تعبیر خواب رسوا شدن | رسوا شدن در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب رسوا شدن ازنظر معبران مختلف تعابیر گوناگونی دارد لذا در این مقاله سعی بر آن داریم تا با آوردن دیدگاه معبران شما را یاری کنیم.

تعبیر خواب رسوا شدن
تعبیر خواب رسوا شدن

تعبیر خواب رسوا شدن

رسوا شدن در خواب به تعبیر معبرین غربی:

بیانگر این است که شما در زندگی واقعی خود فردی نکته بین نیستید و به همین دلیل نمی‌توانید دوستانی مناسب خود انتخاب کنید.

حتی اگر افرادی را به عنوان دوست برای خود انتخاب کردید آن افراد هم به مانند شما از شخصیتی برخوردارند که توانایی تشخیص خوب و بد را ندارند ولی علاقه مند هستید که مردان و زنانی را در اطراف خود جمع کنید تا از این مشکل شخصیتی شما کاسته شود.

با استفاده از این افراد می‌توانید لذت‌ها و خوشی‌های بیشتری را لمس کنید.

اگر زن جوانی در خواب ببیند که در مورد رسوایی بحث و مشاجره می‌کند پیش بینی می‌شود که مقدسات و ارزش‌های خود را در اختیار کسی خواهد گذاشت که آن فرد با استفاده از همین ارزش‌ها او را فریب داده است. ازدواج پس از دیدن خواب رسوایی به ندرت اتفاق می‌افتد.

تعبیر خواب راز و بر ملا شدن راز

برایت مى‌گوید: شنیدن راز دیگران در خواب، بیانگر آشنایى با افراد جدید است. اگر در خواب ببینید که راز کسى را برملا مى‌کنید، یعنى دچار ضرر مالى خواهید شد.

تعبیر خواب آبرو ریزی

بیتون مى‌گوید: اگر در خواب ببینید که به خاطر کارهاى رسوایى‌آور ناراحت هستید، بیانگر آن است که خودتان دست به کارهایى مى‌زنید که رسوایى به بار مى‌آورد. اگر آبروی کسی را بریزید، اوقات بدی خواهید داشت. عذرخواهی کردن به صورت رسمی از کسی، بیانگر این است که آدم با وجدانی هستید.

هیچ چیز نمیتواند بدتر از این باشد که در میان یک جمع آشنا یا غریبه آبروی آدمی تهدید یا ریخته شود.

همه به خوبی آگاه هستیم که آبرو و آبروداری برای ما یک خط قرمز بزرگ می باشد و به هیچ وجه دوست نداریم تا کسی حتی با این موضوع کوچکترین شوخی داشته باشد ، و تا یاد داریم تلاش کرده ایم در میان مردم سنگین برخورد کنیم تا خدای ناکرده از این بابت لطمه یا زیانی نبینیم.

اما بارها پیش آمده که حتی انسان های درستکار و مومن نیز خواب دیده اند که کسی آبروی آن ها را می برد و یا دختر پاکدامنی را تصور کنید که خواب دیده باشد در مقابل افراد زیاد رسوا شده باشد.

روایت محمد ابن سیرین و خالد اصفهانی

ایشان می گویند اگر دختری خواب دیده باشد یکی از دوستانش او را رسوا می سازد به این تعبیر است که در آینده از جانب یکی از اطرافیان نزدیک خود که به او اعتماد کامل دارد بی وفایی یا خیانت می بیند و ممکن است برای این موضوع حسرت زیاد بخور.

اگر ببیند بخاطر رسوایی که به پا شده است گریه میکند بیان میدارد که غم و غصه ی زیادی همچون صاعقه بر زندگی اش وارد می شود و کار به جایی میکشد که صبرش تمام می شود و بطور موقت دوران سخت و کسل کننده ای را پشت سر خواهد گذاشت.

اگر ببیند فرد مرده ای که فرقی ندارد اشنا باشد یا غریبه او را تهدید به آبروریزی میکند و یا با زدن حرف های زشت سبب می شود تا شخصیت او مقابل افراد دیگر خرد شود به این علامت است که در یکی از مسائل و موضوعات حساس زندگی اش و بیشتر در زمینه ی عشق و احساسات ضربات سنگینی ببیند و احساس گناه یا عذاب وجدان زیاد کند.

همچنین شیخ طوسی نیز در یکی مقالات خود آورده بودند ریخته شدن آبروی یک دختر توسط مرده ها شکست های سنگین عشقی تعبیر می شود.

اما اگر خواب دیده باشد که یکی از اعضای خانواده اش چنین کاری را در حق او میکنند بیان میدارد موجی از اختلافات و یا آشفتگی های روانی در بین اقوام و خویشان او به راه می افتد که سبب می شود خبرهای تند و تلخی به سرعت دست به دست شود که نتیجه ی آن به هم خوردن آرامش و بوجود آمدن بی نظمی های زیاد است.

تعبیر خواب رسوا شدن
تعبیر خواب رسوا شدن

مثال اول

سوال : ببخشید من دختری ۱۷ ساله و مجردم که چند ماهی هست با پسر همسایمون در ارتباط هستم دیشب خواب دیدم پدر مادرم رفته بودند مسافرت و کسی خوانه نبود بعد دوست پسرم بهم زنگ زد و پیشنهاد داد که بیام خونتون اولش قبول نمی کردم ولی بعد راضی شدم.

، وقتی آمد بهم گفت بیا با هم رابطه داشته باشیم که شیطون گولمون زد و وقتی داشتیم این کارا انجام میدادیم پدر مادرم از راه رسیدند و ما را تو اون وضعیت دیدند و آبرو و حیثیتم رفت و آرزوی مرگ میکردم لطفا بگید تعبیرش چیه؟

پاسخ: شما نوجوانی خام و بی تجربه هستید و ممکن است با گذشت زمان دست به اشتباهاتی بزنید که جبران آن یا ناشدنی است و یا کاری بسیار سخت و زمان بر، اگر محتاط نباشید و در رفتار و برخورد خود تغییراتی ندهید در یک حادثه ی ناگوار چیزی شبیه با همین موقعیت برای شما رخ خواهد داد.

، پس حالا که از اصل تعبیر مطلع هستید می باید به نحوی رفتار کنید که خدای ناکرده عزت و احترام شما از بین نرود و همچون سابق در میان خانواده محبوب باشید و دست به کاری نزنید که دیگر کسی به شما در هیچ زمینه ای اعتماد نداشته باشد.

مثال دوم

جوانی به نزد استاد ابن سیرین می رسد و به ایشان می گوید سال هاست که پدر مادر و بستگانم جز احترام از من چیز دیگر ندیده اند و حتی یکبار یاد ندارم که به آن ها بی احترامی کرده باشم و خلاف آنچه که آن ها خواسته اند انجام دهم.

ولی با این وجود همسرم شبانه هنگام خواب دیده اند که من در میان مردم و خویشان خودم سرافنده و رسوا شده ام و حتی عزیز ترین کسانم حاضر نبودند که با من ملاقات کنند ، پدرم رویش را از من بازمیگرداند و مادرم نیز مرا طرد کرده بود ، ای عزیز ای بزرگ ای راهنما به من بگویید که تعبیر این رویا چیست ؟!

ابن سیرین بر پشت این مرد دست کشیدند و او را آرام کردند و پاسخ دادند با اینکه شما انسانی شریفی هستید اما در اطراف خود دشمنان و حسودانی دارید که حتی خودتان هم آن ها را نمی شناسید و اتفاقا بخاطر همین رفتار و اخلاق حسنه ی شماست که قصد دارند تا به شما آسیب برسانند که در وهله ی اول باید هوشیار باشید و مراقب اینگونه اشخاص باشید.

و دوم اینکه به لطف خدا و بزرگی اش گزنی به شما از جانب افراد پست نخواهد رسید و اهداف آن ها با شکست های بزرگ همراه خواهد بود تو و خانواده ات سلامت زندگانی خواهید کرد مشروط بر آنکه مغرور نشوید.

تعبیر خواب ریختن آبروی دیگران چیست؟

استاد همدانی گفته اند اگر ببینی برخی از مردم در مقابل شما خوار می شوند و از نزدیک شاهد رسوایی آن ها هستید به این علامت است که چند خبر تاسف بار در بین اقوام شما دست به دست می شود و در نهایت به گوش شما نیز خواهد رسید.

( دقت داشته باشید منظور از بی آبرویی حتما این مورد نیست که کسی به خاطر برقراری رابطه های جنسی نامشروع بی حرمت شود بلکه شامل موارد همچون معتاد شدن ، فقیر شدن ، از دست دادن خانواده و … نیز می شود ).

اگر ببینی آبروی مرده ای تهدید می شود این خوب نیست و نشان میدهد دلواپسی های جدیدی در زندگی شما راه پیدا خواهند کرد و باید این آمادگی و قدرت را داشته باشید که در برابر مشکلات احتمالی بایستید و تسلیم نشوید!

بیشتر بخوانید :

تعبیر خواب گریه کردن | گریه کردن در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب فرار کردن | فرار کردن در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب  شهید شدن | شهید شدن در خواب نشانه چیست؟

۸۵ دیدگاه

 1. سلام من دختری ۳۶ ساله هستم چندین سال پیش نامزد کردم و به دلایلی نامزدیم بهم خورد و اون شخص مدام مزاحمت ایجاد میکرد و با حیثیت من بازی میکرد من هم تصمیم گرفتم ازدواج نکنم حالا دیشب خواب دیدم با یه آدم دیگه ای عقد کردم و بعد از رابطه جنسی آبروم رو برده و همه جا بی آبرو شدم مدام گریه میکردم و زجه میزدم ممنون میشم تعبیر خوابم رو برام بگین.

 2. سلام، خواهش میکنم تعبیر خواب منو بگید و جواب بدید، خیلی برام مهمه، حدودای ساعت ۵ صبح خواب دیدم، نامزد دوستمو مچ اشو گرفتم، انگار با یه پسر به اسم محمد حرف می‌زد و صداش می‌کرد عشقم، در صورتیکه با دوست من نامزد بود، داشت خیانت می‌کرد، منم عکس هاشو نو گرفتم و صداشو ضبط کردم،. رفتم به دوستم نشون دادم و گفتم ببین داره بهت خیانت میکنه ولی دوستم باور نمی‌کرد و می‌گفت اون فقط منو دوست داره اون همکارش فقط… لطفا تعبیر خواب منو بگید

  1. با سلام کاربر گرامی این رویا می‌تواند به نگرانی شما درباره خیانت نیز اشاره داشته باشد اما معنایی فراتر از ظاهر خود دارد انسان هایی که در رویا مشاهده می‌کنیم سمبل بخشی از رفتار و شخصیت خود ما هستند این رویا می‌تواند به نگرانی شما درباره قرار گرفتن در یک موقعیت ناعادلانه باشد ممکن است در این زمان احساس کنید که شرایط به گونه‌ای است که نه تنها نمی توانید به سمت اهداف خود در زمینه های مختلف زندگی حرکت کنید بلکه داشته های فعلی شما نیز در حال از بین رفتن هستند ذهن شما با دیدن این رویا از شما می خواهد تا با این احساس کاذب مبارزه کرده و اجازه ندهید که بدبینی و فکر کردن به اتفاقاتی که موقتا از شما را متوقف ساخته اند شما را از تلاش و پیگیری منصرف کند.

 3. سلام من دیشب خواب دیدم که مامانم رفته یه جایی فال قهوه برای خودش گرفته تو فالش براش در اومده بود که دختر تون عاشقه یه نفره یعنی رازمو به مامانم گفته بود بعد مامانم وقتی اومد خونه با خنده به من گفته بود تو عاشقه به نفری منم ساکت شده بودم اصلا نمیدونستم چی بگم ولی چون دیدم با آرامشو دلسری به من گفته فکر میکردم بام کاری نداره و خوشحاله بابت این اتفاق. میدونید تعبیرش چیه؟

  1. با سلام کاربر گرامی انسان‌هایی که در رویا مشاهده می کنید سمبل ابعاد مختلف شخصیت و افکار شما هستند شاید شما در این زمان با پرسش هایی درباره تفاوت تقدیر و سرنوشت مواجه هستید . این رویا می‌تواند به ترس‌های درونی شما از به وجود آمدن جریاناتی اشاره داشته باشد که احساس می کنید به رغم تلاش شما ممکن است بی اراده رخ دهد گمان می‌رود این رویا صرفاً به خواسته های عاطفی شما اشاره نداشته باشد و می‌تواند جنبه های مختلفی از زندگی شما را شامل شود مثل زمینه های تحصیلی یا شغلی در هر صورت این رویا از شما می‌خواهد تا کارهایی که می‌توانید برای رسیدن به اهداف خود انجام دهید را شناخته و تلاش خود را به کار ببرید هر اتفاق جدیدی که رخ می‌دهد را یک چالش در نظر گرفته و در صورت نیاز با آنها مبارزه کنید و نقش شما در ایجاد تغییرات اگر بیش از تغییر و پیشامدهای غیر ارادی نباشد کمتر هم نیست دیدنی رویا دقیقاً نشانه ترس ها و نگرانی های شما درباره آینده تان است شما می خواهید همه چیز را در کنترل خود داشته باشید.

 4. سلام من دختری بیست و یک ساله هستم. من به مدت تقریبا دوسال در یک رابطه ای بودم که خیلی بهم فشار روحی وارد میشد و عذابم میداد و این آقا از من هفده سال بزرگ‌تر بودن. من بخاطر بی توجهی و دو دل بودن این آقا و رفتارای بدش و گیر دادن خودم از هم فاصله گرفتیم و فکر کنم کلا کات کردیم الان به طور کامل چند هفته هست اصلا ازش خبر ندارم و کنار اومدم که خیلی اذیت شدم. امروز خواب دیدم ایشون با دختر عمه من که هم سن من هست وارد رابطه شده و از هم خیلی خوششون اومده و منم فهمیدم و هی زنگ میزنم و گریه میکنم و میگم چرا اینکارو کرده و صدام گرفته و زجه میزنم ولی اون خونسرده کاملا و من حس خودکشی دارم و حالم خیلی خیلی بده. و وقتی بهش میگم و هی گریه میکنم توی ذهنم میاد کاش این مدت نمیرفتم که یکی بیاد تنهاییاش و ناراحتیاشو باهاش پر کنه.

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابتان نشان دهنده غیر قابل کنترل بودن احساسات شما در این مرحله از زندگی شماست. ممکن است شاید شما در جنبه ای از زندگی خود گیر کرده باشید و قادر به تصمیم گیری برای برون رفت از این مرحله نیستید و احساس تردید و دودلی دارید .خواب شما برخواسته از افکار و عواطف پنهانی شما در ضمیر ناخودآگاه تان است. شما هنوز این شخص را در قسمت ناخودآگاه ذهنتان به یاد می آورید. ذهن شما در حال تلاش برای به دست آوردن این شخص است و ذهنتان هنوز نتوانسته است رفتن این فرد را بپذیرد لازمست تکلیف مسأله‌هایتان را روشن کنید و رهایشان کنید بروند. فشار شدیدی به خود نیاورید بهتر است انرژی های منفی ای که در گذشته به شما وارد شده را رها کنید و به هدفهای ناتمامی که در گذشته داشته آید بپردازید و دوباره آنها را از سر بگیرید.

 5. سلام من خواب دیدم با دوست پسرم ک الان قصد ازدواج داریم خواب دیدم من و اون باهم بیرونیم ولی یه دختر دیگم هی پیشمونه و دوست پسرم ب اون خیلی اهمیت میده و من براش مهم نیستم (اینو چندین باره ک دیدم )
  اما ادامه همون خواب سری اخر ک منو اورد خونه خانوادم بودن ولی دوست پسرمو نمیدیدن و برادرم از پنجره افتاد پایین و عمم گفته بود من میخام همه چیز این دختروبگم و ابروشو ببرم
  میشه لطفا تعبیر خوابمو بهم بگید

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود طبق خوابتان شما بشدت نگران چیزی هستید که دیگران درباره شما می‌گویند یا فکر می کنند لازم است توجه تان را مجدد متمرکز مسئله های مهم در زندگیتان کنید شاید شما دچار وسوسه برخی تفریحات منفی شده اید دقت کنید که از راه راست خارج نشوید شخص مورد علاقه شما در خوابتان نماد بخشی از انگیزه و هدف های تان در زندگی بیداری است این هدف ها صرفاً زمینه های عاطفی زندگی شما را شامل نمی شود و می تواند به مسئله هایی که در شغل و تحصیلات برایتان انگیزه آفرین هستند اشاره داشته باشد.

 6. سلام من ۱۵ سالمه دوست داداشم به من چند وقت پیش پیام داد درمورد داداشم سوال پرسید ج دادم دیگه همش خودشیرین بازی درمیاورد اخرش گف میخام بیام خاستگاریت خندم گرف گفتم این حتما داداشم گفته ک امتحانم کنه هیچی نگفتم یکی دوبار پیجم پرید ازش کمک گرفتم اخرش قسم میخورد ک تو پیجم نیستش و بعد میرفتم تو دستگاه های فعال بودش حذفش میکردم حالا به هر حال گذشت یه شب اومد پی داد چرت گف فک کنم مست بود منم داغ این مدتو سرش خالی کردم یهو کلا عوض شد منم خوب ریدم بهش بلاکش کردم شب بعدش خواب دیدم به داداشم گفته داداشمم خیلی روی من غیرت داره خیلی عصبانی شد تمام فامیلامون دورم بودن تیکه بهم مینداختن منم اون کنار بودم همه دورم جمع شده بودن و داشتن تیکه مینداختن بهم و الفاظ بد بکار میبردن تهمت میزدن داداشم داشت میومد سمتم داشتم سکته میکردم ک اع خواب پریدم ینی چی چی میشه این چ خوابی بود ?تعبیرش چی میشه؟؟

  1. با سلام کاربر گرامی گمان می رود خوابتان نشان دهنده این است که به شدت نگران چیزی هستید که دیگران درباره شما می گویند یا فکر می کنند ..لازم است توجه تان را مجدد متمرکز مسئله های مهمتر از این در زندگی بکنید.. شاید شما دچار وسوسه برخی تفریحات منفی شده اید و خود را گنهکار می دانید و خوابی که دیده اید نشان از احساس ترس و دلهره از شرایط فعلی شما در این شرایط است.

 7. سلام من یک خواب دیدم بی زحمت بگیر تعبیرش چیه
  من خواب دیدم که رفتم دستشویی و اومدم بیرون دیدم گوشی من دسته مامانم تعجب کرده بودم که رمزش رو یاد داشته بعد که کاره مامانم تموم شد گوشی رو ازش گرفتم بعد تو گوشی رو نگاه کردم دیدم اون فهمیده که من عکس و فیلم های سکس میبیمم میخاستم تعبیرش رو بدونم

  1. با سلام کاربر گرامی به نظر می آید خوابتان بیانگر این است که به شدت نگران چیزی هستید که دیگران درباره تان می‌گویند یا فکر می‌کند. شما خود را در مسئله گناهکار می‌دانید و از قبول مسئولیت کارهایتان خودداری می‌کنید و به جایش تمایل دارید نقش قربانی را بازی کنید همچنین خوابتان می تواند به این معنا باشد که نسبت به خودتان و انتخاب هایتان احساس شک دارید.

 8. سلام خسته نباشید من دیروز خواب دیدم که من با خانوادم رفتم پارک بعد من توی سرویس بهداشتی بودم که دوست برادرم اوند تو به من گفت بیا با من بریم من گفتم نه مامان من اینجاست نمیشه بیام اصلا چرا باید باهات بیام بعد من داشتم می رفتم بیرون دوست برادرم هم با من اومد و داداشم و مادرم منو باهاش دیدم داداشم خیلی عصبانی شد و گفت خجالت بکش ابن کار یعنی چی بعد مامانم دعوام کرد و گفت اگه بابات بفهمه از توش یه چیز بزرگ در میاد بعدمن به هردوشون میگفتم اصلا من با این نبودم به زور اومد ستم ولی دوتاشون اصلا باور نمی کردن و داداشم با دوستش د۵واش شد اونجا داد زد گفت چرا خواهر منو دست میندازی خیلی چیزا گفت جلوی مردم و من دیگه یه لحضه ترسیدم و خواب پاشدم میشه تعبیرش رو بگید و نمایش داده نشه متن من ممنون

  1. با سلام کاربر گرامی این رویا می تواند به نگرانی شما درباره ی قرار گرفتن در یک موقعیت ناعادلانه باشد. شاید شما در این مقطع زمانی از رابطه های عاطفی خود راضی نیستید و ممکن است در این زمان احساس کنید که شرایط به گونه ای است که نمی توانید به سمت اهداف خود زمینه های مختلف زندگی حرکت کنید و احساس میکنید داشته های فعلی عاطفی شما در حال از بین رفتن هستند، ذهن شما با دیدن این خواب از شما میخواهد تا به نیازهای عاطفی و روانی خود توجه داشته باشید و به این نیازها رسیدگی کنید.

 9. سلام من ۱۵ سالمه و با یه پسری فقط حرف میزنم نه رابطه و نه دوستی هست ولی دیشب خواب دیدم عموی من گوشی منو گرفت و فهمید و عمم هم اون پسرو پیدا کرد و من فهمیدم اون پسر اصلا هویتش جعلی بوده اسمش یه چیز دیگه بوده و وقتی همه فهمیدن من میخواستم خودکشی کنم البته اینم بگم من حدود ۶ ماه پیش با پسری دوست شدم و خانوادم فهمیدن برای همین یواشکی گوشی دستمه کلا تو استرسم تعبیرشو بگین ممنون میشم

  1. با سلام کاربر عزیز گمان میرود استرس و اضطراب در شما به خاطر فهمیدن رابطه ای که قبلا داشته اید در شما باقی مانده است و هنوز نتوانسته اید این استرس را از خود دور کنید و با وارد شدن به رابطه ای دیگر این استرس درشما بیشتر شده و خوابی که دیده اید هم مشان از احوالات روحی شما در این مقطع زمانی است بهتر است در مورد ادامه رابطه خود و شرایط تان با فرد مشاوری صحبت داشته باشید و از او راهنمایی و مشاوره بگیرید.

 10. سلام من خواب دیدم با دوست پسرم که مدتیه قهرهستیم ولی همچنان باهم ارتباط داریم .. اون قراره ازدواج با دختر دیگه ای رو گذاشته که میگفت دختره دخترخالش هست و قراره بره خواستگاریش و من بابت این موضوع توی خواب اونو کتک زدم و گریه کردم و وقتی خواست منو بقل کنه و ببوسه من بهش اجازه ندادم و توی خواب پدرم عمه هام مارو باهم دیدن و همه اونایی که خبر نداشتن باهم ارتباط داریم فهمیدن .. تعبیرش چی میشه ؟؟؟

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود طبق خوابتان شما در رابطه خود و یا مسائل اطراف این رابطه نوعی ناامنی و عدم اطمینان احساس می کنید و به همین دلیل به خاطر این شرایط دچار نوعی دلهره و استرس شده اید و خوابی هم که دیده اید نشان دهنده شرایط روحی شما در این مقطع زمانی است.

 11. سلام من دیشب خواب دیدم یکی از مرد های اقوام دور مادرم رو توی یک خونه با یک دختر خانم در حال انجام اعمال نا مشروع گرفتند اون آقای جوان الان متاهله . خیلی کتکش زدند این آقا خیلی سر به زیر و پاک هستند و توی خوابشون ادعا میکردن عاشق این دختر خانم هستن و صیغه شدن تعبیر خواب من چیه خیلی برام عجیب بود

  1. با سلام کاربر گرامی انسان هایی که در رویا مشاهده می کنید، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خوده شما هستند. زمانی که در رویا در یک دعوا و درگیری هستید، باید بدانید که در افکار خود دچار چند گانگی، تضاد یا مشکلاتی شده اید که ممکن است در شما تنش و نگرانی ایجاد کرده باشد. موضوعاتی که ممکن است در واقعیت چندان به آن ها اهمیت نداده و درباره ی آن ها فکر نکنید و یا شاید در بیداری برایتان مهم نباشد اما در خواب به شکلی تنش آور ظاهر می شوند تا از شما بخواهند تا درباره ی تضاد های به وجود آمده که ممکن است به دیدگاه های شما درباره ی زندگی، عدالت یا احساسات مرتبط هستند بیشتر فکر کرده و قضاوت بهتری انجام دهید. این رویا از شما می خواهد تا بدون پیش داوری و قضاوت عجولانه، درباره ی صحت یا غلط بودن افکار تصمیم گیری کرده و تفکری را انتخاب کنید که با ارزش ها و منطق شما سازگاری داشته باشد.

 12. سلام،وقتتون بخیر باشه. من دوباره یه خواب دیدم اما با یک‌ تفاوت. خواب دیدم که در اتاق خود نشسته بودم و میز تحریر روبروم بود. من داشتم با پسر مورد علاقه ام چت میکردم. پدرم امد و روی میز به حالت خمیده دراز کشید و من رو زیر چشمی نگاه کرد.من خواستم که به پسر مورد علاقه ام پیام بدم و بگویم که پدرم امده و دیگه پیام نده تا وقتی که خودم پیام بدم. بعد پدرم سریع از جاش بلند شدو گفت داری چیکار میکنی. گفتم هیچی.من از قبل برنامه gmail رو برای انکار کردن درست کردت بودم و ان لحظه سریغ به gmail رفتم. پدرم گفت اها بعدش گفت پس تو به کی پیام میدادی.گفتم هیچکی.گفت چرا داشتی پیام میدادی. بعد گفتم داتشم سرچ میکردم که برام بالا بیاره. و بعد دعا کردم و از خدا خواستم که رابطه ما رو حفظ کنه و هزار صلوات نذر کردم. و بعد خانواده ی من باور کردن که من با کسی رابطه ندارم.ولی هنوز بهم شک داشتن.لطفا تعبیرشو بهم بگید.

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابتان به استرس و نگرانی های شما در روزهای اخیر اشاره دارد این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید درگیری های فکری آرامش روانی شما را مختل کرده و تمرکز شما را برای رسیدگی به وظایف و اهدافتان را از بین ببرد.

 13. سلام .گاهن پشت سرهم گاهی یک شب درمیان خواب میدیدم در رودخانه ای زلال شنامیکردم بابرادروبچه هام که ناگهان پلنگی از دور آمن وماهمه به بالای کوه که خانواده مان زندگی میکردن فرار کردیم به سختی بچه هامو بردم بالا چون کوچک بودن رفتیم به همه خبر دادیم که پلنگ داره میاد ورفتیم داخل خانه پنهان شدیم با یکی از بچه هابیرون مونده بودبه رور وباترس رفتم دنبالش گاهی باهاش میرفتم
  تو خونه گاهی اونو برادرام میبردن توخونه ومن میرفتم بالای خونه گاهیم از خواب میپریدم .گاهیم توباغچه بودیم یاتو حیاط باز پلنگ می اومد یه بارم خواب دیدم باش جنگیدم وزخمیش کردم .دیشب بجای پلنگ خواب دیدم یه زن اومده خونه مادر شوهرم اول بیرون بودیم بعد رفتیم داخله خونه وزن ومادرشوهرم جاریام وخواهرشوهرم به حرف زدن نمیدونم سره چی چه حرفی ورازی برملاشدو آبروریزی شد

 14. سلام خسته نباشید. من خواب دیدم که در خانه مادربزرگم هستیم و من با پسری که دوستش دارم چت میکنم. من به آشپز خانه رفتم و مادرو برادرم در اشپزخانه بودند. نمیدانم چه بحثی پیش آمد اشک در چشمانم جمع شد و مادرم گفت گوشی خود را به من بده. من ترسیدم که خدای نکرده چت من و پسر موردعلاقه ام را نبیند.گوشی ام را به مادرم دادم و از آشپزخانه خارج شدم. در بیرون آشپزخانه از استرس اینکه رابطه ما لو نرود دعا میکردم. بعد مادرم نرا صدا کرد و گفت بیا و بگو این کیست؟ من دیدم که مادرم،چت من و پسر موردعلاقه ام را دیده است. و بعد من خواستم انکار کنم که یکی از دوستانم است.لطفا تعبیر این خواب رو به من بگید.ممنونتون میشم.

  1. با سلام کاربر گرامی خواب‌تان یعنی بشدت نگران چیزی هستید که دیگران درباره‌تان می‌گویند یا فکر می‌کنند انسان هایی که در رویا مشاهده می کنیم سمبل بخشی از رفتار و شخصیت خوده ما هستند. این رویا می تواند به نگرانی شما درباره ی قرار گرفتن در یک موقعیت ناعادلانه باشد. ممکن است در این زمان احساس کنید که شرایط به گونه ای است که نه تنها نمی توانید به سمت اهداف خود زمینه های مختلف زندگی حرکت کنید بلکه داشته های فعلی شما نیز در حال از بین رفتن هستند، بهتر است تا با ارامش و به دور از استرس شرایط اطراف خودتان را مدیریت کنید و رفتاری را که فکر می کنید درست است انجام دهید.

 15. سلام وقتتون بخیر
  من ۲۰ سالمه و حدود یک ساله با پسری در رابطه هستم و قصد ازدواج داریم ولی پدر و مادرم نمیدونن و فکر نکنم اگر بدونن اجازه بدن کلا دوست ندارن من توی سن کم ازدواج کنم ولی ما عاشق همیم و برای اینکه بیشتر پیش هم باشیم با هم کار میکنیم
  خواب دیدم توی یه کوچه با هم قدم میزدیم که بابام رو دیدم که داره میاد سمت ما من خواستم ازش فرار کنم که منو نبینه ولی دیده بود و دنبالم میومد یهو یه دختر جوون رو دیدم که نمیشناختم منو برد پیش محمد ( همون پسر که با همیم )
  دست منو گرفت و منو دلداری میداد که بابام رسید و منو برد خونه و نمی‌گذاشتند بیرون برم گوشیمم ازم گرفتن و دیگه محمد رو ندیدم تو اتاق منو زندانی کرده بودن ( با اینکه خانواده من اونقدر خشک و تعصبی نیستن که از این کارا بکنن )
  و فقط برام غذا میاوردن و کسی باهام حرف نمیزدی و منم با کسی حرف نمیزدم چند روز گذشت تا اینکه مامانم دیگه کلافه شد و باهام حرف می‌زد و منو نصیحتم می‌کرد و گفت که تو این مدت محمد اصلا نیومده و من الکی ناراحتم و من فقط به این فکر میکردم حتما چیزیش شده که نتوانسته بیاد و برای اون هم نگران بودم

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابتان بیانگر جنبه‌ای از شماست که قادر نیستید آزادانه ابرازش کنید. یعنی از وضعیت فعلی‌تان در بیداری، خوشحال و راضی نیستید. می‌ترسید کمک بپذیرید یا نمی‌خواهید قبول کنید نیاز به کمک دارید و در شرایطی بین رفتن و ماندن گیر کرده اید و دلیل دیدن خوابتان نیز نپذیرفتن این شرایط از طرف شما است.

 16. سلام خسته نباشید من دختریم که یه مدتیه با یه پسری اشنا شدم دیشب خاب دیدم خودم همه چی رو به مامانم تعریف میکنم و اون پسر رو به مامانم نشون میدم اونم چیزی نمیگه

  1. با سلام کاربر گرامی به نظر می آید خوابی که دیده اید نمادی از اتفاقی است که شما دوست دارید در واقعیت در مورد رابطه تان بیفتد گمان میرود شما دلتان میخواهد که هر چه زودتر مادرتان از این موضوع آگاه گردند تا شما در امنیت بیشتری به سر ببرید و شاید خوابتان بیشتر نماد تصورات و ذهنیاتی است که در سر دارید و تعبیر خاص دیگری ندارد.

 17. سلام ۱۶ سالمه من چن وقتیه ک با یکی از پسر دوستامون در ارتباطم خواب دیدم من همراه خانوادم به خونه ی اونا رفتیم و مادرش متوجه ارتباط ما شد حالا یادم نیست خودمون بهش گفتیم یا خودش فهمید و اون خیلی ناراحت بود ک چرا با منه و مثلا با مارال یکی دیگه از دوستاشون نیست و همین حین مادرشوهر و پدر شوهرش میان و خیلی خوب درباره ی رابطه ی ما باهاش حرف میزنن و اصطلاحا آروم میشه
  اما خانواده ی خودم میشید توی داستان نداشتن

  1. با سلام کاربر گرامی به نظر می آید طبق خوابتان شما در بیداری بشدت نگران چیزی هستید که دیگران درباره‌تان می‌گویند یا فکر می‌کنند مخصوصا در مورد خانواده این فرد ..شاید شما نسبت به خودتان وانتخاب‌هایتان دچار احساس شک دارید و خوابی هم که دیده اید نشان دهنده حالات روحی شما در این شرایط است.

 18. سلام من به وسیله یکی از اقواممون به یه سری گناه کشیده شده بودم و تازگی ها از اون گناه توبه کردم اما دیشب خواب می‌دیدیم توی یه مجلس بزرگ که اون عروس بود من روی یه صفحه نمایشگر اون گناهانی که من توسط اون بهش دچار شده بودم رو گذاشته بودم و جلوی همه مردم گریه میکردم میگفتم اینا تقصیر تو هست که من گناه کردم میخوام ببینم تعبیرش چیه؟

  1. با سلام کاربر گرامی اگر در خواب ببینید به خاطر گناهی که مرتکب شده‌ای گریه می‌کنی یا اینکه در مجلسی در حال گریه کردن هستی، انشاالله تعبیرش این است که خداوند از روی فضل و رحمت خودش گناهان تان را می‌بخشد.

 19. سلام.خوابی دیدم که مادرم به پدرم خیانت کرده و من متوجه این خیانت شدم و اعضای خانواده با جروبحث ما نیز متوجه خیانت شدن و بسیار ناراحت هستندوشخصی مهمان ماست که سخن چین است و من وبشدت ناراحت گریان از این اتفاق و آبروی ریخته شده جلوی این شخص هستم،تعبیر این خیانت و حضور شخص سخن چین چی میتونه باشه؟

  1. با سلام کاربر گرامی رویاهایی با مفهوم خیانت بسیار رایج هستند اما دیدن چنین خوابی به این معنا نیست که قرار است یک خیانت عاطفی در دنیای واقعی اتفاق بیوفتد. خیانت ، می تواند سمبل بخشی از ترس ها یا افکار ناشناخته ی شما باشد که استقلال و امنیت روانی شما را مختل ساخته اند. ممکن است احساس کنید که نیروهایی ناشناخته در حال از بین بردن انگیزه های شما در زندگی بیداری هستند. انگیزه هایی که باعث عملکرد شما در محیط شغلی یا تحصیلی می شوند. افکاری که باعث می شوند نسبت به خودتان احساس بهتری داشته باشید. این رویا نشان می دهد که انگیزه ها و اهداف خود را در معرض افکار و ترس هایی غارتگر یا ناشناخته مشاهده می کنید. ممکن است احساس کنید که نیروی اراده ی شما در نگه داری اهداف و انگیزه هایتان موثر نیست. همچنین این رویا می گوید که این ترس می تواند ریشه ای غیر منطقی داشته باشد.با دیدن این رویا از خودتان بپرسید که هم اکنون و در زندگی بیداری، چه مسائلی شما را نسبت به پیگیری اهداف و خواسته هایتان نگران و ناامید ساخته است؟ این نگرانی ها تا چه اندازه منطقی هستند و می توان آن ها را قطعی دانست؟

 20. خسته نباشید من خواب دیدم با رفیقم رفتیم رودخونه شنا میکنیم و خیلی لذت میبردیم ولی بعد توآب مار دیدیم ک خیلی ترسیدیم بعد ک بیرون میومدیم از اّب یک مار دور پای من بود ولی من اونو جدا کردم تعبیرش چیه ؟

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابتان بیانگر این است که شما از مساله‌ای احساسی عمیقا دوری می‌کنید. شما از تایید و مواجهه با احساساتتان خودداری می‌کنید چونکه ممکن است خیلی ناراحت کننده و یا خیلی تازه باشد. بویژه اگر شما در آب از چیزی فرار کنید، پس خوابتان نشان دهنده این است که شما به ترس اجازه می‌دهید که روی اعمالتان اثر گذارد (ترس شما را فراگیرد). به مظر می آید شما از تغییر می‌ترسید.

 21. سلام روزتون بخیر من داخل یه رابطه کاملا سالم هستم
  دوست پسرم همسن خودمه ورزشکار و اینک فقط مادرم در جریان رابطه ما هست و ب شدت از دوس پسرم خوشش می‌آید و همیشه میگ عین پسرم دوسش دارم دوس پسرم هم ب مادرم میگ مادرجون
  خانواده پسر از رابطه ما با خبر هست من فقط بخاطر کم سن سال بودنم پدر و برادرم گیر میدن ک خامی نمی‌فهمی ولی خودم میدونم بیشتر سنم میفهمم من ۱۷سالمه
  خواب دیدم روی صفحه گوشیم دوس پسرم نوشته عشقم کجایی برادرم دید گیر داد گوشیو باز کن منم باز نکردم گفتم باید ب حرفام گوش بدی اولش لجباری میکرد گوشیو باز کن منم بدتر اون میگفتم اصلا آخر ب حرفام گوش داد وقتی کامل گفتم و مادر در جریانه و دیده پسره رو دیدم هیچی نمیگه با خنده گفت این پسره کیه منو ببر پیشش میخام ببینمش بعدش از خواب پریدم تروخدا تعبیرش چیه؟؟؟

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود طبق خوابتان شما در رابطه خود و یا مسائل اطراف این رابطه نوعی ناامنی و عدم اطمینان احساس می کنید و به همین دلیل به خاطر این شرایط دچار نوعی دلهره و استرس شده اید و خوابی هم که دیده اید نشان دهنده شرایط روحی شما در این مقطع زمانی است.

 22. سلام وقتتون بخیر.
  من خواب دیدم معشوقم پیامها و مکالمه هامون رو ذخیره کرده و بر علیه من شکایت کرده و مامانش و خودش دارن باهام دعوا میکنن و آبرو ریزی راه انداختن‌.منم بهش گفتم باشه ازدواج میکنیم اما از محبت خبری نیست دیگه (اینم بگم که معشوقم میشه نوه خالم و من میشم پسرخاله مامانش و خانواده من به شدت مخالفن و یه دعوایی هم باهاشون کردن و خلاصه اوضاع خوبی بین خانواده ها نیست اما ما واقعا عاشق همدیگه هستیم)‌..اعصاب و روانم ریخت بهم سرِ این خواب میشه تعبیرش رو بگید ممنونم?

 23. سلام وقتتون بخیر.
  من خواب دیدم معشوقم پیامها و مکالمه هامون رو ذخیره کرده و بر علیه من شکایت کرده و مامانش و خودش دارن باهام دعوا میکنن و آبرو ریزی راه انداختن‌.منم بهش گفتم باشه ازدواج میکنیم اما از محبت خبری نیست دیگه (اینم بگم که معشوقم میشه نوه خالم و من میشم پسرخاله مامانش و خانواده من به شدت مخالفن و یه دعوایی هم باهاشون کردن و خلاصه اوضاع خوبی بین خانواده ها نیست اما ما واقعا عاشق همدیگه هستیم)‌..اعصاب و روانم ریخت بهم سرِ این خواب میشه تعبیرش رو بگید ممنونم?

  1. با سلام کاربر گرامی غالبا دیدن دعوا در خواب نشانه‌ای مستقیم از آن چیزی است که در زندگی واقعی شما جریان دارد؛ استرس، اختلافات و مواردی از این دست که با آن مواجه هستید. این خواب‌ها معمولا به شما راه غلبه بر استرس‌ها و نحوه کنار آمدن با مشکلات را نشان می‌دهند. و جای نگرانی برای خوابتان نیست.

 24. سلام من زهرا هستم دم صبح خواب دیدم که یه دفعه وسایلم از دستم در حیاط گم شد(البته بعدش گشتم و پیدا کردم) بعد که به طرف خانه می رفتم دیدم در پشت بام برنج گذاشته شده و گفتم حتما جن یا روح اون رو گذاشته و بعد به دو نفر از نزدیکانم گفتم و سپردم به کسی نگن ولی اونا همه رو با خبر کرده بودند وبه یکی گفتند امد و سر من را اسکن کرد تا جن و روح را از من دور کند و مادرم همش مرا سرزنش میکرد که چرا به دیگران گفته ام .
  لطفا بگین تعبیرش چی میشه وقتی از خواب بیدار شدم خداروشکر کردم که که خواب بوده

  1. با سلام کاربر گرامی گمان می رود خوابتان نمادی از ترس های پنهانی شماست شاید شما در مورد مساله ای در بیداری تان ترس و یا استرس دارید و به آنها رسیدگی نمی کنید چون هنوز خودتان کاملا از آن آگاه نیستید شما باید با بررسی ترس ها و ا سترس های تان سعی در برطرف کردن آنها بنمایید تا ذهن تان آرام گیرد.

 25. خواب دیدم که توی ماشین نشستیم و پدرم داره رانندگی میکنه و منو مادرم کنارش صندلی جلو هر دو با هم نشستیم و من دارم با کوشیم یه چیزی نشون مادرم میدم مه یکی بهم پیام داد و من ترسیدم من دوست پسر ندارم و توی خواب دوست پسرم نبود اما یک مرد بود که من توی خواب نمیدونستم کیه اما تو فکرم یکی بود و من سعی میکردم گوشیمو اینور بیارم پاکش کنم اما مادرم نمیزاشت و پدرم هم یه نگاهی بهمون‌کرد که نمیدوست چه خبره گفت گوشیرو بده ببینم اما نگاه نکرد و به صندلی عقب پرت کرد که برادرام اونجا داشتن بازی میکردن و بهشون اشاره کردم که گوشی رو قایم کنه و قایم کرد بعد یهو تبدیل شد به خونه مادر بزرگم مادر بزگم و پدر بزرگم هردو فوت کردن و رفتم اتاق که حذف کنم پیامامونو که دوباره مادرم اومد و‌گوشیرو بهش دادم دیدم که داره پیامارو پاک‌میکنه طرف مقابل تعبیرش چیه

  1. با سلام کاربر گرامی خوابتان بیانگر نبود کنترل و قدرت در این مقطع زمانی در زندگی‌تان است. احساس می‌کنید در برخی موقعیت‌ها، بی‌یاور هستید یا قادر به تصمیم درست نیستید شما فکر می کنید کنترل زندگی‌تان را در دست ندارید و بیشتر به دنبال هدف‌های دیگران هستید تا هدف‌های خودتان. و نقش منفعلی در زندگی‌تان داریدوخوابی که دیده اید نشان دهنده حالات روحی شما در حال حاضر می باشد.

 26. سلام
  من ظهر که خوابیده بودم همین امروز ،خواب دیدم که پدرم میخواد گوشیم رو بگیره بخاطر اینکه عموم بهش گفته من با یک پسری دوست هستم ،در حالی که تو واقعیت من تا حالا با پسری دوست نبودم و من تو خواب به شدت ناراحت شدم خیلی خیلی زیاد در حدی که چاقو گرفته بودم میخواستم عموم رو بکشم چون که آبروی منو برده بود در حالی که من پاک بودم ،بعدش تو خواب عموم گفت که زنعموی دیگه ام بهش گفتن که من با پسری در ارتباط هستم و ایشون هم باور کرده (در واقعیت خانواده همین زنعموم برای عمه هام بی آبرویی کردن در حالی که بیگناه بودند و یکبار هم خواستند آبروی من رو در واقعیت ببرند که موفق نشدن، و الان هم در واقعیت باز هم دارن به عمه هام تهمت میزنند و خیلی اذیت میشن)من به شدت در حال گریه کردن یودم،به طوری که با هق هق از خواب بیدار میشم ،لطفا تعبیر خوابم رو بگید .

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابتان به استرس و نگرانی های شما در روزهای اخیر اشاره دارد این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید درگیری های فکری آرامش روانی شما را مختل کرده و تمرکز شما را برای رسیدگی به وظایف و اهدافتان را از بین ببرد.

 27. سلام من دختری ۱۹ساله و مجرد هستم تقریبا دوسال پیش با پسری اشنا شدم و دوبار باهم ملاقات داشتیم ولی اصلا به عنوان دوست دختر دوست پسر نبودیم اون چندباری مزاحمم شد و منم خیلی بد جوابشو دادم پارسال بازهم بهم پیام داد و پدرم دید و منم یه جوری قضیه رو ماسمالی کردم حالا دیشب خواب دیدم که به پدرم پیام داده و پدرمم باهاش تماس گرفته و اونم گفته که من میخوام با دختر شما باشم و این داستانا پدرمم خیلی عصبانی شد منم گوشی رو از پدرم گرفتم و بهش بد و بیراه گفتم و دیگه از خواب پریدم واقعا استرس گرفتم و تمرکزمو از دست دادم نمیخوام اعتماد خوانوادمو خراب کنم اگه میشه تعبیر این خوابو بگید ممنون

  1. با سلام کاربر گرامی خوابتان بیانگر این است که از نظر احساسی و ذهنی، خسته اید. دچار توفان مغزی ایده های نو هستید و به انتخاب های گوناگون پیش رویتان نگاه می کنید. نشانگر تمایل تان برای چیزهای خوب تر در زندگی است. شاید به تازگی با اشتراک ها و عقیده های تازه ای روبرو شده اید؛ اما از وجود و اهمیت آنها بی اطلاع اید. خوابتان می خواهد تا اهمیت این موقعیت های نو را بشناسید و ازین انگیزه برای گسترش مهارت هایتان در زمینه های گوناگون زندگی استفاده کنید.

 28. سلام ببخشید من یک خواب رو چندین بار دیدم خوابم هم این بوده
  من با پسری تو رابطه هستم ولی خانواده ام نمیدونن خواب دیدم که برادرم فهمیده و کلی رفتار بد باهام داشت و من واقعا ترس تو وجودم بود و گریه میکردم تعبیرش چیه؟

  1. با سلام کاربر گرامی به نظر می آید خوابتان دارای چند تحلیل باشد اول اینکه ممکن است شما خانواده‌تان بشدت وابسته‌اید؛ بویژه اگر اعضای خانواده‌تان در خواب‌های تکراری‌تان باشند. دیگر اینکه شاید خود را گناهکار می‌دانید. و از قبول مسئولیت کارهایتان خودداری می‌کنید؛ بجایش، تمایل دارید نقش قربانی را بازی کنید. تحلیل دیگر نیز اینکه . ممکنست به این معنا باشد که نسبت به خودتان و انتخاب‌هایتان احساس شک می کنید.

 29. با سلام کاربر گرامی تعبیر خواب‌ی که دیده اید یعنی بشدت نگران چیزی هستید که دیگران درباره‌تان می‌گویند یا فکر می‌کنند. لازمست توجهتان را مجدد متمرکز مسأله‌های مهم‌تر کنید. گمان میرود شما و معشوقتان دچار وسوسه‌ی برخی تفریحات منفی شده‌اید بهتر در هر حال خداوند را در نظر بگیرید.

 30. سلام من خواب دیدم عشقم بهم دروغ گفته و وقتی داش اونو جلو دوستش تعریف میکرد منم مچشو گرفتم و فهمیدم و رسوا شد و همه چی تموم شد میخواستم ببینم تعبیرش چیه

  1. با سلام کاربر گرامی تعبیر خواب‌تان یعنی ممکنست دیدگاه‌هایتان را به دیگران تحمیل می‌کنید. (شاید حتی بدون قصد) موجب آزار دیگران می‌شوید. بهتر است در مورد این رفتارتان تجدید نظری داشته باشید.

 31. خواب میدیدم من و پدر و مادرم و عمه هام و پدربزرگم وهمسر دومشون سر سفره نشستیم.همه صحبت میکردن که فهمیدم پدر بزرگم رابطه ی من با علیرضا(دوستم)رو فهمیده یا احیانا مارو دیده و داره به مامانم میگه.مامانم خودش از رابطمون خبرداره.خیلی ناراحت و سرشکسته شدم ولی هیچ حرف نزدم حتی یه کلمه.بعد اون مراسم تدفینی رو میدیدم که پشت یه در کوچک جمعیت زیادی بودن ولی هیچکدومو نمیشناختم.عمم میگفت اسم میت علیرضاست که یه پسر جوان بوده.من رفتم که میت رو از پشت در ببینم که دیدم اون رو داخل قفس کوچیک گذاشتن و بدنش داره تکان های شدیدی میخورده.مثل یه پرنده که میخواد از قفس بیاد بیرون.حالم بد شد و بیهوش شدم.بعدش هم از خواب بیدار شدم.لطف کنید تعبیرش رو بگید

  1. با سلام! خواب‌تان اشاره به طول عمر، امنیت و ارزش‌های خوب قدیمی دارد. لازمست بخاطر اینکه رشد کنید، به رگ و ریشه‌ی سفت و محکمی تکیه کنید. گمان میرود خوابتان گویای ارتباط خانوادگی، پشتوانه و ارزشهای شما است که کمی آنها را فراموش کرده اید و باید دقت بیشتری به آنها داشته باشید . به نظر می آید خوابتان گویای شروعی تازه است یا نمایانگر بخشی از شماست که فراموش شده است. و ذهن شما با دیدن این خواب در حال دادن هشداری برای به خود آمدن شما است تا ارزشهای قدیمی خود را متذکر شوید و آنها را به فراموشی نسپارید و سعی در به کارگیری آنها در فرصتهای جدیدتان شوید.

 32. سلام خدمت شما
  خواب دیدم با پسری کخ در حال حاضر دوست هستم پیش مادرم امده و مادرش به مادرم زنگ زد و از من خواستگاری کرد و مادرم فهمید که ما از قبل با هم دوست بوده ایم تعبیر این خواب چیست؟
  لطفا پاسخ دهید

  1. با سلام کاربر گرامی خوابتان استعاره از یک تصمیم‌گیری مهم است که در زندگی بیداری با آن روبرو شده‌اید و شما را به چالش کشیده است. اگر نسبت به او نظری مثبت داشته باشید، یعنی انگیزه‌های تازه‌ای که در حال شکل‌گیری در ذهن شماست، بشدت مثبت‌اند و بسرعت به شما کمک می‌کنند تا زمینه‌های مختلف زندگی‌تان را گسترش دهید و به هدف‌های جدیدی دست یابید.

 33. سلام من خواب دیدم که زن عمویم کسی بود که کار مارا طلسم کرده بود و من مچش رو گرفتم و رسواش کردم و در واقعیت هم کسی کار های مارا طلسم کرده و لی من در خواب زن عمویم رو دیدم که این کار را کرده آیا احتمال دارد که خودش باشه

  1. با سلام کاربر گرامی در مورد این گونه خواب ها نمیتوان مصداق تعیین کرد که منظور از آن شخصی که در خواب دیده اید، دقیقا همان کسی است که در بیداری آن کار را انجام داده است اشخاص در خواب نماد و سمبل هستند و تشخیص این قضیه از عهده ماخارج است . گمان میرود این خواب از تعارض (ناهماهنگی) بین خواسته های شما و باورهای تان می آید شما احتیاج به کمی زمان و فرصت دارید که مفهوم خواب را پیدا کنید و آنچه در بیداری با آن مواجه هستید را به خوبی درک کنید. فعلا از گرفتن تصمیمات عجولانه و انتخاب های هیجانی، خودداری کنید.

 34. سلام
  من دیشب خواب دیدم که در حال سرچ کردن مطالب بد هستم و مادرم وارد اتاقم میشود و هر چه میخواهم از آن صفحه خارج شوم ،خارج نمیشود و دوباره وارد همان صفحه ی بد میشود و مادرم هم ان ها را دید
  میشه لطفا تعبیرشو بهم بگید?

  1. با سلام کاربر گرامی گمان می رود خواب‌تان به این معنی است که شما بشدت نگران چیزی هستید که دیگران درباره‌تان می‌گویند یا فکر می‌کنند. لازمست توجهتان را مجدد متمرکز مسأله‌های مهم‌تر کنید. شاید به تازگی دچار وسوسه‌ی برخی تفریحات منفی شده‌اید. و خودتان هم متوجه این وسوسه شده اید اما از قبول مسئولیت کارهایتان خودداری می‌کنید؛ بجایش، تمایل دارید نقش قربانی را بازی کنید.و خوابی که دیده اید نشانگر حالات روحی شما در این مفطع زمانی است بهتر است با فرد دانا و امینی در مورد حالات روحی خود صحبت داشته باشید.

 35. خواب دیدم که پسری که چند وقت پیش باهاش دوست بودم از ی دختر دیگه ای می‌شنوم که میگفت با یکی از هم کلاسی های سابقم رابطه داشته

  1. با سلام کاربر گرامی انسان هایی که در رویا مشاهده می کنیم سمبل بخشی از رفتار و شخصیت خوده ما هستند. این رویا می تواند به نگرانی شما درباره ی قرار گرفتن در یک موقعیت ناعادلانه باشد. ممکن است در این زمان احساس کنید که شرایط به گونه ای است که نه تنها نمی توانید به سمت اهداف خود زمینه های مختلف زندگی حرکت کنید بلکه داشته های فعلی شما نیز در حال از بین رفتن هستند، این رویا از شما می خواهد تا با این احساس کاذب مبارزه کرده و اجازه ندهید که بدبینی و فکر کردن به اتفاقاتی که موقتا شما را متوقف ساخته اند، شما را از تلاش و پیگیری منصرف کند.

 36. سلام وقت بخیر
  من خواب دیدم با مادر بزرگم جایی هستم ک هم شبیه فروشگاهی هستی و هم شبیه مراسم جشن هست ک چندتا قیافع اشنا هم میبینم
  بعد میبینم تو زنگ ب دوس پسرم زنگ میزنم ک کجایی میگه دارم میرم بیرون شهر.
  و اینکه یک دفغه میبینم یه ون میاد پرنسل خانوم پیاده میشن و زوس پسر من راننده اونه . و وقتی پیاده میسه هول میکنه مبگه من دو روزع کار پیدا کردم ولی بهت نگفتم. منم از یکی از پرسنلای خانوم پرسیدم گفت پنح ماهه میاد سرکار.
  بعد تو خولب گریه میکنم ک تو بهم دروغ گفتی کار پیدا کردی و منو سر دووندی ک کار نداری
  بعد وسطش فهمیدم باباش هیچی نداره
  همه حرفایی ک زده دروغ بوده تک تک دروغاش در اومد ولی اون شخص بنظر ناراحت نمیومد.ولی من با گریه و ناراحتی خدارو شکر میکردم ک زودتر روی واقعیشو دیدم
  تو دنیای واقعی من همیشه فک میکنم یه چی این وسط میلنگه . و اینکت چند ماهه دنبال کاره کار پیدا نمیشه .و اینکه میگ پدرم فلان بساو حس میکنم دروغ میگه.و میگه کار پیدا کنم همون هفته میام خاستگاری.تازه مهر ماه سربازیش تمون شده

  1. با سلام کاربر گرامی طبق صحبت هایی که خودتان از شرایط زندگی تان فرمودید خوابتان می تواند نشانه ی احساس بهم ریختگی عاطفی باشد که در اثر اتفاقات زندگی بیداری در شما ایجاد شده است شاید تردیدهای موجود در زندگیتان باعث کم رنگ شدن انگیزه های تان شده است بهتر است تا درباره ی این ناراحتی ها و تردید ها با شخص امین و مشاوری صحبت کرده تا بتوانید در مسیر زندگیتان تصمیمات درست و به جایی داشته باشید.

 37. سلام من دختری ۱۵ ساله هستم و در خواب دیدم پسر همسایه مان که هیچ سروکاری باهاش ندارم توی اتاق من بود و با چند دختر و پسر کوچک پایه بود یعنی آن دختر و پسر سرقرار بودن او پسر همسایه هم مواظبشان بود که کسی نبیند و من رفتم تو اتاقم با این صحنه مواجه شدم و بعد پسر همسایه گفت لطفا به کسی نگو گناه دارن منم از اتذقم اومدم بیرون و به کسی نگفتم اما برادرم سر مچشان را گرفت. واقعا عجیبه این خواب میشه تعبیرشو بگین❤️

  1. با سلام کاربر گرامی خوابتان نمایانگر یک فرایند یا مسأله در زندگی تان است که موقتی است و مدتی است فکرتان را به خود مشغول کرده است و این مساله آنقدر ها هم که شما بروی آن فکر می کنید مهم نیست و لازمست توجهتان را متمرکز مسأله‌های مهم‌تری در زندگی کنید.

 38. سلام وقت بخیر
  من بخاطر مشغله و درس هام زیاد نمیتونم طول روز با موبایل کار کنم و معمولا شب ها تا دیر وقت با موبایل کار میکنم و خانواده رو این موضوع بسیار حساس اند و در این مورد اجازه بردن موبایل حتی در اتاق در شب را نمیدهند هر چند هفته یه بار خواب این را میبینم که به قول معروف مچ مرا گرفته و لو میروم تا اینجایش که نگرانی نیست خیلی از خواب های بنده به واقعیت تبدیل میشوند بنظر شما این هشدار است یا رویای بنده؟

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود خواب هایتان بر اثر استرس طولانی مدت در این مورد ومشغله های زیادی که در سر دارید دیده شده و بیشتر خوابتان نمایانگر حالات روحی و استرس شما در مورد این موضوع می باشد و تعبیر خاصی ندارد.

 39. سلام . من دیشب خواب دیدم که مهم ترین رازم پیش مامان و بابام توسط برادر کوچیکم برملا شده . تو رو خدا چه تعبیری میتونه داشته باشه ؟ خیلی واسم مهمه???

  1. با سلام کاربر گرامی جای نگرانی برای خوابتان نیست و این خواب حالات روحی شما را نشان میدهد خوابتان به این معنا است که شما نسبت به خودتان و انتخاب‌هایتان احساس شک دارید.شما از قبول مسئولیت کارهایتان خودداری می‌کنید و بجایش، تمایل دارید نقش قربانی را بازی کنید شما . بشدت نگران چیزی هستید که دیگران درباره‌تان می‌گویند یا فکر می‌کنند و دلیل دیدن خوابتان قرار گرفتن در این شرایط روحی است.

 40. سلام من خواب دیدم باکسی ک چندساله در رابطه هستم و دوست هستم داریم تو خیابون میریم یهو یک دختر جلومونو میگیره و میگه باهاش دوست بوده تو همین مدتی ک با من بوده منم دعوا میکنم از ماشین پیدا میشم بدون جواب دادنش برمی‌گردم خونه.تعبیرش چیه

  1. با سلام کاربر گرامی این رویا می تواند به نگرانی شما درباره ی خیانت اشاره داشته باشد، اما خوابتان معنایی فراتر از ظاهر خود دارد. انسان هایی که در رویا مشاهده می کنیم سمبل بخشی از رفتار و شخصیت خوده ما هستند. این رویا می تواند به نگرانی شما درباره ی قرار گرفتن در یک موقعیت ناعادلانه باشد. شاید شما در این مقطع زمانی از رابطه عاطفی خود راضی نیستید و ممکن است در این زمان احساس کنید که شرایط به گونه ای است که نمی توانید به سمت اهداف خود زمینه های مختلف زندگی حرکت کنید و احساس میکنید داشته های فعلی عاطفی شما در حال از بین رفتن هستند، ذهن شما با دیدن این خواب از شما میخواهد تا به نیازهای عاطفی و روانی خود توجه داشته باشید و به این نیازها رسیدگی کنید.

 41. سلام من چند وقتی هست با کسی دوست هستم یکی از اشنایان خواب میبینه که پدر اون دختر همه چی فهمیده??‍♂️دوبارم این خواب دیده تعبیرش چی میتونه باشه؟

  1. با سلام کاربر گرامی به نظر می آید شما در این رابطه به خاطر موضوعی دچار استرس و اضطراب شده اید و بهتر است در مرحله اول همیشه خدا را شاهد و ناظر بر اعمال خود بدانید و کاری انجام ندهید که موجب نارضایتی خداوند گردد و سعی در ترک گناه داشته باشید و دوم اینکه همیشه جانب احتیاط را در تمام امورتان فراموش نکنید.

 42. سلام خاب دیدم دوس پسرم رو آوردم خونمون ولی یهو مادرم مباد و هرچی ب دوس پسرم گفتم قایم شو نشد و مادرم اون رو دید..چند روز دیگ تولدشه می‌خوام تولد بگیرم.بگیرم؟یا لو میریم..میشه خواهشاً جواب بدین

  1. با سلام کاربر گرامی خوابی که دیده اید به خاطر استرس است که به دلیل گرفتن تولد برای ایشان دارید و خوابتان نشان دهنده استرس و اضطراب شما به دلیل انجام این کار می باشد دوست عزیز بهتر است در تمام امور تان جانب احتیاط را رعایت کنید و کاری انجام ندهید که شرمنده شوید.

 43. سلام من خواب دیدم با رلم داخل یه مغازه نشسته بودیم بعد داداشم میبینه مارو. چند روز دیگ هم تولدشه قراره واسش تولد بگیریم با مامانش. میشه تعبیرشو بگید تروخدا سریع تر

  1. با سلام کاربر گرامی به نظر می آید شما برای انجام اینکار که قصدش را کرده اید و یا مسایل مربوط به اینکار کمی دچار استرس و نگرانی شده اید و دلیل دیدن خوابتان نیز شرایطی است که در آن قرار دارید.

 44. سلام من و یه پسری که عاشقشم قرار گذاستیم یه بار که کسی خونشون نبود بریم اونجا و رابطه داشته باشیم و شلوغکاری کنیم بعد اون پسر خواب دیده که مادر پدر من و اون پسر با خبر میشن تعبیرش چیه؟

  1. با سلام کاربر عزیز گمان میرود خوابی که ایشان دیدند ناشی از استرس و اضطرابی است که در مورد این مسئله داشته اند اما بهتر است که در هر زمینه ای احتیاط را فراموش نکنید واین را بدانید احتیاط شرط عقل است بهتر است از انجام اینکار دوری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا