تاریخ دقیق روز جهانی تناسب اندام در تقویم سال ۹۹

فرزانه سمندر ، اختصاصی جدول یاب : داشتن تناسب اندام برای هر انسانی یکی از ملزوماتی هست که می خواهند همیشه داشته باشند ، در تقویم جهانی نیز یکی از مناسبت هایی که وجود دارد روز جهانی تناسب اندام می باشد که در این مطلب « تاریخ دقیق روز جهانی تناسب اندام » را بررسی می کنیم .

تاریخ دقیق روز جهانی تناسب اندام

تاریخ روز جهانی تناسب اندام در تقویم شمسی

چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹

تاریخ روز جهانی تناسب اندام در تقویم میلادی

۲۷ مه ۲۰۲۰

تاریخ روز جهانی تناسب اندام در تقویم قمری

۴ شوال ۱۴۴۱

رازهای داشتن تناسب اندام :

اگر تصور می‌کنید که حرکات کششی بهترین راه برای شروع تمریناتتان است، کاملاً در اشتباه هستید؛ انجام حرکات کششی روی عضلات سرد ممکن است منجر به آسیب دیدگی شود، مهم نیست که چه ورزشی می‌خواهید انجام دهید، بهتر است قبل از شروع ابتدا بدنتان را گرم کنید و بعد حرکات کششی را انجام دهید.

بهترین روش برای گرم کردن نوع سبکی از همان ورزشی است که می‌خواهید انجام دهید مثلاً اگر می‌خواهید پیاده روی کنید، ورزشتان را با ۵-۳ دقیقه پیاده روی کند شروع کنید، تمرینات کششی ملایم را نیز بعد از تمریناتتان انجام دهید.

یک مایل پیاده روی به همان اندازه یک مایل دویدن کالری می‌سوزاند علاوه بر این، پیاده روی فواید خاصی برای کاهش وزن دارد؛ نیمی از سوخت بدن در حین پیاده روی از چربی‌ها تامین می‌شود اما طی دویدن، کمتر از یک سوم کالری‌های سوخته شده از چربی‌ها تامین می‌شود.

بیشتر بخوانید : تاریخ دقیق روز جهانی همبرگر در سال ۹۹ چه روزی است ؟

[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x