تعبیر خواب بوسیده شدن توسط مرده | بوسیدن مرده در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب بوسیده شدن توسط مرده ازنظر معبران مختلف تعابیر گوناگونی دارد لذا در این مقاله سعی بر آن داریم تا با آوردن دیدگاه معبران شما را یاری کنیم.

تعبیر خواب بوسیده شدن توسط مرده
تعبیر خواب بوسیده شدن توسط مرده

این خواب نشانه خیر و برکت است و دیدن این خواب از دیدگاه معبران مختلف دارای تعابیری متفاوت است و شما می توانید با مطالعه تعابیر خواب بوسیدن مرده و یا بوسه دادن به مرده تعبیر خواب خود را به راحتی پیدا کنید.

تعبیر خواب بوسیده شدن توسط مرده

جابر مغربی:

اگر فردی در خواب ببیند که به مرده به شهوت بوسه می دهد نشانه این است که زن خواهد و به مرادهایش می رسد.

امام صادق علیه السلام:

اگر فردی در خواب ببیند که مرده ای را با شهوت می بوسد زن می گیرد و به آرزوهایش می رسد.

ابراهیم کرمانی:

اگر فردی مرده ای را از روی شهوت بوسید نشانه این است که خیری از طرف آن مرده به وی می رسد.

اگر فردی در خواب ببیند که مرده به او بوسه می دهد نشانه این است که از علم و یا مال مرده به وی چیزی می رسد.

تعبیر خواب روبوسی

چنانچه در خواب ببینیم کسی را می بوسیم موردی پیش می آید که حسن نیت خود را نسبت به او ثابت کنیم و اگر آن که می بوسیم نا شناس باشد نفعی از ما به او می رسد.

تعبیر خواب بوسیدن نامحرم

اگر یک دختر دم بخت ببیند که محرمی او را می بوسد محبوبیت میابد و اگر ببیند که نامحرمی او را می بوسد خواستگار خواهد یافت و شوهر می کند و چنانچه خودش کسی را ببوسد نشان آنست که از او به نیکی یاد می کنند.

 بوسیده شدن توسط مرده

اگر ببینیم مرده ای ما را می بوسد اگر آن مرده آشنا باشد نسبت به او دینی داریم چه اخلاقی و چه مالی و مادی و اگر ناشناس باشد سودی به ما میرسد زیرا بوسه مرده خیر و برکت است.

 

بیشتر بخوانید :

تعبیر خواب مرده | دیدن مرده در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب بوسیدن | بوسیدن در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب آغوش| آغوش گرفتن در خواب نشانه چیست ؟

۴۳ دیدگاه

 1. سلام دیشب خواب دیدم که مادر بزرگم که فوت کرده آمده خانه ما به مامانم میگم چقد حالش بهتر شده و اونم تایید میکنه (تو خواب فکر میکنم زندست)بعد ما وسایل جمع میکنیم میخوایم عروسی برادر زاده مامان بزرگم بریم اما چون اون حال خوبی نداره نمیبریمش و به دروغ گفتم که عروسی کسی دیگه میخوایم بریم، ما دختر عمه مان رو هم که ۳ سالشه با مادر بزرگمو تو خانه میزاریم یعنی به مادر بزرگما میسپاریمش و بعد میریم.

 2. سلام من بعداز ۱۲سال که ازمرگ عموی عزیزم میگذره امروز خوابشو دیدم که منو. درآغوشش گرفت وبهم لبخند زد وپیشونیمو بوسید وتوی گوشم میگفت عزیزدلم

  1. سلام کاربر گرامی خوابتان نشان از این است که عموی مرحوم شما در خواب نماد آن دسته از افکار و اهداف خودتان است که این روزها فراموش کرده اید یا کمتر به آن توجه دارید. این خواب از شما میخواهد تا مجددا به آنها بپردازید. برای درک بهتر پیام خواب و آنچه اول گفته شد، لازم است تا شخصیت و توانایی های عمویتان را به یاد بیاورید تا متوجه شوید کدام دسته از افکار و اهداف مدنظر خوابتان است.

 3. وقت بخیر
  پدر بزرگ بنده ٣ سال است که فوت شده است
  و در خواب روبوسی کردیم و جای بوسه اش بر روی صورتم خونی بود و سپس پرسیدم چرا ناراحت و غمگین هستی ایا قرار است به پیشت بیایم؟گفت خیر چون نمیایی کمی ناراحت هستم
  ممنون میشم برای این خواب تعبیری لطف کنید

  1. سلام خواب دیده ام ب منزل سابق عموی،فوت شده ام رفتم و‌همه فرزندانش انحا بودن عموم با ذوق و شوق زیاد منو بوسید و خوشحال شد اما چهره اش خوددعموم نبود پدر بزرگ فوت شده ام بود ممنون میشم جواب،بدید.

   1. با سلام کاربر گرامی خداوند ایشان را رحمت کند و به نظر می‌آید که طبق خوابی که دیده اید به زودی انشالله از طرف خانواده پدریتان (عمو و یا پدر بزرگتان )مال و یا سودی عاید شما خواهد شد.

 4. سلام وقت بخیر.عموم تازه فوت کرده خوابشو دیدم بهش میگم عمو حالت خوبه با گریه بهش میگم اونم سرمو گرفت منو بوسید صورتمو بوسید.منو یکی از دختر عموهام که اونم بغل کرد و بوسید فقط میدیدیمش.بهش میگفتم الان خوبی؟دید گریه میکنم اونم قطره اشک از چشماش ریخت گفت آره عمو حالم خوبه بعد رفتیم سمت پدرومو عموهام،بابامو بغل کرد اما بابام متوجه نمیشد بهش میگفتیم عمو بغلت کرده می‌گفت چیزی نیس کسی نیس منو دختر عموم می‌گفتیم عمو داره بغل ت می‌کنه اما کسی حضورشو حس نمی‌کرد و فقط منو دختر عموم می‌دیدم.تورو خدا تعبیرش چیه؟قبلش هم داشتم خواب میدیدم ک همین عموم فوت شده زن عمو دختر عموم دارن اسباب کشی میکنن و رفت تو خونه جدید بعد یهو رفتیم بیرون خونه ک حیاط بزرگ داشت صندلی داشت اونجا عمومو دیدم تو خواب.تعبیرش ممنون میشم بگید خیلی فکرمو درگیر کرده.چون میگن تعبیر اسباب کشی آدم میمیره و من خیلی نگرانم ک نکنه باز اتفاقی بیوفته و من ب شخصه دیگه طاقت ندارم.الان سه چهار روز هستش ک از چهلم عموم میگذره.ممنون میشم جوابتون ب ایمیلم ارسال بشه شاید وقت نکنم سایت چک کنم??

  1. با سلام کاربر گرامی خداوند ایشان را رحمت کند گمان میرود خوابتان به این معنی است که مرگشان هنوز در ذهنتان زنده است و شما دلتنگ ایشان هستید و تلاش می کنید که خاطرات گذشته تان را که با عمویتان داشته اید بازیابی کنید مرگ ایشان را باور نکرده اید. شما هنوز تلاش می کنید تا مرگ او را باور کنید.

 5. سلام روز بخیر لطفا جوابمو بدین، خواب دیدم خالم که زنده است مقداری کافور به من داد و گفت مقدار کمی ب لباسات بزن و من عطر خیلی قوی و خوشبو رو حس میکردم، بعد خواب دیدم رو قبر مادرم که ۴ساله مُرده سرمو گذاشتم و باهاش حرف میزنم ولی قبر تازه بود، بعد مادرم بالا سرم حاضر شد و گونه منو بوسید و گفت ی چیزی بهت میگم ولی نگو به کسی که یهو صداش قط شد

  1. با سلام کاربر گرامی در مورد تعبیر خواب اولتان باید بگویم بوییدن رایحه خوش در خواب علامت روبرو شدن شما با وقایع نشاط آور است به نظر می‌آید که به خوابی که دیده اید شما به موقعیت خوب و نشاط آور و شادابی روبه رو شده اید اما به نظر خودتان این گونه نیست و گمان میرود خاله شما در بیداری فردی است که سعی مکند تا آنجا که امکان دارد نشاط را از خود دور نکند و به همین دلیل خاله تان در خواب نمادی از داشتن نشاط و شادابی در زندگی برای شماست ذهن شما با دیدن این خواب به شما پیام میدهد که وقت ان شده است که نشاط بیشتری در زندگی داشته باشید و اما در تعبیر خواب دومتان به نظر می آید این خواب به باورها و افکاری از مادرتان اشاره دارد که در گذشته برای شما اهمیت داشته اما اکنون مدتی است که از آنها غافل مانده ذهن شما با دیدن این خواب از شما می‌خواهد باز به ان باورهای مثبت مادرتان برگردید و به آنها بپردازید تا غم و اندوه از شما دور شود.

 6. سلام.. پدرم سه ماه هست فوت شدن.. خواب دیدم ایشون خوشحال روی انار های باز شده نشستند ودارن سیب می خورن تعبیرش چی هست

  1. با سلام کاربر گرامی خوراکی هایی که در خواب مشاهده میکنیم اشاره به خوراک فکری ما دارند و انسان های درون خواب نیز اشاره به ابعاد مختلف شخصیتی خودمان دارد انارهایی که در زیر یای پدرتان در خواب دیده اید می تواند به تلاش شما برای درک مفهوم عشق و محبت به ایشان و وابستگی و مسائلی که باعث به وجود آمدن وابستگی بین شما و پدرتان می‌شود اشاره داشته باشد گمان میرود شما بعد از فوت ایشان تازه متوجه عشق و محبت و وابستگی زیادتان به پدرتان شده اید.

 7. سلام
  مادرم ۵ ماه هست که فوت شده اند، دیشب خواب دیدم پیشانی من را بوسیدند، در این ۵ ماه هر وقت خواب ایشان را میدیم همیش من را بغل میکردند و میگفتند برایشان ناراحت نباشم ولی این اولین باری بود که مرا بوسیدند.

  1. با سلام کاربر گرامی خداون. ایشان را رحمت کند به نظر می اید شما بعد از فوت مادرتان بسبار ناراحت و غمگین بوده اید و هنوز نتوانسته بودید که رفتن ایشان را بپذیرید اما شاید به تازگی روح شما ارامتر شده و دلیل دیدن خوابتان نیز همین ارامش روحی شما است که انشاالله با آرامش شما هم مادرتان در آرامش قرار میگیرند.

 8. سلام من خواب کسی رو دیدم که او مرا نمیشناسه و مشهور هم بوده و حدود نه ماه از رفتنش غم دارم
  یک شب خواب دیدم تو شلوغی اورا دیدم و از شدت خوشحالی دویدم به سمتش و عجله داشت اورا بوسیدم و او خواست مرا ببوسد ولی نبوسید انگار که دلیلش را می‌دانستم چرا نبوسید رفت، من خیلی بخاطر دوست داشتن او و غم از دست دادنش از دیگران اذیت شدم
  تعبیر چیه

  1. باسلام کاربرای گرامی انسان هایی که در خواب مشاهده میکنید سمبل بخشی از دیدگاه ها و افکار شما درباره زندگی می باشد برای اینکه دلیل حضور سمبولیک که دیگران را در خواب خود در کنید توجه داشته باشید که فکر کردن به این شخص چه درس یا تجربه و یا احساسی را در شما زنده می‌کند و چگونه راه حلی را برای مقابله با چالش‌های فعلی زندگیتان در بیداری ارائه می‌دهد گمان می‌رود این خواب می‌تواند به نوعی درگیری ذهنی و نارضایتی خودتان از عملکرد و تصمیماتی که در زندگی بیداری اتخاذ کرده‌اید اشاره داشته باشد.

 9. سلام من شب سوم فوت پدر بزرگم خواب دیدم جنازه رو بدون تابوت و فقط با کفن اوردن خونه واسه خداحافظی ولی جنازه گم شد و من و بقیه دنبالش میگشتیم این اولی بود و الان هم بعد تقریبا ۳۰ روز خواب دیدم پدربزرگم جلوی در خونشون نشسته و من رفتم تو بغلش و همدیگه رو بوس میکردیم چون میدونستم قراره بمیره و بره

  1. با سلام کاربر گرامی گم شدن کسی یا چیزی در خواب نشان از بی توجهی شما نسبت به ان شخص بوده شاید شما در زمان حیاتتان نسبت به پدربزرگتان کم توجه بوده اید و در حال حاضر احساس پشیمانی میکنید و گمان میرود فرصتی برای خداحافظی با ایشان نداشته آید و خوابهایی هم که دیده اید گمان میرود پیام ذهنتان به شما برای کنار امدن با رفتن ایشان است.

 10. سلام اگه میشه به سوال منم جواب بدید خوابی دیدم که خیلی کنجکاوم کرده.. من خواب دیدم مادربزرگم که چندسال پیش فوت شدن بعد از خیلی وقت اومدن سراغمون و مثل یک مهمان باهاش رفتار میکردیم بعدش دوبار که منودید هی دستمو بوس میکرد و بعد از اون دوبار دستمو لیس یا کمی تف مینداخت! و همچنین مادربزرگم خیلی ادم خوب و درستکاری بوده. ولی توی خوابم ناخناشو لاک زده بود و کمی جوانتر بود.. چه تعبیری میتونه داشته باشه؟

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابتان نشان دهنده‌ آن است که احتمالا انگیزه‌هایی غیر منطقی یا پوچ را دنبال می‌کنید که در نهایت برای شما نارضایتی به همراه خواهند داشت. با دیدن این خواب از خودتان بپرسید که کدام دسته از انگیزه‌های شما در دنیای بیداری، غیر منطقی و بیهوده هستند؟ چه افکاری شما را تشویق می‌کنند تا به پیگیری این افکار بیهوده بپردازید؟ چگونه می‌توانید از تداوم این افکار منفی جلوگیری کنید؟

 11. با سلام من خواب دیدم که خاله ام که تازه فوت شده گونه ام رو بوسیده و بلافاصله اونجا را ترک کرد و من هرچی دنبال او گشتم اصلا پیداش نکردم

 12. سلام،عموی مادر من چندسالی هست فوت کردن و مادرم چند وقت پیش خواب دیده که با پدر و مادرش رفتن به خونه عموی مرحومش و زنعموی مادرم از دست اونها ناراحت بوده اما یهویی عموش با صورت شاد و خوشحال میاد داخل و سر مادرم رو میبوسه و شاد میره ولی جز مادرم هیچکس اونو نمیبینه
  میشه تعبیر این خوابو به من بگید؟

  1. با سلام کاربر گرامی خداوند ایشان را رحمت کند به نظر می آید انشاالله به مادر شما از مال یا از علم آن مرده چیزی به ایشان می رسد.

 13. سلام
  من خالم که ۴ سال پیش فوت کردن و سه روز پیش سالگرد فوتشان بود دیشب به خوابم اومدن
  من مادرم و یه خاله دیگم و دختر خالم دورهم نشسته بودیم که یهو دیدیم خالم که مرده بود اومد و خیلی خوشحال و خندان بود .ما میدونستیم مرده .و قبل از اون داشتیم در مورد مهاجرت من به کشور سوئیس صحبت میکردیم .وقتی خالم که مرده بود اومد ، بدون هیچ حرفی گونه های هر ۴ نفرمون رو بوسید و خیلی خندان و خوشحال بود .و بعدش رفت .همه بهم میگفتن که الآن که یه مرده اومد بوست داد نباید بری سوئیس چون میگن خوب نیست اگه مرده بیاد و توسط اون بوسیده بشیم .
  خواب من چه تعبیری داره ؟
  ممنون میشم راهنماییم کنین.

  1. با سلام کاربر گرامی خوابی که دیده اید از نظر سنتی انشاالله نشان از رسیدن خیر و برکت برای شما است و ربطی به رفتن و یا نرفتن شما به این مسافرت ندارد و اما خوابتان از نظر روانشناسی نشان از این است که خاله مرحوم شما در خواب نماد آن دسته از افکار و اهداف خودتان است که این روزها فراموش کرده اید یا کمتر به آن توجه دارید. این خواب از شما میخواهد تا مجددا به آنها بپردازید. برای درک بهتر پیام خواب و آنچه اول گفته شد، لازم است تا شخصیت و توانایی های خاله تان را به یاد بیاورید تا متوجه شوید کدام دسته از افکار و اهداف مدنظر خوابتان است.

 14. سلام من مادرشوهرم فوت شده دیدم به خابم اومد ودرست از کف سرم میبوسید منم میخاستم بیام خونه م باهاش خداحافظی میکردم ونمیزاشت برم خونه منم خونه مو بهش نشون میدادم میگفتم هر موقعه دلت خاست بیاد

  1. با سلام کاربر عزیز خداوند ایشان را رحمت کند گمان میرود شما بعد از فوت مادر شوهرتان ایشان را بسیار یاد کرده اید و یا با دادن خیرات و صدقات ایشان را خوشحال نموده اید و انشاالله شما مشمول دعای خیرشان شده اید.

 15. با سلام کاربر گرامی انسان هایی که در خواب مشاهده میکنید سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت شما هستند. این خواب می تواند به نوعی نگرانی فکری درباره ی بازماندن شما از اهداف و پروژه هایتان در زندگی بیداری اشاره داشته باشد. اهدافی که ارتباطی با مسائل عاطفی ندارند. مثل تمایل شما برای ادامه ی تحصیل یا مسائل شغلی.ممکن است احساس کنید که توسط برخی افکار یا ارزش های عرفی متوقف شده اید یا قادر به پیگیری اهداف خود نیستید. این خواب از شما می خواهد تا درمورد انگیزه ها و اهدافتان در زندگی بیداری با خودتان صادق باشید و اجازه ندهید که قربانی شرایط شوید و برای پرورش مهارت های خود تلاش کنید.

 16. مادرشوهرم خواب دیده بود رفته بودیم مشهد و من یک روسری رو انتخاب کردم که مثلشو داشتم و من دختر دار شده بودم و مادر بزرگم که فوت شدن اونو بوسیده گفته اسمش علی بزار (از طرفی هم باردار نمیشم) تعبیرش چی میتونه باشه

 17. سلام
  مادر بزرگم که ۹ ماه پیش فوت شدن دیشب به خواب من اومدن . ایشون زنده شده بودند و به خانه ی ما اومدن و من در حال شستن ظرفها بودم که ایشان کنار من ایستادند و گونه ی من را بوسیدند ولی من از ایشان میترسیدم . من به اتاق دیگری رفتم و ایشان دنبال من اومدند و دوباره مرا بوسیدند و من از ترس ایشان را هل دادم روی تخت و از اتاق به بیرون فرار کردم و با ترس از خواب پریدم .علت ترس من در خواب این بود که میدونستم ایشون مردن ولی انگار الان زنده بودن یه جورایی دوباره
  تعبیرس چیه؟

  1. با سلام کاربر گرامی خوابتان ممکنست بازتاب تغییری در مسیر زندگیتان باشد یا اینکه لازمست مسیرتان را تغییر دهید اما هنوز نتوانسته اید با ترس های خود برای تغییرکنار بیایید.

 18. سلام من خواب دیدم باخانواده ام رفته ایم خانه پدر بزرگم اینا، و در آنجا هر چهارتا پدر بزرگ و مادر بزرگم بودند پدر بزرگ اصلی من فوت شده و مادر بزرگ اصلی من زنده است و اون یکی پدر بزرگ و مادر بزرگم، همسرش فوت شده و در خواب دیدم که دستانشون رو میبوسم و آنها سرمو میبوسن و میگن برو عزیزم بخیر برین و وقتی دست پدر بزرگ اصلی خودم رو خواستم ببدسم گفت نبوس کثیفه مریض میشی و برام دعای خیر کرد من این خواب رو ساعت ۹ صبح دیدم میشه بگین چه تعبیری داره؟

  1. با سلام کاربر گرامی خداوند همه آنها را رحمت کند گمان میرود طبق خوابی که دیده اید شما کار خیری به نیت آنها و امواتتان انجام داده اید که انها را خشنود نموده اید و آنها نیز در حق تان دعا کرده اند و انشاالله خیری از آنها نیز به شما می رسد.

 19. سلام وقتتون بخیر‌.. اگر فردی (پسر) خواب ببینه که پدرش که تازه مرحوم شده (۱۰روز بعد از فوت پدر) صورت پسر رو در خواب میبوسه طوری که پسر رو غرق بوسه میکنه تعبیرش چی هست ؟
  با تشکر فراوان

  1. با سلام کاربر گرامی خداوند پدر ایشان را رحمت کند به نظر می آید این خواب انشاالله نشان از عمر طولانی خواب بیننده و هم قدردارنی پدر این فرد بابت فاتحه و خیراتی است که برایشان فرستاده شده.

  1. با سلام کاربر گرامی این خواب هم میتواند از فکر کردن زیاد شما نسبت به ایشان باشد و هم توجه به باورها و ارزش هایی که از ایشان به خاطر دارید و هم شاید قدردارنی ایشان از شما بابت فاتحه و خیرات شما برای ایشان .

 20. سلام من خواب دیدم یکی از فامیلای دورمون ک یه پسر جوان بود والان دوساله فوت کرده شوهرمو بوسید و شوهرمو اونو بوسیدوتو خواب خیلی قدش بلند بود جوری ک شوهرم قدش به اون نمی‌رسید و اون خم شد تا همو ببوسن و اون لبخندمیزد وتو خوابم میدونستم ک اون فوت شده

  1. با سلام کاربر گرامی به نظر می آید خوابتان نشان از منفعت و سود و یا خیری است که انشاالله به اذن خداوند عاید همسرتان می گردد.

 21. سلام ،من در ساعت دوازده ظهر تا دو بعداز ظهر چرت زدم و خواب دیدم عموی پدرم بسیار خوشحال و کت و شلوار تمیز تن کرده من را در خواب بوسید ….تعبیرش چیه و اصلا خواب دراین زمان تعبیر داره؟؟

  1. با سلام کاربر گرامی فردی که در خواب مشغول بوسیدنش هستید سمبل انگیزه‌ها و آرزو‌های درونی شماست. آرزو‌هایی که برای فرد خودتان در نظر گرفته اید و در پی بررسی و شناخت ماهیت این اهداف هستید. برای این که دلیل حضور سمبلیک این فرد را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که او برای شما یادآور کدام افکار و احساسات مثبت است؟ او چه ارتباطی با چالش‌ها و پرسش‌های فعلی شما در زندگی بیداری دارد؟ و فکر کردن به این شخص شما را به یاد کدام صفت مثبت او می اندازد که دوست دارید شما نیز داشته باشید.

 22. سلام من خواب دیدم مادربزرگم ی‌هفتس رحمت خدا رفته اومد تو حیاط مادرم منو صدا زدن گفت بیا مادر بزرگتو ببر خونه عمت تا رسیدم بهش چنان محکم میبوسیدم وقتی بیدار شدم حس میکردم تازه منو بوسیده تعبیرش چیه بعد بیدار شدم مادر بزرگم وقتی زنده بود سکته کرده بود ی طرف بدنش فلج بود تو خاب هم دیدم همون طرف از دور ول بود در حدی ک کج ب نظر می‌رسید ولی میتونست راه بره و دستش تکون بده ‌

  1. با سلام کاربر گرامی خوابتان از نظر سنتی انشاالله رسیدن خیر و یا مالی از طرف مادربزرگتان به شما است و اما از نظر روانشناسی افراد مرده زمانی که در خواب ظاهر می شوند اشاره به عادت ها و عقایدی دارند که در گذشته داشته ایم. این خواب از شما می خواهد تا به گذشته برگشته و به مرور کار ها یا خاطراتی بپردازید که باعث می شوند احساس خوشحالی داشته باشید همچنین از این خاطرات به عنوان یک منبع الهام بخش برای پیدا کردن سرگرمی ها و خوشحالی های جدید در زندگی استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا