برنامه زنده شبکه ایران کالا با صاحب امتیاز مجلات کلبه سرگرمی و کولاک و سایت جدول یاب

جواد نبوتی صاحب امتیاز مجلات کولاک و کلبه سرگرمی و سایت جدولیاب در برنامه زنده کارآفرینان از شبکه ایران کالا روند انتشار این دو مجله و سایت جدولیاب و چگونگی انتشار مجلات جدول و درباره بیوگرافی این دو مجله و زمان افتتاح سایت جدولیاب به مخاطبان خود توضیحاتی دادند که از نظرتان می گذرد.

گفتنی است دو هفته نامه کلبه سرگرمی و دو هفته نامه کولاک اول و پانزدهم هر ماه از سال ۱۳۸۳ تاکنون در حال انتشار و در سراسر کشور توزیع می شود و به عنوان پرتیتراژ ترین مجلات جدول و سرگرمی ایران محسوب می گردد.

در ضمن سایت جدول یاب که از سال ۱۳۹۶ راه اندازی شده است با قوی ترین منبع راهنمای حل جدول جز پربازدیدترین سایت های جستجوی کلمات است که هر روزه صدهزار کاربر به این سایت مراجعه و با جستجوی کلمات و حل جداول شرح در متن ، کلاسیک ، واژه یابی و سودوکو نسبت به تقویت حافظه خود و بالاتر بردن اطلاعات عمومی به این سایت مراجعه می کنند در ضمن در سایت جدول یاب مدت یکسال است که بلاگ آن نیز راه اندازی شده است که هر روزه جدیدترین مطالب دانستنی ها ، فرهنگ و هنر ، سلامت ، گوناگون ، مذهبی ، تاریخ و … در حال انتشار است که بازدید این بلاگ نیز در کنار جدول یاب حائز اهمیت است و همه روزه نزدیک به ۴۰ هزار کاربر از مطالب بلاگ جدول یاب دیدن می کنند.

۰ ۰ رای
Article Rating
[تعداد: ۲   میانگین: ۵/۵]
برچسب ها

حوا ابراهیم نژاد

به نام دادار حق هم او اول و آخر است و هم او ظاهر و باطن. خبرنگاری حرفه‌اي است كه شب و روز ندارد. حرفه ای که قلم را در دست می گیرد و قسم به آن که باید از آن سخن صدق ببارد. یک نویسنده و خبرنگار موفق واقعیت ها را در غالب حقیقت شرح می دهد نه در قاب شرحیات و شایعات. این حقیر تلاش دارد که نویسنده ای صادق باشد.ارادتمند شما
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن