقام بکشد از ما خراب‌کارها؟ مملکت آشفته است و امیرکبیر در گور خفته است. هر نامی آبستن ننگ است و هر صلحی آبستن جنگ. آدمیزاد قبله عالم هم که باشد پناه می‌خواهد. قلعه‌ای می‌خواهد که جان‌پناهش باشد. برای اولاد آدم هیچ قلعه‌ای محکم‌تر از عشق نیست. بدهید همه‌جا جار بزنند که: ایهالناس! دیروز در حوالی تجریش پادشاه شما عاشق شد

بازیگران سریال جیران فتحی

حسن فتحی در جیران از بازیگران قدری چون بهرام رادان ، مریلا زارعی و پریناز ایزدیار بهره برده است. بهرام رادان در نقش ناصر الدین شاه و پریناز ایزدیار هم نقش جیران ، معشوقه ی او را بازی خواهد کرد .

قرار بود شبنم مقدمی مادر ناصرالدین شاه ، مهدی علیا را بازی کند که با انصراف او مریلا زارعی در این نقش بازی خواهد کرد .

۰ ۰ آرا
رأی دهی به مقاله
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن