فرهنگ و هنر

اولین اتاق فرار تلویزیونی با حضور سعید فتحی روشن کی آغاز می شود؟ | جزئیات شرکت در برنامه بازیمون

برنامه تلویزیونی بازیمون یک برنامه معمایی و ماجراجویانه و پر از رمز و راز میباشد.در این برنامه منتالیست معروف سعید فتحی روشن و هم دستانش معماهایی طرح میکنند و شرکت کننده ها با عبور از اتاق های مختلف ضمن حل معماها در نهایت به میز شام میرسند این برنامه را میتوان اولین اتاق فرار تلویزیونی در نظر گرفت که با ژانر هیجان و ترس از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.

بازیمون

در مسابقه بازیمون علاوه بر سعید فتحی روشن، شکوفه عزیزی دیگر شرکت کننده عصر جدید نیز حضور دارد. شکوفه عزیزی همان عروسک‌گردانی است که با وجود اجراهای زیبا نتوانست به فینال عصر جدید راه پیدا کند. این برنامه را عباس اختری کارگردانی می‌کند که پیش‌تر «تب تاب» را برای شبکه سه ساخته بود.

شرایط شرکت و قوانین مسابقه بازیمون

برای شرکت در مسابقه بازیمون باید یک گروه سه نفری تشکیل بدهید و نفر چهارمی را نیز به عنوان جایگزین معرفی کنید. قوانین شرکت در این مسابقه را بخوانید:

*رعایت موازین اخلاقی و شرعی طبق قوانین سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران الزامی است.

* کسانی که ثبت نام میکنند در نظر داشته باشند که اگر در گروهشان خانم ها و آقایان ، مشترک ، حضور دارند میبایست نسبت درجه یک با یکدیگر داشته باشند.

*حداقل سن ثبت نام برای گروه‌ها ۱۶ و حداکثر ۵۰ میباشد.

* حضور شرکت کنندگان در استودیو برنامه (شهر تهران) و مطابق با برنامه زمانبندی گروه برنامه ساز، الزامی است و شرکت کنندگان موظف اند در زمان مقرر در محل تعیین شده حضور داشته باشند.

*شرکت کنندگان ملزم به رعایت رازداری نسبت به معماهای برنامه و روش‌های حل آن میباشند.

*شرکت در برنامه بازیمون، نیاز به اطلاعات تخصصی ندارد و دارا بودن اطلاعات عمومی طبق قوانین اتاق فرار برای انتخاب گروه ها ملاک میباشد.

*فعالیت شرکت کنندگان در فضای مجازی باید بر اساس رعایت موازین اخلاقی جمهوری اسلامی ایران باشد.

*شرکت کنندگان از نظر جسمی و روحی باید صلاحیت لازم جهت شرکت در مسابقه را داشته باشند.

*لازم است در انتخاب اعضای گروه خود به این نکته توجه داشته باشید که امکان تغییر اعضای معرفی شده در ثبت نام اولیه وجود ندارد و تنها نفر رزرو که در ثبت نام معرفی میشود به عنوان جایگزین یکی از افراد اصلی میتواند در برنامه شرکت کند.

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
برچسب ها

وبگردی

نوشته های مشابه

دیدگاه بگذارید

avatar
  ایمیل برای اطلاع رسانی  
بهم خبر بده
دکمه بازگشت به بالا