فرهنگ و هنر

تاریخ دقیق کنسرت حامد همایون در یوتیوب

در این مطلب، توضیحاتی درباره تاریخ دقیق کنسرت حامد همایون در در کانال یوتیوب موسسه ترانه شرقی خواهیم داشت! با ما همراه باشید. با شیوع ویروس کرونا در کشور، برخی از خوانندگان و هنرمندان با برگزاری کنسرت های زنده در لایو اینستاگرام صفحه ی شخصی خود، تمام تلاش خود را در جهت انرژی سازی برای مردم به کار بستند! حامد همایون ، خواننده موسیقی پاپ نیز تصمیم دارد کنسرتی را در کانال یوتیوب ترانه شرقی در روز پنجشنبه هفتم فروردین ماه سال ۱۳۹۹ شمسی از زادگاه خود یعنی شهر شیراز و در ساعت ۱۹ برگزار نماید!

 

حامد همایون ، خواننده موسیقی پاپ ساعت ۱۹ روز پنجشنبه هفتم فروردین ماه از زادگاه خود شهر شیراز به همراه تعدادی از نوازندگان جوان این شهر در فضای مجازی کنسرت آنپلاگد برگزار می کند. این کنسرت در تاریخ و زمان اعلام شده از طریق کانال و صفحه های مرتبط با موسسه ترانه شرقی در فضای مجازی پیش روی طرفداران این خواننده قرار می گیرد. طبق برنامه ریزی های انجام گرفته طی کنسرت آنپلاگد حامد همایون در فضای مجازی قطعات منتخب این خواننده که طی سال های گذشته در قالب آلبوم ” دوباره عشق ” و تک آهنگ ها منتشر شده، اجرا می شود.

بد نیست بدانید واژه آنپلاگد در موسیقی‌ شناسی به شکلی از اجرای موسیقی گفته می‌ شود که به‌ وسیله ی سازهای آکوستیک نواخته شود. از مشخصات این نوع اجرا می توان به اجراهای متفاوت مبتنی بر بداهه نوازی و جایگزین کردن سازهای آکوستیک به جای گونه الکتریکی‌ آن ها اشاره کرد.

حامد همایون از جمله خوانندگان موسیقی پاپ ایارن است که طی سال های اخیر فعالیت های هنری خود را تحت مدیریت موسسه ترانه شرقی به مدیریت محسن رجب پور انجام می دهد. او چندی پیش آلبوم ” دوباره عشق ” را از سوی شرکت ترانه شرقی روانه بازار موسیقی کرد که این آلبوم با استقبال مخاطبان مواجه شد. این خواننده غیر از تهران در شهرستان های و شهرهای مختلف کشورهای اروپایی ، کشور استرالیا و کشور ایالات متحد آمریکا نیز چندین کنسرت را برگزار کرده است.

 

 

کادر امتیازدهی

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

وبگردی

نوشته های مشابه

دیدگاه بگذارید

avatar
  ایمیل برای اطلاع رسانی  
بهم خبر بده
دکمه بازگشت به بالا