بررسی آزادی بابک زنجانی + جزئیات پرداخت بدهی بابک زنجانی

در این مطلب از جدولیاب، توضیحاتی درباره خبر آزادی بابک زنجانی و همچنین جزئیات پرداخت بدهی بابک زنجانی از زبان وکیل مدافع وی خواهیم داشت! با ما همراه باشید. رسول کوهپایه ‌زاده ، وکیل مدافع بابک زنجانی از تلاش وی برای بازپرداخت بدهی ‌های موکل خود به شرکت نفت خبر داد!

رسول کوهپایه ‌زاده ، وکیل مدافع بابک زنجانی درباره خبر آزادی بابک زنجانی گفت:

” از آزادی ایشان مطلع نیستم، من هم در فضای مجازی چیزهایی دیده ‌ام. مطابق رای قطعی دیوان عالی کشور، صراحتا گفته شده است چنانچه آقای زنجانی موفق به پرداخت بدهی خود شود، استحقاق ماده ۱۱۴ قانون مجازات‌ های اسلامی را دارا است. “

رسول کوهپایه ‌زاده ، وکیل مدافع بابک زنجانی با بیان این‌ که ماده ۱۱۴ قانون مجازات ‌های اسلامی مستقیما اشاره به عفو و بخشش دارد، تاکید کرد:

” در رای قضایی دیوان آمده است که چنانچه ایشان بدهی‌ خود را پرداخت کنند، می‌ توانند از این ماده بهره مند شوند. مطلع هستم مدتی است که تلاش ‌های قابل توجهی برای بازپرداخت بدهی ‌های آقای زنجانی صورت گرفته است که بنا به دلایلی، مسائل محرمانه است و البته به دلیل مسائل تحریمی نمی ‌توان آن ها را بازگو کرد، اما همین قدر می‌ توانم عنوان کنم که اراده جدی صورت گرفته است تا آقای زنجانی بدهی های خود را پرداخت کند. “

لازم به بیان است چندی پیش چندی پیش خبری مبنی بر آغاز فعالیت بابک زنجانی در اینستاگرام و فیس بوک در رسانه ها منتشر شده بود! در حالی که بابک زنجانی ، متهم نفتی به اتهام اخلال در نظام اقتصادی جمهوری اسلامی ایران در زندان به سر می‌ برد، این اتفاق ، عجیب و پر حاشیه بود! جای سوال است که چرا صفحات اجتماعی بابک زنجانی پس از چند سال بار دیگر فعال شده اند؟

[تعداد: ۱   میانگین:  ۵/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating

وبگردی

ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x