تعبیر خوابویژه

خوابتان را بگویید اختصاصی توسط جدول یاب تعبیرش را بخوانید | تعبیرخواب من چیه؟

بعد از دیدن هر خوابی که در ذهن ما باقی بماند ذهن ما مشغول این موضوع می شود که خوابی که دیده ایم چه معنایی دارد و به عبارت کلی تعبیرخواب ما چیست.

در این پست معبر خواب حرفه ای جدول یاب تصمیم گرفته به طور اختصاصی خوابهایتان را تعبیر کند. لذا اگر هر خوابی دیده اید و می خواهید معبر ما برایتان تعبیر کند زیر همین پست خوابتان را تعریف کنید تا پاسختان را بدهیم.

معبر خواب اختصاصی جدول یاب
معبرخواب اختصاصی جدول یاب

 

در قرآن در سوره مبارکه انعام (آیه ۵۹) آمده است : (و اوست خدائی که چون شب به خواب می روید، جان شما را نزد خود برده و شما را می میراند و کردار شما را در روز می داند، پس از آن مرگ موقت (خواب) شما را بر می انگیزد تا به اجلی که در قضا و قدر معین است برسید.)

علم تعبیر خواب، علمی بزرگ و شریف است و حق تعالی این علم را به یوسف (ع) داد و بر وی منت نهاد، چنانکه در کلام مجید فرموده است: ( و کذالک مکنالیوسف فی الارض ولتعلمه من تآویل الاحادیث).
از ابوذر نقل است که پیغمبر فرمود: (الرویا الصالحه جزء من سته واربعین جزءمن النبوه) یعنی خواب دیدن مرد صالح جزئی است از چهل و شش جزء از پیغمبری، و همچنین نقل است از عبدالله عباس به نقل از سلیمان که فرمود: خواب راست “وحی” است از خدای تعالی بر بنده مومن که او را از خیر و شری که به او خواهد رسید، آگاهی دهد پیش از آنکه خیر و یا شر به او رسد، تا بنده به دنیا مغرور نشود و از امر پروردگار غافل نماند.

امیر المومنین علی (ع) فرمود: چون مومنی خواب بیند واجب است که تعبیر آنرا بداند تا از آن بهره نیکو برد و شادی برگیرد. اما اگر کسی خواب بد ببیند باید آن خواب را به کسی نگوید و از خواب بد حذر کند و دعا و صدقات دهد.

محمد ابن سیرین می گوید: معبر باید علم تعبیر قرآن داند و زیرک و عارف باشد. و بر زبانش ثواب و صلاح جاری گردد و ایزد متعال به کسی تعبیر خواب می آموزد که طبعش پاک بوده، از لقمه حرام خوردن و از گفتن سخن های نابکار اجتناب کند.

تعبیرخواب
تعبیرخواب

جدول زمان تعبیر شدن خواب ها بر حسب ساعت
ساعت ۶ تا ۱۰ شب :
خواب نزدیک مغرب درست نیست و تعبیر ندارد، زیرا شکم انسان پر است تا یک سوم از شب هم بی تعبیر است.
ساعت ۱۰ شب تا ۲ صبح:
در نیمه شب اگر کسی که خواب می بیند، دچار امتلاء نباشد، خواب از یک سال تا پنجاه سال تعبیر می شود.
ساعت ۲ صبح تا ۵ صبح:
در یک سوم آخر شب خواب صحیح است و از پانزده روز تا دو ماه و تا یک سال تعبیر می شود.
ساعت ۵ صبح در سپیده دم :
از یک هفته تا یک ماه تعبیر می شود.
ساعت ۵ تا ۶ صبح پس از سپیده دم:
از یک روز تا یک هفته تعبیر می شود.
ساعت ۶ صبح:
در بر آمدن خورشید همان روز تعبیر شود.
ساعت ۱۰ صبح تا پانزده روز و در هنگام اذان ظهر تا یکی دو روز تعبیر می شود.

خواب خوب و بد در ماه های قمری

تعبیرخواب آنلاین
تعبیرخواب آنلاین

ماه ربیع الاول : برکت وشادی در خواب ها پیدا می شود.
ماه ربیع الثانی: خواب خوب دیر تعبیر می شود و خواب بد زود تعبیر می شود.
جمادی الاول خریدو فروش نکند.
جمادی دوم : خواب خوب دیر تعبیر می شود.
ماه رجب : گشایش ابواب خیر است و خواب بد را به خوبی تعبیر کن که خلاف ندارد.
ماه شعبان : رؤیا رشته های بسیار دارد و از آن خیر بسیار بر آید و خواب بد تعبیر نمی شود.
رمضان : در های سختی و هرزگی بسته است و خواب خوب زود تعبیر می شود و خواب بد تعبیر ندارد.
شوال : خواب بد و غم زود تعبیر می شود ، از آن بر حذر باش.
ذیقعده : فقط خواب سفر را سفر نکن .
ذیحجه : خواب سفر را سفر کن. دنبال کار ها را بگیر که ماه مبارکی است.

در قسمت دیدگاه ها منتظر ارسال خواب هایتان هستیم تا برایتان تعبیر کنیم.

امتیاز کاربران: ۴.۳۶ ( ۹ رای)
برچسب ها

وبگردی

نوشته های مشابه

۱۳۸ دیدگاه

 1. پدرم که مرده خواب دیدم و ازش در مورد اون دنیا سوال می کنم خیلی با احتیاط جوابم را می دهد. ولی بعد اشاره به جایی به پشت سرش می کنه می گه وای به حال اینا . در ضمن در شهرستان خونه نیمه کاره ایی داریم که اونجا نشسته بهم می گه پسر عموی مادرم که مرده به مادرم یه کیلو گوشت داده تعبیرش چیه.

  1. با سلام کاربر گامی، خداوند پدر شما را رحمت کند، بهتر است خیراتی برای پدر خود رد کنید. به نظر می آید ایشان به خیرات احتیاج دارند. در تعبیر قسمت دوم خوابتان باید بگویم که به زودی ان شاالله به مادر شما به واسطه همین خانه نیمه کاره ای که دارید و یا شاید از طرف خانواده عموی مادرتان به ایشان مال و یا اموالی به آسانی برای ایشان می رسد. ان شاالله

  1. با سلام کاربر ارجمند، طبق خوابی که دیده اید شما و خواهرتان رازی دارید و یا کاری را در حال انجامش هستید که بقیه از آن آگاه نیستند و یا خیلی حواسشان به آن جمع نیست و شما همیشه ترس از این نکته را دارید که مبادا این راز و یا این کار از دستتان برود و یا بقیه از آن مطلع شوند.

 2. خواب دیدم بیرون بودیم وقتی اومدیم خونه ی نوزاد کوچولو دیدم که به عنوان خواهرم بود. خیلی کوچولو و ناز بود شب بعدش خواب دیدم همون نوزاد بزرگتر شده خیلی تپل و بامزه بود همش تو بغل من بود تعبیرش چی میشه؟

  1. با سلام ..به نظر می آید شما در بیداریتان کاری را آغاز کرده اید که این کار مربوط به استفاده از یک نوع از استعداد هایتان می باشد که این شروع آغاز مثبتی برای شما خواهد بود. ان شاالله روز به روز پیشرفت بیشتری در استفاده از این استعدادتان خواهید کرد.

 3. خواب دیدم که دوست پسر سابقه ام برمی گرده و میاد دستمو می گیره بهم میگه چرا جدایی رو تمومش نمی کنی. چرا برنمی گردی منم خوشحال می شم بدون حرفی باهاش قدم می زنم متوجه می شم که دستاش ضمخت شده و یه قسمت کوچولو از کنار موهاش ریخته ولی به خودم می گم که عشق من بزرگتر از اینه که این چیزارو ایراد بدونم.. در ضمن من هنوزم دوسش دارم.. لطفا تعبیرشو بهم بگید برام مهمه. ممنون

  1. با سلام کاربر گرامی، دوست عزیز دیدن معشوق یا کسی که او را دوست دارید نشان از احساس عاطفی نیست، بلکه این خواب به شما برمی گردد و نشان از اهداف ناتمام و کارهای انجام نداده شما در گذشته است. امکان دارد شما در بیداریتان در هنگام حضور این فرد در زندگیتان مشغول انجام کاری بوده اید که با آمدن ایشان هدف خود را فراموش کرده اید و در این هنگام از اینکه این کار رو رها کرده اید احساس شرمندگی و ترس دارید و ادامه کار را برعهده نمی گیرید.

 4. سلام ، من خواب دیدم تو دریا که عمقش کم بود ایستاده بودم و یهو دیدم موج داره میاد سمتم ، منم همون لحظه می خواستم به سمت خشکی برم که آب منو با خودش نبره ولی یه دفعه غرق شدم… بعدشم از خواب پریدم. تعبیرش چیه؟

  1. سلام بر آقا رسول طبق خوابی که دیده اید شما در بیداریتان در حال انجام کاری هستید که خودتان هم در انجام این کار مردد هستید اما به نظر می آید تصمیم اشتباهی بگیرید و خودتان را به دردسر بیندازید و مشکلاتی برای خودتان فراهم بیاورید. بهتر است در مورد مسایل کاریتان با فرد عاقل و کاردانی مشورت کنید.

 5. در خواب دیدم که به ترکیه مهاجرت کردم و در منزل یکی از دوستان هستم خودمو داخل اتاقی میدیدم ک دریا داره،و قسمتی از دریا محدود به اتاق ماشده، با همون موج های همیشگی و زیبا و من اصلا تعجبی نکرده بودم که دریا رو اینطوری می دیدم.

  1. با سلام به نظر می آید د زندگی شما دگرگونی و تغییراتی بسیار مثبت بوجود آمده که فرد بسیار قدرتمندی در این دگرگونی در زندگیتان نقش دارد و شما هم این را می دانید.

 6. سلام من خواب دیدم که وقت زایمانم هست و خیلی میترسم قبل از اینکه به اتاق برسم زایمان کردم خیلی خوشحال بودم و اصلا درد نداشتم بچه پسر بود و وقتی به دنیا اومد اونا. سریع دادن به پدرش یادم نیس بچه حرف زد یا نه. من متاهل هستم تعبیرش چی هست

  1. سلام کاربر گرامی این خواب به تحقق برخی از اهدافتان در آینده ای نزدیک اشاره دارد که برایتان بسیار راحت انجام می پذیرد . شما امکان دارد هم اکنون نیز در پی این هدف در زندگیتان باشید . امکان دارد که این اهداف مالی یا عاطفی باشند. در ضمن شما باید دقت کنید بعد از رسیدن به این هدف درصدد نگهداری آنها باشید و سریع آن هدف را از دست ندهید. دقت کنید و هوشیار باشید.

 7. من خواب دیدم که عروسی یکی از اقوام بود وما برای برگزاری مراسم به تالار رفتیم . من یک کفش پاشنه بلند پوشیده بودم و زمین بسیار لیز بود ومن لیز خوردم و به زمین افتادم یک شخص به سرعت سمت من دوید ومرا بلندکرد به او میگفتم که من می توانم خودم بروم ولی اومرا همچنان همراهی می کرد. مرا رساند ووقتی رو برگرداندم دیدم نیست و من نفهمیدم که اوچه کسی بود.

  1. با سلام کاربر گرامی رفتن به عروسی نشان آغاز شدن فصل جدیدی در زندگی شماست که دارای فرصت جدید رشد و پیشرفت برایتان است. اما شما به عنوان یک زن در این کار احساس محدودیت می کنید و نمی توانید به طور آزادانه رفتار کنید اما سرانجام مشخصی که شما از وجودش آگاه نیستید و بودنش را در کنارتان احساس نمی کنید ( امکان دارد پدر یا برادر شما باشد ) شما را در این امر یاری می دهد. ان شا ا…

 8. با سلام و ممنون بابت وقتی که میگذارید و خواب ها رو تعبیر میکنید
  من خواب همسایه قدیم که مشکلی باهاشون داشتم رو دیدم که به خونه یه غریبه اومده که منم اتفاقی اونجا بودم و داشت برای یه دختر توضیحاتی میداد تو خواب فهمیدم همسایمون مال اون دختر یتیم رو حیف و میل کرده و داره کارش رو توجیه میکنه تمام مدت گوشه ای که منو نبینه نشسته بودم .آدمایی که از فامیل دختر بودن از یکی از پاهای دختر مثل رون مرغ میکندن و میخوردن تمام مدت تو خواب شب بود . تعبیرش چی میشه؟

  1. با سلام کاربر گرامی به نظر می رسد فردی که شما در خواب دیده اید کار اشتباهی را در مورد شما مرتکب شده و یا شاید حرف نابه جایی در مورد شما گفته باشد که شما بسیار ناراحت شده اید و هم اکنون نیز در حال غیبت کردن درباره شما می باشند خداوند همه ما را ببخشاید.

 9. سلام میشه خواب منو تعبیر کنید
  برادر شوهرم تو خواب دیدم که موهاش پرپشت تر شده و سفیدیش خیلی زیاده .جو گندمی شده .

  1. با سلام کاربر گرامی سفید شدن موی برادر شوهرتان در خواب نشان از کسب آگاهی از موضوعی برای ایشان است که این آگاهی اعتبار و احترام برای ایشان همراه دارد.

 10. سلام خواب دیدم .نمیدونم برای چی پسر داییم باید به هم پول میداد به جاش برام کلاه مجهز موتور سواری آورده. تعبیرش چی میشه

  1. با سلام کاربر گرامی طبق خوابی که دیده اید شما در موقعیتی کاری قرار می گیرید که به یاری دیگران و شاید همین پسر دایی تان موقعیت خوب اجتماعی به دست می آورید و از این موقعیت منفعت دریافت می کنید ان شاالله.

 11. سلام و خسته نباشید‌‌‌.. خواب دیدم‌ در درجایی بودیم ڪه حوض یا برڪه آبی بود ڪه مال مادرم بود و دو گل سبز رنگ و با ساقه های ضخیم درآن آب بود ..یڪ گلدان گل هم در دست داشت ڪه گلبرگ های ان سفید و زرد و زیبا هم بودند با ساقه های بلند و سبز و مادرم گفت این گلدان را جاریش به او داده ولی گل را با ریشه از گلدان در آورد و من به او اعتراض ڪردم اما مادرم گفت ببین ریشه هایش ضعیف است و ان را ڪنار دو گل دیگر در آب گزاشت ڪه قصد داشت پیش دو گل دیگر پرورش دهد ..بعد مادرم آبی ڪه در داخل ان گلدان بود در آب حوض یا برڪه ریخت ڪه دیدم ان آب زرین و درخشان بود….پریشب این خواب را دیدم و ساعتش یادم نیست..ممنون میشم تعبیر ڪنید

  1. با سلام کاربر گرامی، طبق خوابی که دیده اید جاری مادرتان پیشنهاد و ایده کاری را به مادرتان داده و یا کاری را به ایشان پیشنهاد کرده اما مادر شما روش رسیدن به این کار و یا هدف را کامل و قوی و پخته نمی دانند و برای رسیدن به این کار یا هدف روش دیگری را درپیش گرفته اند که شاید اعتراض دیگران را نیز با خود همراه داشته اما راه رسیدن به هدف که مادرتان انتخاب کرده اند نیز ان شاالله همراه با موفقیت خواهد بود.

 12. سلام خواب دیدم مهمونی داده بودیم بعد پسری که من بهش علاقه دارم در فامیلم بود و کنار من نشسته بود که یهو گف تینا دست منو بو کن من تعجب کردم گفتم چراا گف ببین چ بویی میده بو کردم گفتم بویه خاصی نداره اونم گف باش مرسی من فک کردم سیگاری چیزی کشیده ترسیدم ولی از خواب بیدار شدم

  1. سلام کاربر گرامی دیدن معشوق در خواب زمینه عاطفی زندگی شما را شامل نمی شود بلکه این خواب نشان دهنده مشکلی است که در زندگی بیداری در انگیزه های شما اختلال ایجاد کرده و شما را نسبت به پیگیری هدفتان دلسرد کرده و شما را نسبت به پیگیری هدفتان دلسرد کرده و به نظر می آید باید مراقب کارهایتان باشید و به شکلی منطقی با ترس ها و نگرانی های خود روبه رو شوید.

 13. باعرض سلام وخسته نباشی به معبر عزیزم خواب دیدم در باتلاقی که شبیه به قیر بود گیر افتادم وحشره ای از زیر پاهایم را میخورد پرنده ای آمد ومرا نجات داد ولی یکی از ناخونهایم ازبین رفته بود .سپاس از شما

  1. با سلام کاربر گرامی ، طبق خوابی که دیده اید شما هدفی در زندگی بیداریتان در پیش گرفته اید که نقشه هایی که برای رسیدن به هدفتان در نظر گرفته اید مناسب نیستند و یا کسانی را برای همراهی تان برای رسیدن به هدف در نظر گرفته اید که شما را آزار می دهند باید دقت بیشتری کنید تا دچار شکست نشوید.

 14. خواب دیدم یه پسر به دنیا آوردم.خیلی خوشگل و سفید شبیه پدرش بود و اینکه به دنبال اسمی می گشتم براش بزارم. همسرم خیلی ذوق داشت با نوزاد بازی می کرد و قربون صدقه اش میرفت. وهمه جا میبردش. جالب اینجا بود من سینه هام شیر نداشتن بدم به بچه. یه جورایی رشدنکرده بودن که شیر داشته باشن. ولی بچه بدون شیر ساکت بود و می خوابید.

  1. با سلام کاربر گرامی ، طبق خوابی که دیده اید شما در بیداریتان هدف معقولی دارید که برای رسیدن به آن باید تلاش بیشتری کنید اما وقتی به این هدف می رسید برایتان آرامش به همراه خواهد داشت.

 15. سلام. من دیشب خواب دیدم داخل یه روستا یه خرابه یا یه غاری با دهانه ی پهن‌ پیدا‌کردم‌که‌ داخل‌ غار‌پر از‌ گنج‌ بود روی‌ گنجها‌ یه‌ گله گوسفند درحال چرا بودن من‌ و‌ داداشم‌ باهم‌ بودیم‌. ولی‌جرات نزدیک شدن به غار را نداشتیم خیلی داخل غار خوفناک بود. ممنون‌ میشم‌ تعبیرشو‌ بفرمایین.

  1. با سلام کاربر گرامی طبق خوابی که دیده اید شما و برادرتان دارای استعدادی نهفته در زندگی بیداریتان هستید که آن را دست کم گرفته اید و اینکه شما به طور ناخودآگاه متوجه این استعداد می شوید اما شما از این استعدادتان بهره نمی گیرید در صورتی که بتوانید از استعدادتان استفاده کنید می توانید موفق به کسب مال و املاک شوید ان شاالله.

 16. سلام وقت بخیر، من خواب دیدم که خواهر نامزدم به جز دوتا بچه هاش، یه بچه ی دیگه داره واسمشو گذاشته علی، ولی توی خواب اصن همه متعجب بودیم من داشتم میگفتم کی شکمت بزرگ شد وکی بچه بدنیا اومد اینگار که یه مدت کوتاه ندیده بودیمش و یدفه با یه بچه چندماهه دیدمیش، واون میگف چرا شکمم بزرگ شد ولی لباسای گشاد میپوشیدم وزیاد مشخص نبود، کلا توی خواب متعجب بودم،پسرش هم بچه ی ناز و خوشکلی بود

  1. با سلام کاربر گرامی طبق خوابی که دیده اید به نظر می آید به خواهر نامزدتان ان شا الله ثروت یا پول یا ارثی می رسد و یا در حال حاضر رسیده که هیچ کدام شما از آن آگاه نیستید و اینکه فقط خود ایشان از این قضیه اطلاع دارند و شاید منتظر هم باشند.

 17. خواب دیدم در جایی بسیار زیبایی هستم ودارکوبی درختان آنجارو سوراخ میکرد وبعد از رفتن دارکوب آن سوراخ پراز گل میشد .لطفا خواب مرا تعبیر کنید با تشکر از جدول یاب محترم .

  1. با سلام کاربر گرامی …طبق خوابی که دیده اید شما در بیداریتان به چیزی و یا کاری امید بسته اید که برای شما مال و ثروت زیادی به ارمغان می آورد و ان شاالله به زودی به آرزوهایتان می رسید.

 18. سلام صبح بخیر خواب دیدم خواهرم تبری به دستم داد ومن همه د رختان باغ هارو بریدم تعبیر اش چیست.

  1. با سلام کاربر گرامی ، دیدن تبر در خواب نمادی از اختلاف، نفاق و خصومت است. به نظر می آید طبق خوابی که دیده اید شما به واسطه خواهرتان باعث اختلاف و نفاقی در اطرافتان می شوید. بسیار بسیار دقت کنید و هر عملی و هر رفتاری را حتی از نزدیکان خود بدون فکر نپذیرید.

 19. کوهی خیلی بلند بود ومن از آنجا پرت شدم پایین ولی هرچی پرت میشدم به انتها نمیرسیدم انقدر گریه کردم که وقتی از خواب بیدار شدم صورتم خیس خیس شده بود.

  1. با سلام کاربر گرامی شما در بیداریتان هدفی را دنبال می کنید که مسیر رسیدن به این هدف سخت و دشوار است و شما برای رسیدن به این هدف بدون فکر بسیار عجله می کنید. بهتر است در انجام هدفتان دقت بیشتری داشته باشید.

 20. خواب دیدم روزهای طولانی درحال عبادتم گروهی سفید پوش آمدن ومسجدی بعنوان هدیه ان را به من دادن و بعد از مرگم انجا مرا به خاک سپردن .باتشکر از تعبیر خوبتون.

  1. با سلام ..کاربر گرامی طبق خوابی که دیده اید شما در انجام اعمال عبادیتان دچار قصور و کم کاری شده اید و از این بابت در ذهن ناخودآگاهتان ناراحت و غمگین هستید و همیشه می خواسته اید که رویه خود را تغییر دهید اما هنوز تصمیم جدی به این کار نگرفته اید. این خواب پیامی برای ذهن ناخودآگاه شما است برای شروع این کار.

 21. مریم هستم از قم من با دوستم حرفم شد ودعوا کردیم ولی دیشب خواب دیدم مادشو کشتم لطفا بگین تعبیر خوابم چیه؟

  1. با سلام کاربر گرامی طبق خوابی که دیده اید شما ان شاالله در بیداری با این دوستتان آشتی می کنید و موجبات رسیدن سود و منفعت به مادر ایشان را فراهم می کنید و به ایشان سود می رسانید.

 22. سلام جدول یاب .لطف کنید خواب منو تعبیر کنید در روستای بودم که فصل زمستان بوددوهمه جاپراز برف بود مردم ان روستا بسیار گناه کار بودن و کارهای خلاف و گنا های عجیب وغریب انجام میدادند .من بقدری گریه کردم که روستارو اب برد ونابود شدن .

  1. با سلام کاربر گرامی ..وضعیت آب وهوا در خواب استعاره ای از وضعیت فکری شما است این خواب اشاره ذهن اندوهگین و ناراحت شما دارد. به نظر می آید شما در بیداری با افرادی در ارتباط هستید که کارهایشان و رفتارشان شما را نا امید و اندوهگین ساخته و شما هر چه تلاش برای تغییر این وضعیت کرده اید به جایی نرسیده و دیگر دست از تلاش خود برداشته اید. کاربر گرامی بهتر است با انجام مشاوره ای با فرد قابل اطمینان و کاردان، در صدد رفع و حل این موضوع باشید.

 23. خواب دیدم فروشنده جواهرات هستم وبه شخصی که خانوم بود انگشتری فروختم ولی بعد از چند روز انگشتررا برای من پس آورد وادعای خسارت کرد .

  1. با سلام کاربر گرامی به نظر می آید طبق خوابی که دیده اید شما برای خانمی ارزش زیادی قایل هستید در حدی که عزت و آبروی خود را همه جوره برای این فرد خرج می کنید اما این فرد متوجه این همه محبت و لطفی که شما به او دارید نیست و ممکن است حتی برای شما دردسر ساز نیز شود. بهتر است دقت بیشتری در رابطه تان با این شخص داشته باشید.

 24. باسلام خدمت شما …خواب دیدم شخصی سیبی به من داد ومن از آن خوردم ولی بعداز چند روز مریض شدم بقدری شدت داشت که از شکم درد در حال مردن بودم .باتشکر از تعبیر خوابتون.

  1. با سلام کاربر گرامی ، طبق خوابی که دیده اید شما در حال انجام فعالیتی هستید و یا شغلی دارید که هرچه برایش تلاش می کنید و مورد هدفتان است هنوز برایتان کامل نشده و ممکن است حتی این تلاش برای شما مضر هم باشد و ممکن است شما در این مورد دچار سهل انگاری هم شده باشید. بهتر است در مورد فعالیت و کارتان با شخص کاردان و با تدبیری مشورت داشته باشید تا از راه درستی تری هدفهایتان را دنبال کنید.

 25. سلام. من یک دبیرستانی هستم و خواب دیدم صد تا سنجاق سینه کسی برایم فرستاده . ما در مدرسه مان در بیداری تخته هوشمند داریم. در خواب دیدم که به جای آن تخته یک تلویزیون بزرگ داریم.

  1. سلام شرمنده که دیر شد. خواب شما از دو بخش تشکیل شده . شما مشخص نکرده اید آیا هر دو خواب را با هم دیده اید یا جداجدا . به هر صورت خواب شما بخش بخش تعبیر می کنیم. قسمت اول : اینکه در خواب دیده اید سنجاق سینه برای شما فرستاده شده نشان دهنده این است که شما با شخصی و یا اشخاصی روابط خوبی نذاشته اید ولی به تازگی در حال بهبود روابطتان هستید و این نشان از اندیشه و فکر شماست. قسمت دوم خوابتان: به نظر می آید شما در بیداریتان اماکناتی برایتان فراهم بوده که به تازگی از این امکانات محروم شده اید و شما از این موضوع ناراحت هستید.

 26. سلام من خواب دیدم توی یه باغی هستم به جای میوه از درختا مار اویزون بود داشتم راه میرفتم مار های بالا سرم میوفتادن روم بعد میگرفتم مینداختمشون رو زمین وقتی میوفتادن زمین دنبالم میگردن منم فرار میکردم

  1. با سلام کاربر گرامی درخت در خواب نمادی از تمایلات وامید ها وآرزوهاست و مار هم نشان تهدیدی و دشمنی به نظر می آید طبق خوابی که دیده اید شما به چیزی امید بسته اید و از آنچه بدان امید بسته اید دچار تهدید می شوید.

 27. در در خواب دیدم که دندان درد شدیدی داشتم و دندانم را فشار دادم. تکه ای از دندانم کنده شد و شروع به خونریزی کرد. آنقدر خونریزی کرد که من بیهوش شدم و بعد از خواب بیدار شدم.

  1. با سلام این که تکه ای از دندانتان شکسته و کنده شده در خواب نشان نوعی احساس ضعف و فقدان و یا یک ضربه روحی و روانی برای شما است.
   این خواب هشداری است برای رفع نقاط ضعفتان و یا حل این ضربه روحی با داشتن دیدگاه منطقی. شما باید ریشه این ضعف و یا ضربه روحی خود را شناسایی کنید و اجازه ندهید که این احساس فقدان و یا ضربه روحی در شما ادامه دار شود و مشکلات جدی تری را برای شما ایجاد کند.

 28. من خواب دیدم که لباس عروس زیبایی پوشیدم و خیلی خیلی خوشحال هستم اما وقتی میفهمم که با چه کسی قراره ازدواج کنم ناراحت میشوم

  1. با سلام کاربر گرامی به نظر می آید طبق خوابی که دیده اید شما کار جدیدی را شروع کردید و یا در حال آغاز آن هستید که در ابتدا برای این کار خیلی خوشحال هستید اما بعد احساس می کتید که این کار دست و پا گیر شما شده است.

 29. من خواب دیدم تو تراس بودم یک کبوتر سفید اونجا بود که گردن یک زنجیر دور گردنش بود و زنجیر وصل شده بود به قفس . تعبیرش چیه؟

  1. با سلام کاربر گرامی به نظر می آید طبق خوابی که دیده اید شما در آینده خواستگاری دارید که فردی زیبا و ثروتمند است و شما مورد پسند ایشان قرار می گیرید.

  1. با سلام ..دختر عزیزم طبق خوابی که دیده ای به نظر می آید که شما مقداری اندوخته مالی و یا پس انداز داری که در حال خرج کردن نادرست آنها بدون اجازه پدر و مادرت هستی …امکان دارد این کار به سود شما نباشد بهتر است والدین خود را از این موضوع مطلع کنید.

   نازنین جان طبق خوابی که دیده ای شما دختری هستی که مسایل زندگی را جدی نمی گیرید و به حرف های بزرگترها به خاطر غروری که داری اهمیت نمی دهی و این روش برای زندگی روش نادرستی است.
   بهتر است غرور خود را کنار بگذاری و به حرف های افراد قابل اطمینان و بزرگتر از خودت اهمیت بدهی تا در زندگی موفق و سر بلند باشید.

  1. نازنین جان طبق خوابی که دیده ای شما دختری هستی که مسایل زندگی را جدی نمی گیرید و به حرف های بزرگترها به خاطر غروری که داری اهمیت نمی دهی و این روش برای زندگی روش نادرستی است.
   بهتر است غرور خود را کنار بگذاری و به حرف های افراد قابل اطمینان و بزرگتر از خودت اهمیت بدهی تا در زندگی موفق و سر بلند باشید.

 30. ببخشید دائم در حال خواب گذاشتن هستم. خواب دیدم یک شب بدون اینکه چراغ دستشویی را روشن کنم به داخل آن رفتم. میخواستم سر توالت ایرانی بنشینم که سوراخ توالت مرا بلعید. آن شب مهمان داشتیم و هرچه داد میزدم کسی صدای مرا نمی شنوید. ببخشید به خاطر این خواب زشتم!!!

  1. با سلام ..دختر عزیزم طبق خوابی که دیده ای به نظر می آید که شما مقداری اندوخته مالی و یا پس انداز داری که در حال خرج کردن نادرست آنها بدون اجازه پدر و مادرت هستی …امکان دارد این کار به سود شما نباشد بهتر است والدین خود را از این موضوع مطلع کنید.

   1. سلام اول دیدم تو خونه لباس احرام پوشیدم بعد با خواهر بزرگم رفتم تو بازار که خیلی خجالت می‌کشیدم چون باد از روبرو می وزید چنتا مغاره رفتیم مردم باتعجب نگاه میکردن، یه چفیه هم دیدم دم درمغازه خواستم بردارم اما وقتی برگشتم نبود. بعدهم تویه همایش بزرگ سپاه جزء مسئولان بودم و خیلی ها می شناختنم . منم لباس سبزسپاه تنم بود. دیگه چیزی یادم نمیاد. ممنون

    1. با سلام کاربر گرامی به نظر می آید طبق خوابی که دیده اید شما در زندگیتان و یا عقایدتان تغییراتی مفید و تعالی بخش به وجود آمده که بیشتر خواهرتان پذیرای این تغییرات بوده اند ولی بقیه هنوز خیلی پذیرا نشده اند و شما می توانید از این تغییرات برای رشد و پیشرفت زندگی خود استفاده کنید در ضمن ان شاالله این تغییرات برای شما پارسایی به همراه خواهد داشت.

 31. باسلام. یک شب خواب دیدم که یک سوسک اسباب بازی چرخ دار و یک جادوگر اسباب بازی داشتم. در شب که مادر و پدرم خواب بودند به بیرون از اتاق رفتم. یک چراغ کوچک روشن کردم. جادوگر را روی سوسک گذاشتم و سوسک را روشن کردم. انگار جادوگر داشت حرکت می کرد. میخواستم با این روش پدر و مادرم را بترسانم که یکهو جادوگر افتاد. آمدم نزدیکش بشوم و برش دارم که جادوگر بلند شد و با عصبانیت مرا می خواست بگیرد و بعد از خواب بیدار شدم.شکل جادوگر اسکلتی بود که یک شنل سیاه و بنفش داشت و آن سوسک را صبح آن روز در یک مغازه اسباب بازی فروشی دیدم.

 32. من یه خواب دیگه دیدم که خفاش بودم و میتونستم پرواز کنم و هر وقتی که دلم خواست تبدیل به آدم شوم و معمولی راه برم. چند تا شکارچی دنبالم بودن و میخواستن منو شکار کنن. ولی من تا اون بالا بالا ها پرواز میکردم و درآخر روی یه درخت پناه گرفتم

  1. با سلام کاربر گرامی به نظر می آید شما در بیداریتان کاری انجام می دهید و با کسی ارتباط برقرار کرده اید که ممکن است مصاحبت و ارتباط با این فرد به صلاح شما نباشد.

 33. سلام. من همون دبستانی هستم. امشب خواب دیدم رفتم تئاتر دوستمو ببینم. بعدش وسط تئاتر من رو نشونه گرفتن گفتن بیا روی صحنه برامون ادامشو اجرا کن. من انقدر خوب اجرا میکردم که تمام تماشاچی ها هر دقیقه برام دست میزدن. میشه لطفا اینو برام تعبیر کنید؟

  1. با سلام …خانم نازنین به نظر می آید طبق خوابی که دیده اید شما دوستان جدیدی پیدا کرده اید که از گفتگو با دوستان جدید خود لذت بسیاری می برید و اینکه خواب دیده اید روی صحنه اجرا می کنید تفریح و گردش کوتاه مدت برای شما پیش می آید که بسیار از آن لذت می برید.

 34. سلام من خواب دیدم هوا بارونی بود می خواستیم بریم شمال بابام راننده بود ولی راهمونو گم گردیم از یه کوهستان سر در آوردیم که پر از تونل تاریک یود که توش سنگ های بزرگی بود که حالت مجسمه داشت من می ترسیدم ولی بابام گفت اگه اینا رو رد کنیم می رسیم و بدون تزس می رفت. جاده پر برف بود ولی تونلارپ رد کردیم یکی یکی

  1. با سلام …کاربر گرامی به نظر می آید که شما در بیداریتان کاری را شروع کرده اید و یا در حال انجام آن هستید که احساس می کنید پدرتان کنترل این کار و یا زندگیتان را در دست گرفته اند و فکر می کنید عقاید ایشان با شما در تعارض است.
   شما باید مراقب باشید که در این مسیر مرتکب اشتباه نشوید و با افرادی که افکارشان با شما هماهنگ نیست با آرامش و خونسردی رفتار کنید زیرا اگر فکری با شما در تعارض است نشان از نادرستی آن نیست شما احساس می کنید در این کار دچار سردرگمی شده اید.
   دیدن سنگ بزرگ در خوابتان نشان از مانعی بزرگ بر سر راه این کار است . مجسمه هم در خواب نمادی از غرور شماست. دقت کنید ممکن است شما مقداری دچار غرور و انحراف از راه راست شده باشید و به همین دلیل احساس تنهایی می کنید. پیام این خواب برای شما این است که سعی کنید به تنهایی برای زندگیتان تصمیم نگیرید. بهتر است به پدرتان اعتماد داشته باشید زیرا پدر در خواب نمادی از امنیت و راهنمایی است . در زندگیتان و در این راه از او کمک بگیرید تا مشکلاتتان راحتر و آسان تر حل شود. ان شا الله

  1. با سلام کاربر گرامی به نظر می آید طبق خوابی که دیده اید در زندگی بیداری شما بی نظمی و اغتشاشی در امور کار و یا خانواده تان بوجود آمده و شما احساس می کنید منافع شخصی شما به خطر افتاده است . بهتر است در این زمینه و امور زندگی با فرد کاردانی مشورت نمایید.

  1. با سلام …دختر عزیزم به نظر می آید طبق خوابی که دیده اید شما تحت اراده این دوستی هستید که در خواب دیده اید و یا شاید از طرف او به شما فشارعاطفی وارد می شود بهتر است اگر در بیداری با این دوست خود اختلاف نظری دارید بزرگترها را باخبر کنید تا مشکل شما را حل کنند.

   1. دقیقا همینطوره. من با همین دوستم که تو خوابم بوده خیلی جنگ و دعوا دارم!! یعنی توی مدرسه با هم دعوا میکنیم و شکایت؟؟

     1. با سلام کاربر گرامی ..خداوند برادر شما را رحمت کند.. به نظر می آید طبق خوابی که دیده اید مال و یا اندوخته ای یا از برادرتان و یا به واسطه این مرحوم به شما می رسد ان شا الله.

     2. با سلام کاربر گرامی ..خداوند برادر شما را رحمت کند.. به نظر می آید طبق خوابی که دیده اید مال و یا اندوخته ای یا از برادرتان و یا به واسطه این مرحوم به شما می رسد ان شا الله.

  1. سلام کاربر گرامی ، به نظر می رسد طبق خوابی که دیده اید شما وارد یک محیط کاری جدید شده اید و چون شما خودتان فردی هستید که دوست ندارید کسی درباره صفات و رفتار شما بداند. همین مسئله باعث شده که شما در ارتباط گرفتن با بقیه دچار مشکل شوید و هر چه تلاش می کنید به جایی نمی رسید . بهتر است مقداری که برایتان مقدور است در رفتارتان تغییراتی انجام دهید تا استرس از شما دور شود.

 35. سلام خواب دیدم دادشم رفته بود جنگ و اسیر شده بعد از چند روز به من خبر دادن شهید شده و من بسیار گریه کردم .

  1. سلام کاربر گرامی ، به نظر می رسد طبق خوابی که دیده اید شما در زندگی بیداریتان به واسطه برادرتان به شما خیر و منفعت زیادی می رسد . ان شا ا…

 36. با عرض سلام و خسته نباشید ، خوابی دیدم آیینه ای در دست داشتم و سنگی به آن خورد و شکست. وقتی من خود را در آیینه دیدم سر من شکسته بود نه آیینه تعبیرش چیه؟

  1. سلام کاربر گرامی ، به نظر می رسد طبق خوابی که دیده اید شما در دنیای بیداریتان در حال پایان دادن به یک عادت قدیمی هستید که این ترک عادت برای شما باعث بوجود آمدن مقداری رنج و زحمت و ناراحتی شده است. بهتر است خود را آزار ندهید و با شخص کاردانی مشورت نمایید.

 37. باسلام به جدول یاب، خواب دیدم وبعد از بیدار شدن خیلی مضطرب شدم خوابم این بود که گرگها در اطراف من بودن و به من حمله ور شدن ولی یکی از گرگها دری را برای من باز کرد و من را فراری داد تعبیر خواب من چیست؟ ممنون .

  1. سلام کاربر گرامی ، به نظر می رسد طبق خوابی که دیده اید شما دشمن پنهانی دارید که زیاد از خصلت ها و خصوصیات رفتاری اش آگاه نیستید و به همین خاطر از او ترس و واهمه زیادی دارید، اما نه تنها این دشمن به شما ضرر نمی رساند بلکه به واسطه او به شما سود و منفعتی می رسد و راه گشایشی برایتان باز می شود.

 38. سلام خواب دیدم دریک بیابان بودم و شخص سیاهپوشی که من آن شخص را می شناختم از من تقاضای کمک کرد ولی من توجهی به او نکردم و رفتم لطفا خواب مرا تعبیر کنید با تشکر

  1. سلام کاربر گرامی ، به نظر می رسد طبق خوابی که دیده اید شما در بیداریتان صاحب روزی و اموالی شده اید که آن را از همه پنهان کرده اید و قصد کمک کردن به کسی را هم ندارید. ذهن شما با دیدن این خواب به شما پیغام می دهد که این کار شما زیاد پسندیده نیست.

 39. سلام من خواب دیدم از داربست افتادم و مردم . تموم صحنه ها رو می دیدم که چه جوری بدنمو جمع می کردن. سرد خانه مرده شور خونه، خاکسپاری، مسجد همه چیرو و پیش تک تک اعضای خانواده بودم.
  ممنون میشم تعبیرشو بهم بگین.

  1. سلام کابر گرامی ، این خواب شما نمادی از انجام ندادن کاری است که ناتمام مانده و شما احساس ناتوانی در انجام این کار دارید و در برابر بقیه هم به نظر خودتان ناتوان شده اید. فکر می کنید به هر دری می زنید به جایی نمی رسید. بهتر است در زندگی خود مروری داشته باشید و اگر احساس می کنید کاری هست که به طور کامل انجام نداده اید با پشت کار پیگیر کارتان باشید و آن را به سرانجام برسانید تا استرس و اضطراب از شما دور شود. بع امید موفقیت شما.

  1. با سلام کاربر گرامی ؛ طبق خوابی که دیده اید به نظر می آید شما مال و یا ارثی دارید که برای گرفتن این مال و یا ارث دچار مشکلات شده اید ان شا الله با یاری خداوند حل گردد.

 40. با سلام خواب دیدم میخوام برم خونه یکی از همسایه های قدیمی خانه پدری که پیرزنی هستند و سه تا کلید دارم در خونه با سه تا کلید اولی باز نشد و و با کلید سومی باز شد و وقتی رفتم داخل خونه دیدم توی خونه کیک ومیوه هست

  1. با سلام کاربر گرامی به نظر می آید شما در زندگی بیداریتان سه مشکلی دارید که این مشکلات ان شاالله و به اذن خدا رفع می گردد. این که دیده اید دو کلید باز نشده و کلید سوم باز شده مشکلات شما کمی با سختی حل می شود اما به نظر می آید طبق خوابی که دیده اید بهتر است شما لطفی و یا کمکی و یا خدمتی به آن خانم کنید تا ان شا الله با دعای ایشان گره از کارتان باز شود.

 41. سلام من هر سال در روز اربعین نذری می پزم امسال چند روز بعد از پختن نذری خواب دیدم که دور دیگ نذری حیوانات ریز ی مثل عنکبوت بالا میرن . میشه لطفا تعبیر خوابم رو بگید

  1. با سلام کاربر گرامی طبق خوابی که دیده اید شما در هنگام پختن نذری تان از حرفی و یا مشکل کوچکی ناراحت شده اید که در مورد نذری تان بوده و دلیل دیدن این خواب همین فکر و یا مسئله ای بوده که ذهن شما را درگیر کرده است.

 42. با سلام خواب دیدم به حمام رفته ام و از بدنم چرک زیادی لوله می شود و پایین می آید ..میشه لطفا تعبیر کنید

  1. با سلام کاربر گرامی ..طبق خوابی که دیده اید به نظر می آید خرج زندگی شما به دلایلی زیاد شده و هزینه زندگی تان بالا رفته و مقداری پول به واسطه همین خرج ها از دستتان خارج می شود.

 43. سلام اول بگم که من در واقعیت یکی از اعضای فامیلو دوس دارم که نمیدونه و به دختر دیگه ای علاقه داره و بااش در رابطس من تو خواب دیدم که خیلی عاشق دختره بود و به خونشون آورده بود ولی انگار با مادر عشقم دعواش شده بود و رفته بود عشقمم داش باهاش چت میکرد با علاقه زیاد که یهو داد زد اه خسته شدم هرچی محبت میکنم اثر نداره دیگه محلش نمیزارم ولی عشقو تو چشاش دیدم باز که رف بیرون منم خیلی ناراحت بودم ولی یه قطره بیشتر اشک نریختم تعبیر داره؟

  1. با سلام کاربر گرامی فضای خوابی که می بینید فضای ذهنی شماست ..این شما هستید که از این شرایط عشقی خسته شده اید و نمی توانید احساسات و عشقتان را بروز دهید و هرچه تلاش و محبت می کنید فایده ای ندارد ذهن شما با دیدن این خواب به شما پیام می دهد که بهتر است از این عشق یک طرفه دست برداشته و افق های روشنتری را برای خود ترسیم کنید زیرا شاید خود شما از این حالتتان خسته نشده باشید اما ضمیر نا خود آگاه و ذهنتان خسته است …بهتر است فرصتی برای تخلیه روانی خود فراهم آورید.

 44. سلام وقت بخیر
  خواب دیدم موهای سر و بدن گربه سفیدی را تراشیده بودند و سگی هم در خواب من بود بعد از لحظه ای سگ و گربه روبوسی کردند و گویا حرف میزدند من هم به گربه گفتم مرا ببوسد و او این کار را انجام داد.
  لطفآ این خواب را تعبیر کنید….. متشکرم

  1. با سلام کاربر گرامی طبق خوابی که دیده اید شما در بیداری تان به شادی روانی و ذهنی احتیاج دارید . به نظر می آید که شما دایم کسی را حمایت عاطفی می کنید و خود را وقف او کرده اید اما آن چنان که باید از طرف او حمایت عطفی و وفاداری و محافظت و نگهداری نمی بینید و شما از همه این ها آگاه هستید و دوست دارید که این احساسات سرکوب شده خود را بروز دهید اما احساس می کنید اگر این کار را انجام دهید آبرویتان خدشه دار می شود …پیام این خواب برای شما این است که بهتر است به خودتان محبت بیشتری داشته باشید و ذهنتان را از تمام این نمادهای آزار دهنده رها کنید و بدانید که همیشه خود انسان از هرکسی عزیز تر است.

 45. سلام مادرم خواب دیده، که دامادش یعنی شوهرمن به خونه مادرم آمده و واسه پیداکردن چیزی که نمیدونه دنبال چی می گشته همه جا رو زیر و رو میکنه حتی داخل بخاری و زیرفرش و همه جا دنبال چیزی می گشته. تعبیرش چیه؟

  1. با سلام کاربر گرامی به نظر می آید که شوهر شما برای جلب حمایت وکسب حیثیت و آبروی چندین برابر در مقابل مادرتان در حال تلاش و کوشش بسیاری هستند اما هنوز موفق به کسب این حمایت نشده اند ..پیام این خواب برای مادرتان این است که بهتر است اعتماد بیشتری به اطرافیان خود داشته باشند مخصوصا شوهر شما.

 46. با سلام و خسته نباشید
  برادرم خواب دید که در اتاقش مارهای کوچک و رنگی بسیاری وجود دارد و او همه آن ها را از اتاقش بیرون انداخته و در حالی که آن ها را حمل می کرد دستانش را نیش زدندو خون آمد و هم چنین یک مار سیاه رنگ که سرش سبز رنگ است و بسیار هم زیبا بود از دستش فرار کرد و پنهان شد .
  لطفا راهنمایی کنید

  1. با سلام کاربر گرامی …در این خواب برادر شما مار نمادی از دشمنی است پنهان و یا دشمنی که او را نمی شناسد منظور از دشمن حتما نباید شخصی باشد که به خون شما تشنه است. می تواندکسی باشد که نسبت به موقعیتی خاص در زندگی شما حس خوبی به شما ندارد. این خواب برادر شما را به خطری که در اطرافشان ممکن است از این دشمن باشد آگاه می کند . به نظر می آید که برادرتان این روزها با مسئله ای درگیر باشند که شاید این خواب با این مسئله در ارتباط باشد . بهتر است در روابط اطرافشان با دیگران دقت بیشتری داشته باشند.

 47. با سلام و خسته نباشید
  دیشب خواب دیدم که در بیابانی در حال دویدن هستم و به دری میرسم بعد از گذشتن از ۵ در وارد باغ بسیار بزرگ و زیبایی می شم و در حالی که در حال دویدن در باغ هستم چندین نفر به من تیر میزنند و من احساس می کنم که در غالب بدن امام حسین ع هستم به طوری که با گریه کردن در خواب و فریاد اینکه امام حسین را کشتند ؛ مادرم من را از خواب بیدار می کنند و بهم گفت که تمام مدت در خواب گریه می کردی و می گفتی امام حسین را کشتند.
  ممنون میشوم در تعبیر این خواب من را کمک کنید.
  تشکر

  1. با سلام …کاربر گرامی به نظر می آید طبق خوابی که دیده اید شما کاری انجام داده اید که در ابتدا تصمیم گیری برای انجام آن کار برایتان دشوار بوده است اما بالاخره تصمیم به انجام کار گرفته و نتیجه خوبی از آن برده اید و شاید به نظر بقیه این کار ؛ کار بیهوده ای بوده است و به وسیله اطرافیانتان هم شماتت شده اید اما به نظر خودتان این کاری است که مورد قبول امام حسین است ….ان شاالله کاری که انجام داده اید مورد رضای پروردگار قرار گیرد و امام حسین نیت و کار شما را پذیرا شده باشند و تحت عنایت خاصه امام حسین سلام الله قرار بگیرید.

 48. سلام، وقت بخیر، راستش این خواب رو نامزدم دیده، دیشب خواب دیده که تو خواب، زنی لباس مشکی بهش میگه که من اطرافتم، و ولت نمی کنم. بعد خودشو تو گودی قبر تاریک دیده ، دو تا دستو پاشو چندنفر گرفتن و التماسشون می کنه ، که برا چندساعتی هم که شده فقط برگرده، میگه اینگار شب اول قبر بوده و خیلییییی وحشت کرده بود و جیغ و فریاد و التماس که فقط برای ۳ساعت هم شده منو برگردونید، البته بهتون بگم سال پیش مادر نامزدم فوت کرد. بعدش همون شب اول فوت مادرش این خانم اومده بود تو خوابش و داشت خفش می کرد. نامزدم هی چنگ میزد به قالی و کمک می خواست که میگه یدفعه مادرشو دیده که دستشو گرفته و اون زنه غیب شده، ممنون میشم کلی تعبیر کنید خیلی نگران شدم

  1. سلام کاربر گرامی تعبیر خواب نامزد شما این است که: خوابی که نامزدتان دیده است نشان از فضای فکرشان بوده و جای نگرانی نیست. زنی که ایشان در خواب با لباس مشکی دیده نشان از دست دادن عزیزانشان می باشد و این زن نمادی از غمی است که بعد از از دست دادن مادرشان همیشه همراهشان خواهد بود و اینکه دیده اند در قبر بوده اند به نظر می رسد بعد از از دست دادن مادرشان هنوز هم احساساتشان را مخفی می کند و هم از نظر مالی دچار تنگی معیشت و رزق و روزی شده اند و همین باعث شده که در امور دین داری و اعتقاداتشان ضعف و نقصان پیدا شود و ذهنشان در پی بهبود این نقصان ها در زندگی شان است. کاربر گرامی به ایشان بفرمایید درست است که عزیزشان را از دست داده اند اما باید بدانند بزرگترین و برترین عزیز انسان ها خداست و باید به خداوند توکل کنند و این امتحان باعث نشود ارتباطشان با سرمنشا هستی خداوند متعال قطع گردد. به خدا توکل کنند که خدواند بهترین یاور است.

 49. سلام به جدول یاب محترم دیشب خواب دیدم از سر کوهی بلند یه دسته گل بسیار زیبا برای من اوردن ولی صبح که از خواب بلند شدم موش همه آن دسته گلها را جویده بود لطفا خواب مرا تعبیر کنید با تشکر.

  1. سلام کاربر ارجمند تعبیر خواب شما این است که شما در زندگیتان شروع به کاری کرده اید و این کار برای شما سرمایه و مال خوبی به همراه آورده است اما به نظر می رسد شما با خانمی ارتباط برقرار کرده اید که این دوستی برایتان خوب نیست. امکان دارد اعتماد به این فرد باعث تلف شدن مقداری از اموال و سرمایه تان شود. بهتر است در اعتماد کردن اطرافیانتان کمی دقت کنید.

 50. سلام من خواب دیدم دستم از کتف قطع شده دلیلش هم نمیدونم
  بعد رفتم پیوند زدم یهو انگشتام شروع به باد کردن کردن
  ممنون میشم بهم بگین

  1. سلام کاربر گرامی به نظر می رسد طبق خوابی که دیده اید شما در امر نمازهایتان کاهل هستید و یا شاید به اقامه نماز اهمیت نمی دهید و همین امر باعث شده قطع ارتباطتان با خالق هستی گردد. جالب اینجاست که شما حاجتی نیز در دل دارید اما هر چه تلاش می کنید به هدفتان نمی رسید زیرا شما با منشا هستی قطع می باشد. پیام این خواب برای شما این است که اگر احیانا کاهل نماز هستید یا اصلا نماز نمی خوانید شروع به خواندن نماز کنید و دوباره ارتباطتان را با معبود هستی برقرار کنید. زیرا نماز راه ارتباطی با خداوند متعال است.

 51. سلام وخسته نباشید در محفلی بودم وبزرگان جمع بودن همه منتظر سر تراشیدن سرها همه تراشیده شد ومن منتظر سر تراشیدن شدم به محض سر تراشیدنم چرک از سرم آمد.

  1. سلام بر شما کاربر گرامی تعبیر خوابتان این است که: شما با فرد یا افرادی به تازگی ارتباط برقرار کرده اید که باعث بوجود آمدن نقصی در دین و ایمانتان شده است. اگر بیشتر به ارتباطتان ادامه دهید چه بسا باعث شرمساری و گناه شود. بهتر است هر چه زودتر ارتباط خود را با افراد جدید قطع کنید تا مبانی اعتقادی تان خدشه دار نشود. سعی کنید به خداوند پناه آورید و ارتباطتان را با معبود هستی بیشتر کنید.

 52. سلام ،خواب دیدم که مکانی دربسته که متعلق به خودم بودفردی درآنجا حضور داشت واز چیزی میترسید برگشتم دیدم دوپشه هستند گفتم چرا از آنها میترسی گفت :پشها منو نیش زدن منهم با یک حرکت سریع آنها را کشتم.

  1. سلام بر شما کاربر گرامی تعبیر خوایتان این است که: در محیط اطراف خود با دونفر که از نظر رفتاری انسان های ضعیف النفس و جاهلی هستند برخورد دارید و آن شخصی که در خواب همراه شما بود از طرف این دو فرد آزار و اذیت می شود و موجبات گرفتاری و ملال برای او فراهم می آورند. اما ان شا ا… شر این دو نفر بواسطه شما کم خواهد شد. بهتر است در انتخاب اطرافیان و دوستانتان دقت بیشتری داشته باشید.

 53. سلام، دیشب خواب دیدم با دوستم رفتم به یک فروشگاه و تعدادی وسایل تزئینی و شکستنی خریدم که بعد از برگشت به خانه دیدم بعضی از آنها شکسته و خرد شدند. ممنون میشم بگید تعبیرش چی میشه؟

  1. باسلام کاربر گرامی فضای درونی خواب تصویر گر فضای ذهنی شما و تجسم اعمال شما در بیداری است. به نظر می آید طبق خوابی که دیده اید شما و دوستتان انجام کاری را با هم شروع کرده اید و یا قصد انجام آن را دارید و برای آن کار تصمیم گرفته اید و به نظر خودتان این کار خوب و زیبا است اما این کار بیشتر برای شما اتلاف مالی و پولی را همراه خود دارد.
   بهتر است در مورد شروع کار خود با فرد کاردان و قابل اطمینانی مشورت نمایید.

 54. سلام
  خواب دیدم یه جا دور از شهریم جاده پر از گل و لای همراه با شوهرم باسرعت با موتور حرکت میکردیم که میترسیدم از رو موتور بیافتم یه شیشه عسل هم داشتیم که از دستش افتاد و شکست دو بار این اتفاق افتاد ظرف عسل شکست که من گفتم کاش حداقل طعمش رو چشیده بودم . کوچه ها قدیمی بود تو خواب

  1. با سلام کاربر گرامی، گل و لایی که در خواب خود دیده اید نشان از سردرگمی در مسائل عشقی و زناشویی شماست و به نظر می آید احساسات منفی در درون شما بسیار شما را ناراحت کرده است و شما را آزار می دهد و به نظر خودتان زمام امور زندگیتان از دستتان خارج شده است. موتور سواری هم که در خواب داشته اید نشان از این است که شما تمایل دارید که آزاد باشید و خود را از مشکلات رها کنید. شیشه عسلی هم که از دستتان افتاده و شکسته حاکی از روابط زناشویی شما است که از آن ناراضی هستید به نظر می آید شما در بیداریتان به خاطر بوجود آمدن مسائل و مشکلاتی که برایتان بوجود آمده دچار سردرگمی هستید و تا به حال خودتان دو بار نیز برای حل مشکل پیش قدم شده اید اما بازهم این افکار مزاحم و منفی در درون شما کم نشده

   …کاربر گرامی بهتر است که سعی کنید برای حل مشکل خود با یک مشاور خانواده صحبتی داشته باشید و کمی آرام باشید و از بی اعتمادی بپرهیزید و سعی کنید از وارد کردن فشار و استرس به خود و همسرتان دوری کنید زیرا ممکن است با رفتارهایتان همسر خود را نیز تحت فشار قرار دهید.

 55. سلام. یک نفر از اقوام دور ( دختر خانم مجرد) که ارتباط صمیمی داریم با هم، دیشب خواب دیدن که بنده به اندازه ی ۴ ۵ کیلو سبزی تره و تره شاهی به همراه ۴ ۵ عدد کاهو بردم در خونه شون و دادم بهشون و گفتم پاک کنن و بشورن و هر وقت حاضر شد تماس بگیرن که برم بگیرم ازشون. همه شون هم پلاسیده بوده سبزی ها و کاهو ها به اندازه ای که گفتن با کدوم عقلش واسه اینا پول داده. بعد شستن از سبزی ها یکم خوردن و شیرین هم بوده ولی از کاهو نخوردن. بین ساعت ۲ تا ۴ صبح بوده زمان خواب. ممنون میشم تعبیر کنید

  1. باسلام کاربر گرامی طبق خوابی که این خانم دیده اند شما نیاز به یک دگرگونی عاطفی یا تغییر یک موقعیت یا نگرشی در زندگی هستید به نظر می آید که شما باید برای استفاده از توانایی ها و مهارت هایی شخصی خودتان بهتر است راه دیگری را انتخاب کنید شاید از راه های گذشته به نتیجه برسید اما بهتر است تا راه های دیگر را نیز امتحان کنید. شاید شما در حال حاضر مشغول به انجام دادن کار و یا مهارتی هستید برای به دست آوردن مال و پول …
   بهتر است روش های استفاده از این مهارت را کمی تغییر دهید تا بتوانید استفاده های بیشتری از این مهارت و فعالیت برای درآمد خود داشته باشید.

 56. سلام، من خواب دیدم در عروسی یکی از اقوام به عنوان مهمان شرکت کردم. میشه تعبیر خوابم رو بفرمایید؟

  1. سلام اگر در خواب ببینید که در عروسی کسی به عنوان مهمان شرکت کرده اید، این خواب نشان دهنده آن است که فرصتی پیش روی شما است تا عضوی از یک رویداد یا دورهمی اجتماعی مهم باشید.

   اگر رویدادی شبیه به این را در پیش دارید، این فرصت را از دست ندهید و با حاضرین در این رویداد معاشرت کنید.این رویداد به شما کمک می کند تا کسب و کار خودتان را راه اندازی کنید یا دوستان جدیدی پیدا کنید که در آینده به شما کمک می کنند.
   آن ها به شما در رسیدن به توانایی هایتان کمک خواهند کرد.

  1. سلام کاربر گرامی باید بدانید که انسان‌هایی که در رویا مشاهده می‌کنید، سمبل ابعاد مختلف شخصیت خود شما هستند. اکثر رویاهایی که در آن‌ها مردگان ظاهر می‌شوند حاصل تلاش ما برای کنار آمدن با خاطرات، احساس گناه، خشم و سایر احساساتی است که در ارتباط با آن‌‌ها داشته‌ایم. شانه زدن مو هم در خواب می تواند نمادی از سر و سامان دادن به مشکلات و مسائل زندگی باشد. به نظر می آید طبق خوابی که شما دیده اید شما بعد از ، از دست دادن شخصی که در خواب موهای او را شانه می زدید دچار سردرگمی و مشکل شده اید و این شانه کردن مو نشان از این است که ذهن شما آهسته و آرام در حال حل این مشکلات بوجود آمده در درون شما می باشد.
   از طرفی طبق تعبیر سایر معبران شانه زدن مو در خواب به معنای سر و سامان دادن به مشکلات است و به همین صورت شانه زدن موی مرده در حقیقت سر و سامان دادن به کار مرده است می تواند مربوط به اموال و ارثیه یا فرزندان بازمانده یا هر مشکلی از مرده باشد که در دنیا نیاز به بررسی و رفع آن است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا