تعبیر خواب خیانت | خیانت کردن و خیانت دیدن در خواب نشانه چیست؟

تعبیر خواب خیانت ازنظر معبران مختلف تعابیر گوناگونی دارد لذا در این مطلب سعی بر آن داریم تا با آوردن دیدگاه معبران شما را یاری کنیم.

تعبیر خواب خیانت

۱. وقتی در خواب ببینید شریک جنسی تان( همسر، نامزد، یا دوست) به شما خیانت کرده‌است

این خواب نشان‌دهنده‌ی وابستگی عاطفی شما به دیگران است. این شرایط، نه فقط برای شما، بلکه برای رابطه‌تان خطرناک است. اگر به همسر ،نامزد یا دوست تان وفادار نیستید، این خواب نشان‌دهنده‌ی احساسی است که دارید. شاید فکر می‌کنید دیگران یا حتی دوستان نزدیک‌تان گزینه‌ی بهتری برای انتخاب هستند. این اغلب رایج‌ترین خواب است و نشان می‌دهد تمام مدت نگران کنترل کردن فعالیت‌های همسر ،نامزد یا دوست تان هستید. شما بسیار حسود هستید.

۲. تعبیر خواب خیانت نامزدتان به شما از طریق ارتباط با یک پیرمرد

دیدن این خواب که نامزدتان با آدم‌های متعددی رابطه دارد و از این طریق به شما خیانت می‌کند در بافتار این خواب‌ها معنی و نماد منفی دارد. این خواب پیش بینی می‌کند که به طودی مجبور خواهید بود با کسانی تنگاتنگ کار کنید یا کنارشان باشید که نمی‌توانید با آن‌ها خوب کنار بیایید. این مسئله ممکن است به خاطر تفاوت‌های ایدئولوژیک باشد، اما به احتمال بیشتر به تجارب گذشته‌ای مربوط می‌شود که دیگر کنترل‌شان از دست شما خارج شده است.

۳. خواب خیانت نامزدتان از طریق ارتباط با مردی دیگر

خواب اینکه نامزدتان با مرد دیگری می‌خوابد، چه از رویدادی مشابه در واقعیت نشات گرفته باشد چه نه، نمایانگر نارضایتی شما از کار و مسئولیت‌های خانه است. به ویژه، این خواب نشانگر آن است که شما در انجام وظایف‌تان به صورت منظم و زمانبندی شده مشکل دارید یا برای کنترل امور به نحوی که باید انجام شوند منابع لازم را در اختیار ندارید. در هر صورت، دعوا کردن با نامزدتان درست معنای عکس دارد، اساسا به این معنی که او شما را برای کمبودها و اشتباهات اخیرتان شماتت و سرزنش نمی‌کند.

۴. خواب به هم زدن با نامزدتان به خاطر خیانتش

این خواب یعنی خیانت نامزدتان به شما بازتابی از تردیدها و احساس رها شدگی شما است. این احتمال وجود دارد که احساس طرد شدگی کنید یا اینکه برای نامزدتان عادی شده‌اید و آرزوی توجه و محبت را به اندازه‌ای که لایقش هستید دارید. این همچنین می‌تواند نشانه‌ای از تردیدهای خودتان درباره‌ی احساس خوبی نداشتن نسبت به آدم‌های مهم زندگی‌تان نیز باشد. تمرکز کردن بر روی یک تصویر شخصی منفی یا اعتماد به نفس پایین می‌تواند اساسا باعث درگیری‌ها و تضادهای غیرضروری در سایر حوزه ‌های زندگی‌تان بشود.

۵. خواب اینکه نامزدتان با دختر دیگری به شما خیانت کند

این خواب لزوما به معنی آن نیست که نامزدتان به شما خیانت می‌کند. بلکه بازتاب نگرانی‌ها و اضطراب‌های شما درباره‌ی کارها و رفتار نامزدتان و درباره‌ی آینده‌ی رابطه‌تان است.

۶. تعبیر خواب خیانت کردن یک زن متاهل

خواب خیانت کردن به عاشق‌تان اگر که زنی متاهل باشید نشان از آن دارد که به زودی عشق و احترامی که نزد شوهرتان دارید از دست خواهید داد. این از دست دادن به خاطر خشم، پرخاشگری، و سایر عواطف منفی است که برای مدتی نسبت به او اعمال کرده‌اید رخ می‌دهد.

 ۷. تعبیر خواب خیانت کردن با بهترین دوست همسرتان

خواب خیانت کردن به همسرتان با بهترین دوست او هشداری برای روبرو شدن با بی مهری، بی‌تفاوتی و نادیده گرفته شدن از سوی همسرتان در عالم واقع است.

۸. خواب اقرار کردن به خیانت

خواب اقرار به خیانت به همسر یا عاشق‌تان به معنی آن است که وضعیت کنونی زندگی شما را راضی نمی‌کند، و برای انجام اقدامات لازم آماده می‌شوید تا تغییرات زندگی‌تان به سمت بهتر شدن را تضمین کنید.

۹. تعبیر خواب خیانت خیانت تلافی جویانه

خواب انجام دادن خیانت در تلافی جویی از همسر یا عاشق ‌تان به منظور اثبات چیزی به او نشانه‌ی آن است که با شخصی که در رابطه هستید یا ازدواج کرده‌اید خوشبختی و شادمانی زیادی را تجربه خواهید کرد.

۱۰. تعبیر خواب خیانت کردن یک شخص مجرد

اگر شما شخصی مجرد هستید و خواب خیانت به کسی را ببینید، این خواب به معنی آن است که برای داشتن یک سری از دوستداران و عاشقانی آماده می‌شوید که وقتی صحبت از روابط جنسی یا صمیمی می‌شود با خود ملغمه‌ای از شادی و ناامیدی به همراه می‌آورند.

۱۱. مقاومت در برابر خیانت

این که خواب ببینید در برابر وسوسه‌های خیانت به همسرتان مقاومت می‌کنید نشانه‌ی خوبی است حاکی از این که رابطه‌ای پرثمر و رضایت بخش خواهید داشت که هر دو شما را بسیار خوشحال خواهد کرد.

۱۲. تعبیر خواب خیانت کردن با یک فاحشه

خواب خیانت کردن به همسر یا عاشق‌تان از طریق رابطه با یک فاحشه نشانه‌ای از آن است که آدم‌های اطرافتان شما را جدی نمی‌گیرند و اغلب کارها، تصمیم‌ّها، و رفتارهای‌تان را پشت سرتان و وقتی شما نیستید مسخره می‌کنند.

۱۳. تعبیر خواب خیانت کردن به شوهر و حامله شدن

خیانت کردن به شوهرتان می‌تواند نشانه‌ی بدیمنی ازدواج‌تان باشد. این خواب معمولا به معنی آن است که ممکن است اعتماد یا عشق همسرتان را از دست بدهید، احتمالا به خاطر مسائل دیگری که در واقعیت با آن‌ها روبرو هستید. این مسائل می‌تواند شامل مشکلی طولانی مدت و حل نشده یا کمبود ارتباط شفاف و آشکار بین دو تا از شما باشد. از طرف دیگر، حامله شدن از این شخص فاسق‌ (زناکار) می‌تواند به معنی آن باشد که شما کسی هستید که از ازدواج‌تان راضی نیست. شاید بیرون از رابطه‌تان به دنبال چیزی می‌گردید که شما را ارضاع کند. این می‌تواند بسته به این که آنچه فکر می‌کنید خوشحال‌ترتان می‌کند مثبت یا منفی باشد. شاید فقط مسئله‌ی پیدا کردن سرگرمی‌ها یا پروژه‌های جدیدی باشد که باعث پربارتر شدن‌تان می‌شود. یا، ممکن است جایی دیگر در جستجوی توجه و محبت باشید.

۱۴. خواب اینکه نامزدتان از طریق ارتباط با مادرتان به شما خیانت کند

این تصویر از خیانت مادر و نامزدتان باهم می‌تواند نشانه‌ی آن باشد که نامزدتان چیزی را از شما پنهان می‌کند، هرچند احتمال اینکه به نوعی با مادرتان رابطه داشته باشد منتفی است. بلکه دیدن خواب رابطه داشتن مادر و نامزدتان می‌تواند نشان از درک ناخوداگاه شما نسبت به پنهان کاری چی مهمی درباره‌ی خانواده‌ی نامزدتان باشد که او با شما در میان نگذاشته است.

۱۵. تعبیر خواب خیانت نامزدتان به شما از طریق ارتباط با خواهرتان

خواب گرفتن مچ خواهر و نامزدتان در یک وضعیت ناجور در واقع نمایانگر جنبه‌های منفی بسیار زیادی است. به رغم این واقعیت که آن‌ها ممکن است در زمان دیدن این خواب یکدیگر را هنوز نشناخته باشند، چنین چیزی ممکن است در واقعیت امکان پیدا کند. دیدن خواهرتان به عنوان رقیبی برای عشق‌تان در خواب یعنی این امر در زندگی واقعی نیز ممکن است اتفاق بیفتد. از هشیار بودن و تجدید نظر در رابطه‌تان با نامزد و همچنین خواهرتان اطمینان حاصل کنید.

۱۶. خواب ببینید شوهرتان از طریق ارتباط با یک مرد به شما خیانت کند

خواب خیانت شوهرتان به شما یعنی، چه باخبر باشید یا نه، سطحی از بی اعتمادی بین شما و شریک زندگی‌تان وجود دارد. تزلزل خودتان نیز بیشتر به این مسئله دامن می‌زند. شما فکر می‌کنید نیازهای همسرتان را برآورده نکرده‌اید، پس او را در حال خیانت با مردی دیگر می‌بینید تا به خودتان بگویید که شما مسئول مشکلات به وجود آمده در رابطه‌تان نیستید. به نوعی، این خواب برای خویشتن داری است تا به عزت نفس‌تان خدشه‌ای وارد نشود و اعتماد به نفس‌تان بیشتر از این آسیب نبیند. بنابراین بچه نشانگر پشیمانی و شانس دوباره است. ناخوداگاه شما به شما می‌گوید با هیولاهای درون‌تان روبرو شوید و با همسرتان مسیرهای ارتباطی را باز کنید تا بتوانید از نو همه چیز را شروع کنید.

۱۷. وقتی در خواب به فردی خیانت می‌کنید

این خواب بیان‌کننده‌ی این است که نگران خواهید بود. مشکلات روزمره شما را در هم شکسته و نمی‌توانید چیزهای کوچکی پیدا کنید که باعث شادی‌تان شود. تصمیم‌هایتان را دوباره ارزیابی می‌کنید و فکر می‌کنید بهترین تلاش‌تان را نکرده‌اید. اگر فرزند دارید بیش‌تر نگران آینده‌ی فرزندان‌تان می‌شوید.

۱۸. وقتی فردی در خواب به شما خیانت می‌کند

این خواب نشان‌دهنده‌ی این است که اوقات خوشی پیش رو دارید. شاید نیاز دارید تنها باشید و با دقت فکر کنید که آیا رابطه‌تان آینده‌ی خوبی دارد یا نه. شما برای چیزهایی که در لحظات خوشی برایتان ارزشمند است، مبارزه می‌کنید.

۱۹. وقتی در خواب ببینید که هم‌کارتان به شما خیانت کرده‌است

این خواب نشان می‌دهد شما به دلیلی احساس گناه می‌کنید. به رفتارتان نسبت به اطرافیان‌تان توجه کنید، شاید چیزی گفته‌اید که از شما رنجیده‌اند.

۲۰. وقتی در خواب ببینید فردی در حال خیانت کردن است

این خواب نشان می‌دهد که اطرافیان‌تان آدم‌های درستی نیستند یا با حرف‌هایشان فرق دارند. این نشانه‌ی مشکلات ناشی از دو رویی در آینده است.

۲۱. تعبیر خواب خیانت به وطن

نشانه‌ی آن است که مقام مهمی دارید. در بیش‌تر مواقع درباره‌ی تصمیم‌هایی که می‌گیرید تردید دارید. اعتماد به‌نفس‌تان را از دست داده‌اید و کارهایی می‌کنید که قبلا فکرش را هم نمی‌کردید. دیدن خیانت در خواب نشان می‌دهد مسیر زندگی‌تان را گم کرده‌اید و کارهای اشتباه زیادی انجام می‌دهید.

۲۲. تعبیر خواب دیدن شوهرتان در حال فرار با زنی دیگر

اگر در خواب ببینید که شوهر شما با زن دیگری فرار می‌کند، احتمالا پروژه کاری شما با شکست روبه‌رو می‌شود. برخلاف ماجرایی که در خواب دیده اید، این خواب نمادی از تصمیم‌ها و قضاوت‌های ناخوشایند کاری است.

در هنگام سرمایه گذاری‌های خود دقت کنید زیرا احتمال ویرانی آنها بسیار زیاد است. بهتر است منتظر باشید تا زمان‌های بهتری از راه برسد. در این دوره از زندگی از گرفتن تصمیم‌های مهم خودداری کنید.

۲۳. تعبیر خواب دیدن همسرتان در حال شام خوردن با دیگری

اگر در خواب همسر خود را سر میز شام در کنار زن دیگری ببینید که در حال خوشگذرانی با یکدیگر هستند، تعبیر آن است که شما در رابطه خود احساس می‌کنید که از عشق و محبت محروم هستید. همسر شما بیش از اندازه روی کار و دیگر وظایفش متمرکز است و زمان کافی برای اختصاص دادن به نیازهای شما را ندارد.

بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که با او صحبت کنید و احساسات خود را با او در میان بگذارید. برخی اوقات همسران ما از نیازها و احساسات ما آگاهی ندارند و نمی‌توانند آنچه که ما نیاز داریم را به ما بدهند. اگر نمی‌توانید از طریق صحبت کردن اوضاع را سامان دهید، پس ادامه دادن چیزی که شما را بطور کامل راضی نمی‌کند بی‌نتیجه خواهد بود.

۲۴. تعبیر خواب دیدن شوهرتان با زن دیگری در خانه تان

اگر در خواب شوهر خود را با زنی دیگر داخل خانه خودتان ببینید، این خواب نمادی از رابطه ضعیف شما با افراد خانواده تان است. اوضاع بین شما به خوبی پیش نمی‌رود و احتمالا باید منتظر آشفتگی‌ها و اغتشاشاتی در روزهای آینده باشید.

شاید یکی از افراد خانواده شما گرفتار مشکلی کاری یا شخصی است و نیاز دارد که به این موضوع رسیدگی و آن را برطرف کند. بجای آنکه رفتاری تهاجمی و پرخاشگرایانه داشته باشید، حمایت و محبت خودتان را به این فرد نشان دهید و به او پیشنهاد کمک بدهید. شاید مشکلات بیشتر از آن چیزی باشد که شما تصور می‌کنید. بنابراین تا قبل از آنکه موضوع را بطور عمیق مورد بررسی قرار نداده اید، تدافعی وارد عمل نشوید. سعی کنید تا از طریق گفت‌وگو با یکدیگر جو خانواده را درست کنید و زمان کافی را به گذراندن در کنار افراد خانواده خود اختصاص دهید.

۲۵. تعبیر خواب همسرتان که عاشق فرد دیگری شده است

اگر در خواب ببینید که همسر شما عاشق فرد دیگری شده است، تعبیر آن است که احساس می‌کنید همسرتان به شما توجهی نمی‌کند و از شما غافل شده است. شما دو نفر مشکلاتی آشکار با یکدیگر دارید و نمی‌دانید که چطور به این وضعیت سر و سامان بدهید.

گفت‌وگو کردن با یکدیگر همیشه بهترین راه‌حل است پس وقت خود را با بیش از حد فکر کردن به خوابی که دیده‌اید تلف نکنید. علت بی‌توجهی همسرتان به شما ممکن است کاملا با آنچه در خواب دیده‌اید متفاوت باشد. پس تصمیم‌های عجولانه در مورد رفتار او نگیرید.

۲۶. تعبیر خواب دیدن شوهر تان به همراه زن دیگری در یک مکان عمومی

این خواب نمادی از ترس شما از احساس حقارت است. شاید می‌ترسید پروژه‌ای که روی آن کار می‌کنید موفقیت آمیز نباشد و نمی‌توانید از احساسات منفی فرار کنید. وقتی ما شدیدا روی افکار و احساسات منفی خود متمرکز می‌شویم، در واقع قادر نیستیم جنبه‌های مثبت چیزی را مشاهده کنیم.

اگر شما سخت کار کرده‌اید و بهترین خودتان را نشان داده اید، هیچ کار دیگری برای تغییر دادن نتیجه نمی‌توانید بکنید. به خودتان باور داشته باشید و اجازه ندهید نظرات دیگران قضاوت شما را تحت تاثیر قرار بدهد. شما خوب می‌دانید که تا چه اندازه در چیزی سرمایه‌گذاری کرده‌اید و می‌دانید که چه کار ارزشمندی انجام داده اید.

۲۷. دیدن زن دوم گرفتن شوهر در خواب

با وجودی که دیدن این خواب بسیار دردناک است اما بسیاری از معبران مخصوصا معبران اسلامی معتقدند اگر زنی در خواب ببینید که شوهرش زن دوم گرفته است تعبیر آن فراوان شدن خیر و برکت فزونی مال و ثروت است.

۲۸. دیدن در آغوش کشیدن همسر یا نامزدتان توسط فرد دیگری

اگر در خواب ببینید که یک نفر دیگر عاشقانه همسرتان را در آغوش کشید و شما فکرکردید که بهتان خیانت شده است بدانید نشان ها ی از عمر طولانی شما دارد.

۲۹. مردی که در خواب ببیند زن دوم گرفته است

گاهی اوقات مردها از این دست خوابها  می بینند و این نشانه ای است که شما از برملا شدن موضوعی مهم واهمه و ترس دارید.

۳۰. دیدن رابطه جنسی با فرد دیگر

دیدن این خواب و اینکه شما با برقراری رابطه جنسی با یک شخص دیگر به همسر یا پارتنر خود خیانت می کنید می تواند نشانه ای از علاقه ناخودآگاه شما به یک نفر دیگر بیرون از زندگی تان باشد.

۳۱. دیدن گریه کردن در خواب برای برملا شدن خیانت

این خواب که بسیار هم ترسناک استن شان از هوا و هوس شما برای خیانت و در کنارش ترس از رسوایی دارد که این یک خواب هشدار دهنده برای شماست

۳۲. بی توجهی همسرتان جلوی چشم بقیه

دیدن رفتار خیانتکارانه و بی توجهی آشکار همسرتان جلوی چشم بقیه نشانی از احساسات ناامن شما نسبت به وی دارد که همیشه ترس از طرد شدن دارید.

نمادها و نشانه شناسی خیانت در خواب

۳۳. نماد رابطه عاشقانه جدید

برخی از معبران معتقدند دیدن خواب خیانت نشان از باز شدن در جدید از روابط و آشنا شدن یا فرد جدید برای برقراری رابطه عاشقانه است

۳۴. نماد ترس های زندگی

خیانت دیدن در خواب نمادی از ترس‌های ما در زندگی واقعی هستند. شاید شما به شدت عاشق همسرتان هستید و می‌ترسید که مبادا او به شما خیانت کند. چنین پندارهایی به شدت به شما آسیب می‌رسانند و شما نمی‌دانید که چطور می‌توانید خود را از این مهلکه نجات دهید.

۳۵. نماد مسایل پرتنش زندگی واقعی

وقتی ما از چیزی می‌ترسیم، حتی اگر در زندگی خود کاملا آرام به نظر برسیم اما آن ترس را در خواب خود بروز می‌دهیم. خیانت در خواب هم نماد چنین ترسی است و درواقع این مکانیزم دفاعی ما در برابر مسائل پرتنش و دشوار زندگی واقعی است.

۳۶. نماد تلاش برای مبارزه با موانع

خیانت نشان‌دهنده‌ی نگرش شما به غلبه بر موانعی است که در زندگی با آن‌ مواجه می‌شوید. ممکن است آدم‌ها به مرور زمان عوض شوند، اما شما هرگز نمی فهمید که ممکن است فردی از پشت به شما خنجر بزند و به شما آسیب برساند.

۳۷. نماد احساس خطر درباره نزدیکان

خیانت نشان می‌دهد به فردی که به شما نزدیک است اعتماد ندارید، برای همین احساس خطر می‌کنید، و نمی‌خواهید رابطه‌ی جدیدی را با دیگران شروع کنید.

۳۸. نماد احساس عذاب وجدان و احساس گناه شما

دیدن خیانت در خواب نشان می‌دهد که شما احساس می‌کنید آدم پلیدی هستید چون به فردی خیانت کرده‌اید. شاید بدانید که تعبیر خواب بخش جدایی ناپذیری از خودتان است که می‌توانید با کمک آن خودتان را بهتر بشناسید.

۳۹. نماد حسادت

گاهی اوقات خیانت در خواب نشانی از حسادت های شدید در زندگی واقعی دارد. در برخی موارد افرادی که معمولا حسود هستند بیش‌تر خواب خیانت دیدن از نامزدشان را می‌بینند.

۴۰. نماد ترس از رها شدن

بسیاری از افراد در عالم واقع ترس از طرد شدگی دارند و همین موضوع در خواب آنها نیز بازتاب دارد د و آرزوی توجه و محبت زیادی را دارند.

۴۱. نماد شکست در پروژه های مهم

این سبک خواب های مربوط به خیانت گاهی نمادی از تصمیم‌ها و قضاوت‌های ناخوشایند کاری است که به شکست می انجامد.

۴۲. نماد بی اعتمادی به سایرین

کل موضوع خیانت مربوط به بی اعتمادی است و خواب خیانت هم بازتابی از عدم اطمینان شما به دیگران است.

۴۳. نماد اغتشاشات خانوادگی در آینده نزدیک

دیدن خیانت در خواب می تواند هشداری باشد برای شروع مشکلات و ناراحتی های خانوادگی در آیندهای بسیار نزدیک.

۴۴. نماد غلبه بر تردیدها و ترس ها

بسیاری از معبران معتقدند که دیدن خواب خیانت نمادی از توانایی شما برای غلبه بر تردیدهایتان است.

بیشتر بخوانید:

تعبیر خواب مرده | دیدن مرده در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب گریه کردن | گریه کردن در خواب نشانه چیست ؟

تعبیرخواب من چیه؟ | تعبیر خواب شما توسط معبر جدول یاب

۰ ۰ رای
Article Rating
[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

حوا ابراهیم نژاد

به نام دادار حق هم او اول و آخر است و هم او ظاهر و باطن. خبرنگاری حرفه‌اي است كه شب و روز ندارد. حرفه ای که قلم را در دست می گیرد و قسم به آن که باید از آن سخن صدق ببارد. یک نویسنده و خبرنگار موفق واقعیت ها را در غالب حقیقت شرح می دهد نه در قاب شرحیات و شایعات. این حقیر تلاش دارد که نویسنده ای صادق باشد.ارادتمند شما
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن