تعبیر خواب صخره و صخره نوردی | صخره نوردی کردن در خواب نشانه چیست؟

تعبیر خواب صخره و صخره نوردی ازنظر معبران مختلف تعابیر گوناگونی دارد لذا در این مقاله سعی بر آن داریم تا با آوردن دیدگاه معبران شما را یاری کنیم.

تعبیر خواب صخره

آنلی بیتون می‌گوید: دیدن صخره در خواب، نشانه آن است که ناراحتی و اندوه در زندگی شما راه خواهد یافت و با اختلاف و مشاجراتی همیشگی روبرو خواهید بود.

خالد بن علی بن محد العنبری گوید:

  • صخره در خواب، به زن بردبار تعبیر می‌شود . همچنین این خواب نشانه بردباری ثبات قدم و درازی عمر است.
  • دیدن صخره در خواب ممکن است، بر افراد سنگدل و جاهل دین خدا دلالت داشته باشد.

تعبیرگری گوید: دیدن صخره در خواب، نشانه وجود موانع سنگین و مشکل زا در زندگی و بالا رفتن از صخره، نشانه انجام حرکتی با سعی فراوان برای رهایی از محیط های مایوس کننده و مشکلات زندگی است.

تعبیر خواب صخره نوردی

کارل یونگ گویند:

  • خواب دیدن اینکه شما صخره نوردی می کنید نمادی از جاه طلبی ، عزم و کشمکش شماست. شما اجازه نمی‌دهید که هر مانعی راه رسیدن به اهدافتان را ببندد. به علاوه خواب بیانگر این است که شما برتری ای نسبت به دیگران دارید.
  • خواب ممکن است موازی با تمایل شما برای این باشد که به موفقیت دست یابید یا اینکه در اوج موقعیت کاری تان قرار گیرید.

آنلی بیتون می‌گوید: بالا رفتن از صخره ای که شیب تندی دارد ، علامت آن است که خواهید کوشید از محیطهای یأس آور بگریزید.

تعبیر خواب ریزش صخره و سنگ

معبرین غربی گویند: اگر در خواب ببینید که کوه در حال ریزش است و صخره‌ها به سمت شما می‌آیند به معنای نارضایتی شما در برابر کسی است. روح شما دچار آشفتگی بسیاری شده و توانایی تصمیم‌گیری منطقی را از دست داده‌اید. به همین دلیل با کوچکترین مسئله‌ای دچار اضطراب و خشم می‌شوید. تحلیلگران خواب در این موقعیت می‌گویند آرام بوده و شرایط را تجزیه و تحلیل کرده و سپس نتیجه گیری کنید.

تعبیر خواب افتادن از صخره

کارل گوستاو یونگ می‌گوید: خواب دیدن اینکه شما یا کس دیگری از صخره می افتد بیانگر این است زمان سختی را می گذرانید و از این می ترسید که چه پیش روی شماست شما می ترسید که ممکن است از پس چالش برنیایید یا اینکه نتوانید انتظارات دیگران را برآورده سازید.

آنلی بیتون: اگر خواب ببینید به هنگام صعود از کوه از صخره ای با پایین پرت می‌شوید و در همین زمان از خواب بپرید، علامت آن است که هنگامی که احساس می‌کنید زندگی دلسرد کننده است، تغییرات امید وار کننده ای در زندگیتان روی خواهد داد.

دیدن صخره در خواب همواره با کوه، سنگ، ریزش، افتادن و … همراه است. برای آگاهی از تعبیر خواب صخره، تمامی نمادهای گفته شده در نظر گرفته می‌شود و پس از مشخص شدن ارتباط این نمادها تعبیر رویا بیان می‌گردد. در ضمن دقت داشته باشید تفسیر هر خواب با توجه به شرایط زندگی فرد رویابین متفاوت است.

بیشتر بخوانید:

تعبیر خواب گلاب گیری | گلاب گرفتن و خوردن گلاب در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب مرده | دیدن مرده در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب گریه کردن | گریه کردن در خواب نشانه چیست ؟

تعبیرخواب من چیه؟ | تعبیر خواب شما توسط معبر جدول یاب

۰ ۰ آرا
رأی دهی به مقاله
برای امتیاز به این نوشته جدولیاب کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن