تاریخ دقیق روز جهانی همبرگر در سال ۹۹ چه روزی است ؟

در تقویم جهانی روزی را به نام روز جهانی همبرگر نامیده اند که ما در این مطلب به تاریخ دقیق روز جهانی همبرگر در تقویم سال ۹۹ پرداخته ایم .
روز جهانی همبرگر در تقویم چه روزی است ؟

تاریخ دقیق روز جهانی همبرگر در سال ۹۹

۲۸ می هر سال روز جهانی همبرگر نامیده شده است. که در سال ۹۹ این روز مصادف است با پنجشنبه ، ۸ خرداد [ جَوزا ] ۱۳۹۹

تاریخ روز جهانی همبرگر در تقویم شمسی

تاریخ روز جهانی همبرگر در سال ۹۹ مصادف است با :

پنجشنبه ، ۸ خرداد [ جَوزا ] ۱۳۹۹
۸ / ۳ / ۱۳۹۹

تاریخ روز جهانی همبرگر در تقویم میلادی

تاریخ روز جهانی همبرگر در سال ۹۹ به میلادی مصادف است با :

۲۰۲۰ May 28 , Thursday
۲۸ – ۵ – ۲۰۲۰

تاریخ روز جهانی همبرگر در تقویم قمری

تاریخ روز جهانی همبرگر در سال ۹۹ به قمری مصادف است با :

الخمیس ، ۵ شوال ۱۴۴۱
۵ / ۱۰ / ۱۴۴۱

روز جهانی همبرگر چه روزی است ؟

خوردن برگرها برای بسیاری از ما به معنی خوشبختی واقعی هستند؛ شما میتوانید همبرگر خود را با پیاز و یا سس کبابی تزئین کنید و با اضافه کردن پنیر نیز از آن لذت دو چندان ببرید.

به هر حال، سخت است به نتیجه برسیم که برگر غذای کامل نیست، خصوصا امروز که به عنوان روز برگر به نام این غذای محبوب در نظر گرفته شده است.

روز برگر توسط شخصی به نام آقای هاید تاسیس شد تا غذای مورد علاقه خود را جشن بگیرد. گفته شد که برگرها در هامبورگ آلمان کشف شده اند و اگر چه همبرگر نام خود را از شهر هامبورگ (آلمان) وامدار است، اما این غذا مشهور و جهانی است.

در ابتدا آن را به عنوان یک استیک هامبورگی می شناختند، که در یک ظرف سرو می شده است و با تغییرات متعدد، یک روز را راه خود را بر روی یک نان، پیدا کرد و سپس دوستانی همچون پنیر،گوجه و… را در کنار خود دید.

روز همبرگر را درخانه یا رستوران جشن بگیرید

اگرچه اولین برگر ها از گوشت قرمز بوده اما اینک این غذای خوشمزه با گوشت سفید نیز تهیه می شود.معمولا هنگامی که از همبرگر سخن گفته می شود ذهن انسان به سراغ فست فود ها یا حتی برند هایی مثل مک دونالد می رود.

اما خوبی همبرگر آن است که حتی می توانید لذت خوردن یک برگر رویایی دست پخت خود را را در خانه تجربه کنید. روز برگر فرصتی برای شما است که از این گنجینه خوشمزه بیشتر از قبل لذت ببرید!

روز برگر که هر ساله در ۲۸ ماه مه برگزار می شود یکی از ساده ترین، سرگرم کننده ترین و خوشمزه ترین روزهاست و لذت خوردن همبرگر آبدار در کنار دوستان و آشنایان می تواند تجربه ای تکرار نشدنی را برای شما رقم بزند.

در بدترین حالت در روز همبرگر شما می توانید با یک همبرگر متوسط، اما خوشمزه در آشپزخانه خود جشن بگیرید. اگر حوصله آشپزی ندارید می توانید برگر خود را از بیرون سفارش دهید.

امروزه بسیاری از فست فود ها در زمینه پخت همبرگر تجربه یافته اند و برای ارسال آن نیز از جعبه برگر های زیبا در طرح ها و مدل های مختلف استفاده می کنند.

بیشتر بخوانید : تاریخ دقیق روز جهانی بدون رژیم در تقویم سال ۹۹ چه روزی است ؟

[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x