تعبیر خواب شهید شدن | شهید شدن در خواب نشانه چیست؟

در این پست از جدول یاب تعبیر خواب شهید شدن از نظرتان می گذرد. شهادت به معنای کشته شدن در راه خدا، از آموزه‌های دین اسلام است که با آموزه‌هایی دیگر همچون جهاد پیوند دارد. در روایات اسلامی، شهادت بالاترین خوبی‌ها معرفی شده است. و به همین علت شهید شدن در خواب بیانگر عمر طولانی ، خیر و برکت و رزق و روزی می باشد. با ادامه مطلب همراه ما باشید.

تعبیر خواب شهید شدن
تعبیر خواب شهید شدن

تعبیر خواب شهادت از نظر محمد ابن سیرین 

اگر در خواب بیند که شهادت می آورد و بیننده مصلح بود، دلیل است با شهادت از دنیا برود. اگر مفسد بود، دلیل که ازگناه توبه کند. اگر مشرک بیند مسلمان شود.

تعبیر خواب شهید شدن همسر از نظر جابر مغربی 

اگر مردی خواب ببیند که همسر خود در جنگ و یا در عملیاتی در راه خدا شهید می شود و برای او می گرید ، نشانه عمر با برکت و رزق و نعمت است به نشانه عنایت حق تعالی و یا سفرهای طولانی و زیارتی می باشد.

و اگر زن و یا دختری خواب ببیند شوهر و یا نامزد خودش را از دست می دهد و شهید می شود،  نشانه است که صاحب اولادی پاک و صالح می شوند و بواسطه داشتن اولاد پاک و خلف زندگی آن ها پر برکت خواهد شد. انشاا…

تعبیر خواب شهید از نظر امام صادق (ع) 

اگر زنی در خواب ببیند که شوهر (همسر) خود در نبردی با دشمنان شهید شده است تعبیر این است که کارهای دنیا بر او آسان شود و از آتش دوزخ ایمن می شود.

تعبیر خواب شهید شدن پدر از نظر خالد اصفهانی 

شهید شدن بابا (پدر) در رویاهای ما بر دوازده وجه است:

 • اول: سخن های درست
 • دوم: گذراندن حاجت
 • سوم: ولایت
 • چهارم: مال مجموع
 • پنجم: دوست
 • ششم: فرزند
 • هفتم: رفیق
 • هشتم: روزی فراخ
 • نهم: ایمنی
 • دهم: کنیزک
 • یازدهم: یافتن جاه
 • دوازدهم: نزلت

تعبیر خواب شهید شدن برادر از نظر ابن سیرین 

اگر کسی ببیند برادر (تنی یا ناتنی) خود در جنگ جبهه و یا در راه خدا و یا در شغلی که فعالیت دارد شهید شده است، نشانه این است که پسری جوان از نزدیک ترین دوستان خواب بیننده به زودی درخت دامادی به تن می کند و بساط شادی و عروسی برپا خواهد شد.

شنیدن خبرهای بسیار خوشحال کننده پیدا کردن روحیه هدف و امید بسیار بالا برای صاحب رویا معنی این خواب است در واقع به شهادت رسیدن برادر (داداش) در رویاهای ما نشانی از اتفاقات خوش آیند است رسیدن به بهترین آرزوهای دیرینه و یا عروسی عقد و نامزدی دوستان نزدیک است.

تعبیر خواب شهید شدن

تعبیر خواب شهید شدن دوست و رفیق صمیمی از نظر علامه مجلسی 

شهید شدن دوست صمیمی بر چهار وجه است:

 • اول: قدر و منزلت
 • دوم: فرمانروائی
 • سوم: مال و نعمت
 • چهارم: فرزند

معبران می گویند:

اگر دیدی دوستت شهید شده یا خبر شهادتش را به تو می دهند صاحب فرزندی صالح و خلف می شوی و اگر مجرد باشی به مال و یا نعمتی دست پیدا می کنی که دسترنج زحمات خودت است.

تعبیر خواب شهید شدن از نظر ابن سیرین

اگر کسی ببیند که دیگران که او را می شناسد یا نمی شناسد شهید شده است، نشانه این است که صاحب رویا چیزی را به دست می آورد که تاکنون از آن صرف نظر کرده بود و یا اینکه شخص مجبور به انجام کارهای خدماتی خواهد شد.

شهید شدن دیگران در خواب دلالت بر این دارد که خواب بیننده بر مشکلاتش غلبه خواهد کرد.

 

بیشتر بخوانید:

تعبیر خواب مرده | دیدن مرده در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب زخم | دیدن زخم در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب خون | دیدن خون در خواب نشانه چیست ؟

تعبیرخواب من چیه؟ | تعبیر خواب شما توسط معبر جدول یاب

۰ ۰ آرا
Article Rating
برچسب ها

حوا ابراهیم نژاد

به نام دادار حق هم او اول و آخر است و هم او ظاهر و باطن. خبرنگاری حرفه‌اي است كه شب و روز ندارد. حرفه ای که قلم را در دست می گیرد و قسم به آن که باید از آن سخن صدق ببارد. یک نویسنده و خبرنگار موفق واقعیت ها را در غالب حقیقت شرح می دهد نه در قاب شرحیات و شایعات. این حقیر تلاش دارد که نویسنده ای صادق باشد.ارادتمند شما
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
115 Comments
جدیدترین
قدیمی ترین پرطرفدار
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
عباس
عباس
22 ساعت قبل

سلام من خواب دیدم که از یک تونل وارد یک مکانی شدم یکی بهم گفت که در اینجا قاتل های امام حسین هستند من یک شمشیر برداشتم که برم قاتل های امام حسین و بکشم که دیدم یک نفر به پیش من آمد و گفت امام زمان در اون اتاق با شما کار دارد من داخل اون اتاق شدم ودیدم که یک شخص نورانی پشت پرده بود اون شخص بهم گفت که امام زمان میگه که دوست دارید یار چه کسی باشید من هم گفتم مختار و از خواب پریدم لطفا میشه تعبیر شوبهم بگید

رها
رها
9 روز قبل

سلام وقتتون بخیر ممنون میشم تعبیر کنید. من دیروز خیلی دعا کردم که شهید بشم در راه خدا و شبش خواب دیدم رفتم روضه حضرت علی و توی روضه و داشتم برای حضرت علی گریه میکردم بعدش یه خانم بازیگر و اونجا دیدم با ایشون صحبت کردم بعدش اومدم توی حیاط و بارون میومد و یه نفر اونجا بهم گفت تو شهید میشی و توی دستم یه شعله آتشی روشن شد که دود نداشت و شعله زیبایی بود من احساس خوبی بهم دست داد. و خوشحال بودم که قراره شهید بشم

Last edited 9 روز قبل by رها
جدول یاب
مدیر
6 روز قبل
پاسخ به  رها

با سلام کاربر گرامی انشاالله خوابتان نشان از عمر طولانی و حاصل شدن توفیقی بزرگ در زندگی و رسیدن به موفقیت و برکت در زندگی است.

ریحانه
ریحانه
10 روز قبل

سلام من خواب دیم که در مکانی هستم که یک دیوار سیمانی وجود داره و روی اون اسم من نوشته شده و گفته شده به زودی شهید میشوی و یک مانی کالا ویرانه بود که یک صندلی فلزی در اونجابود ومن روی اون نسته بودم و آروم و قرار نداشتم و خیلی شوق داشتم و با خودم تکرار میکرم الان اتفاق میفته

جدول یاب
مدیر
6 روز قبل
پاسخ به  ریحانه

با سلام کاربر گرامی خوابتان از نظر سنتی انشاالله نشان از عمر طولانی برای شما است و اما از نظر روانشناسی گمان میرود این رویا نمادی از انگیزه های مثبت ، تغییرات تدریجی مطلوب و آرامش بخش در زندگی باشد.

Modafe
Modafe
26 روز قبل

سلام من بعد از نماز صبح خواب دیدم در یک مکانی هستم که چند نفر قصد کشتن منو دارن در اون مکان قبر یک شهید بود اون کسی که من درخواب مقام شهید دیدمشون همون کسی که بهشون علاقه دارم. کنار مزارشون ایستاده بودم و خیلی ناراحت بودم بالای مزار ایشون یک قبر برای من آماده کرده بودن . هنون کسایی که میخواستن منو بُکشن اونو شهید کرده بودند و قرار بود بعد از کشتن منو در اون قبر بالای مزار شهید دفن کنن. در مورد نحوه مرگم چیزی ندیدم اما دیدم که فوت کردم و یک پارچه سفید روی… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
21 روز قبل
پاسخ به  Modafe

با سلام کاربر گرامی انسان هایی که به هر نحوی در خواب شما ظاهر شده اند، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودتان هستند. این خواب می تواند به نگرانی شما درباره ی مسائلی اشاره داشته باشد که باعث ایجاد درگیری فکری و از بین بردن قوای روانی شما شده اند. مسائلی که احساس می کنید دیگران قادر به درک آن ها نیستند و به خودتان حق می دهید که درباره ی آن ها احساس نگرانی داشته باشید. این خواب از شما می خواهد تا درباره ی این افکار با دیگران گفت و گو کرده و سعی کنید به ریشه… مطالعه بیشتر »

hhhhh
hhhhh
1 ماه قبل

سلام خسته نباشید
بنده دیشب خواب دیدم با دوستانم در ماشین هستیم و جنگ شده بود و به ما حمله شد و ماشین منفجر شد من و همه ی دوستانم به جز یم نفرشون تونستیم همدیگرو پیدا کنیم و سعی کردیم دنبال اون یک نفر بگردیم
بعد انگار زمان طولانی ای گذشت و نتونستیم پیداش کنیم و من اعلامیه شهادتش رو روی دیوار دیدم که عکسش رو زده بودن ولی دستهاش قطع شده بودن صورتش هم مشخص نبود و گفتن شهید شده
لطفا تعبیر این خواب رو بگید متشکرم

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  hhhhh

با سلام کاربر گرامی جنگ و درگیری در خواب به آشفتگی و نگرانی های شما در زندگی اشاره دارد. افرادی که در خواب مشاهده می کنید سمبل بخشی از شخصیت شماست. برای این که دلیل حضور دوستتان در خواب خود را درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به این شخص، برای شما تداعی کننده ی کدام دسته از احساسات یا تجربیات یا خاطراتتان می باشد. این فرد با مساله ای که در زندگی بیداری ذهن شما را به خود مشغول داشته است مرتبط می باشد.

نیل
نیل
24 روز قبل
پاسخ به  جدول یاب

سلام.من خواب دیدم که شهید سلیمانی شهید نشده بود و زنده بود به همراه پدرم رفتن یه منطقه ای برای بازدیدو اینا بعدتوی اون منطفه انفجارشد و پدرم شهید شد و شهید سلیمانی بدنشو اوردن.اینقد توی خواب گریه کردم وقتی پاشدم صورتم خیس اشکام بود😭تعبیرشو نمیدونم لطفا بگین منظور خواب چیه

جدول یاب
مدیر
19 روز قبل
پاسخ به  نیل

انسان هایی که در خواب مشاهده می کنید سمبل انگیزه ها و عقاید درونی خودتان هستند. گمان میرود شما در این مقطع زمانی تحت فشار و استرس هستید و خشمتان را در درونتان نگه میدارید و غرایزتان را سرکوب میکنید این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید که تضاد های ذهنی، مانع از بازماندن شما از خواسته ها و آرزوهایتان شود و در شما فروپاشی عاطفی یا عدم اعتماد به نفس را ایجاد کند.

جدول یاب
مدیر
17 روز قبل
Awaiting for approval
پاسخ به  نیل

انسان هایی که در خواب مشاهده می کنید سمبل انگیزه ها و عقاید درونی خودتان هستند. گمان میرود شما در این مقطع زمانی تحت فشار و استرس هستید و خشمتان را در درونتان نگه میدارید و غرایزتان را سرکوب میکنید این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید که تضاد های ذهنی، مانع از بازماندن شما از خواسته ها و آرزوهایتان شود و در شما فروپاشی عاطفی یا عدم اعتماد به نفس را ایجاد کند.

محمد.ن
محمد.ن
1 ماه قبل

سلام وقتتان بخیر.خواب دیدم از همه حلالیت طلبیدم و شهید شدم.ممنون بابت پاسخگویی شما

جدول یاب
مدیر
1 ماه قبل
پاسخ به  محمد.ن

با سلام کاربر گرامی خوابتان انشاالله نشان از عمر طولانی و رسیدن رزق و روزی فراوان برای شما است.

مرجان
مرجان
3 ماه قبل

سلام بردرم خواب دیده که تو یه مجلس عروسی من به مادرم گفتم که شهید شدم و خیلی هم بابت این موضوع خوشحال بودم . مادرم و برادرم بعداز شنیدن خبر شهادتم ناراحت شدن و گریه کردن اما من همچنان شاد بودم بخاطر این موضوع

جدول یاب
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  مرجان

با سلام کاربر گرامی در مرحله اول خوابتان انشاالله نشان از عمر طولانی است و بعد از آن گمان میرود به تازگی در حال انجام کار خیر و یا قرار گرفتن در مسیر درست و صلاحی هستید که انشاالله موجب رسیدن برکات و خوبی ها برای شما است.

مرجان
مرجان
2 ماه قبل
پاسخ به  جدول یاب

تشکر از پاسخگویی . برقرار باشید

نقیب الله
نقیب الله
3 ماه قبل

سلام من خواب دیدم که مادرم از محل که میگذشتند . در آن محل عملات نظامی صورت داشت ناگهان نظامیان بالای مادر ام فیر کردند مادرم مُرد .جنازه را آوردیم خانه کسی به جنازه حضور نداشت برای انتقال تنها برادر ام و من بودم در راه انتقال متوجه شدم داخل صندوق یا همان تابوت جنازه خراب شده بود ایجوری کریم زده بود اما بالای جنازه یک طفل نوزاد بود بعدش رسیدیم به قبرستانی آنجا محل دفن وجود نداشت . بعدش ریس محل آمد یک قبر کنه را خراب کرد جنازه را آنجا دفن کردند و من از گریه زیاد بیدار… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  نقیب الله

با سلام کاربر گرامی خوابتان از نظر سنتی انشاالله و به اذن خدا وند نشان از عمر طولانی مادرتان دارد و اما از نظر روانشناسی ، باید بدانید که گمان میرود شما در بیداریتان با یک احساس ناامیدی رو به رو هستید احساس می کنید در موقعیتی قرار گرفته اید که یاوری ندارید و تنها شده اید فردی که به خاک سپرده می‌شود، می‌تواند سمبل بخشی از انگیزه‌های شما باشد که دیگر توان پیگیری آن‌ها را در خود احساس نمی‌کنید. در عین حال، این خواب از شما می‌خواهد تا دلیل این احساس بی انگیزگی را جست و جو کرده و… مطالعه بیشتر »

Malika
Malika
3 ماه قبل

سلام میشه خوایم تعبیر کنید
خواب دیدم که یکی از بازیگران در نقش خودشان میان با هم صحبت میکنیم و ایشان شهید میشوند و بعدش همه گریه شان میگیرد من هم همین طور

نیما
نیما
3 ماه قبل

امشب یهو خوابیدم چندتا خواب عجیب دیدم یکیش این بود من و سردار سلیمانی که با لباس مشکی بود تو یه ماشین نشستیم سردار رو بمن کرد گفت دلت نمیخاد بادیگارد من بشی؟؟من تعجب کردم تو خواب بعد آخرش یادمه گریه میکردم میگفتم منو با خودت ببر
یک خواب دیگه هم بلافاصله بعد این دیدم که تو کربلا و نجف رفتم اما من سنم زمان جنگ نبوده و قراره صدام حسین رو با عملیات انتحاری و بستن بمب به خودم ترور کنم در یک هتل حتی تو خواب از همه حلالیت گرفتم و رفتم

جدول یاب
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  نیما

با سلام کاربر گرامی تعبیر هر دو خوابتان تقریبا نشان دهنده حالات روحی شما است در کل خوابهایتان بیانگر این است که ممکن است شما تلاش میکنید، عدم اعتماد به نفس تان را جبران کنید. شما می خواهید از واقعیت خود فرار کنید و دلتان میخواهد در سطح بالایی از زندگی، سپری کنید. شما می خواهید خود را با آن متناسب کنید(خودتان را تا آنجا بالا بکشید)این خواب دقیقا اشاره به آرزوی شما برای رسیدن به جایگاه بلند مرتبه و در معرض دید دیگران قرار گرفتن دارد.

منیژه
منیژه
4 ماه قبل

سلام خوبید من خوابم دیدم همه جمع شده بودیم خواهرم شهید شده بود منتظر بودیم بیارنش مادرم خیلی گریه میکرد

جدول یاب
مدیر
4 ماه قبل
پاسخ به  منیژه

با سلام کاربر گرامی خوابتان ان‌شاءالله خیر است و خوابی که دیده اید نشان از عمر طولانی همراه با رزق و روزی و برکت به لطف خداوند برای ایشان می باشد.

محمد علی
محمد علی
4 ماه قبل

سلام من چند شب پیش خواب دیدم چند نفر هستیم عقب یک وانت نشستیم بعد ناگهان یک ماشین داعشی آمد و به من و کناریم تیر زد ومن به مکانی رفتم مثل یک خانه ی خیلی بزرگ که در از راهرو بود درهر راهرو کلی اتاق داشت خیلی صدا از آنجا می‌آمد من داخل یکی از آن اتاق ها شدم و بعد بیدار شدم تعبیر این خواب چیست

جدول یاب
مدیر
4 ماه قبل
پاسخ به  محمد علی

با سلام کاربر گرامی انسان هایی که در خواب مشاهده می کنید سمبل ابعاد مختلف شخصیت خودتان هستند. این خواب می تواند به یک درگیری فکری که در زندگی بیداری و در طول این دوره ی زمانی برای شما ایجاد شده است اشاره داشته باشد. این خواب از شما می خواهد تا منشا افکاری که در شما استرس و تنش ایجاد می کنند را شناخته و اجازه ندهید که تداوم این افکار، قوای روانی شما را مختل کند.

عسل
عسل
5 ماه قبل

سلام وقت بخیر …. من همین امروز توی خواب دیدم که ما با خالم اینا جمع شدیم دور هم داریم میخندیم و اینجور چیزا یهو خبر میاد که پدرم شهید شده با رانندش . من هم حسابی گریه کردم خودشم خیلی خیلی زیاد گریه کردم بعدش وقتی رسیدیم اونجا از توی هواپیما دو تا تابوت در اوردن که به نظر میرسید یکی پدرم [ خدا نکنه ] و یکی هن همکارش بوده ، ابنجاش یکم عجیبه ولی این تابوتا رو گذاشته بودن روی یه قاری و بعد یکی اونا رو با سرعت تا آخر پیست هواپیما ( که اونم زیاد… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
5 ماه قبل
پاسخ به  عسل

کاربر گرامی جای نگرانی برای خوابتان نیست از لحاظ سنتی خوابتان ان‌شاءالله بیانگر عمر طولانی پدرتان میباشد و اما تعبیر خوابتان از نظر روانشناسی : گمان میرود به تازگی تغییراتی در زندگی شما اتفاق افتاده که برای شما خوشایند نبوده و توانایی روبرو شدن با این تغییرات را در حال حاضر ندارید شاید این تغییرات و اتفاقات در مورد پدرتان باشد شاید شما احساس می کنید پدرتان در بیداری در حال فدا کردن خود برای زندگی شما و مادرتان هستند وهمیشه ترس از این را دارید که نکند خدای ناکرده ایشان را از دست بدهید اینکه در خواب دیده بودید… مطالعه بیشتر »

@TAHMINEHkuhjany@gmail.com
@TAHMINEHkuhjany@gmail.com
5 ماه قبل

میشه خواب منم لطفا تعبیر کنید
من توی خوابم دیدم یه تابوت بود روش یه پارجه سبز بود با چن تا نوشته بعد شهید بود بعد بهم گفتن که پدرت شهید شده 😰

جدول یاب
مدیر
5 ماه قبل

با سلام کاربر گرامی خوابتان ان‌شاءالله نشان از عمر طولانی و رزق و روزی و خیرات و برکات برای ایشان است.

Zahra
Zahra
6 ماه قبل

سلام خواب دیدم مادرم شهید شدن و خیلی گریه میکردم از شدت گریه زیاد از خواب بیدار شدم.

نهال
نهال
6 ماه قبل

سلام من چند شب پیش خواب دیدم که پشت یه در قایم شدم و یه فرد داعشی میخواد یه خانواد رو جلوم بکشه بعد یهو میام بیرون و اونا رو نجات میدم و اون داعشی سر منو میبره یعنی قشنگ این تیکه رو یادم هست.بعدش انگار یهو سر از یه راهرو درمیارم و یه فردی ازم میپرسه ببخشید شما شهید اید؟ منم جواب میدم ن من جانبازم. میشه تعبیرش رو بگید

جدول یاب
مدیر
6 ماه قبل
پاسخ به  نهال

با سلام کاربر گرامی سر نمادی از افکار و عقاید شما در رویاست و جدا شدن آن نشان دهنده رهایی از این نوع افکار و نگرش است. شاید در این مقطع زمانی سعی در ایجاد تغییر و تحول در خود هستید ولی افکار متعصبانه‌ در وجودتان، مخالف شدید هر گونه تغییر می‌باشند.

زینب
زینب
6 ماه قبل

سلام من خواب دیدم که جنگ بین ایران و عراق دوباره شروع شده ومن توحیاط همسایمون کنارسردارسلیمانی شهیدمیشم وبااین که یه گلوله توسرم خوردهیچ خونی نیومدوبعداینکه شهیدشدم بدون احساس هیچ دردی باسردا سلیمانی و دخترش توبهشت غذامیخوردیم ومن سرداروبغل کردم
لطفاتعبیرکنید

زینب
زینب
6 ماه قبل
پاسخ به  زینب

میشه تعبیرش کنید؟🙏

جدول یاب
مدیر
6 ماه قبل
پاسخ به  زینب

سلام فرستادیم برای معبر جلوتر از شما ۶ تا خواب دیگه مونده که تعبیر بشه . به محض تعبیر منتشر خواهد شد.

زینب
زینب
6 ماه قبل
پاسخ به  جدول یاب

ممنونم

جدول یاب
مدیر
6 ماه قبل
پاسخ به  زینب

با سلام کاربر گرامی افرادی که در خواب مشاهده می کنید سمبل بخشی از شخصیت شماست. برای این که دلیل حضور سردار را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به ایشان، برای شما تداعی کننده ی کدام دسته از احساسات یا تجربیات یا خاطراتتان می باشد. فکر کردن به سردار با مساله ای که در زندگی بیداری ذهن شما را به خود مشغول داشته است مرتبط می باشد به نظر می آید رفتار سردار همیشه برای شما الگویی در زندگی بوده است جوری که همیشه زندگی ایشان و طرز شهادتشان برای شما مورد توجه تان… مطالعه بیشتر »

محمد
محمد
6 ماه قبل

سلام خواب دیدم که شهید شدم .تعبیرش چیه؟

جدول یاب
مدیر
6 ماه قبل
پاسخ به  محمد

خوابتان انشاالله نشان از عاقبت به خیری و داشتن عمر طولانی شما است.

ریحانه
ریحانه
6 ماه قبل

سلام من خواب دیدم که روز عاشورا جز لشکر امام حسین هستم و در حالی که چهره ایشان را نمیبینم ولی صدایش را میشنیدم گفتند که هر کس با من باشد امروز شهید خواهد شد و من در خودم احساس شادی داشتم که در راه خدا کشته خواهم شدا و چند شب قبل از این هم خواب میدیدم که در راه دفاع از اسلام تیر خوردم و خود را کشان کشان روی زمین حرکت میدادم و چشمان ام سیاهی میرفت که گویی در حال مرگ بودم اما چند ساعت که گذشت با وجود اینکه تیر در بدن ام بود اما… مطالعه بیشتر »

سینا ملایی
سینا ملایی
7 ماه قبل

سلام من خواب دیدم که داییم شهید شده و همه دارن باسش گریه میکنن تعویرش چیه ممنون میشم جواب بدید

جدول یاب
مدیر
6 ماه قبل
پاسخ به  سینا ملایی

با سلام کاربر گرامی خوابتان ان‌شاءالله نشان از عمر طولانی ایشان می دهد.

Peyman
Peyman
7 ماه قبل

سلام من خواب دیدم که یک نفر که نمیشناسمش شهید شده و دوستام که بسیجی هستن دارن از یک کوه میبرنش بالا و بقیه هم دنبالشون به صف داریم میریم بالا و منم دست به سینه داشتم گریه میکردم

جدول یاب
مدیر
7 ماه قبل
پاسخ به  Peyman

با سلام کاربر گرامی گمان میرود طبق خوابتان شما در مسیر معنوی و خیری در حال پیروی از دوستانتان می باشید و این پیروی و انجام کار خیر برای شما باعث بالا رفتن معنویت و رشد روحی برای شما شده است و در حال قدم گذاشتن و تجربه کردن مسیر های جدیدی در زندگی خود هستید.

marziye
marziye
7 ماه قبل

سلام من خواب دیدم قرار بود شهید بیارن عکس شهید رو روی دیوار زده وبدن و در مسجد منتظر بودیم تا شهید رو بیارن

جدول یاب
مدیر
7 ماه قبل
پاسخ به  marziye

با سلام کاربر گرامی خوابتان بیانگر تأثیری الهی است. بیانگر هماهنگی و تکریم روح انسانی می‌باشد. احساس و تأثیر شهید را روی خودتان در نظر بگیرید و اینکه چگونه ویژگی‌های خاص شهید در موقعیتی در زندگی‌تان ابراز شده است . خوابتان بیانگر چالش‌ها و علاقه‌های تازه است که در زندگی‌تان است. گمان می رود شما در مسیر معنوی و خیری جدید در زندگی قدم می‌گذارید و آماده‌اید که الگو بگیرید یا از تجربه‌ی گذشته درس بگیرید.

الهام
الهام
7 ماه قبل

سلام من خواب دیدم که محاصره شدم و میدانستم که شهید میشوم و فورا از دوستم که همراهم بود حلالیت طلبیدم و اشهدم رو گفتم ولی از طرف دشمن هر چی به سمت من پرتاپ میشد به من اصابت نمیکرد و خودم در خواب تعجب کردم که چرا من هیچ طوریم نمیشه

جدول یاب
مدیر
7 ماه قبل
پاسخ به  الهام

باسلام کاربر گرامی خوابتان بیانگر این است که شما هدفی مشخص شده دارید و می دانید که هدفتان در زندگی چیست. و برنامه هاتان درست طبق هدف است و به خاطر داشتن چنین افکار و رفتاری از طرف بقیه مورد توجه و عنایت قرار میگیرید و این توجه برای خودتان نیز کمی تعجب آور می باشد.

محمد
محمد
7 ماه قبل

سلام لطفا اگه اطلاعاتی در مورد این خواب من میدونید جواب بدین من خواب دیدم انگار تو یک مراسمی یا همایشی شرکت کردم و دقیقا موضوعش یادم نیست ولی دقیق یادمه در اون مراسم انگار از پروژکتور یه فیلمی رو پرده پخش میشه ک در اون لحظه شهادت یه شخصی هست که بنظرم نوجوان بود و اصلا اون شخص رو نمیشناختم.حتی دقیقا یادمه نحوه شهادت و تیر به کجا اصابت کرد.بعد فیلم انگار به جلو زده میشه و سالیان بعد نشون میده انگار پیکر اون شهید رو پیدا میکنند و استخونهاش حتی یاادمه دیدم تو این فیلم.دیگه چیز اضافه ای… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
7 ماه قبل
پاسخ به  محمد

با سلام کاربر گرامی خوابتان ان‌شاءالله نشان از فرا رسیدن روزهای آرام خوش و همراه با امنیت و خوشی برای خود شماست ،و گمان میرود به مراد دل خود در اینده نزدیک برسید.

امیر مهدی جعفری
امیر مهدی جعفری
7 ماه قبل

سلام من در خواب دیدم که دریک منطقه جنگی هستم و تفنگ بدست بودم
و آن منطقه را بمباران میکردند لحظه ایی حس کردم شهید شدم و تیر خوردم که برای نماز صبح از خواب بیدار شدم

جدول یاب
مدیر
7 ماه قبل

با سلام کاربر گرامی خوابتان می تواند به یک درگیری فکری که در زندگی بیداری و در طول این دوره ی زمانی برای شما ایجاد شده است اشاره داشته باشد.به نظر می آید شما در موقعیت قرار گرفته اید که احساس می کنید قربانی شده اید این خواب از شما می خواهد تا منشا افکاری که در شما استرس و تنش ایجاد می کنند را شناخته و اجازه ندهید که تداوم این افکار، قوای روانی شما را مختل کند و تا بتوانید به درستی تصمیم بگیرید.

NASIM ARA
NASIM ARA
7 ماه قبل

سلام من در خواب دیدم که همه جا تاریک است و من به شکم دراز کشیده بودم و انگار یکی سرم رو به سمت پایین می برد و پاهام معلق بود تو وضعیت بدی بودم فردی با صدای زنانه بهم چیزی مثل این گفت که تو دنبال شهادتی؟ من گفتم بله در مورد شهادت چیزهایی گفت که خوب یادم نمیاد انگار می خواست از خواسته ی واقعیم مطلع بشه یا اینکه منصرفم کنه اما من رو حرفم بودم که شهادت می خواهم بعد حرف دیگری از طرف او دیدم که رها شده ام نشستم و دیدم اینجا اتاق خودم است… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
7 ماه قبل
پاسخ به  NASIM ARA

با سلام کاربر گرامی خوابی که دیده اید برگرفته از شرایط روحی و نشان از تردید شما بوده است و می تواند اشاره به شرایطی از زندگی شما داشته باشد که تصمیم گیری برایتان دشوار شده و وضعیت پیش رو مبهم می شود.به نظر می آید که شما در زندگیتان غفلت هاو یا تردید هایی داشته ایدکه شما را در تصمیم گیری های تان مردد کرده است . دوست عزیز بهتر است برای آرامش فکر و ذهنتان و گرفتن بهترین تصمیم با فرد دانا و با ایمانی مشورت داشته باشید.

Faezeh
Faezeh
7 ماه قبل

سلام من خواب دیدم که توی تابلویی عکس شهیدی رو دارم بعد که تابلو رو پایین می اورم سه تا شهید می بینم که مقابل میز نشسته اند و با هم حرف می زنند بین اون شهدا شهید حججی رو شناختم با لبخندی زیبا صحبت می کردند من به برادرم که در کنارم بود اشاره کردم این سه شهید هستند و بعد انها بلند شدند که بروند من کتابی از شهید حججی داشتم ان را به او نشان دادم و گفتم من این کتاب را بخاطر شما خریدم و بعد شروع کردم از علاقم به شهادت گفتم بهش گفتم که… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
7 ماه قبل
پاسخ به  Faezeh

باسلام کاربر گرامی به نظر می آید شما درحال انجام کار درست و راه ثوابی هستید ویا باشخاص صالح و پاکی آشنا شده اید که احترام شما را در میان مردم مخصوصاً در نزد خانواده‌تان بالا می برد و انشاالله گره ها و مشکلات زندگیتان برطرف خواهد شد.

جواد
جواد
7 ماه قبل

سلام سالیانه افرادی از دوستان یا اقوام شامل زن و مرد خواب می بینند من شهید شده ام تعبیرش چیست ؟

جدول یاب
مدیر
7 ماه قبل
پاسخ به  جواد

با سلام این خوابها انشاالله نشان از عمر طولانی و رزق و روزی فراوان برای شما است.

الناز
الناز
7 ماه قبل

سلام من خواب دیدم یه دختری شهید شده
تعبیرش چی می‌تونه باشه ؟؟
و اون دختره هم دوستم نبود اصلا رفیق صمیمیم نبود

جدول یاب
مدیر
7 ماه قبل
پاسخ به  الناز

با سلام خوابتان نشان از عمر طولانیه فردیست که در خواب ایشان را دیده اید انشاالله.

سیده مینا تقی زاده
سیده مینا تقی زاده
8 ماه قبل

سلام من خواب دزدم که داریم میریم جایی چند نفر بودیم یک چیزی برگه ای میدن که اسمت و عکست هست شهید میشی و به منم دادن من گریه میکردم میگفتم من نمیخوام شهید بشم میخوام بچه هامو بزرگ کنم تعبیرش چیه؟؟

جدول یاب
مدیر
8 ماه قبل

با سلام کاربر گرامی خوابتان ان‌شاءالله نشان از عمر طولانی ؛خیر و برکت و رزق و روزی و همچنین رسیدن اخباری خوش برای شما است.

هستی
هستی
8 ماه قبل

سلام و وقت بخیر خواب دیدم در یه زمین خاکی جنگ شده بعد دیگران شهید میشدن من و کسای دیگه اینارو به صورت گروهی میزاشتیم توی قبر و یه حس صدای ناله هم انگار کسی براشون گریه میکرد
من به عنوان شخص خوب بودم توی خواب که کمک میکردم اینارو خاک کنیم

جدول یاب
مدیر
8 ماه قبل
پاسخ به  هستی

با سلام کاربر گرامی خواب‌تان گویای جنبه‌هایی از خودتان است که دوست دارید پنهان و دفن کنید جنبه های که شاید خیلی از آنها راضی نبوده آید و در حال حاضر متوجه شده اید که این رفتار و خصوصیات را باید کنار گذاشته و خودتان از اینکار راضی و خشنود هستید دوست دارید که از شر عادتهای بدتان رها شوید و تمام سعی تان را برای قدم نهادن در راه راست و صواب انجام می‌دهید.

Mahi
Mahi
8 ماه قبل

سلام. من دیشب دوتا خواب دیدم اول اینکه با یکی از دوستام که من تا حالا ندیده بودم تو جنگ بودیم تو یک خونه سیمانی که در یا پنجره نداشت بعد عراقیها به ما حمله کردن دوستم رو شهید کردن منم اول پناه گرفتم به سمت عرقیها شلیک کزدم و دو نفرشون رو کشتم نفر سوم یه تیر به قفسه سینم زد و من زخمی شدم اما نفر سوم رو هم کشتم در حال مرگ بودم که چندتا از سربازای خودی اومدن بالا سرم و اسمم رو هم که تو خواب یه چیز دیگه ای بود صدا زدن و گفتن… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
8 ماه قبل
پاسخ به  Mahi

با سلام کاربر گرامی هردو خواب شما تقریبا حول یک موضوع میگردد فضایی که در خواب مشاهده می کنید تصویرگر فضای ذهنی شماست و انسان های درون خواب سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودتان هستند. این خواب به درگیری های فکری شما در طول روز ها یا ماه های اخیر اشاره دارد. درگیری هایی که در حال از ضعیف کردن قوای فکری و روانی شما می باشند. مانند زمانی که فکر کردن بیش از حد به مشکلات در ما احساس ناامیدی ایجاد می کند و شما را به سمتی سوق می دهد که کاملا انرژی فکری خود را از… مطالعه بیشتر »

محمد
محمد
9 ماه قبل

سلام دیشب توی خواب دیدم وسط جنگم و یه موشک خرد به گلدسته های حرم امام علی و هر دوتا مناره خراب شد

جدول یاب
مدیر
9 ماه قبل
پاسخ به  محمد

با سلام کاربر گرامی جنگ و درگیری در خواب به آشفتگی و نگرانی های شما در زندگی اشاره دارد. گمان میرود شما به تازگی احساس می کنید در عقاید گذشته تان خللی ایجاد شده و یا احساس می کنید معنویت گذشته خود راندارید و همین باعث بوجود آمدن ترس واضطراب در شما شده است و دلیل دیدن خوابتان نیز وارد شدن استرس. نگرانی در این مورد به شما است.

میثم
میثم
9 ماه قبل

سلام دیشب تو خواب دیدم که وسط جنگ یه نفر غریبه کشته شد و من میخواستم اونا بلندکنم ببرمش عقب ولی نمیتونستم و بالای سرش گریه میکردم تا از خواب بیدار شدم.

جدول یاب
مدیر
9 ماه قبل
پاسخ به  میثم

با سلام کاربر عزیز فضایی که در خواب مشاهده می کنید تصویرگر فضای فکری شماست. این خواب می تواند به ترس ها و استرس هایی که در روز ها یا ماه های اخیر در مورد کاری و یا تصمیمی به شما وارد شده اشاره داشته باشد و ممکن است شما فکر کنید مدیریت کردن بر این ترس ها و استرس ها را از دست داده اید شما تلاش بسیاری برای رهایی از این شرایط می کنید اما به نظر خودتان تلاشتان بی فایده بوده است ذهن شما با این خواب از شما می خواهد تا منشا بروز این افکار منفی… مطالعه بیشتر »

نسیم
نسیم
9 ماه قبل

سلام .وقتتون بخیر
من ۱۸ سالمه و دیشب خواب دیدم که (توی مدرسه از من یاد میشه به عنوان کسی که از همین مدرسه به جنگ دفاع مقدس میره و نام من را با شهید می آورند.خیلی از بچه ها بهم احترام میذارن و من هم آدم خیلی آرومی هستم.
به خونه میام و برای مادرم با بغض تعریف میکنم که توی مدرسه اسممو اوردن .)
خواستم بدونم تعبیرش چیه؟ممنون میشم جواب بدید

جدول یاب
مدیر
9 ماه قبل
پاسخ به  نسیم

با سلام کاربر گرامی مدرسه در خواب سمبل درست انجام دادن کارها و پیشرفت در مسیر منطقی است به نظر می‌آید شما به تازگی نگاهتان را به زندگی و محیط اطراف تان تغییر داده‌اید و در مسیر درست و منطقی قرار گرفته‌اید وبه همین خاطر مورد توجه اطرافیان و تشویق بقیه قرار گرفته‌اید دیدن خواب تان نیز به همین دلیل تغییر در شرایط تتان می باشد.

رضا
رضا
9 ماه قبل

سلام وقت بخیر دیشب خواب دیدم که دایی مرحومم که نزدیک به ۱۳ سال پیش فوت کردن روی قبرشون نوشتن شهید و من اونجا بودم چون خود منم دوست دارم و از خدا طلب شهادت دارم،برام جالبه که تعبیر خواب بدونم،ممنونم از شما.

جدول یاب
مدیر
9 ماه قبل
پاسخ به  رضا

باسلام کاربر گرامی طبق خوابی که دیده اید به نظر می آید دایی شما در هنگام زنده بودن انسان درستکاری بودند و زندگی پر خیر و ثوابی داشتند و در آن دنیا نیز انشاالله دارای قدر و منزلت هستند.

حسین
حسین
9 ماه قبل

سلام.
من دیشب خواب دیدم به همراه دو نفر توی جنگ بودیم هوا بارونی بود بعد هر سه تامونانو با تیر زدن من خورد تو سینم افتادم اشهد خوندم بعدش بلند شدم دیدم زخمم داره خوب میشه

جدول یاب
مدیر
9 ماه قبل
پاسخ به  حسین

با سلام کاربر عزیز خواب دیدن اینکه کسی به شما شلیک می کند بیانگر این است که در زندگی تان مسئله با یک شخص را تجربه می کنید. شما ممکن است حس کنید که در یک موقعیت قربانی شده اید و حس معذب بودن شدیدی در این رابطه دارید اما به نظر می‌آید که شما به اندازه کافی شخصیت قوی ومستحکمی دارید تا بتوانید در برابر این مشکل دوام بیاورید و در نهایت این خود شما هستید که خودتان را از این موقعیت رها می‌کنید.

علبرضا
علبرضا
10 ماه قبل

سلام خواب منم تعبیر کنید ممنون من تو خواب دیدم با ۵نفر دیگه روی یک بلندی هستیم و داریم اطراف دید میزنیم ۲نفر به سمت‌ما اومدن فکر کردن ما جاسوسیم نردبان گذاشت اومد بالا من هلش دادم افتاد پایبن دوباره اومد بالا ما فرار کردیم به بچه ها گفتم اول من میرم شما دنبال من بیایید وقتی من فرار میکردم اون دو نفر افتادن دنبال من رفتم تو یه منطقه نظامی اون دونفر اومدن دنبالم پیدام کردن یه سرباز هم بود گفتم من برا این منطقه هستم منو شفاعت کن منو نجات بده از دست اینا گفت ن بعد یه… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
10 ماه قبل
پاسخ به  علبرضا

با سلام دوست عزیز خواب دیدن اینکه کسی به شما با اسلحه شلیک می کند بیانگر این است که در زندگی تان مسئله و مشکلی با یک شخص را تجربه می کنید. شما ممکن است حس کنید که در این موقعیت قربانی شده اید . حال اگر تیری که به سوی شما انداخته شده است به شما آسیب رساند و در خواب دیدید که به بدن شما فرو رفت ممکن است از طرف کسی سرزنش شوید.

ستاره
ستاره
10 ماه قبل

سلام میشه خواب منم تعبیر کنید
خواب دیدم با خانوادم و کلی دیگه از مردم به یه کشوری میریم برای برگشت اجازه نمیدن و میگن ی مسری باید رد بشین کتک بخورین ی سرسا میگن نصف مردم تو این مسیر کشته میشن
حرف از داعشم بود تقریبا من ندیدم اعضای خوانوادم کشته شدن ولی در همون مرحله ها بود که از خواب پریدم

جدول یاب
مدیر
10 ماه قبل
پاسخ به  ستاره

با سلام کاربر گرامی این خواب، نشانگر تغییراتی در زندگی‌تان است؛ امّا گویا سدّ راهی برای تغییرات در زندگی‌تان دارید که به آنها وابسته‌اید و به نظر می آید این وابستگی‌ها از ذهن‌تان نشأت می‌گیردو راه تغییرات جدید در امور زندگی‌تان را می‌گیرند. گویا در برابر تغییرات، مقاومت می‌کنید و نمی‌خواهید تغییری پدید آید. بهتر است بدرستی فکر کنید و درست تصمیم بگیرید. از افراد عاقل و باتجربه‌تر از خودتان برای مشورت، یاری بطلبید تا إن‌شاءالله بتوانید بهترین گزینه‌ها را به دست آورید.

مهدیه
مهدیه
11 ماه قبل

سلام…من دومین یا سومین بار هست که خواب میبینم پدرم شهید شده و وقتی خبرش به گوشم میرسه به شدت به هم میریزم و گریه میکنم و بهش با حالت گریه میگم خوشحالم که تو بهشتی و منم وقتی اومدم تو اون دنیا ملاقاتت میکنم…من دختر هستم و مجرد

جدول یاب
مدیر
11 ماه قبل
پاسخ به  مهدیه

با سلام ..کاربر عزیز انشاالله خواب تان خیر است ..به نظر می آید طبق خوابی که دیده اید پدرتان انسان درست کاری هستند که در راه صواب و پر خیری در حال فعالیت هستند که انشاالله این کارشان موجب ایمنی از آفات و بلاها میگردد و گمان میرود شماهم دوست دارید که رهرو افکار و افعال پدرتان باشید و همین راه خیر و صواب را ادامه دهید.

Amirkhan Akbar
Amirkhan Akbar
11 ماه قبل

با سلام من خواب دیدم که خودم شهید شدم و تابوت خودم را با چشمان خود ایستاده ام گویا روح بودم و پیکر خود را در تابوت می دیدم و فهمیده بودم که شهید شدم و خوش بودم.

جدول یاب
مدیر
11 ماه قبل
پاسخ به  Amirkhan Akbar

با سلام ..دوست عزیز به نظر می آید که شما به تازگی در حال انجام کار ثواب وصلاحی هستید که از انجام این کار احساس رضایت کامل دارید.

زهرا
زهرا
11 ماه قبل

با سلام ممنون میشم که خواب منو تعبیر کنین خواب دیدم یک نفر شهید شدن و خیلی براش گریه کردم انگار همرزم پدرم بودن انکار تو خواب وصیت کرده بودن اونرو روی قبر حضرت محمد دفن کنن و اونام داشتن به وصیتش عمل میکردند ممنون میشم تعبیرشو بگین دوبار هم اسم حضرت محمد رو شنیدم تو خواب

ماریا
ماریا
11 ماه قبل

با سلام خواب دیدم پدرم که چند سال پیش فوت کرده اکنون شهید شده و مردم زیادی برای مراسم تشییع و فاتحه خوانی ایشان آمدند تعبیرش چیه؟

جدول یاب
مدیر
11 ماه قبل
پاسخ به  ماریا

با سلام ..دوست عزیز انسان هایی که در خواب مشاهده می کنید سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودتان هستند. پدر در خواب می تواند به بعد رهبری در شخصیت شما اشاره داشته باشد که در این زمان احساس می کنید نادیده گرفته شده یا آن را دست کم گرفته اید به نظر می آید قسمتی از رفتار شما که رفتار پسندیده وخیری است شبیه پدرتان می باشد و به نظر می آید شما باید این رفتار را مدیریت کنید تا در راه صواب و خیر همانند پدرتان از آن استفاده کنید.

حمیدی
حمیدی
1 سال قبل

سلام وقت بخیر، خواب دیدم کسی که از ناراضی هستم و حقی گردنم داره، شهید شده ، توی خوابم هی میگفتم من از این ادم راضی نیستم چطور شهید شده … نمیدونم تعبیرش چیه😢نمیتونمم ببخشمش.

جدول یاب
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  حمیدی

با سلام دوست عزیز گمان می رود فردی که در خواب دیده اید و شما از او راضی نیستید انسان درستکاری است که دارای وجه ظاهر الصلاحی می باشد و شما در ذهن ناخودآگاهتان هنوز نتوانستید بپذیرید که این فرد با این وجه حقی از شما را ضایع کرده باشد …دوست عزیز شاید پیام این خواب برای شما این بوده که بهتر است از خطای دیگران بگذرید و اورا ببخشید زیرا که در عف لذتی است که در انتقام نیست.

پ و ر ی ا
پ و ر ی ا
1 سال قبل

سلام خدمت شما ..خواب دیدم شهیدی که من میشناسمشون و بهشونم علاقه دارم نشستن و دارند ادعیه میخونن زیارت عاشورا و… ویکسری ادم دیگه دارن درباره فضایل و ویزگی های خوب ایشون میگن..ممنون میشم تعبیرش بفرمایین

رضا
رضا
1 سال قبل
پاسخ به  پ و ر ی ا

ببخشید اشتباهی دیسلایک دادم،خواستم لایک کنم

جدول یاب
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  پ و ر ی ا

با سلام دوست عزیز به نظر می آید شهیدی را که در خواب دیده اید شهیدی والا مقام و دارای رتبه های معنوی زیادی میباشند و ان شاالله که دوست داشتن این شهید برای شما در زندگی دنیوی واخروی تان راهگشا باشد و روز به روز بر نگاه روشنگرانه و روحانیت شما در زندگی اضافه گردد.

رضا
رضا
1 سال قبل

سلام من آرزوی شهادت دارم،دیشب خواب دیدم،که شهیدی رو در قبر میزارن و فکر کنم من بودم،چند شب پیشم دیدم دو نفر تو خواب شهید شدن که فکر کنم نوجوان بودن

جدول یاب
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  رضا

با سلام دوست گرامی خواب تان خیر است به نظر می آید شما تغییرات مثبتی را در درون ذهن وعقاید خود شروع کرده اید که انشاالله راه خیر وثواب است ودر کل خوابتان نماد یک خواب مثبت می باشد.

Sana
Sana
1 سال قبل

سلام من خواب دیدم برای سفر به مشهد توی رستوران توی جاده منتظر داییم هستم تا بیاد و با هم بریم؟ مشهد

bela
bela
1 سال قبل

سلام.خواب دیدم حدوداپیکر۱۰تاشهیدو میارن که من دنبالشون میرم.که میگن یکی از اون شهدا عمومه .میخواستم تعبیرخوابمو بدونم ممنون میشم بگید

جدول یاب
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  bela

با سلام دوست عزیز به نظر می آید شما در حال انجام کار خیر و صوابی هستید که راه بسیار درستی است و گمان میرود که هدایت گرو یا حمایت کننده شما در این راه ویا نشان دهنده این راه در ابتدا به شما عموی تان بوده اند.

سینا
سینا
1 سال قبل

سلام. من در تواب دیدم در برابر دشمن از برادر و مادرم دفاع کردم و به وسیله شلیک گلوله دشمن برای دفاع از مادرم کشته شدم تعبیر این خواب چیست؟

جدول یاب
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  سینا

با سلام کاربر گرامی ، خوابی که دیده اید بیانگر از خود گذشتگی شما در زندگی بیداریتان برای مادر وبرادرتان است .به نظر می آید شما در مورد مادر وبرادرتان احساس مسولیت می کنید و در مورد آنها نگران هستید و خوابی هم که دیده اید منشا از استرس ونگرانی شما برای آنهاست بهتر است به خدا توکل کنید و درتمام امورتان از او یاری بطلبید.

مهدی
مهدی
1 سال قبل

سلام من خواب دیدم دارم برای جنگی اعزام میشم تا به شهادت برسم بعد یه ساعت خاصی باید یک جا جمع میشدیم برای اعزام با همه خداحافظی کردم بعد ساعتو نگاه کردم دیدم از اون ساعت گذشته و من جا مونده ام و با صدای بلند گریه میکردم و بهم میگفتن ان شاءالله دفعه ی بعد میری

جدول یاب
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  مهدی

با سلام کاربر گرامی به نظر می آید شما در بیداریتان در حال انجام کار پر خیر وبرکت و راه صوابی هستید که کمی در انجام این کار استرس داشته و احساس می کنید نکند این کار به نحو احسن انجام نپذیرد .دوست عزیز بهتر است در انجام کار صواب از خداوند متعال کمک بگیرید واز خداوند توفیق به این عمل را به طور کامل بخواهید که خداوند بهترین یاری دهنده است.

115
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن