تعبیر خواب دزد | دیدن دزد و دزد در بانک و … در خواب نشانه چیست؟

تعبیر خواب دیدن دزد، دیدن دزد ازنظر معبران مختلف تعابیر گوناگونی دارد لذا در این مطلب سعی بر آن داریم تا با آوردن دیدگاه معبران شما را یاری کنیم.

تعبیر خواب دزد
تعبیر خواب دزد

فهرست مطالب:

تعبیر خواب دزد ، دزدی، گرفتن دزد

خواب دزد می تواند معانی مختلفی داشته باشد و همه آن بستگی به موضوع متن خواب دارد. با این حال تعبیر آن ممکن است برخلاف چیزی باشد که تصور می کنید. دزد در دنیای واقعی یادآور چیزهای بد است که موجب شرمندگی، ترس و ناراحتی می شود ولی لازم نیست در مورد این خواب وحشت کنید. در زیر با انواع تعبیر خواب دزد آشنا خواهید شد.

تعبیر خواب دزد ؛ دیدن دزد در خواب

معنای خواب دزد می تواند بازتابی از وضعیت حال حاضر شما باشد، مثلا وقتی که متوجه می شوید چه چیزی موجب بیماری تان می شود و سعی می کنید آن را تغییر دهید. خواب دزد نیز می تواند تعابیر مختلفی داشته باشد ولی باید طبق موقعیت آن را معنا کنید.

خواب دزد پول

اگر در خواب کسی پول شما را دزدید می تواند نشانه خسارت مالی باشد و البته الزاما به معنی این نیست که به دزد مربوط باشد. در این حالت باید مراقب تمام موقعیت هایی که باید برای پول تصمیم گیری کنید، باشید. همیشه چشمان خود را باز کنید تا از چیزی غافل نشوید.

تعبیر خواب دزد گوشی ( خواب دزدیده شدن گوشی موبایل)

خواب دزیده شدن گوشی یعنی کسی کنترل حرف هایتان را دارد. شاید کسی ارتباطات شما را کنترل می کند تا برنامه هایتان را تغییر دهید و یا تاثیر اشتباهی روی دیگران بگذارید. خواب دزدی گوشی بدین معنیست که این شخص در زندگی شغلی شما دست دارد و می خواهد شما موجب سوتفاهم در دیگران شوید تا بدین نحو در عملکرد حرفه ای شما مانع ایجاد کند.

تعبیرخواب دزد جواهرات

دیدن خواب دزدی جواهرات یعنی باید چشمان خود را خوب باز کنید تا اجازه ندهید دیگران مزاحم زندگی تان شوند. شما اکنون در جهت موفقیت حرفه ای خود هستید و یا به آن دست پیدا کرده اید و بنابراین ممکن است برخی تنها صرفا به همین جهت به شما توجه می کنند. بنابراین باید مراقب باشید به چه کسی اعتماد می کنید!

در تعبیر دیگری آمده اگر در خواب دزدی جواهرات شما را مثل ساعت، گردنبند یا گوشواره دزدید یعنی ممکن است در حلقه اجتماعی خود شخصی فریبنده و مکار وجود داشته باشد. دزدیده شدن جواهر یعنی چیزی مهم در زندگی تان از شما گرفته می شود. بنابراین این شخص ممکن است شریک زندگی شما را فریب داده و یا به حسن شهرت شما لطمه بزند. این شخص همچنین ممکن است سعی کند دوستان شما را برعلیه تان بشوراند، به خصوص اگر دوستی را به عنوان عضوی از افراد خانواده در نظر گرفته اید و آن شخص از روی حسادت محض و یا بدخواهی این کار را می کند.

تعبیرخواب دزد ماشین و موتور (تعبیرخواب دزدی ماشین)

دیدن دزدیده شدن ماشین یا موتورسیکلت در خواب اغلب نشانه این است که شما برای تصمیم گیری ها، استقلال بیشتر و پذیرفتن مسئولیت ها باید بیشتر به نیرو و قدرت خود تکیه کنید. با این وجود می توانید مشکلاتی که سر راهتان قرار می گیرد را حل کرده و درست و غلط بودن چیزهای مختلف را درک کنید.

خواب سرقت اتومبیل و موتور همچنین بدین معنیست که باید در تصمیم گیری های خود بیشتر دقت کرده و این کار را بدون دخالت دیگران انجام دهید. شما باید بدانید چه چیزی برایتان بهتر است و با دقت آن را انتخاب کنید.

تعبیر خواب دزد بانک (خواب دزدی از بانک)

خواب دزدی بانک یعنی چیزهای خوب با گذر زمان به زندگی می آید. آیا سخت کار می کنید بدون اینکه پاداشی برای آن دریافت کنید؟ پس این خواب می توانید مستقیما به شما اشاره داشته باشد. به زودی متوجه می شوید که موقعیت ارتقاء پیدا کرده و تلاش هایتان پاداش خواهد داشت. بهتر است اکنون با چیزی که دارید راضی باشید و برای دریافت خبرهای خوب در آینده به کار خود ادامه دهید.

تعبیر خواب دزدیده شدن کیف (خواب دزد کیف)

دزدیده شدن کیف یعنی شما احساس گم گشتگی و سردرگمی دارید. در حال حاضر با بحران هویت دست و پنجه نرم می کنید. شاید در حال حاضر برای اقدامات خود هیچگونه تحسین مناسبی دریافت نمی کنید و یا فکر می کنید نمی توانید کارهای بزرگ انجام دهید. بیشتر خود را باور داشته باشید تا این دوره را بگذرانید.

تعبیر خواب دزد در خانه برای دختر مجرد (تعبیر خواب دزد خواستگار)

حضور دزد در خواب زن مجرد، مثلا دزد در خانه و یا مواجه شدن با آن در خیابان میتواند به یک موضوع عاشقانه با احساسات مبهم اشاره داشته باشد.  اگر دزد را بشناسید یعنی ممکن است یک طرفدار و یا یک خواستگار جدید پیدا کنید. شما نیز ممکن است نسبت به او جذب شده و یا اینکه این علاقه کاملا یک طرفه باشد. در بهترین حالت ممکن، می تواند تبدیل به عشق زندگی تان شود. اگر این ارتباط به اندازه کافی قوی باشد، ممکن است تبدیل به یک ازدواج خوب شود.

تعبیر خواب دزد در خانه

دستگیری دزد در خانه، جستجوی او در بین اشیاء گرانبها و یا بالا رفتن او از پنجره پیش بینی بد برای روابط شخصی و گروه های اجتماعی فعلی شماست. یک دوست دو رو ممکن است منتظر فریب دادن، منحرف کردن و یا سو استفاده از شما باشد حتی با وجود اینکه خاطرات مشترک زیادی به عنوان دو دوست با هم دارید. چنین کسی ممکن است از نظر مالی از شما سو استفاده کرده و یا برای پیشبرد منافع خود با احساسات تان بازی کند. بنابراین هنگام دیدن این خواب مراقب خیانت قریب الوقوع باشید.

تعبیر خواب دنبال کردن دزد

خواب دنبال کردن دزد در خواب، مثلا پس از دزدیده شدن کیف و یا کمک به گرفتن دزدی که از کسی دیگر چیزی سرقت کرده است، حاکی از درگیری درون خانواده و یا با اعضای خانواده است. ممکن است برخی از مسائل جدی را نادیده می گیرید و یا برخی مشکلات در طول سال ها روی هم جمع شده و حالا مشکل ساز می شود. ممکن است در این وضعیت حتی یک مسئله جزئی و کوچک موجب درگیری های بزرگ شود. حتی یک بحث و مشاجره ساده و پیش پا افتاده می تواند موجب یک دعوای بزرگ و به وجود آمدن دشمنی شود.

تعبیر خواب دیدن چند دزد

دیدن چندین دزد که با در یک جا جمع شدند و یا با هم در جایی مثل زندان زندانی شده اند، پیش بینی کننده موانع و شکست های بزرگ در زمینه شغلی و یا در زمینه روابط عاشقانه است. در زمینه عاشقانه ممکن است کسی که دوستش دارید به شما خیانت کند و در نتیجه رابطه تان از هم پاشیده شود. در زمینه شغلی، ممکن است به دلیل نوعی رسوایی و یا رفتار غیراخلاقی، اعتماد خود را نسبت به همکاران و یا رئیس خود از دست بدهید و همین امر موجب شود سلب احترام شما برای آنها شود.

تعبیر خواب دزد بودن خودم (تعبیر خواب دزدی کردم)

خواب دزد بودن، برای مثال وقتی خود را در حال دزدیدن چیزی ببینید و یا دستگیر شده و به زندان بروید نشانه تحقیر احتمالی و یا نوعی شرایط ناخوشایند پیچیده است. یک قصور لحظه ای در قضاوت می تواند شما را در یک موقعیت خجالت آور و یا معذب کننده درقرار دهد. از سوی دیگر ممکن است در یک مسیر خود ویرانی قرار بگیرید، مثلا ممکن است به دلیل وابستگی زیاد و یا اعتیاد به مواد و یا یک عادت خاص دچار بدهی زیادی شوید. از دست دادن کنترل زندگی نیز میتواند به افسردگی منجر شود.

در تعبیر دیگری آمده اگر خودتان در خواب دزد بودید، نشانه خوش شانسی در عشق است. درس با ارزشی از زندگی یاد می گیرد و آن ریسک کردن است چرا که تنها راهیست که بتوانید به چیزی که می خواهید برسید. شما با شکست از پا در نخواهید آمد ولی هر کاری را برای جذب شخص مورد علاقه تان انجام بدهید تا رقابت را از بین ببرید.

دزد زدن به خودم چه معنایی دارد؟

اگر در خواب یک دزد ماسک دار با اسلحه شما را تهدید کرد به معنی احتمال از دست دادن دوستانتان در واقعیت است. این امر تا بخشی می تواند مربوط به تصمیم خودتان باشد چرا که دیگر ارتباط خیلی قوی بین شما و یا علایق مشترک بین هم ندارید و یا اینکه می تواند در نتیجه یک دورافتادگی طولانی از هم باشد چرا که دیگر هر کدام به گروه های اجتماعی مختلفی تعلق پیدا کردید. در این خواب آنچه که از شما سلب و دزدیده می شود مربوط به افراد و روابط شماست که زمانی نقش مهمی را در زندگی تان ایفا می کردند.

تعبیر خواب گرفتن مچ دزد

اگر دزد را در حین ارتکاب جرم مشاهده کردید، برای مثال شاهد دزدی او از مغازه و یا خانه بودید می تواند به معنی این باشد که شما زمان زیادی را برای تلاش فعلی خود صرف می کنید. ظاهرا اعتقاد و انتظارات بزرگی برای این پروژه و افرادی که در آن با شما همکاری می کنند، دارید. گرچه ممکن است چالش هایی در مسیر راهتان باشد، این خواب به شما اطمینان می دهد که شما با نتایج رضایت بخش از عهده مشکلات برخواهید آمد و پس از اتمام پروژه، بازدهی مورد نظرتان را به دست خواهید آورد.

تعبیر خواب دزد گرفتن چیست

اگر در خواب دزد در حین ارتکاب دزدی گرفته شده ، دستبند زده شد و یا توسط پلیس به زندان فرستاده شد، یعنی ذهن ناخودآگاهتان به شما درباره تمایل شما به گرفتن تصمیم های عجولانه و یا سریع نتیجه گیری کردن در مورد مسائل مختلف، هشدار می دهد. کمی تدبیر و تعمق در مورد مسائل به طور قابل توجهی میزان موفقیت شما را افزایش می دهد. تا حد ممکن قبل از انجام کاری پرخطر و ریسکی، زمانی را صرف فکر کردن روی آن کرده تا دیدگاه روشنی نسبت به نتایج هر عمل و تصمیم به دست آورید.

کمک به دزد در خواب تعبیرش چیه

اگر در خواب، به دزدی در سرقت از بانک و یا وارد شدن به خانه و یا دزدیدن ماشین کمک کردید، نشانه تمایل شما به اعتماد بیش از اندازه به دیگران است چرا که ترجیح می دهید حتی با وجود شواهد، خوبی را در دیگران ببینید. همدست شدن با دزد یعنی شما تمایل به باور کردن وعده های دیگران دارید و یا حتی وقتی کسی دارای پیشینه و شهرت نامناسبی است، در رساندن لطف به او بین دوراهی قرار می گیرید. شاید این خواب پیام احتیاط به شماست تا قبل فرصت دادن به دیگران، بیشتر واقعیت ها را در نظر بگیرید.

تعبیر خواب فرار دزد

فرار دزد در خواب از صحنه جرم همراه با حمل کیفی از اشیاء دزدیده شده و یا فرار با یک وسیله نقلیه، بدین معنیست که شما در کار فعلی خود به بن بست برخورد کرده اید. این کار ممکن است مشکل خاصی باشد که در آن گیر افتاده اید و ذهن تان به دلایل مختلفی نمی تواند جوابی برای آن پیدا کند. شاید سعی دارید یک روش مصلحت آمیز پیدا کنید که در آن همه افراد و یا گروه هایی که در آن دخالت دارند را راضی نگه دارید و همین امر این مشکل را سخت تر کرده است. فرار دزد در این تعبیر یعنی راه حلی که از نظر شما بیشتر از دسترس خارج می شود.

دزد بودن یکی از اعضای خانواده در خواب

دیدن دزدی یکی از اعضای خانواده مثل خواهر یا برادر و یا دیدن آنها در پشت میله های زندان نشانه نگرانی های آزاردهنده در بیداری است. مشکلی بخش زیادی از فکرتان را به خود مشغول کرده و نمی توانید روی کارها و مسئولیت های خود تمرکز کنید. این خواب می تواند نشانه پیچیدگی های دیگر در زندگی شما باشد. گرچه نگرانی های مختلفی وجود دارد که باید با آنها دست و پنجه نرم کنید ولی خبر خوب این است که اگر یکی یکی با آنها مواجه شوید می توانید همه آنها را پشت سر بگذارید.

تعبیر خواب دزد جیب بر

دیدن دزدی که کیف پول و یا وسایل با ارزش شخصی تان را می زند نشانه مسائل جزئی و ناراحتی در واقعیت است. ممکن است مجبور شوید با یک درگیری جزئی با شخصی در محل کار و یا فردی در گروه های اجتماعی و یا حتی یکی از اعضای خانواده دست و پنجه نرم کنید. دزد جیب بر در خواب همچنین می تواند به معنی موانع و مشکلات ناچیز باشد که در لحظات نامناسب و یا زمانی که اصلا انتظارش را ندارید سرو کله شان پیدا می شود. بنابراین باید آرامش و خونسردی خود را حفظ کنید تا با راحتی بیشتری از آنها عبور کنید.

تعبیر خواب دنبال شدن توسط دزد

اگر در خواب دزد دنبال شما بود یعنی باید از خود چه از نظر فیزیکی و چه احساسی دفاع و محافظت کنید. شما پتانسیل خود را آزاد کرده و کنترل زندگی شخصی تان را در دست می گیرید. این خواب پیش بینی کننده زندگی و باروری است و اینکه شما از نظر عاطفی، احساس کرختی و بی حسی دارید.

آنلی بیتون می‌گوید:
  • اگر خواب ببینید دزدی مشغول سرقت چیزی است، نشانه عقده‌ها و کمبودهای روانی و بداقبالی شماست.
  • اگر خواب ببینید متهم به دزدی چیزی شده‌اید، نشانه آن است که تعبیری خطا از رفتار شما می‌کنند و این امر باعث آزار شما می‌شود. اما بعد به این نکته پی خواهید برد، که این سوء تعبیر به نفع شما تمام خواهد شد.
  • اگر خواب ببینید کسی را متهم به دزدی کرده‌اند، علامت آن است که در اثر استدلالی شتابزده باکسی درگیر خواهید شد.
  • اگر خواب ببینید دزد هستید و مأموران در تعقیب شما هستند، نشانه آن است که درگیر روابط اجتماعی نامطلوبی خواهید شد.
  • اگر خواب ببینید دزدی را تعقیب می‌کنید یا او را دستگیر می‌سازید، نشانه آن است که بر دشمنان خود چیره می‌شوید.
لوک اویتنهاو: 
  • دزدیدن طلا: خبرهای بد
  • دزدیدن پول: مراقب دزدها باشید

تعبیر خواب دزد زدن به جایی

آنلی بیتون: اگر خواب ببینید دزد خانه یا محل کار شما را زده است، نشانه آن است که به شهرت اجتماعی شما حمله می‌شود و شما با شجاعت از حیثیت خود در مقابل دیگران دفاع خواهید کرد.

تعبیر خواب دزد طلا

خواب دزدی که طلا می دزد نشانه هارمونی و همکاری در یک موقعیت و یا در یک رابطه در زندگیست. مقداری پاکسازی معنوی نیاز دارید و در عین حال از روند مسائل در زندگی تان راضی و شاد هستید و به خودتان یک پاداش شیرین می دهید. این خواب به راحتی و سهولت اشاره دارد. شما سخت تلاش می کنید تا به امیدها و اهداف خود دست پیدا کنید.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: دزد در خواب یا دوست است یا مهمان است و یا مسافر و از این سه خارج نیست. در خواب‌های ما آنچه دزد می‌دزدد مهم نیست و هیچ تعبیری ندارد بلکه برداشت ما از دیدن دزد اهمیت دارد و تعابیر مختلفی به وجود می‌آورد. در علم تعبیر ترس نیز شادی است. یک صاحب خانه وقتی در خانه خویش با دزد رو به رو شود می‌ترسد بنابراین از دیدار یک دوست قطعاً شاد و خوشحال می‌شود. اگر در خواب دیدید دزدی به خانه شما آمده مهمانی برای شما می‌رسد یا مسافری می‌آید. اگر مسافری در راه دور ندارید منتظر مهمان نا خوانده باشید. اگر به شما خبر دادند که دزد آمده از دوستی به شما خبر می‌رسد و یا نامه ای دریافت می‌کنید به هر حال در خواب دزد بد نیست بر خلاف بیداری که از دزد متنفریم.

تعبیر خواب بچه دزد

بچه ها در خواب نشانه شادی مضاعف خواب بین و موفقیت او در دنیای واقعی هستند. بنابراین هر موقعیتی مثبت یا منفی برای دختربچه و یا پسربچه خواب بیفتند نشانه مسائل ضروری است که باید به آن توجه کرد. حتی خواب کسی که بچه دزدی داشته باشد، نشانه از دست دادن کنترل در مسائلی است که برایتان مهم است. اگر زنی در خواب کودک دزدیده شده و به قتل رسیده ببیند،  نشانه از هم پاشیدن روابط خانوادگی اوست.  اگر خودش در نقش بچه دزد باشد نشانه اتحاد و روابط شاد برای آن زن است.

تعبیر دزد در خواب

اگر در خواب دزد ببینید، نشانه هشدار از آمدن یک ماجرای ناخوشایند است. ممکن است به صورت اتفاقی چیزی را متوجه شوید که چندان موجب نگرانی تان نبوده ولی برخلاف اصول شماست. شما نخواهید دانست بهترین کار برایتان چیست چرا که دلایل تان یک چیز به می گوید و وجدان تان چیز کاملا متفاوت دیگر می گوید.

معبرین غربی گویند:
  • دیدن دزد در خواب نشانه بیماری، کمبود و یا ناراحتی جسمانی است.
  • اگر در خواب دزد سیاه پوستی را مشاهده کردید. شما زا ناحیه صفرا رنج می‌برید.
  • اگر در خواب پوست دزد به رنگ سرخ بود بیماری مربوط به خون شخص بیننده خواب است.

خواب جرو بحث با دزد

اگر در خواب خود را در حین جر و بحث با دزد ببینید، یعنی وقت خود را بر سر چیزی که نه رضایتمندی مادی و نه معنوی به دنبال دارد، هدر می دهید. شما خودتان از این امر آگاه هستید ولی نمی خواهید از چیزی که برای آن زمان و تلاش هزینه کرده اید، دست بکشید. شما مجبور خواهید شد تصمیم خود را گرفته و توجه خود را به چیزهای سازنده تر در زندگی معطوف کنید.

مؤلف کتاب جامع بانک تعبیر خواب گوید: همیشه وقتی دزد وارد خانه کسی می‌شود به دنبال اشیاء گرانقیمت مانند طلا واز این قبیل می‌گردد. در خواب طلا معنی غم واندوه دارد پس کسی که این‌ها را بدزدد به یقین دوست ما خواهد بود. چون دوست است که از ما غم و ناراحتی را دور می‌کند.

خواب دعوا با دزد

دعوا با دزد نشانه شجاعت و استقامت است. شما کسی هستید که شکست برایتان یک گزینه نیست و می توانید هر گونه فداکاری را برای به دست آورد چیزی که می خواهید انجام دهید. اهداف شفاف و مشخص و جاه طلبی های بزرگ و در عین حال برنامه برای به دست آوردن آنها دارید. از سوی دیگر از اینکه از نقطه امن خود خارج شوید می ترسید و این بدین معنیست که شانس موفقیت را برایتان کم می شود.

تعبیر خواب کشتن دزد

کشتن دزد در خواب نمادی از واکنش های اغراق نمایی شده است. این احتمال وجود دارد که اخیرا کاسه صبرتان لبریز شده و با خشونت با هرچه مردم می گویند واکنش نشان می دهید. شما با این کار حتی موقعیت های پیش و پا افتاده را نیز تبدیل به یک تراژدی واقعی می کنید. از خود بپرسید چه چیز باعث آزارتان شده تا مشکل را کنید چرا که رفتار شما می تواند حتی تمام افراد خوب زندگی تان را هم فراری دهد.

تعبیر خواب دزد مرده

دزد مرده در خواب نمادی از موفقیت کوتاه مدت است. ممکن است بر این باور باشید که پس از حل یک مشکل، تمام نگرانی هایتان از بین رفته است ولی آینده چیز دیگری را نشان می دهد. شما مجبور خواهید شد با مسائل پیچیده تر دست و پنجه نرم کرده و همین امر به شما کمک می کند بفهمید که زندگی همیشه در برابر شما چالش هایی قرار می دهد و مردم بیشتر زمان خود را صرف جنگیدن با این چالش ها می کنند. تمام اینها درست است ولی نباید چیزهای زیبا در اطرافتان که به زندگی معنا می دهد را نیز فراموش کنید.

تعبیر خواب کتک زدن دزد

کتک زدن دزد در خواب می تواند به برخی هشدارها و یا خطراتی که خود را گرفتار آن دیده اید، اشاره داشته باشد. شما به دنبال احترام و راهنمایی هستید و حسن شهرت شما دست نخورده باقی خواهد ماند. این خواب نمادی از تجارب زندگی با چیزیست ولی باید به دنبال راهنمایی و مشاوره حرفه ای برای حل امورات خود باشید.

در تعبیر دیگری آمده زدن دزد در خواب نشانه خوش شانسی و سعادت است. شما در رابطه با اطرافیانتان احساس درماندگی و جدا شدن از آنها را دارید. در عین حال می توانید با اعتماد به نفس خود را از یک موقعیت به موقعیت دیگری برسانید. این خواب نشانه اهداف و جاه طلبی های بزرگ شماست و از سوی دیگر تحت استرس شدیدی هستید که لازم است با آن روبه رو شوید.

تعبیر خواب دزد به روایت معبران

معبران تعابیر متفاوتی برای دیدن دزد در خواب اورده اند . منوچهر تهرانی می گوید وارد شدن دزد به خانه در خواب به معنای رسیدن یک مهمان است . آنلی بیتون درباره تعبیر خواب دزد می گوید اگر در خواب دیدید خانه شما را دزد زد یعنی موضوعی اتفاق می افتد که باعث می شود شهرت خود را از دست دهید .

اگر شما هم دوست دارید خوابی آرام را در طول شب تجربه کنید کافی است برخی نکات را رعایت کنید از جمله اینکه در جابب آرام و نسبتا تاریک بخوابید و سعی کنید در هنگام خواب لباسی راحت به تن کنید . از خوردن غذای سنگین پرهیز کنید و قبل از خواب نوشیدنی گرم میل کنید . با انجام این کارها خوابی راحت را تجربه می کنید .

تعبیر دیدن دزد در خواب

یوسف نبی علیه السلام گوید :

دیدن دزد به معنای فتنه می باشد.

تعبیر خواب دزد به روایت منوچهر مطیعی تهرانی 

دزد در خواب یا دوست است یا مهمان است و یا مسافر و از این سه خارج نیست. در خواب های ما آنچه دزد می دزدد مهم نیست و هیچ تعبیری ندارد بلکه برداشت ما از دیدن دزد اهمیت دارد و تعابیر مختلفی به وجود می آورد. در علم تعبیر ترس نیز شادی است. یک صاحب خانه وقتی در خانه خویش با دزد رو به رو شود می ترسد. این ترس فطری است و در خواب شادی تعبیر می شود و عینا حالتی است که ما از مشاهده یک دوست فراموش شده ، یک مسافر از راه رسیده یا دیدار یک مهمان عزیز احساس می کنیم.

تعبیر امدن دزد به خانه در خواب

اگر در خواب دیدید دزدی به خانه شما آمده یعنی برای شما مهمانمی آید یا مسافری در راه دارید .اگر مسافری در راه دور ندارید منتظر مهمان نا خوانده باشید. اگر به شما خبر دادند که دزد آمده از دوستی به شما خبر می رسد و یا نامه ای دریافت می کنید به هر
حال در خواب دزد بد نیست بر خلاف بیداری که از دزد متنفریم.

آنلی بیتون می گوید :

اگر خواب ببینید دزد خانه یا محل کار شما را زده است ، علامت آن است که به شهرت اجتماعی شما حمله می شود و شما با شجاعت از حیثیت خود در مقابل دیگران دفاع خواهید کرد .

مولف گوید :

همیشه وقتی دزد وارد خانه کسی می شود به دنبال اشیاء گرانقیمت مانند طلا واز این قبیل می گردد . در خواب طلا معنی غم واندوه دارد پس کسی که این ها را بدزدد به یقین دوست ما خواهد بود . چون دوست است که از ما غم و ناراحتی را دور می کند .

آنلی بیتون می گوید :

اگر خواب ببینید دزدها در جستجوی شما هستند ، دلالت بر آن دارد که دشمنان خطرناکی با شما رقابت می کنند ، در ارتباط خود با دیگران بیشتر دقت کنید .

تعبیر دزدیده شدن پول در خواب

لوک اویتنهاو می گوید : دزدیدن پول یعنی مراقب دزدها باشید

از نظر حضرت یوسف (ع) تعبیر دیدن دزد (در خواب) فتنه است.

مطیعی طهرانی گفته است: دزد در خواب دوست، مهمان یا مسافر است.

به گفته او در خواب‌های ما آنچه دزد می‌دزدد، مهم نیست و هیچ تعبیری ندارد بلکه برداشت ما از دیدن دزد اهمیت دارد و تعابیر مختلفی به وجود می‌آورد. در علم تعبیر ترس نیز شادی است. یک صاحب خانه وقتی در خانه خویش با دزد روبرو شود، می‌ترسد؛ بنابراین از دیدار یک دوست قطعاً شاد و خوشحال می‌شود. اگر در خواب دیدید دزدی به خانه شما آمده مهمانی برای شما می‌رسد یا مسافری می‌آید.

اگر مسافری در راه دور ندارید، منتظر مهمان نا خوانده باشید. اگر به شما خبر دادند که دزد آمده از دوستی به شما خبر می‌رسد و یا نامه‌ای دریافت می‌کنید؛ به هر حال در خواب دزد بد نیست بر خلاف بیداری که از دزد متنفریم. برخی از معبرین غربی نیز معتقدند دیدن دزد در خواب نشانه بیماری، کمبود و یا ناراحتی جسمانی است.

بیشتر بخوانید:

تعبیر خواب عسل | خوردن یا خریدن عسل در خواب نشانه چیست؟

تعبیر خواب کبوتر | دیدن کبوتر در خواب نشانه چیست؟

تعبیر خواب گریه کردن | گریستن در خواب به چه معناست؟

تعبیرخواب من چیه؟ | تعبیر خواب شما توسط معبر جدول یاب

برای امتیاز به این نوشته جدولیاب کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *