استوار یکم میلاد خسروی که در درگیری با سارقان مسلح به شهادت رسید، که بود؟

در این مطلب از جدولیاب، توضیحاتی درباره استوار یکم میلاد خسروی که در درگیری با سارقان مسلح به شهادت رسید، خواهیم داشت! با ما همراه باشید. استوار یکم میلاد خسروی ، مامور تجسس کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس هنگام درگیری با سارقان مسلح به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

شب گذشته ۳۱ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ شمسی، در پی عملیات تعقیب و گریز سارقان منزل استوار یکم خسروی هنگام دستگیری سارقان مسلح به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

لازم به بیان است استوار یکم شهید خسروی با ۲۶ سال سن، مجرد بود و تک فرزند خانواده خود به شمار می آمد. این شهید شجاع، انقلابی و فداکار نقش زیادی تامین امنیت شهروندان و پیشگیری از وقوع جرایم و همچنین دستگیری سارقان در محدوده استحفاظی خود داشت.

حزئیات ماجرای شهادت استوار یکم میلاد خسروی

به دنبال شهادت استوار یکم میلاد خسروی بلافاصله موضوع به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد و در تحقیقات صورت گرفته، همکار وی گفت:

” حدود ساعت ۹ و نیم چهارشنبه شب بود و من به همراه شهید میلاد خسروی در حال گشت زنی در خیابان بودیم که ناگهان متوجه چهار مرد جوان شدیم. آنها دیلم به دست داشتند و می خواستند در یک خانه ویلایی را به زور باز کنند! از آنجایی که لباس شخصی به تن داشتیم به سراغ آن ها رفته و با معرفی خودمان از آنها خواستیم توضیح دهند چه کار می کنند اما ناگهان به ما حمله کردند و سعی داشتند راه فراری پیدا کنند. در همین موقع یکی از آن ها دست به اسلحه شد و به سمت میلاد خسروی شلیک کرد که تیر به گردن او اصابت کرد!

در همان لحظه یکی از متهمان را دستگیر کرده و به تعقیب متهمان دیگر پرداختم. یک خیابان آن طرف ‌تر موفق شدم نفر دوم را هم دستگیر کنم، اما دو نفر از آن ها متواری شدند. درگیری ما ۱۰ دقیقه بیشتر طول نکشید! “

در ادامه تحقیقات از دو متهم دستگیر شده، آن ها منکر سرقت شده و مدعی شدند که برای فروش مواد مخدر به آن خیابان آمده بودند و اسلحه نداشتند! به دستور بازپرس غلامی از شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران، دو متهم در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شدند.

تحقیقات برای دستگیری دو متهم فراری اوامه دارد.

[تعداد: ۰   میانگین:  ۰/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating

وبگردی

ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x