اظهارات هنرمند لبنانی در خصوص انفجار در بیروت و تخریب خانه اش + ویدئو

در پی انفجار روز سه شنبه در بیروت اظهارات هنرمند لبنانی را در خصوص آسیب دیذن خانه اش را خواهیم خواند .

 الیسا هنرمند لبنانی اظهار داشت که در اثر انفجاری که روز سه شنبه در بندر بیروت رخ داد خانه وی کاملاً آسیب دیده است.

اظهارات هنرمند لبنانی در خصوص انفجار در بیروت و تخریب خانه اش + ویدئو

الیسا از طریق حساب کاربری خود در توییتر نوشت: خانه‌ام ویران شد، اما مهم حفظ لبنان است. از این اتفاق در کشورم قلبم به درد آمده‌است. خدا را شکر حال من خوب است و امیدوارم کشورم آسیب زیادی ندیده باشد و کسی شهید نشده باشد و مجروحان بهبود پیدا کنند. تمام خانه من آسیب دیده است، اما این مهم نیست، مهم این است که خداوند از لبنان محافظت کند.

وزارت بهداشت لبنان در آمار جدید خود اعلام کرد که تعداد کشته‌ها بیش از ۳۰ نفر است. پیشتر صلیب سرخ لبنان گفته بود کشته‌ها ۷۰ نفر است. وزارت بهداشت لبنان می‌گوید ۲۵۰۰ نفر تا این لحظه زخمی شده‌اند.

اظهارات هنرمند لبنانی در خصوص انفجار در بیروت و تخریب خانه اش

در همین راستا هیفا وهبی دیگر خواننده لبنانی هم گفت که خانه‌اش آسیب دیده و شیشه خانه‌اش روی مستخدمین زن داخل خانه، سقوط کرده است و مجبور شده آنها را به بیمارستان ببرد.

خانه الیسا و هیفا وهبی از میان سابریتیها، بیشترین خسارت از انفجار بیروت را دیده‌است. هیفا وهبی در هنگام انفجار بزرگ بیروت در حال بازی در سریال “أسود فاتح” بوده است.

 

نادین نسیب یکی دیگر از سلبریتی‌های لبنانی است که خانه‌اش در انفجار بیروت بسیار آسیب دید. به گفته خبرنگاری به نام ریما جیم، نادین نسیب بر اثر جراحات وارده از افجار بیروت شش ساعت در اتاق عمل بود. در زیر فیلمی از خانه این سلبریتی لبنانی را بعد از انفجار می‌بینید.

 

بیشتر بخوانید : 

عکس نوشته همدردی با مردم لبنان ویژه پروفایل و استوری + ویدئو انفجار

[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن