ایده های زیبا با پوست پسته برای کاردستی + ویدئو

در این مطلب می توانید ایده های زیبا با پوست پسته را در قالب وسایل تزئینی ، جاشمعی و … ببینید ، ویدئوهایی آموزشی نیز در این رابطه آماده کرده ایم که خواهید دید .

گل کاکتوس با پوست پسته

یکی از ایده‌های جالب برای ساختن کاردستی با پوست پسته، ساخت گل کاکتوس گوشت برگی یا به اصطلاح ساکولنت است. برای ساخت این کاردستی جالب به مقداری پوست پسته، رنگ روغن یا گواش برای رنگ کردن پوست پسته‌ها و چسب (چسب مایع یا چسب تفنگی برای چسباندن پوسته‌ها به یکدیگر) نیاز خواهید داشت. برای انجام این کار اگر پسته‌های شما بو داده و شور بوده‌اند، ابتدا آن‌ها را بخوبی با آب بشویید تا حالت نمکی آن‌ها برطرف شود؛ سپس بعد از خشک شدن آن‌ها دست به کار شوید و پوسته‌ها را رنگ آمیزی کنید؛ اگر هنر خوبی در رنگ آمیزی داشته باشید می‌توانید پوسته‌ها را با دو رنگ قرمز و سبز رنگ کنید و محل جدایی رنگ‌ها را با در یکدیگر مات کنید تا نتیجه کار شبیه به یک کاکتوس کاملا طبیعی جلوه کند.

 

کاردستی با پوست پسته

 

جا شمعی با پوست پسته

یکی دیگر از ایده‌ها برای ساخت کاردستی با پوست پسته، ساخت یک جا شمعی به شکل گل با پوست پسته است. برای ساخت این کاردستی نیز مانند گل کاکتوس به پوست پسته، رنگ روغن یا گواش برای رنگ کردن پوست پسته‌ها (اختیاری) و چسب و به تعداد لازم شمع دایره‌ای نیاز خواهید داشت. ساختن این کاردستی نیز کار سختی نیست؛ با نگاه به الگوی آن می‌توانید به راحتی این جا شمعی زیبا را در خانه بسازید. با این حال یک ویدئوی آموزشی در این خصوص برای شما قرار داده‌ایم.

 

ایده های زیبا با پوست پسته برا ی تزیین درخت

شاید درست کردن درخت تزیینی آن هم با پوست پسته کار کمی سختی باشد؛ اما اگر ابزار آن را در دست دارید، دست به کار شوید و این کار را امتحان کنید. در ادامه شما را با چند ایده برای این کار آشنا خواهیم کرد. در ابتدا یک ویدئوی آموزشی و سپس چنده ایده را مشاهده خواهید کرد.

 

کاردستی با پوست پسته

 

چند ایده تصویری دیگر برای ساخت کاردستی با پوست پسته

 

کاردستی با پوست پسته

کاردستی با پوست پسته

 

ساخت طاووس با پوست پسته

 

کاردستی با پوست پسته

 

بیشتر بخوانید :

خواص پوست تازه پسته همراه با طرز تهیه مربای پوست پسته به دو روش آسان

۰ ۰ آرا
Article Rating

فرزانه سمندر

استقلالی ام و عاشق نوشتن، کار خبرنگاری رو از آوای ساوه شروع کردم و مدت 15 ساله با گروه مجلات کلبه و کولاک آشنا هستم و همکاری می کنم.
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن