تعبیر خواب شهید شدن | شهید شدن در خواب نشانه چیست؟

در این پست از جدول یاب تعبیر خواب شهید شدن از نظرتان می گذرد. شهادت به معنای کشته شدن در راه خدا، از آموزه‌های دین اسلام است که با آموزه‌هایی دیگر همچون جهاد پیوند دارد. در روایات اسلامی، شهادت بالاترین خوبی‌ها معرفی شده است. و به همین علت شهید شدن در خواب بیانگر عمر طولانی ، خیر و برکت و رزق و روزی می باشد. با ادامه مطلب همراه ما باشید.

تعبیر خواب شهید شدن
تعبیر خواب شهید شدن

تعبیر خواب شهادت از نظر محمد ابن سیرین 

اگر در خواب بیند که شهادت می آورد و بیننده مصلح بود، دلیل است با شهادت از دنیا برود. اگر مفسد بود، دلیل که ازگناه توبه کند. اگر مشرک بیند مسلمان شود.

تعبیر خواب شهید شدن همسر از نظر جابر مغربی 

اگر مردی خواب ببیند که همسر خود در جنگ و یا در عملیاتی در راه خدا شهید می شود و برای او می گرید ، نشانه عمر با برکت و رزق و نعمت است به نشانه عنایت حق تعالی و یا سفرهای طولانی و زیارتی می باشد.

و اگر زن و یا دختری خواب ببیند شوهر و یا نامزد خودش را از دست می دهد و شهید می شود،  نشانه است که صاحب اولادی پاک و صالح می شوند و بواسطه داشتن اولاد پاک و خلف زندگی آن ها پر برکت خواهد شد. انشاا…

تعبیر خواب شهید از نظر امام صادق (ع) 

اگر زنی در خواب ببیند که شوهر (همسر) خود در نبردی با دشمنان شهید شده است تعبیر این است که کارهای دنیا بر او آسان شود و از آتش دوزخ ایمن می شود.

تعبیر خواب شهید شدن پدر از نظر خالد اصفهانی 

شهید شدن بابا (پدر) در رویاهای ما بر دوازده وجه است:

 • اول: سخن های درست
 • دوم: گذراندن حاجت
 • سوم: ولایت
 • چهارم: مال مجموع
 • پنجم: دوست
 • ششم: فرزند
 • هفتم: رفیق
 • هشتم: روزی فراخ
 • نهم: ایمنی
 • دهم: کنیزک
 • یازدهم: یافتن جاه
 • دوازدهم: نزلت

تعبیر خواب شهید شدن برادر از نظر ابن سیرین 

اگر کسی ببیند برادر (تنی یا ناتنی) خود در جنگ جبهه و یا در راه خدا و یا در شغلی که فعالیت دارد شهید شده است، نشانه این است که پسری جوان از نزدیک ترین دوستان خواب بیننده به زودی درخت دامادی به تن می کند و بساط شادی و عروسی برپا خواهد شد.

شنیدن خبرهای بسیار خوشحال کننده پیدا کردن روحیه هدف و امید بسیار بالا برای صاحب رویا معنی این خواب است در واقع به شهادت رسیدن برادر (داداش) در رویاهای ما نشانی از اتفاقات خوش آیند است رسیدن به بهترین آرزوهای دیرینه و یا عروسی عقد و نامزدی دوستان نزدیک است.

تعبیر خواب شهید شدن

تعبیر خواب شهید شدن دوست و رفیق صمیمی از نظر علامه مجلسی 

شهید شدن دوست صمیمی بر چهار وجه است:

 • اول: قدر و منزلت
 • دوم: فرمانروائی
 • سوم: مال و نعمت
 • چهارم: فرزند

معبران می گویند:

اگر دیدی دوستت شهید شده یا خبر شهادتش را به تو می دهند صاحب فرزندی صالح و خلف می شوی و اگر مجرد باشی به مال و یا نعمتی دست پیدا می کنی که دسترنج زحمات خودت است.

تعبیر خواب شهید شدن از نظر ابن سیرین

اگر کسی ببیند که دیگران که او را می شناسد یا نمی شناسد شهید شده است، نشانه این است که صاحب رویا چیزی را به دست می آورد که تاکنون از آن صرف نظر کرده بود و یا اینکه شخص مجبور به انجام کارهای خدماتی خواهد شد.

شهید شدن دیگران در خواب دلالت بر این دارد که خواب بیننده بر مشکلاتش غلبه خواهد کرد.

 

بیشتر بخوانید:

تعبیر خواب مرده | دیدن مرده در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب زخم | دیدن زخم در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب خون | دیدن خون در خواب نشانه چیست ؟

تعبیرخواب من چیه؟ | تعبیر خواب شما توسط معبر جدول یاب

۰ ۰ آرا
رأی دهی به مقاله
برای امتیاز به این نوشته جدولیاب کلیک کنید!
[کل: ۴ میانگین: ۴.۸]
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
147 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین پرطرفدار
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
ریحانه
ریحانه
9 روز قبل

سلام لطفا جواب بدید ممنون من خواب هامو بیشتر صبح ها میبینم دختر هستم ۱۵ سالمه خواب دیدم که یه مرد هستم و عراقی ها به ایران حمله کردند و وارد خانه های ما شدند و هرکس را زنده می دیدند میکشتند اسلحه هاشون زیاد بود من خودم را هر جا پنهان میکردم تا مرا نبینند تا اینکه من امدم بیرون و خوابیدم و خودم را به مردن زدم تا اینکه عراقی ها میآمدند و من ترسیدم که مرا بلند کنند بلند شدم و پریدم پرواز میکردم گوشه ی دیوار بالای سقف کنده بود جوری که آسمان پیدا میشد من… مطالعه بیشتر »

ریحانه
ریحانه
12 روز قبل

سلام من یک ماهی هست ک نامزد کردم بعد نامزدم رفتن سوریه برا دفاع از حرم دیشب خواب دیدم که بهم گفتن شهید شدن و اخرین حرفاشونو واسم ضبط کردن میگفتن ارزوم شهادت و ازادی بود که به امید خدا دارم بهش میرسم بعد من ک این حرفارو شنیدم اینقدر گریه کردم بعد از شدت گریه از خواب پریدم خواهش میکنم تعبیرشو بهم بگین

Last edited 12 روز قبل by ریحانه
علی
علی
1 ماه قبل

سلام من خواب دیدم که با چند نفر اسلحه داریم و داشتیم دششمنو میکشتیم که یهو زخمی شدیم و گیر افتادیم همه کسایی همراهم بودم همونجا شهید شدن منم زخمی شدم بعد یه دانشی اومدش چون میگفتیمشون داعشی و سرمو داشتن پی‌بردن اینقدر درد داشت که حتی انگاره واقعی بود میخواستم از دردش از خواب بیدار شم ولی تحمل کردم بعد یهو روحم رفت به بهشت کجا نمیدونم بعد اومدم پایین کنار خونوادم اونا منو نمیدیدن ولی من میدیدمشون

جدول یاب
مدیر
24 روز قبل
پاسخ به  علی

با سلام کاربر گرامی این خواب می تواند به ترس و اضطراب مهار نشده ی درونی شما اشاره داشته باشد که در طول روز و در زمینه های مختلف در حال تهدید قوای روانی شما می باشد. ترس هایی که شاید زیاد مهم نیستند اما فکر کردن به آنها ذهن شما را درگیر کرده است لازم است تا منشا این افکار را شناخته و به شیوه ای منطقی با آن ها رو به رو شوید.

فاطمه
فاطمه
1 ماه قبل

سلام من خاب دیدم تویه یه جنگیم همه مردن و فقط من موندم تو دلم میگم خدایل چرا منو شهید نکردی ی دفعه من از دنیا میرم بعد همینطور ب سمت اسمون پرواز میکنم یهو ب ی جایی میرسم یه عالمه ادم واستادن همشون لباسای سفیدو سبز پوشیدن و انگار جلوتر ائمه هم ایستادن یهو ی نور خیلی شدیدی میاد انگار نور خدا بود و هممون سجده میکنیم و بعد بهمون میگن همتون شهید شدین و وقتی ک میخاستیم پاشیم و بریم سمت بهشت از خواب بیدار میشم

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  فاطمه

با سلام کاربر گرامی این خواب اشاره به افکار و اهداف روزهای اخیر شما دارد. اهدافی که نتیجه بزرگی برای تان خواهد داشت. ذهن شما با دیدن این خواب از شما میخواهد تا از مسئولیت های خود در این راستا غافل نباشید و از کارهایی که موجب کاهش اعتماد به نفستان میگردد خودداری کنید.

نازی
نازی
1 ماه قبل

سلام ده سالمه و اسمم نازنینه خوابد دیدم داشتم می جنگ گیدم و شهید شدم فک کردم اخرین ضربان قلبمه چادر با اینکه باد نمی امد هوا تو ش میچید یعدفعه یه نور سفید امد من دویدم دویدم انگار امام زمان بود و داشتم به ایشون میرسیدم شهید شدم
مثل یه فیلم…
ممنون میشم تعبیرش رو بگین

نازی
نازی
1 ماه قبل

سلام من نازنیم و ده سالمه خواب دیدم همراه چند مرد می جنگیدم نور افتاب به صورت می تابید باد توی چادر همه شهید شدن جز من و بعد جنگ گیدم شهید شدم فک کردم اخرین ضربان قلبم بود تا اینکه یه نور سفید رد شد من بلند شدم بدو بدو رفتم انگار امام زمان بود رسیدم دیدمشون بعدش همه منو تیر زدن و شهید شدم

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  نازی

با سلام کاربر گرامی انشاالله خوابتان نشان از عمر طولانی شماست.

محمد سجاد
محمد سجاد
1 ماه قبل

با سلام و خداقوت خدمت شما
بنده چندین سال پیش خواب دیدم با یک آقا سبز پوش و چندین نفر دیگر داریم میجنگیم و بنده شهید میشوم

چند سال بعد در خواب دیدم داعشی ها به من و چند دیگر حمله کردند و من تیر خوردم اما خودم زدم به مردن
میخواستم بهشون حمله کنم که از خواب بیدار شدم

ممنون میشم تعبیر این دو خواب رو بفرمایید
با تشکر

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  محمد سجاد

با سلام کاربر گرامی خواب اولتان انشاالله نشان از غمر طولانی شما دارد و اما ذر تعبیر خواب دومتان این خواب می تواند به نوعی درگیری ذهنی یا استرس کنترل نشده در شما اشاره داشته باشد که در وضعیت عادی، موجب ایجاد تنش در شما می شوند. این خواب از شما می خواهد تا محرک هایی که این افکار منفی را در شما ایجاد می کنند را شناخته و به شیوه ای منطقی با آن ها رو به رو شوید.

ابراهیم
ابراهیم
1 ماه قبل

در خواب دیدم که یک جمع شهید روی زمین بودندبالاسرشون بودم و ۲_۳ نفر از آنها ناله میکردند

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  ابراهیم

با سلام کاربر گرامی گمان میرود این خواب نشان می‌دهد شما نیاز دارید تا احساساتتان را بیشتر بروز دهید مخصوصا زمانی که چیزی شما را غمگین و یا خوشحال می‌کند. ناله کردن در خواب همچنین می‌تواند هشداری از سمت ضمیر ناخودآگاه شما باشد که توجه شما را به مسئله‌ای خاص جلب می‌کند که خوب پیش نمی‌رود.

Kayla Mohammedi
Kayla Mohammedi
2 ماه قبل

سلام وقت بخیر
چند شب قبل من خواب دیدم که پسر همسایه مان میمرد ولی دوباره زنده میشه و بعدش خبر میارن که بردار کوچک اش شهید شده
لطفاً تعبیر اش رو بگید ممنون شما

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  Kayla Mohammedi

با سلام کاربر گرامی خوابتان انشاالله نشان از عمر طولانی برای هر دو فردی است که خواب دیده اید.

امیر
امیر
2 ماه قبل

سلام من معمولا وقتی گفته میشد انشاله عاقبتتون ختم به شهادت بشه میترسیدم توی خواب دیدم یه جایی هستم یه صدایی گفت:شهادت یعنی خدا میگه دوستت دارم بیا غیر شهادت یعنی هروقت خواستی بیا.تعبیر خوابم چی میشه؟

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  امیر

با سلام کاربر گرامی در تعبیر خواب اولتون باید بگویم گمان میرود انشاالله خوابتان نشان از انتخاب مسیر و روش صحیح و درست در طول زندگیتان می باشد و در مورد خواب دومتان شاید خوابتان می‌تواند به بدبینی شما نسبت به فعالیت‌های سرگرم کننده اشاره داشته باشد. شما ممکن است هم اکنون و در زندگی بیداری، خود را مجاب به انجام کار‌های سخت و متمادی کنید و برای فراغت خود، فرصتی را در نظر نگیرید. ممکن است احساس کنید که سرگرمی و اوقات فراغت یا مشغول شدن به کنجکاوی‌ها و ماجراجویی‌های دیگر می‌تواند ضربه‌ی شدیدی به موفقیت و موقعیت شما… مطالعه بیشتر »

نظری
نظری
2 ماه قبل

باسلام و خسته نباشید، من خواب دیدم که سه دوست هستیم( البته من دختر هستم و دو دوست دیگر پسر جوانی بودند)و در طی یک عملیات باید به یه مکانی میرفتیم وتشکیلات دشمن رو خراب میکردیم( دقیق نمیدونم ولی به نظرم کارمون همین بود) فکر میکنم از طرف سپاه یا ارتش خلاصه کارمون بر نفع جمهوری اسلامی بود، وقتی اونها از وجود ما با خبر شدند ما فرار کردیم و در حین فرار انگار به دنیای قبل از مرگ رفتیم، اونجا من متوجه شدم(روح های ما در اونجا بودند) که زخمی شدم و یکی از همون دو دوستم شهید شده،… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
2 ماه قبل
پاسخ به  نظری

با سلام کاربر گرامی این خواب می تواند به ترس و اضطراب مهار نشده ی درونی شما اشاره داشته باشد که در طول روز و در زمینه های مختلف در حال تحلیل قوای روانی شما می باشد. لازم است تا منشا این افکار را شناخته و به شیوه ای منطقی با آن ها رو به رو شوید.

الهام
الهام
2 ماه قبل

سلام من خواب دیدم در یک مجلس روضه ای هستیم و آن مجلس هم برام ناآشنا بود ولی صاحب آن مجلس که پیرزن مهربون و یک پارچه ای سبز به گردن داشت، من رو میشناخت و آخر مجلس بین آن همه جمعیت رو به من کرد و من رو برد پیش خودش و فورا گفت تو شهید خواهی شد ولی باید لباس های مشکی بپوشی. بعدشم منو محکم در آغوشش گرفت منم خیلی ازشون خوشم اومده بود و یه حس عجیبی داشتم انگار ایشون رو میشناختم

جدول یاب
مدیر
2 ماه قبل
پاسخ به  الهام

با سلام کاربر گرامی به نظر می آید طبق خوابتان شما گرایشتان به مسائل مذهبی و دینی در بین اطرافیانتان بیشتر می باشد و شاید به تازگی قدم در راه خیری نهاده اید که انشاالله رضای خداوند را به همراه داشته باشد اما شاید برای انجام اینکار نیاز به تلاش بیشتری از طرف شما است.

ماهی
ماهی
2 ماه قبل

سلام. مادر بنده خواب دیده بودن که با یکی از آشناهامون ازدواج میکنم که ایشون در دفاع از حرم حضرت زینب به شهادت میرسن و پیکرشونو برام میارن و من اصلا هیچ بی تابی برای شهید شدن ایشون نمیکنم. ممنون میشم تعبیرشو بهم بگید.

ام البنین
ام البنین
3 ماه قبل

سلام ببخشیدمن خواب دیدم یکی ازاقواممون که سه ساله فوت شده تونظام خدمت میکنه ازش خواستم منم ببره اونم قبول کرد رفتم اونجاهمون موقع حمله شدهمه جاداشت میسوخت امامن زنده موندم

Shiva
Shiva
3 ماه قبل

سلام وقتتون بخیرالان دانشجوام من شب خواب دیدم( تو یه مدرسه هستیم بعد یه تابلو از من زدن با عکسم ک خانم فلانی نفر اول حافظ قرآن و رشته ادبیات است خیلی داشتم ذوق میکردم تا رسیدم ب خط آخرش یهو دیدم زده این خانم به زودی شهید میشود خیلی حالم بد شدو ناراحت شدم گفتم کی گفتع من می‌خوام شهید بشم پرس و جو کردم دیدم گفتن یه آقایی ک طالع شناسه گفته اون آقا رو هم تو خواب دیدم گفتم شما چرا گفتین من شهید میشم شما از کجا میدونین گفت من به یه چیزایی آگاهم) خیلی ناراحت… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  Shiva

با سلام کاربر گرامی جای نگرانی برای خوابتان نیست و انشاالله خوابتان خیراست خوابتان از نظر سنتی انشاالله نشان از عمر طولانی شما است و از نظر روانشناسی دیدن مدرسه در خواب سمبل راه درست انجام دادن کارها و پیشرفت در مسیری منطقی است. گمان میرود این خواب، نشان می‌دهد که به شما فرصت تغییر شخصیت‌تان بسوی کمال، داده شده است و می‌توانید اخلاق، سبک و روال زندگی خود را با تغییر دادن بسوی بهبودی، رفیع‌تر سازید؛ این امکان برایتان با تحقیق و الگوبرداری نیز بهتر انجام خواهد گرفت. موفق باشید!

mohammad
mohammad
3 ماه قبل

سلام خسته نباشید من در صبح ساعت حدود ۱۱ خواب دیدم که در جنگ با عراقی ها (مال ۸سال جنگ دفاع مقدس)هستم و چون نیروی ما کم بود مارا داشتند میکشتند و من هم داشتم با ان ها با اسلحه میجنگیدم ولی من شهید ان موقع نشدم و چند نفر ماندیم وداشتند سربقیه را با ساطور میبریدند من توانستم از انجا فرارکنم اما بعد از مدتی به یه کوچه رسیدم که عراقی ها اونجا بودن و مارو گرفتند که سرمان را ببرند و من وقتی دیدم که دارند سر بقیه رو از گردن پشت میبرند و خیلی درد دارد به… مطالعه بیشتر »

Last edited 3 ماه قبل by mohammad
جدول یاب
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  mohammad

با سلام کاربر گرامی جنگ و درگیری در خواب به آشفتگی و نگرانی های شما در زندگی اشاره دارد گمان میرود نوعی ترس و نگرانی در افکار شما وجود دارد. مانند ترس از آینده. و این استرس موجب انفعال شما از مسئولیت های تان شده است. ذهن شما با دیدن این خواب از شما میخواهد تا ریشه این ترس را بیابید و با اعتماد به نفس و آرامش به اهداف تان در زندگی بپردازید.

فاطمه
فاطمه
3 ماه قبل

سلام لطفاتعبیرکنید
من خواب دیدم که یه جای عجیبم همه جاچمن ودرخت چندنفرمیان انگاریکی بهم میگه ایناداعشی هستن ومی خوان توروشهیدکنن بعداون ادماچاقوم هم تودستشون بودویه ترس عجیبی اومدتووجودمن ومن گفتم نمی خوام شهیدبشم من میترسم واون ادماناپدید شدن

جدول یاب
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  فاطمه

با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابتان بیانگر این است که شما روی یک موقعیت یا رابطه، کنترل یا قدرت ندارید.شاید این رویا می تواند نشان دهنده ی نوعی کشمکش فکری باشد که هم اکنون و در زندگی بیداری ذهن شما را به خود مشغول ساخته است و ممکن است بر روی عملکرد شما در شرایط مختلف زندگی تاثیر منفی گذاشته باشد و در شما ایجاد ترس کرده است.

مهدی
مهدی
3 ماه قبل

سلام. من خواب دیدم که شهید چمران رو در خواب دیده ام و هروقت او نزدیک من می امد، بوی عطر خیلی خوبی فضارا پرمیکرد و من یقین داشتم که شهید چمران هستند و به من گفتند که تو ۱۰ روز دیگر به ما خواهی پیوست.

جدول یاب
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  مهدی

با سلام کاربر گرامی به نظر می اید طبق خوابی که دیده اید شما با موقیعیت خوب و نشاط اور و شادابی در کارتان روبرو می شوید که مسبب اصلی این نشاط و شادابی خودتان هستید (گمان می‌رود شما به زودی به دلیل رفتارها و افکار خوب خودتان با انسانی خوش نام و بلند آوازه آشنا می‌شوید)

عباس
عباس
4 ماه قبل

سلام من خواب دیدم که از یک تونل وارد یک مکانی شدم یکی بهم گفت که در اینجا قاتل های امام حسین هستند من یک شمشیر برداشتم که برم قاتل های امام حسین و بکشم که دیدم یک نفر به پیش من آمد و گفت امام زمان در اون اتاق با شما کار دارد من داخل اون اتاق شدم ودیدم که یک شخص نورانی پشت پرده بود اون شخص بهم گفت که امام زمان میگه که دوست دارید یار چه کسی باشید من هم گفتم مختار و از خواب پریدم لطفا میشه تعبیر شوبهم بگید

جدول یاب
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  عباس

با سلام کاربر گرامی انشاالله خوابتان خیر است . گمان میرود شما خواسته و حاجتی از خداوند دارید که انشاالله با توسل به درگاه امام زمان برآورده خواهد شد و شما به مراد و مقصود خود خواهید رسید.

رها
رها
4 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر ممنون میشم تعبیر کنید. من دیروز خیلی دعا کردم که شهید بشم در راه خدا و شبش خواب دیدم رفتم روضه حضرت علی و توی روضه و داشتم برای حضرت علی گریه میکردم بعدش یه خانم بازیگر و اونجا دیدم با ایشون صحبت کردم بعدش اومدم توی حیاط و بارون میومد و یه نفر اونجا بهم گفت تو شهید میشی و توی دستم یه شعله آتشی روشن شد که دود نداشت و شعله زیبایی بود من احساس خوبی بهم دست داد. و خوشحال بودم که قراره شهید بشم

Last edited 4 ماه قبل by رها
جدول یاب
مدیر
4 ماه قبل
پاسخ به  رها

با سلام کاربر گرامی انشاالله خوابتان نشان از عمر طولانی و حاصل شدن توفیقی بزرگ در زندگی و رسیدن به موفقیت و برکت در زندگی است.

ریحانه
ریحانه
4 ماه قبل

سلام من خواب دیم که در مکانی هستم که یک دیوار سیمانی وجود داره و روی اون اسم من نوشته شده و گفته شده به زودی شهید میشوی و یک مانی کالا ویرانه بود که یک صندلی فلزی در اونجابود ومن روی اون نسته بودم و آروم و قرار نداشتم و خیلی شوق داشتم و با خودم تکرار میکرم الان اتفاق میفته

جدول یاب
مدیر
4 ماه قبل
پاسخ به  ریحانه

با سلام کاربر گرامی خوابتان از نظر سنتی انشاالله نشان از عمر طولانی برای شما است و اما از نظر روانشناسی گمان میرود این رویا نمادی از انگیزه های مثبت ، تغییرات تدریجی مطلوب و آرامش بخش در زندگی باشد.

Modafe
Modafe
4 ماه قبل

سلام من بعد از نماز صبح خواب دیدم در یک مکانی هستم که چند نفر قصد کشتن منو دارن در اون مکان قبر یک شهید بود اون کسی که من درخواب مقام شهید دیدمشون همون کسی که بهشون علاقه دارم. کنار مزارشون ایستاده بودم و خیلی ناراحت بودم بالای مزار ایشون یک قبر برای من آماده کرده بودن . هنون کسایی که میخواستن منو بُکشن اونو شهید کرده بودند و قرار بود بعد از کشتن منو در اون قبر بالای مزار شهید دفن کنن. در مورد نحوه مرگم چیزی ندیدم اما دیدم که فوت کردم و یک پارچه سفید روی… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
4 ماه قبل
پاسخ به  Modafe

با سلام کاربر گرامی انسان هایی که به هر نحوی در خواب شما ظاهر شده اند، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودتان هستند. این خواب می تواند به نگرانی شما درباره ی مسائلی اشاره داشته باشد که باعث ایجاد درگیری فکری و از بین بردن قوای روانی شما شده اند. مسائلی که احساس می کنید دیگران قادر به درک آن ها نیستند و به خودتان حق می دهید که درباره ی آن ها احساس نگرانی داشته باشید. این خواب از شما می خواهد تا درباره ی این افکار با دیگران گفت و گو کرده و سعی کنید به ریشه… مطالعه بیشتر »

hhhhh
hhhhh
5 ماه قبل

سلام خسته نباشید
بنده دیشب خواب دیدم با دوستانم در ماشین هستیم و جنگ شده بود و به ما حمله شد و ماشین منفجر شد من و همه ی دوستانم به جز یم نفرشون تونستیم همدیگرو پیدا کنیم و سعی کردیم دنبال اون یک نفر بگردیم
بعد انگار زمان طولانی ای گذشت و نتونستیم پیداش کنیم و من اعلامیه شهادتش رو روی دیوار دیدم که عکسش رو زده بودن ولی دستهاش قطع شده بودن صورتش هم مشخص نبود و گفتن شهید شده
لطفا تعبیر این خواب رو بگید متشکرم

جدول یاب
مدیر
5 ماه قبل
پاسخ به  hhhhh

با سلام کاربر گرامی جنگ و درگیری در خواب به آشفتگی و نگرانی های شما در زندگی اشاره دارد. افرادی که در خواب مشاهده می کنید سمبل بخشی از شخصیت شماست. برای این که دلیل حضور دوستتان در خواب خود را درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به این شخص، برای شما تداعی کننده ی کدام دسته از احساسات یا تجربیات یا خاطراتتان می باشد. این فرد با مساله ای که در زندگی بیداری ذهن شما را به خود مشغول داشته است مرتبط می باشد.

نیل
نیل
4 ماه قبل
پاسخ به  جدول یاب

سلام.من خواب دیدم که شهید سلیمانی شهید نشده بود و زنده بود به همراه پدرم رفتن یه منطقه ای برای بازدیدو اینا بعدتوی اون منطفه انفجارشد و پدرم شهید شد و شهید سلیمانی بدنشو اوردن.اینقد توی خواب گریه کردم وقتی پاشدم صورتم خیس اشکام بود?تعبیرشو نمیدونم لطفا بگین منظور خواب چیه

جدول یاب
مدیر
4 ماه قبل
پاسخ به  نیل

انسان هایی که در خواب مشاهده می کنید سمبل انگیزه ها و عقاید درونی خودتان هستند. گمان میرود شما در این مقطع زمانی تحت فشار و استرس هستید و خشمتان را در درونتان نگه میدارید و غرایزتان را سرکوب میکنید این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید که تضاد های ذهنی، مانع از بازماندن شما از خواسته ها و آرزوهایتان شود و در شما فروپاشی عاطفی یا عدم اعتماد به نفس را ایجاد کند.

جدول یاب
مدیر
4 ماه قبل
Awaiting for approval
پاسخ به  نیل

انسان هایی که در خواب مشاهده می کنید سمبل انگیزه ها و عقاید درونی خودتان هستند. گمان میرود شما در این مقطع زمانی تحت فشار و استرس هستید و خشمتان را در درونتان نگه میدارید و غرایزتان را سرکوب میکنید این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید که تضاد های ذهنی، مانع از بازماندن شما از خواسته ها و آرزوهایتان شود و در شما فروپاشی عاطفی یا عدم اعتماد به نفس را ایجاد کند.

محمد.ن
محمد.ن
5 ماه قبل

سلام وقتتان بخیر.خواب دیدم از همه حلالیت طلبیدم و شهید شدم.ممنون بابت پاسخگویی شما

جدول یاب
مدیر
5 ماه قبل
پاسخ به  محمد.ن

با سلام کاربر گرامی خوابتان انشاالله نشان از عمر طولانی و رسیدن رزق و روزی فراوان برای شما است.

مرجان
مرجان
7 ماه قبل

سلام بردرم خواب دیده که تو یه مجلس عروسی من به مادرم گفتم که شهید شدم و خیلی هم بابت این موضوع خوشحال بودم . مادرم و برادرم بعداز شنیدن خبر شهادتم ناراحت شدن و گریه کردن اما من همچنان شاد بودم بخاطر این موضوع

جدول یاب
مدیر
7 ماه قبل
پاسخ به  مرجان

با سلام کاربر گرامی در مرحله اول خوابتان انشاالله نشان از عمر طولانی است و بعد از آن گمان میرود به تازگی در حال انجام کار خیر و یا قرار گرفتن در مسیر درست و صلاحی هستید که انشاالله موجب رسیدن برکات و خوبی ها برای شما است.

مرجان
مرجان
6 ماه قبل
پاسخ به  جدول یاب

تشکر از پاسخگویی . برقرار باشید

نقیب الله
نقیب الله
7 ماه قبل

سلام من خواب دیدم که مادرم از محل که میگذشتند . در آن محل عملات نظامی صورت داشت ناگهان نظامیان بالای مادر ام فیر کردند مادرم مُرد .جنازه را آوردیم خانه کسی به جنازه حضور نداشت برای انتقال تنها برادر ام و من بودم در راه انتقال متوجه شدم داخل صندوق یا همان تابوت جنازه خراب شده بود ایجوری کریم زده بود اما بالای جنازه یک طفل نوزاد بود بعدش رسیدیم به قبرستانی آنجا محل دفن وجود نداشت . بعدش ریس محل آمد یک قبر کنه را خراب کرد جنازه را آنجا دفن کردند و من از گریه زیاد بیدار… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
7 ماه قبل
پاسخ به  نقیب الله

با سلام کاربر گرامی خوابتان از نظر سنتی انشاالله و به اذن خدا وند نشان از عمر طولانی مادرتان دارد و اما از نظر روانشناسی ، باید بدانید که گمان میرود شما در بیداریتان با یک احساس ناامیدی رو به رو هستید احساس می کنید در موقعیتی قرار گرفته اید که یاوری ندارید و تنها شده اید فردی که به خاک سپرده می‌شود، می‌تواند سمبل بخشی از انگیزه‌های شما باشد که دیگر توان پیگیری آن‌ها را در خود احساس نمی‌کنید. در عین حال، این خواب از شما می‌خواهد تا دلیل این احساس بی انگیزگی را جست و جو کرده و… مطالعه بیشتر »

Malika
Malika
7 ماه قبل

سلام میشه خوایم تعبیر کنید
خواب دیدم که یکی از بازیگران در نقش خودشان میان با هم صحبت میکنیم و ایشان شهید میشوند و بعدش همه گریه شان میگیرد من هم همین طور

نیما
نیما
7 ماه قبل

امشب یهو خوابیدم چندتا خواب عجیب دیدم یکیش این بود من و سردار سلیمانی که با لباس مشکی بود تو یه ماشین نشستیم سردار رو بمن کرد گفت دلت نمیخاد بادیگارد من بشی؟؟من تعجب کردم تو خواب بعد آخرش یادمه گریه میکردم میگفتم منو با خودت ببر
یک خواب دیگه هم بلافاصله بعد این دیدم که تو کربلا و نجف رفتم اما من سنم زمان جنگ نبوده و قراره صدام حسین رو با عملیات انتحاری و بستن بمب به خودم ترور کنم در یک هتل حتی تو خواب از همه حلالیت گرفتم و رفتم

جدول یاب
مدیر
7 ماه قبل
پاسخ به  نیما

با سلام کاربر گرامی تعبیر هر دو خوابتان تقریبا نشان دهنده حالات روحی شما است در کل خوابهایتان بیانگر این است که ممکن است شما تلاش میکنید، عدم اعتماد به نفس تان را جبران کنید. شما می خواهید از واقعیت خود فرار کنید و دلتان میخواهد در سطح بالایی از زندگی، سپری کنید. شما می خواهید خود را با آن متناسب کنید(خودتان را تا آنجا بالا بکشید)این خواب دقیقا اشاره به آرزوی شما برای رسیدن به جایگاه بلند مرتبه و در معرض دید دیگران قرار گرفتن دارد.

منیژه
منیژه
8 ماه قبل

سلام خوبید من خوابم دیدم همه جمع شده بودیم خواهرم شهید شده بود منتظر بودیم بیارنش مادرم خیلی گریه میکرد

جدول یاب
مدیر
8 ماه قبل
پاسخ به  منیژه

با سلام کاربر گرامی خوابتان ان‌شاءالله خیر است و خوابی که دیده اید نشان از عمر طولانی همراه با رزق و روزی و برکت به لطف خداوند برای ایشان می باشد.

محمد علی
محمد علی
8 ماه قبل

سلام من چند شب پیش خواب دیدم چند نفر هستیم عقب یک وانت نشستیم بعد ناگهان یک ماشین داعشی آمد و به من و کناریم تیر زد ومن به مکانی رفتم مثل یک خانه ی خیلی بزرگ که در از راهرو بود درهر راهرو کلی اتاق داشت خیلی صدا از آنجا می‌آمد من داخل یکی از آن اتاق ها شدم و بعد بیدار شدم تعبیر این خواب چیست

جدول یاب
مدیر
8 ماه قبل
پاسخ به  محمد علی

با سلام کاربر گرامی انسان هایی که در خواب مشاهده می کنید سمبل ابعاد مختلف شخصیت خودتان هستند. این خواب می تواند به یک درگیری فکری که در زندگی بیداری و در طول این دوره ی زمانی برای شما ایجاد شده است اشاره داشته باشد. این خواب از شما می خواهد تا منشا افکاری که در شما استرس و تنش ایجاد می کنند را شناخته و اجازه ندهید که تداوم این افکار، قوای روانی شما را مختل کند.

عسل
عسل
9 ماه قبل

سلام وقت بخیر …. من همین امروز توی خواب دیدم که ما با خالم اینا جمع شدیم دور هم داریم میخندیم و اینجور چیزا یهو خبر میاد که پدرم شهید شده با رانندش . من هم حسابی گریه کردم خودشم خیلی خیلی زیاد گریه کردم بعدش وقتی رسیدیم اونجا از توی هواپیما دو تا تابوت در اوردن که به نظر میرسید یکی پدرم [ خدا نکنه ] و یکی هن همکارش بوده ، ابنجاش یکم عجیبه ولی این تابوتا رو گذاشته بودن روی یه قاری و بعد یکی اونا رو با سرعت تا آخر پیست هواپیما ( که اونم زیاد… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
9 ماه قبل
پاسخ به  عسل

کاربر گرامی جای نگرانی برای خوابتان نیست از لحاظ سنتی خوابتان ان‌شاءالله بیانگر عمر طولانی پدرتان میباشد و اما تعبیر خوابتان از نظر روانشناسی : گمان میرود به تازگی تغییراتی در زندگی شما اتفاق افتاده که برای شما خوشایند نبوده و توانایی روبرو شدن با این تغییرات را در حال حاضر ندارید شاید این تغییرات و اتفاقات در مورد پدرتان باشد شاید شما احساس می کنید پدرتان در بیداری در حال فدا کردن خود برای زندگی شما و مادرتان هستند وهمیشه ترس از این را دارید که نکند خدای ناکرده ایشان را از دست بدهید اینکه در خواب دیده بودید… مطالعه بیشتر »

@TAHMINEHkuhjany@gmail.com
@TAHMINEHkuhjany@gmail.com
9 ماه قبل

میشه خواب منم لطفا تعبیر کنید
من توی خوابم دیدم یه تابوت بود روش یه پارجه سبز بود با چن تا نوشته بعد شهید بود بعد بهم گفتن که پدرت شهید شده ?

جدول یاب
مدیر
9 ماه قبل

با سلام کاربر گرامی خوابتان ان‌شاءالله نشان از عمر طولانی و رزق و روزی و خیرات و برکات برای ایشان است.

Zahra
Zahra
10 ماه قبل

سلام خواب دیدم مادرم شهید شدن و خیلی گریه میکردم از شدت گریه زیاد از خواب بیدار شدم.

نهال
نهال
10 ماه قبل

سلام من چند شب پیش خواب دیدم که پشت یه در قایم شدم و یه فرد داعشی میخواد یه خانواد رو جلوم بکشه بعد یهو میام بیرون و اونا رو نجات میدم و اون داعشی سر منو میبره یعنی قشنگ این تیکه رو یادم هست.بعدش انگار یهو سر از یه راهرو درمیارم و یه فردی ازم میپرسه ببخشید شما شهید اید؟ منم جواب میدم ن من جانبازم. میشه تعبیرش رو بگید

جدول یاب
مدیر
10 ماه قبل
پاسخ به  نهال

با سلام کاربر گرامی سر نمادی از افکار و عقاید شما در رویاست و جدا شدن آن نشان دهنده رهایی از این نوع افکار و نگرش است. شاید در این مقطع زمانی سعی در ایجاد تغییر و تحول در خود هستید ولی افکار متعصبانه‌ در وجودتان، مخالف شدید هر گونه تغییر می‌باشند.

زینب
زینب
10 ماه قبل

سلام من خواب دیدم که جنگ بین ایران و عراق دوباره شروع شده ومن توحیاط همسایمون کنارسردارسلیمانی شهیدمیشم وبااین که یه گلوله توسرم خوردهیچ خونی نیومدوبعداینکه شهیدشدم بدون احساس هیچ دردی باسردا سلیمانی و دخترش توبهشت غذامیخوردیم ومن سرداروبغل کردم
لطفاتعبیرکنید

زینب
زینب
10 ماه قبل
پاسخ به  زینب

میشه تعبیرش کنید؟?

جدول یاب
مدیر
10 ماه قبل
پاسخ به  زینب

سلام فرستادیم برای معبر جلوتر از شما ۶ تا خواب دیگه مونده که تعبیر بشه . به محض تعبیر منتشر خواهد شد.

زینب
زینب
10 ماه قبل
پاسخ به  جدول یاب

ممنونم

جدول یاب
مدیر
10 ماه قبل
پاسخ به  زینب

با سلام کاربر گرامی افرادی که در خواب مشاهده می کنید سمبل بخشی از شخصیت شماست. برای این که دلیل حضور سردار را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به ایشان، برای شما تداعی کننده ی کدام دسته از احساسات یا تجربیات یا خاطراتتان می باشد. فکر کردن به سردار با مساله ای که در زندگی بیداری ذهن شما را به خود مشغول داشته است مرتبط می باشد به نظر می آید رفتار سردار همیشه برای شما الگویی در زندگی بوده است جوری که همیشه زندگی ایشان و طرز شهادتشان برای شما مورد توجه تان… مطالعه بیشتر »

محمد
محمد
10 ماه قبل

سلام خواب دیدم که شهید شدم .تعبیرش چیه؟

جدول یاب
مدیر
10 ماه قبل
پاسخ به  محمد

خوابتان انشاالله نشان از عاقبت به خیری و داشتن عمر طولانی شما است.

ریحانه
ریحانه
10 ماه قبل

سلام من خواب دیدم که روز عاشورا جز لشکر امام حسین هستم و در حالی که چهره ایشان را نمیبینم ولی صدایش را میشنیدم گفتند که هر کس با من باشد امروز شهید خواهد شد و من در خودم احساس شادی داشتم که در راه خدا کشته خواهم شدا و چند شب قبل از این هم خواب میدیدم که در راه دفاع از اسلام تیر خوردم و خود را کشان کشان روی زمین حرکت میدادم و چشمان ام سیاهی میرفت که گویی در حال مرگ بودم اما چند ساعت که گذشت با وجود اینکه تیر در بدن ام بود اما… مطالعه بیشتر »

سینا ملایی
سینا ملایی
10 ماه قبل

سلام من خواب دیدم که داییم شهید شده و همه دارن باسش گریه میکنن تعویرش چیه ممنون میشم جواب بدید

جدول یاب
مدیر
10 ماه قبل
پاسخ به  سینا ملایی

با سلام کاربر گرامی خوابتان ان‌شاءالله نشان از عمر طولانی ایشان می دهد.

Peyman
Peyman
11 ماه قبل

سلام من خواب دیدم که یک نفر که نمیشناسمش شهید شده و دوستام که بسیجی هستن دارن از یک کوه میبرنش بالا و بقیه هم دنبالشون به صف داریم میریم بالا و منم دست به سینه داشتم گریه میکردم

جدول یاب
مدیر
10 ماه قبل
پاسخ به  Peyman

با سلام کاربر گرامی گمان میرود طبق خوابتان شما در مسیر معنوی و خیری در حال پیروی از دوستانتان می باشید و این پیروی و انجام کار خیر برای شما باعث بالا رفتن معنویت و رشد روحی برای شما شده است و در حال قدم گذاشتن و تجربه کردن مسیر های جدیدی در زندگی خود هستید.

marziye
marziye
11 ماه قبل

سلام من خواب دیدم قرار بود شهید بیارن عکس شهید رو روی دیوار زده وبدن و در مسجد منتظر بودیم تا شهید رو بیارن

جدول یاب
مدیر
11 ماه قبل
پاسخ به  marziye

با سلام کاربر گرامی خوابتان بیانگر تأثیری الهی است. بیانگر هماهنگی و تکریم روح انسانی می‌باشد. احساس و تأثیر شهید را روی خودتان در نظر بگیرید و اینکه چگونه ویژگی‌های خاص شهید در موقعیتی در زندگی‌تان ابراز شده است . خوابتان بیانگر چالش‌ها و علاقه‌های تازه است که در زندگی‌تان است. گمان می رود شما در مسیر معنوی و خیری جدید در زندگی قدم می‌گذارید و آماده‌اید که الگو بگیرید یا از تجربه‌ی گذشته درس بگیرید.

الهام
الهام
11 ماه قبل

سلام من خواب دیدم که محاصره شدم و میدانستم که شهید میشوم و فورا از دوستم که همراهم بود حلالیت طلبیدم و اشهدم رو گفتم ولی از طرف دشمن هر چی به سمت من پرتاپ میشد به من اصابت نمیکرد و خودم در خواب تعجب کردم که چرا من هیچ طوریم نمیشه

جدول یاب
مدیر
11 ماه قبل
پاسخ به  الهام

باسلام کاربر گرامی خوابتان بیانگر این است که شما هدفی مشخص شده دارید و می دانید که هدفتان در زندگی چیست. و برنامه هاتان درست طبق هدف است و به خاطر داشتن چنین افکار و رفتاری از طرف بقیه مورد توجه و عنایت قرار میگیرید و این توجه برای خودتان نیز کمی تعجب آور می باشد.

محمد
محمد
11 ماه قبل

سلام لطفا اگه اطلاعاتی در مورد این خواب من میدونید جواب بدین من خواب دیدم انگار تو یک مراسمی یا همایشی شرکت کردم و دقیقا موضوعش یادم نیست ولی دقیق یادمه در اون مراسم انگار از پروژکتور یه فیلمی رو پرده پخش میشه ک در اون لحظه شهادت یه شخصی هست که بنظرم نوجوان بود و اصلا اون شخص رو نمیشناختم.حتی دقیقا یادمه نحوه شهادت و تیر به کجا اصابت کرد.بعد فیلم انگار به جلو زده میشه و سالیان بعد نشون میده انگار پیکر اون شهید رو پیدا میکنند و استخونهاش حتی یاادمه دیدم تو این فیلم.دیگه چیز اضافه ای… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
11 ماه قبل
پاسخ به  محمد

با سلام کاربر گرامی خوابتان ان‌شاءالله نشان از فرا رسیدن روزهای آرام خوش و همراه با امنیت و خوشی برای خود شماست ،و گمان میرود به مراد دل خود در اینده نزدیک برسید.

امیر مهدی جعفری
امیر مهدی جعفری
11 ماه قبل

سلام من در خواب دیدم که دریک منطقه جنگی هستم و تفنگ بدست بودم
و آن منطقه را بمباران میکردند لحظه ایی حس کردم شهید شدم و تیر خوردم که برای نماز صبح از خواب بیدار شدم

جدول یاب
مدیر
11 ماه قبل

با سلام کاربر گرامی خوابتان می تواند به یک درگیری فکری که در زندگی بیداری و در طول این دوره ی زمانی برای شما ایجاد شده است اشاره داشته باشد.به نظر می آید شما در موقعیت قرار گرفته اید که احساس می کنید قربانی شده اید این خواب از شما می خواهد تا منشا افکاری که در شما استرس و تنش ایجاد می کنند را شناخته و اجازه ندهید که تداوم این افکار، قوای روانی شما را مختل کند و تا بتوانید به درستی تصمیم بگیرید.

NASIM ARA
NASIM ARA
11 ماه قبل

سلام من در خواب دیدم که همه جا تاریک است و من به شکم دراز کشیده بودم و انگار یکی سرم رو به سمت پایین می برد و پاهام معلق بود تو وضعیت بدی بودم فردی با صدای زنانه بهم چیزی مثل این گفت که تو دنبال شهادتی؟ من گفتم بله در مورد شهادت چیزهایی گفت که خوب یادم نمیاد انگار می خواست از خواسته ی واقعیم مطلع بشه یا اینکه منصرفم کنه اما من رو حرفم بودم که شهادت می خواهم بعد حرف دیگری از طرف او دیدم که رها شده ام نشستم و دیدم اینجا اتاق خودم است… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
11 ماه قبل
پاسخ به  NASIM ARA

با سلام کاربر گرامی خوابی که دیده اید برگرفته از شرایط روحی و نشان از تردید شما بوده است و می تواند اشاره به شرایطی از زندگی شما داشته باشد که تصمیم گیری برایتان دشوار شده و وضعیت پیش رو مبهم می شود.به نظر می آید که شما در زندگیتان غفلت هاو یا تردید هایی داشته ایدکه شما را در تصمیم گیری های تان مردد کرده است . دوست عزیز بهتر است برای آرامش فکر و ذهنتان و گرفتن بهترین تصمیم با فرد دانا و با ایمانی مشورت داشته باشید.

Faezeh
Faezeh
11 ماه قبل

سلام من خواب دیدم که توی تابلویی عکس شهیدی رو دارم بعد که تابلو رو پایین می اورم سه تا شهید می بینم که مقابل میز نشسته اند و با هم حرف می زنند بین اون شهدا شهید حججی رو شناختم با لبخندی زیبا صحبت می کردند من به برادرم که در کنارم بود اشاره کردم این سه شهید هستند و بعد انها بلند شدند که بروند من کتابی از شهید حججی داشتم ان را به او نشان دادم و گفتم من این کتاب را بخاطر شما خریدم و بعد شروع کردم از علاقم به شهادت گفتم بهش گفتم که… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
11 ماه قبل
پاسخ به  Faezeh

باسلام کاربر گرامی به نظر می آید شما درحال انجام کار درست و راه ثوابی هستید ویا باشخاص صالح و پاکی آشنا شده اید که احترام شما را در میان مردم مخصوصاً در نزد خانواده‌تان بالا می برد و انشاالله گره ها و مشکلات زندگیتان برطرف خواهد شد.

جواد
جواد
11 ماه قبل

سلام سالیانه افرادی از دوستان یا اقوام شامل زن و مرد خواب می بینند من شهید شده ام تعبیرش چیست ؟

جدول یاب
مدیر
11 ماه قبل
پاسخ به  جواد

با سلام این خوابها انشاالله نشان از عمر طولانی و رزق و روزی فراوان برای شما است.

الناز
الناز
11 ماه قبل

سلام من خواب دیدم یه دختری شهید شده
تعبیرش چی می‌تونه باشه ؟؟
و اون دختره هم دوستم نبود اصلا رفیق صمیمیم نبود

جدول یاب
مدیر
11 ماه قبل
پاسخ به  الناز

با سلام خوابتان نشان از عمر طولانیه فردیست که در خواب ایشان را دیده اید انشاالله.

سیده مینا تقی زاده
سیده مینا تقی زاده
1 سال قبل

سلام من خواب دزدم که داریم میریم جایی چند نفر بودیم یک چیزی برگه ای میدن که اسمت و عکست هست شهید میشی و به منم دادن من گریه میکردم میگفتم من نمیخوام شهید بشم میخوام بچه هامو بزرگ کنم تعبیرش چیه؟؟

جدول یاب
مدیر
11 ماه قبل

با سلام کاربر گرامی خوابتان ان‌شاءالله نشان از عمر طولانی ؛خیر و برکت و رزق و روزی و همچنین رسیدن اخباری خوش برای شما است.

هستی
هستی
1 سال قبل

سلام و وقت بخیر خواب دیدم در یه زمین خاکی جنگ شده بعد دیگران شهید میشدن من و کسای دیگه اینارو به صورت گروهی میزاشتیم توی قبر و یه حس صدای ناله هم انگار کسی براشون گریه میکرد
من به عنوان شخص خوب بودم توی خواب که کمک میکردم اینارو خاک کنیم

جدول یاب
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  هستی

با سلام کاربر گرامی خواب‌تان گویای جنبه‌هایی از خودتان است که دوست دارید پنهان و دفن کنید جنبه های که شاید خیلی از آنها راضی نبوده آید و در حال حاضر متوجه شده اید که این رفتار و خصوصیات را باید کنار گذاشته و خودتان از اینکار راضی و خشنود هستید دوست دارید که از شر عادتهای بدتان رها شوید و تمام سعی تان را برای قدم نهادن در راه راست و صواب انجام می‌دهید.

Mahi
Mahi
1 سال قبل

سلام. من دیشب دوتا خواب دیدم اول اینکه با یکی از دوستام که من تا حالا ندیده بودم تو جنگ بودیم تو یک خونه سیمانی که در یا پنجره نداشت بعد عراقیها به ما حمله کردن دوستم رو شهید کردن منم اول پناه گرفتم به سمت عرقیها شلیک کزدم و دو نفرشون رو کشتم نفر سوم یه تیر به قفسه سینم زد و من زخمی شدم اما نفر سوم رو هم کشتم در حال مرگ بودم که چندتا از سربازای خودی اومدن بالا سرم و اسمم رو هم که تو خواب یه چیز دیگه ای بود صدا زدن و گفتن… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  Mahi

با سلام کاربر گرامی هردو خواب شما تقریبا حول یک موضوع میگردد فضایی که در خواب مشاهده می کنید تصویرگر فضای ذهنی شماست و انسان های درون خواب سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودتان هستند. این خواب به درگیری های فکری شما در طول روز ها یا ماه های اخیر اشاره دارد. درگیری هایی که در حال از ضعیف کردن قوای فکری و روانی شما می باشند. مانند زمانی که فکر کردن بیش از حد به مشکلات در ما احساس ناامیدی ایجاد می کند و شما را به سمتی سوق می دهد که کاملا انرژی فکری خود را از… مطالعه بیشتر »

147
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن