تعبیرخواب من چیه؟ | تعبیر خواب شما توسط معبر جدول یاب

بعد از دیدن هر خوابی که در ذهن ما باقی بماند ذهن ما مشغول این موضوع می شود که خوابی که دیده ایم چه معنایی دارد و به عبارت کلی تعبیرخواب ما چیست.

در این پست معبر خواب حرفه ای جدول یاب تصمیم گرفته به طور اختصاصی خوابهایتان را تعبیر کند. لذا اگر هر خوابی دیده اید و می خواهید معبر ما برایتان تعبیر کند زیر همین پست خوابتان را تعریف کنید تا پاسختان را بدهیم.

در قرآن در سوره مبارکه انعام (آیه ۵۹) آمده است : (و اوست خدائی که چون شب به خواب می روید، جان شما را نزد خود برده و شما را می میراند و کردار شما را در روز می داند، پس از آن مرگ موقت (خواب) شما را بر می انگیزد تا به اجلی که در قضا و قدر معین است برسید.)

علم تعبیر خواب، علمی بزرگ و شریف است و حق تعالی این علم را به یوسف (ع) داد و بر وی منت نهاد، چنانکه در کلام مجید فرموده است: ( و کذالک مکنالیوسف فی الارض ولتعلمه من تآویل الاحادیث).
از ابوذر نقل است که پیغمبر فرمود: (الرویا الصالحه جزء من سته واربعین جزءمن النبوه) یعنی خواب دیدن مرد صالح جزئی است از چهل و شش جزء از پیغمبری، و همچنین نقل است از عبدالله عباس به نقل از سلیمان که فرمود: خواب راست “وحی” است از خدای تعالی بر بنده مومن که او را از خیر و شری که به او خواهد رسید، آگاهی دهد پیش از آنکه خیر و یا شر به او رسد، تا بنده به دنیا مغرور نشود و از امر پروردگار غافل نماند.

امیر المومنین علی (ع) فرمود: چون مومنی خواب بیند واجب است که تعبیر آنرا بداند تا از آن بهره نیکو برد و شادی برگیرد. اما اگر کسی خواب بد ببیند باید آن خواب را به کسی نگوید و از خواب بد حذر کند و دعا و صدقات دهد.

محمد ابن سیرین می گوید: معبر باید علم تعبیر قرآن داند و زیرک و عارف باشد. و بر زبانش ثواب و صلاح جاری گردد و ایزد متعال به کسی تعبیر خواب می آموزد که طبعش پاک بوده، از لقمه حرام خوردن و از گفتن سخن های نابکار اجتناب کند.

تعبیرخواب
تعبیرخواب

جدول زمان تعبیر شدن خواب ها بر حسب ساعت
ساعت ۶ تا ۱۰ شب :
خواب نزدیک مغرب درست نیست و تعبیر ندارد، زیرا شکم انسان پر است تا یک سوم از شب هم بی تعبیر است.
ساعت ۱۰ شب تا ۲ صبح:
در نیمه شب اگر کسی که خواب می بیند، دچار امتلاء نباشد، خواب از یک سال تا پنجاه سال تعبیر می شود.
ساعت ۲ صبح تا ۵ صبح:
در یک سوم آخر شب خواب صحیح است و از پانزده روز تا دو ماه و تا یک سال تعبیر می شود.
ساعت ۵ صبح در سپیده دم :
از یک هفته تا یک ماه تعبیر می شود.
ساعت ۵ تا ۶ صبح پس از سپیده دم:
از یک روز تا یک هفته تعبیر می شود.
ساعت ۶ صبح:
در بر آمدن خورشید همان روز تعبیر شود.
ساعت ۱۰ صبح تا پانزده روز و در هنگام اذان ظهر تا یکی دو روز تعبیر می شود.

خواب خوب و بد در ماه های قمری

تعبیرخواب آنلاین
تعبیرخواب آنلاین

ماه ربیع الاول : برکت وشادی در خواب ها پیدا می شود.
ماه ربیع الثانی: خواب خوب دیر تعبیر می شود و خواب بد زود تعبیر می شود.
جمادی الاول خریدو فروش نکند.
جمادی دوم : خواب خوب دیر تعبیر می شود.
ماه رجب : گشایش ابواب خیر است و خواب بد را به خوبی تعبیر کن که خلاف ندارد.
ماه شعبان : رؤیا رشته های بسیار دارد و از آن خیر بسیار بر آید و خواب بد تعبیر نمی شود.
رمضان : در های سختی و هرزگی بسته است و خواب خوب زود تعبیر می شود و خواب بد تعبیر ندارد.
شوال : خواب بد و غم زود تعبیر می شود ، از آن بر حذر باش.
ذیقعده : فقط خواب سفر را سفر نکن .
ذیحجه : خواب سفر را سفر کن. دنبال کار ها را بگیر که ماه مبارکی است.

در قسمت دیدگاه ها منتظر ارسال خواب هایتان هستیم تا برایتان تعبیر کنیم.

۳,۹۹۱ دیدگاه

 1. سلام وقت بخیر .من خواب دیدم با پدرم ودوتا از خواهرام سوار ماشین هستیم وبابام مارا می رسونه ترمینال .خواهرم از یک شیشه که سرش تنگ بود انگار غذا می خورد بعد هم من گرفتمش وغذارو از داخل شیشه دراوردم وجلو داشبورد ماشین گذاشتم که پر از غذاشد وخواستم بردارم که دیدم گوشت هست اولین گوشت خام بود رفتم سراغ اون یکی پخته بود به بابام دادم وخودم هم خوردم.ممنون از جوابگوییتون

 2. با سلام، بنده در تاریخ ۵ نوامبر ۲۰۲۰، یکسال و دو ماه پیش حدودا،، خوابی دیدم که ذهنم رو خیلی مشغول کرد چون شنیده بودم اعداد در خواب مفهوم دارن خصوصا اگر تکرار بشن. هر چی سرچ کردم نتیجه‌ای نگرفتم.
  خواب دیدم وسطِ یه صفحه‌ی طلایی بسیار بزرگ، با نور شدیدی که ازش ساطع میشد، سه تا عدد که مثل خودِ صفحه‌ی طلایی بزرگ بودن با نظم مشخص کنار هم دو سِری جلو میان و دوباره میرن عقب و توی نورِ صفحه‌ی طلایی محو میشن. اعداد به این صورت کنار هم بودن:
  ۴۳۰۷ ۱۴۱ ۲۰۴۱
  اعداد به لاتین بودن. پیام خاصی داره این خواب؟

 3. سلام
  همسر من پریشب خواب دیدن دختر خواهرشون که جوان هم بودند و یک سال پیش فوت کردن امده خونه ما و به همسرم گفته که با من می خواهیم دو تایی بریم خرید من هم لباس پوشیدم و ارایش کردم و دوتایی با هم رفتیم
  بیدار شد خیلی ترسیده بود و برای منم تعریف کرد منم نگران شدم میشه لطفا تعبیرش رو بگید؟

 4. سلام وقتتون بخیر
  من دیشب خوابی دیدم که خیلی داره اذیتم میکنه
  اولش رو یادم نیست اما از اونجایی رو به یاد میارم که با مادر و پدرم درباره دیدن اشخاصی تو خونه حرف میزدم و اونا باور نمیکردن. حتی به مهمونی ای رفته بودیم و من اونجا فردی رو نا اشنا دیده بودم که مادر پدرم ندیده بودن. هرجای خونه رو میدیدم عبور شخصی لاغر و قد بلند که چهرش هم پیدا نبود رو میدیدم و هربار جیغ میزدم اما هرکاری میکردم اونا حرف من رو باور نمیکردن.و انگار قبلا باهام حرف زده بودن و بهم گفته بودن که اونا مارو نمیبینن.تا اینکه در اخر کسی زنگ خونه مارو میزنه و مادرم میره دم در و با یه خانم صحبت میکنه و من خانمی لاغر و قدبلند با یه چادر بلند وساده مشکی میبینم صورتش کشیده بود و حالت معمولی ای داشت نه ترسناک نه مهربون . من از شباهت ظاهری باز شروع میکنم جیغ زدن که این یکی از اوناس اما بازهم فایده ای نداره و پدرم گوشیش رو درمیاره که عکس سلفی بگیره و من میبینم اون خانم تو گوشی بابام یه خانم چادری چاق با یه ظاهر کاملا متفاوته و من بیشتر میترسم شروع میکنم اصرار که من شخص دیگه رو مبیبنم که اون خانم میاد داخل و با گوشی ای که دستشه به شونه راست من میزنه و میگه که ببین من واقعی ام و اینحا من باهاش درگیر میشم و میچسبونمش به دیوار فاصله خیلی خیلی کمی داشتیم و واقعا حضورشو حس میکردم و با سرخوشی بهم میگفت اونا منو نمیبینن ازش با گریه میپرسم چی از من میخواین؟ میخواین اذیتم کنین؟ و اون با یه لبخند که نه حالت ترسناک داره نه مهربون میگه اره و بعدش من بیدار شدم
  ساعت ۶:۳۰ صبح بیدار شدم و ضمنا من ۱۸ ساله و تک فرزندم و با هیچکسم مشکل یا دشمنی ای ندارم که بخوام مورد ازار و اذیت قرار بگیرم.
  ممنون میشم کمکم کنید

  1. سلم دوست عزیز من بیش از ده ساله استاد علوم غریبه هستم شمارم رومیذارم درصورت نیاز تماس یا پیامک بزتید

 5. چند مدت پیش خواب دیدم که مادرم به یه مهمونی کامل زنونه دعوت شده بود، به من هم گفت باهاش برم. هر چی بهش گفتم اونجا همش زنه و من رو اگه ببینن باید خودم تنها تا آخر توی یه اتاق بشینم، گفت حالا بیا یه اتفاقی میافته. من هم باهاش رفتم. وقتی رسیدیم اونجا، اتفاقاً خانومها کلی استقبال کردن و من رو توی جمع خودشون نشوندن.

  کسی بلده تعبیرش چیه؟

  1. سلام، وقت بخیر…
   ببخشید نمیدونم چرا قسمت دیدگاه برای من غیر فعال و نمیتونم تو قسمت دیدگاهها خوابم رو بگم مجبور شدم اینجا بگم و خواهشی که از شما داشتم ممنون میشم این مشکل حل کنید.
   من دیشب خواب دیدم در یخچال باز کردم تا مواد لازم برای تهیه سوپ جو رو در بیارم جالب اینجا بود همه چیز هم در یخچال بود گفتم خب این خیلی خوبه و من میتونم سوپ جو رو درست کنم اما یهو از خواب بیدار شدم و بقیه خواب ندیدم ببینم درست کردم یا نه. من ی دختر مجرد هستم ممنون میشم تعبیر کنید. با تشکر

 6. چند مدت پیش خواب دیدم که مادرم به یه مهمونی کامل زنونه دعوت شده بود، به من هم گفت باهاش برم. هر چی بهش گفتم اونجا همش زنه و من رو اگه ببینن باید خودم تنها تا آخر توی یه اتاق بشینم، گفت حالا بیا یه اتفاقی میافته. من هم باهاش رفتم. وقتی رسیدیم اونجا، اتفاقاً خانومها کلی استقبال کردن و من رو توی جمع خودشون نشوندن.

  تعبیرش چیه؟

  1. با سلام کاربر گرامی دیدن مهمانی در خواب مربوط به ارتباطات اجتماعی ؛ احساس شناخته شدن ؛ احساسات مربوط به طبقه اجتماعی یا موقعیت شما در جامعه یا فرصت تجاری پیش روی شما می باشد گمان می‌رود شما به تازگی با موقعیت و مسئولیت‌های جدیدی در زندگی بیداری روبه‌رو هستید بهتر است در انتخابهای خود دقت و تامل بیشتری داشته باشید و بیشتر با مادرتان راجع به مسائلتان مشورت داشته باشید.

 7. سلام، من یک ماهی میشه که مادربزرگم به رحمت خدارفته و دو ماه آینده مهمترین امتحان کل زندگیم رو باید قبول بشم، دیشب خواب دیدم که عروسی پسرخالمه و به خاطر کرونا خیلی مراسم خلوت بود مراسم خانه ما بود و فقط فامیل های درجه ۱ حضور داشتن. طبق معمول این مراسمات موزیک شادی پخش میشد و همه داشتن میرقصیدن که یهو بهم گفتن عروسی تو هم هست و پدرم من رو گذاشت روی شونه هاش و میگردوند یه مقداری هم اینطوری رقصیدیم که یهو دیدم مادربزرگم داره باهام میرقصه من کت و شلوار تنم بود و اون همون لباسای ساده همیشگیش، بعدش اون نشست من یه ذره دیگه به افتخارش تنهایی رقصیدم و یه ذره ترکی هم بعدش رقصیدم بعد نشستیم به صحبت کردن و یهو تو جمع از سر دوست داشتن بهم گفت بچه که بودی بهت شیر دادم میدونستی؟ بهت شیر میدادم طوری که سینه ام از ریخت افتاد اینقدر که تو شیر خوردی
  خیلی حس بدی دارم و گیج شدم بعد از خوندن تعابیر متفاوت تو سایتا ممنون میشم اگه بتونین کمک کنین در تعبیرش

  1. با سلام کاربر گرامی گمان می رود خوابتان اشاره به موقعیت های جدیدی دارد که در آنها شما تصمیم گیرنده اصلی هستید و لازم است به شیوه ای منطقی با این چالش‌ها روبرو شوید و اجازه ندهید که فرصت های مناسب برای رسیدگی به کارهایی که در اولویت قرار داده اید از دستتان برود لازم است تا درباره تصمیماتی که در حال اتخاذ آنها هستید هوشیار باشید و از پذیرش مسیرها و مسئولیت‌هایی که در جهت منافع شما نیستند خودداری کنید.

 8. با سلام
  من خواب دیدم که بردارم که تازه به رحمت خدا رفته است یک تیشه به من داد و گفت این دو تا الوار را خیلی هم صاف و تمیز بودند از یه جایی جوری برش بدم که بتونه چیزی ازشون رد کنه با چیزی با هاش بسازه و بعد رفت. پس منم همین کار را کردم الوارها قطع و بریده نشدند فقط یک راه از بالا پایین در امد. بعد مامان و برادرم که در قید حیات هستند امدند گفتند چرا این کار را کردی؟

  خیلی خیلی فکرم را مشغول کرده !!! دوباره بلایی نباشه خدای نکرده!!!
  بی نهایت سپاس گزار میشوم اگر تعبیر این خواب را بفرمایید.

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابتان اشاره به موقعیت ها و افکاری دارد که برای شما پوچ و بی ارزش شده اند اما ممکن است در این زمان مایل به مرور و درک دیدگاه های گذشته خود باشید مانند فردی که مدام در حال در حال مرور عملکرد خود در سالهای گذشته زندگی خود است و این مرور خاطرات در شما نوعی احساس فقدان یا حسرت را ایجاد کرده است ذهن شما با دیدن این خواب از شما میخواهد تا متوجه افکاری که در حال ایجاد یاس و دلسردی در شما هستند را شناخته و اجازه ندهید که تداوم پیدا کنند دیدن برادرتان هم در خواب اشاره به بخشی از افکار حمایتگر ذهن شما دارد که ممکن است در این زمان احساس کنید که در حال منفعل شدن هستند برای درک مفهوم این خواب توجه داشته باشید که برادر شما یادآور کدام دسته از افکار و احساسات شما می باشد در واقع چه ویژگی های مشترک بین خود و برادر تان احساس می کنید این که چرا احساس می‌کنید در مواجهه با مشکلات فعلی این بعد شخصیتی در شما کم رنگ شده است.

 9. با سلام من خواب دیدم یه صدایی تو گوشم میگه به شخصی که متولد ۲۸مرداده اصلا اعتماد نکن که از قضا کسی که دوسش دارم ۲۷مرداده تعبیر خوابم چیه ممنونم

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود طبق خوابی که دیده اید شما در مورد موضوعی که شاید مربوط به فرد مورد علاقه تان است دچار تردید در تصمیم گیری شده اید و برای انجام کاری که به او مربوط است و یا تصمیمی که درباره اوست نیاز به کمک و همفکری شخص و یا اشخاصی دارید.

   1. سلام من ساعت ۵:۴۹ از خواب بیدار شدم و خواب دیده بودم که خالم تنها اومده خونمون من تو اتاق بود نرفتم بهش سلام بدم، بعد از چند دقیقه دیدم پچ پچ میکنن میخندن، انگار دختر دبیرستانی بودند، یه چند لحظه وایستادم دیدم مامانم داره عکس می‌گرفت نمیدونم یا با تلفن حرف می‌زد دیدم که با یکی از وکیل ها ساختمونمون که مجرد هست قرار گذاشته بره بیرون، این فک دو هم خالم به سر مامانم انداخت، بعد من که تا اینو دیدم داد بیداد کردم از این حرفا اونا باز داشتن هاشا میکردن بعد تو خواب الکی رفتم دست شویی تت‌ مچ اینارو بگریم دیدم مادرم تلفنی داره با طرف صحبت میکنه که اینجا کاملا متوجه شدم طرف کیه بعد من یه دفعه از دستشویی اومدم بیرون دیدم مامانم مانتو پوشیده خوشتیب کرده خودشو داشت میرفت بیرون من هم سگ شدم سری چاقو از این جور حرفا برداشتم برم طرف رو بکشم(اما تو واقعیت همچین شخصیت دعوایی ندارم و مادرم همینطور چون عاشق بابام هستش و ۲۰ ساله باهم ازدواج کردن) تا سوار آسانسور شدم بدیم گوشی خالمددستمه رمزشو بلدم نمیدونم چطور تو دستم ضاهر شد ولی کار ندارم دیدم مامانم با گوشی خالم با اون طرف صحبت می‌کرد بعد از خواب پریدم ه همین الان هم واستون مینویسم ممنون میشم جواب بدید.

    1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابتان بیانگر خشم، تهاجم در زندگی بیداریتان است. ممکن است چیزی در زندگی تان باشد که نیاز دارید آن را ببرید و از شرش خلاص شوید. شاید شما گرفتار یک رابطه بی هدف هستید شاید نیاز دارید که روابط دست و پاگیر را که درگیرش هستید قطع کنید.

   2. سلام.
    من یه دختر دارم که الان پنج سالشه.
    تو خواب دیدم با دوستم بیرونیم.دخترم یهو دیدم نیست.دنبالش گشتم و پیداش کردم دیدم طناب دار دور گردنشه و داره خفه میشه.زود رفتم و برش داشتم فقط توی خواب دخترم یک سالش بود.😭
    ترو خدا جواب رو زود بگین دارم دیوونه میشم

 10. سلام
  روزبخیر
  من خواب دیدم با آقایی (که خیلی دوسم داره و مطمئن بودم روزی به خواستگاریم میاد و البته دوماهی ازش بیخبرم) سر میزی نشسته بودیم کنارمون افراد دیگه ای هم بودند.یهو ایشون به یکی از اونها که یبار قبلا دیدبودمشون ولی اصلا نمیشناسمشون گفتند خانومم… خیلی شوکه شدم و البته ناراحت.
  میشه لطفا تعبیرش رو بگید.
  سپاس

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابتان به احساس خیانتی که در حق خودتان انجامش داده اید اشاره دارد بهتر است خود را بیش از این آزار ندهید لازم است تا در این زمان فقدان های روانی تان را بشناسید و از موقعیت‌هایی که خلاف ارزش‌های شخصیت تان هستند خارج شوید به نظر می‌آید شما در حال حاضر در یک دوره شفا در زندگیتان هستید بهتر است دلسوزی بیشتری برای خود داشته باشید شاد باشید و نکوشید روی منفی های گذشته بمانید احساسات گذشته تان را رها کنید و به افق های روشنتری در زندگیتان توجه داشته باشید.

   1. سلام من خواب دیدم یه عالمه آجیل خریدم ازم میپرسن چرا ناراحتی و واسه چی میخوای این همه آجیل میگم می‌خوام برم پیش بابام استرس دارم ،تو ذهنم بابام ایران نیست اما در اصل پدرم فوت کرده

 11. سلام
  من خواب دیدم سر میزی نشته بودیم وکسی که خیلی منو دوست داره( مطمئن بودم یروزی میادخواستگاریم و الان ۲ماه ازش خبر ندارم) به یکی که یکبار اونو یجایی دیده بودم و تو خواب سر میز بود گفت خانومم. من شوکه شده بود. میشه تعبیرشو بگید.

 12. سلام وقتتون بخیر
  مدتیه مرتب خواب پدرم که یکساله فوت شده را می بینم
  -یه بار خواب دیدم همه دور هم هستیم و هر کدام جدا در شرف خرید خانه ایم، پدرم گفت من یه خانه ۷۲متری برای خودم و مادرتون خریدم
  -یه بار دیگه خواب دیدم همه اقوام منزل خواهرم بودن حتی عموی فوت شدم، و هموجا با پسر عموهام سوار ماشینی هستیم که پدرم رانندگی میکنه از یه مسیری که شیب تقریبا ۹۰ درجه داشت به سمت پایین رانندگی کرد و بعد از طی مسیر کوتاه به یه خیابان افقی رسیدیم
  -یه بار دیگه خواب دیدم دوتا صندلی جلوم هست که پدرم رو یکیش نشسته و به من گفت بیا رو این یکی بشین بریم، مثل وسایل شهربازی بود ولی میخواست باهاشون بره که نمیدونم چرا من نرفتم و تنها رفت
  -و همینطور خواب دیدم تغییر منزل داشتم و منزل جدید که رفتم منزل مادر بزرگم بوده و بعد از چیدن وسایلم سه تا جن دیدم تو آشپزخونه که خیلی هم با من دوست بودن
  ببخشید این همه طولانی بود- این خواب ها رو در بازه زمانی حدود ۷-۸ شب دیدم و خیلی برام عجیب بود

  1. سلام علیکم، خواب دیدم فردی از فامیل که مرده به من می‌گوید دوباره رفتی مشهد، ولباسها رو شست و بهم گفت دو روز دیگه میام چمدونتا می‌بندم برا کربلا.

   با تشکر از پاسخگویتون

 13. در خواب دیدم که با همسرم به جایی رفتیم که قدیمی بود که می گفتن امامزاد ه هست . بعد دیدم بر روی یک میز ۴ الی ۵ بچه قنداقی دارن با شیشه شیر ،شیر می خورن . در حین رد شدن از کنارشان پهلوی سمت چپم به یکی که یه مونده به آخر بود از این نوزادها ه یه مونده به آخر بود خورد و شیر از دستش افتاد و شروع کرد به گریه . و شیشه رو گرفتم و در دهانش گذاشتم . که در همین حین یکی به من می گوید شیر ندارد بخورد گرسنه هست . بعد دیدم یه خانم اون کنار نشسته و مشغول بافتن چیزی می باشد که گفت راست میگه .
  می خواستم تعبیر رو بدونم

  1. با سلام کاربر گرامی بابت تاخیر در تعبیر خوابتان پوزش می‌طلبیم و اما گمان میرود خوابتان نشان دهنده آن اسـت کـه شـما مسئولیتی بزرگ را برعهده گرفته اید. شـما در محیط کاری خود نقشی جدی را پذیرفته اید یا تصمیم بـه عهده دار شدن پروژه بسیار بزرگی گرفته اید کـه مدت های طولانی در حال برنامه ریزی برای آن بوده اید اما احساس میکنیدهنوز در قسمتی از این مسولیت مشکلاتی دارید که نتوانسته اید از عهده ان به طور کامل بربیایید اما بهتر است این را بدانید که در انجام این هدف و مسولیت تان باید باصبر و حوصله پیش رفته تا بتوانید به طور کامل هدفتان را دنبال کنید.

   1. راستش چند وقته ک خواب ی دخترو میبینم اکثر شبا ک توواقعیت عاشقشم توخواباباهام خوش برخورده و صمیمی نمیدونم تعبیر چیه وواقعالازم دارم

 14. سلام روز بخیر
  من بانیت ازدواجم با آقایی که فقط ظاهرا میشناسمش خوابیدم وخواب دیدم بااین آقا عقد کردیم البته مراسم عقد رو ندیدم تنها خونه پدرم رفتم مامان بابام ازم پرسیدن مراسمت خوب بود؟گفتم ما سفره عقد نداشتیم ظاهرا مراسم خیلییی ساده ای بود ( البته این آقا ثروتمنده } مامان بابام گفتن اشکال نداره بعد بابام بلند شد رفت جلو پنجره و آروم گریه کرد انگار ناراحت شد از این حرفم میشه لطفا تعبیر کنید ممنونم

 15. سلام روز بخیر بنده چهارماهه باردارم
  خواب را حدود ساعت پنج ونیم دیدم تا قبل از شش صبح روز جمعه
  در خواب بنظر اول در کنار مسجد جامع روستای پدر بودم ک مادرم حرف سر نذری شد یهو دیدم در خانه پدری هستیم خونه مرتب درب ها باز حیاط شسته ماشینی توی حیاط نیست واماده برگزاری مراسم مهمانی
  توی خواب قرار بود من اشپز باشم غذا هم برنج و مرغ اما ندیدم مرغ یا برنج رو و حتی من دست به هیچ کاری نزدم فقط ب مادرم گفتم ساعت سه عصر هست باید برای شام برسونیم زود تر چیزا رو بده مادرم گفت برنج رو الان خیس میکنیم مرغ هم میزارم توی اب یخش باز بشه انگار مرغ منجمد قرار بود بدن پدر مادرم در قید حیات هستن خیلی در خواب خوشحال بودم ک میتونم اشپزی این همه ادم باشمم چون همیشه حدود صد نفر مهمون داشتیم و جدیدن خودم اشپزی میکنم ولی در خوابی ک دیدم انگار نگران بودم حالا روستایی ها میان غذا بگیرن یا چجور میشه دستشون رسوند نمیدونستم این کارو چجور انجام بدم.با صدای گوشی بیدار شدم لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون

 16. درود بر شما

  خواب دیدم توی اینه زیر بغلم نگاه میکنم که پوستش سبز شده بود و موهای زیر بغلم هم سبز رنگ بود و بلند سمت چپم هم نگاه کردم همینطور بود که از خواب پریدم

 17. بسم الله
  خواب دیدم خونه مادر زنم هستیم انگار مراسمی تلخ بود سقف خانه آب می ریخت مثل دوش تا گفتم باید درستش کنید وی فریاد کشید بزرگتر این خانه منم بعد یه موتور باک قرمز ازش خریدم یه دخترم درس می خونه بچه به بغل آمد نشست کنارم واز گوشی ترانه گذاشته بود که باورش گفتم خاموشش کن یا کمش کن که کم کرد
  کسی رو دیگر ندیدم الا مجتبی برادر کوچکش

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود در زندگی مادر زنتان به تازگی مشکلات مالی پیش آمده که شما متوجه این مشکلات شده اید و شاید در این مورد نیز تذکراتی داده باشید اما کسی دقتی در تذکر شما نداشته باشد شما دوست دارید با آزادی بیان نظراتتان را مطرح کنید اما شاید بدلایلی نتوانید این کار را انجام دهید.

 18. سلام وقتتون بخیر مادرم خواب دیده توی کوه تونل بوده بعد گفتن که همه مردم میمیرن برن توی تونل نجات پیدا میکنن
  ولی کوه بهم خورد و همه مردم رو تیکه تیکه کرد و پرت کرد بیرون ولی مادر و چند نفر دیگه بیرون اومدن رفتن توی باغ هندوانه .هندونه های بزرگ .ولی همه مردم تیکه ایکه شدن
  پدر بزرگمم که فوت شدن توی تونل دیدن تعبیرش چی میشه توروخدا زود جواب بدین

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود طبق خوابی که مادرتان دیده اند مشکلاتی در مسیر زندگی مادرتان به وجود آمده است که این مشکلات نتوانسته اند آسیبی به مادرتان و زندگیشان برسانند اما مادرتان باید دقت کنند که از شتابزدگی و عجله کردن در کارهایشان و برطرف کردن مشکلاتشان دوری کنند و سعی کنند در برابر گرفتاریها آرامش و صبر داشته باشند.

   1. سلام خواب دیدم تو چادر بودم نشسته بودم بعد یه اقایی که نمیشناسمش از بیرون ازم عکس گرفت شب بود بعد خوابیدم اومد تو چادر پاهامو کشید ببرم نمیتونستم فریاد بزنم بگم خانوادم کمکم کنن نبرم بعد پتو از رومامان و بابام کشیدم بابام (فوت شده) نزاشت ببرم میخواستم بدونم تعبیرش چی میشه ممنون

    1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابتان اشاره به ترس درونی شما از روبرو شدن با موقعیت یا چالشی جدید در زندگی بیداری تان می باشد ن پدر در خواب می تواند با قدرت رهبری و چالش‌های مرتبط باشد که لازم است در مورد آنها کنترل و مدیریت خود را نشان دهید دیدن پاها نیز در خواب نشان دهنده احساس فقدان ضعف یا عدم اراده‌ای است که در درون خود احساس می کنید این خواب از شما میخواهد تا ریشه احساس فقدان و خود کم بینی و ترس های خود را شناخته و اجازه ندهید که این افکار منفی در شما تداوم پیدا کنند.

 19. سلام خواب دیدم فوت کردم و یجاهستم ک اونجا آشنا هم هست نوبتی میبرن واسه بازخواست منو داشتن میبردن واسه بازخواست دونفربودن که میبردن یکی، دست منو داشت اون یکی راه بلد بود اینم بگم قبل اینکه منو ببرن دندونام داشتن میفتادن اونی که راه بلد بود به اونی که دست منو داشت گفت مسیر سبزه برو رفتیم رسیدیم به یه در ک جلو در پلاکی وصل بود کوچیک بهم گفت اولین اسم رو بخون دفعه اول نتونستم ولی دفعه دوم تونستم بخونم اسم رو اسمش کمال ملک همچین چیزی بود رفتیم داخل پیشش متوجه چی گفت فقط یچیزی شبیه چوب داددستم بالای یه ساختمون پدرم با برادرم ک از من کوچکتر هست بودن داداشم سرچوب رو گرفت منو کشید بعدش یه چن ثانیه تو آسمون بودم برگشتم یه جایی اونجا یکی پرسید چی شد گفتم بهم رحم کرد فرصت دوباره داد واسه زندگی بعدش یهو از خواب بیدار شدم

  1. با سلام کاربر گرامی به نظر می آید طبق خوابتان شما به تازگی در حال پایان دادن به رفتار و یا عادتی در زندگیتان هستید و به اصطلاح تولدی دوباره را تجربه می کنید و ممکن است این رفتار و یا عادت را نیز به سختی دور انداخته اید اما گمان میرود که شما در پشت سر گذاشتن این مرحله از زندگیتان موفق بوده اید هر چند که شاید این دوره بر شما سخت بوده اما شما توانسته اید راهی به سوی مسیری نو بسازید.

   1. سلام. نمیدونم با گوشی از کجا باید کشت رو خالی کنم. اگه مشکلی نیس میخوام اینجا خوابمو بگم.
    من خواب دیدم تو حیاط دراز کشیدم و خیره به آسمان هستم. که یهو کامل شدن ماه رو نقطه به نقطه دیدم قبل اینکه بخواد کامل بشه حالت قرمزی میشد بعد هلال بزرگتر شد و ماه کامل شد ۱۲تا ستاره دور ماه چرخیدن و دورش ردیف شدن ماه هم وسط ستاره ها بود همشون در حال درخشیدن نورشون در حدی بود که بقیه س تاره ها رییز دیده میشدن من رفتم گوشیمو بیارم تا ازشون عکس بگیرم اما عکس همش ناقص میفتاد ناگهان رعد و برق زد و هوا شروع کرد به باریدن صدای مردم از کوچه میومد که بدو بدو میرفتن سمت خونه هاشون اما ماه و ستآره ها همچنان در حال درخشیدن بودن .
    تعبیر خواب من چی میشه بدجوری ذهنمو درگیر کرده. ممنون میشم اگه جواب بدید

 20. سلام وادب . من خواب دیدم برای نماز دارم آماده میشم اما باید وضو می گرفتم وقتی رفتم وضو بگیرم جایی آب خیلی زیادی بود مثل چشمه یا رودخانه و آب خیلی زلال و تمیز که کف آن سنگریزه ها پیدا بود اما احاس میکردم آب تمیز نیست و وقتی خواستم وضوبگیرم صدای چند سگ را شنیدم و پیش خودم گفتم خوب کربلا هم سپاه دشمن امام حسین (ع) مثل سگ نجس بودند اما امام از آب استفاده کردن . و وضو گرفتم و رفتم برای نماز . آیا ممکنه تعبیرخواب من را هم بفرمایین .

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابتان از نظر روانشناسی بیانگر وسواس فکری شما در مرد مسائل زندگیتان است به نظر می آید شما در زندگی بیداری شخصی موشکاف هستید و همین باعث شده تا در مسائل زندگی تان باریک بین عمل کنید بهتر است کمی در مورد مسائل زندگی رها تر و آزادانه تر عمل کنید و برای دست یافتن به اهدافتان به خود سخت نگیرید.

   1. سلام خواب دیده ام ک در صحرا بزرگ شن ب همراه فامیل ب سر مزار مرده ها رفته ایم هنگامی ک تنها بودم عمه ام ک فوت شده پیشم امد و میخندید و لی بقیه اورا نمیدیدند ب او گفتم ک وقتی رفتم تورا هم نجات میدهم باز میخندید کلی حرف زدیم عکس گرفتیم بعد اورا کول کردم چون وقتی زنده بود نمی توانست راه برود ب حیاط خانه مادر بزرگم بردم گفتم دیدی نجاتت دادم تعبیرش چیست؟

     1. سلام. نمیدونم از کجا باید کشت رو خالی کنم. اگه مشکلی نیس میخوام اینجا خوابمو بگم.
      من خواب دیدم تو حیاط دراز کشیدم و خیره به آسمان هستم. که یهو کامل شدن ماه رو نقطه به نقطه دیدم قبل اینکه بخواد کامل بشه حالت قرمزی میشد بعد هلال بزرگتر شد و ماه کامل شد ۱۲تا ستاره دور ماه چرخیدن و دورش ردیف شدن ماه هم وسط ستاره ها بود همشون در حال درخشیدن نورشون در حدی بود که بقیه س تاره ها رییز دیده میشدن من رفتم گوشیمو بیارم تا ازشون عکس بگیرم اما عکس همش ناقص میفتاد ناگهان رعد و برق زد و هوا شروع کرد به باریدن صدای مردم از کوچه میومد که بدو بدو میرفتن سمت خونه هاشون اما ماه و ستآره ها همچنان در حال درخشیدن بودن .
      تعبیر خواب من چی میشه بدجوری ذهنمو درگیر کرده. ممنون میشم اگه جواب بدید

 21. بعد از ساعت ۶ صبح خواب دیدم مادرم در حمام با سختی زیاد فوت کردن و سر از بدن جدا و به سقف چسبیده بود روی بدن علاعم سوختگی بود و قبل از این صدای گریه.شون به خاطره یه ناراحتی میومد و بعد صدای نفس زدن که انگار نمیتونستن نفس بکشن و بعد دو نفر دیگ که نمیشناختمشون و مهم هم نبودن توی خوابم اومدن و در حمام باز کردن و گفتم مامان سوختن و فوت کردن و بعد من اومدم دیدم و خیلی بهم ریختم و به بقیه خونواده رفتم گفتم

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود طبق خوابی که دیده اید مساله ای در زندگی مادرتان وجود دارد و یا به تازگی به وجود امده است که شما بابت این مساله نگران هستید و خود را مقصر و یا پشیمان میدانید اما نتوانسته اید کاری انجام دهید و شاید این ناراحتی را در درون خود سرکوب کرده اید ذهن شما با دیدن این خواب از شما میخواهد تا منشا این افکاری که در حال از بین بردن قوای فکری و ایجاد فروپاشی عاطفی در شما هستند را شناخته و درباره آن افکار با دیگران به گفت و گو بپردازید.

   1. سلام وقت بخیر من خواب دیده ام ک پسر عمه ام ک باهم صمیمی نبودیم ب تازگی فوت شده است ب خانه ما آمده و میگوید سلام آآبجیو من هم با تعجب جوابش را میدهم

    1. با سلام کاربر گرامی خداوند ایشان را رحمت کند گمان میرود شما بعد از فوت این فرد آنچنان که باید ایشان را یاد نکرده اید بهتر است برای ایشان خیرات و یا مبراتی بفرستید و پیام بر سر مزار ایشان رفته و ایشان را بیشتر یاد کنید.

  2. سه هفته هست که برادرجوان ازدست دادم برادر کوچیکم از ناراحتی دستش کوبوند تودیوارودستش شکست دیشب خواب دیدم برادرفوت شدم اومد به خوابم ودستش گچ گرفته بود همون دست راستش که داداش کوچیکم زده بودتودیواربعدبه من گفت مهدی گفتم خوابه رفت بوسش کرد بعد گفت به مامان بگومن جام خیلی خوبه بهش گفتم حرف منو باورنمیکنه بزاربا گوشیم ازت فیلم بگیرم نشون مامان بدم ازش فیلم گرفتم صبح که از خواب بیدارشدم مثله دیونه ها دنبال فیلمه میگشتم😔

 22. سلام من خواب دیدم پدرم اومده خونه از سرکار با حال بد و میگه چند نفر دزد کتکش زدن من خیلی ناراحت میشم یهو یه لخته خون با چنده قطره خون از بینیم میاد
  بیرون پدرم هم میبینه ولی هیچی نمیگه مشغول حال خودشه

  1. سلام، وقت بخیر…
   ببخشید من قسمت ارسال دیدگاه برام غیر فعال بود مجبور شدم تو قسمت پاسخ یکی از دوستان خوابم رو بنویسم ممنون میشم تعبیر کنید. خواب دیدم سوتین های زیادی داشتم مثلا حدود ۷ یا ۸ تا و اکثریت رنگ سفید و ی طرح مشکی روی آنها بود اما بین اونها هم یکی داشتم که قدیمی بود میخواستم یکی از اونها رو بپوشم قدیمی ورداشتم که بپوشم ممنون تعبیر کنید.
   با تشکر

   1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود طبق خوابتان مسایلی در گذشته در زندگی شما وجود داشته که شما با اینکه مدت زمان زیادی از ان گذشته اما هنوز قصد حفاظت و نگهداری از این مسائل را دارید و گویا دوست ندارید که این مسائل برای کسی بازگو شود و درحال حاضر نیز هنوز از آنها محافظت میکنید.

  2. با سلام کاربر گرامی به نظر می‌آید طبق این خواب شاید مسایلی در زندگی شما پ یا پدرتان وجود دارد که در زندگی بیداری کنترل و مدیریت آنها از دست شما خارج شدند این مسائل می‌تواند حتی زمینه های شغلی و تحصیلی زندگی شما را شامل شود این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید درگیر های فکری و عدم تمرکز فکر شما را بیشتر به خود مشغول کند.

 23. سلام
  در خواب مادرمو که دوماهه فوت کردن دیدم که نمی دونم چرا خونه‌ شو از دست داد و من مجبور بودم ترکش کنم و اول یادم رفت برای خداحافظی ببوسمش و در حال رفتن یهو بر میگردم و در حالیکه منتظر بوسیدنم بود میرم میبوسمش و با هم گریه میکنیم و خداحافظی میکنم و ترکش میکنم و‌ایشون همچنان نشسته بود

  1. با سلام کاربر گرامی خوابتان بیانگر این است که شما دلتان برای ایشان تنگ شده است و هنوز فقدان رفتن ایشان در شما کم نشده و دیدن خوابتان راهی است که شما برگزیدید تا با این فقدان کنار آیید. شما از خواب به عنوان شانس آخری استفاده می کنید تا برای آخرین بار با ایشان خداحافظی کنید.

  2. یه سوالی داشتم من خواب زیاد میبینم واکثرشون هم اتفاق میوفتن من خانم هستم۲۳سالمه ازبچگی اینجوربودم
   مثلا یه بارخواب دیدم ماشین پسرهمسایمون دزدیدن بیدارشدم برا مامانم تعریف کردم بعدنیم ساعت داداشم ازبیرون اومد خونه وگفت موتور همون پسرهمسایمون که خوابشو دیدم دزدیدن.
   وخواب های دیگه… دلـــیلش چیه؟

 24. سلام وقت بخیر
  پسری منو دوست داره و من از گذشته ایشون با خبرم که قبلا با خانمی دوست بوده
  خواب دیدم مجلس پارتی هست که این خانم جلوی من دو گوشواره گرفته و میگه این گوشواره ها رو این اقا براشون گرفتن ولی گوشواره ها یکیشون حرف اول اسم من به انگلیسی و دیگری حرف اول اسم اقا به انگلیسی بود
  من از پارتی به خونه برگشتم و وقتی وارد خونه شدم دیدم دوستای پدرم مهمان هستند به اتاقم رفتم و پنجره ی اتاقم را باز کردم
  توی تاریکی از پنجره زنی رو دیدم که بافتی ابی پوشیده بود (مادربزرگم همیشه این بافت تنش بود) بعد بهش گفتم خاله تویی سرم را برگردوندم دیدم نه مادربزرگمه (مادربزرگم به تازگی فوت شده و شبی که این خواب دیدم چهل روز بود فوت شده بود) به حالتی که همیشه پایین میومد (پاش درد میکرد) اومد پایین و گفت سلام خوبی خیلی دلم برایت تنگ شده و خیلی وقته نچلوندمت و به سرعت باد خودش را رسوند به پنجره اتاقم بهش گفتم مادربزرگ با عشق این اقا چیکار کنم گفتن هیچکار و به سرعت به سرجای قبلیشون برگشتن
  ممنون میشم تعبیر خوابش بگید

  1. با سلام کاربر گرامی خوابتان می تواند به چالش های فکری شما در حال حاضر و در زندگی بیداریتان اشاره داشته باشد که موجب شده است تا خود را از برخی موقعیت های خوب یا احساسات مثبت محروم کنید در ضمن این خواب می‌تواند به قدرت روانی شما برای درک و شناخت جدیدی اشاره داشته باشد مادربزرگ شما در خواب سمبل ارزش‌ها و عقایدی است که از والدین خود به ارث برده اید ذهن شما با دیدن این خواب از شما می‌خواهد تا ارزش افکاری که به آنها پایبند هستید را شناخته و از آنها برای برون‌رفت از چالش‌های فعلی و گسترش زمینه‌های مختلف زندگی خود استفاده کنید.

  2. سلام
   من اخیرا سفری به حرم امام رضا (ع)داشتم.درحین سفر کسی خواب دیده که در جمعی بودیم و سینی با ظرف های عسلی بوده که پخش میکردن.اما من از اون ظرف بر نداشتم و درآخرهم زدم زیر سینی عسلی.ممنون میشم بفرمایید به نظر شما چه تعبیری داره؟

 25. با سلام و وقت بخیر،
  من در خواب دیدم که در حال انجام کاری هستم (که یادم نمی‌آید چه بود) و یکدفعه دیدم که در تلویزیون من با موهایی طلایی و روشن (در واقع موهایم مشکی است و اصلا رغبتی به رنگ کردن موهایم ندارم)البته با روسری روی سرم که مقداری از موهایم از یک سمت آن بیرون بود انگار در حال مصاحبه با یکی از خاله‌هایم هستم که یکدفعه از خواب بیدار شدم. البته در خواب بسیار متعجب و بهت‌زده شدم. ممنون می‌شوم اگر لطف کنید و خواب مرا تعبیر کنید. با سپاس فراوان

  1. با سلام کاربر گرامی خاله شما در خواب نماد باورها و عقاید ی است که از ایشان آموخته اید و تغییر رنگ موی شما در خواب به نوعی به معنای تغییر در رفتار و اخلاقی خاص در شماست شاید شما در این روزهای اخیر با توجه به باورهایی که داشته اید سعی در تغییر در رفتارتان و یا افکارتان داشتید که بهتر است این تغییرات را به دقت بررسی نمایید تا به نفع شما باشد.

 26. با سلام
  حدود ساعت ۶ صیح خواب دیدم قسمتی از مچ پام داره خالی میشه (بقطر دقریبا ۲ سانتیمتر) توش رو که نگاه کردم ، دیدم مثل داخل گوش هستش ولی اصلا درد نداشت. چند روز بعدش هم خواب دیدم یه صدا که متعلق به یکی از دوستان صمیمی هستش یه اسم رو پشت سر هم تکرار میکنه اسم تو خاطرم موند حتی بعد از بیداری ولی نه اون همچین ادمی رو میشناخت نه من

  1. با سلام کاربر گرامی به نظر می آید تعبیر هر دو خوابتان در یک راستا است شاید شما در حال انجام کاری هستید که دلتان میخواهد روی پای خودتان بایستید و برای رسیدن به هدفتان پیش بروید اما شاید اتفاقی افتاده است که شما در پیگیری هدف خود ناامید شده اید و دبتان میخواهد از جانب کسی حمایت شده تا زودتر به هدف و مقصدتان دست یابید.

 27. سلام خسته نباشید
  من دیشب یه خواب خیلی عجیبی دیدم
  خواب دیدم که رفتم پیش یه فالگیر پیر مرد بود خیلی فالگیر قوی ای هم بود بعد
  گفتم آیندم و بهم بگو با کی ازدواج میکنم گفت باشه نمیتونم کلامی بهت بگم بهم یه کیسه داد گفت آینده ات تو این کسیس بعد من بازش کردم دیدم کلای خوشکیده و گلای آبی خیلی قشنگ و تازه بود با یه پروانه که آبی بود و ایشونم خواصت بود آبی کمرنگ با یکمی یاسی بیشتر به آبی میزد از کیسه اومد بیرون بعد همش دور من میچرخید خیلی دور چشم چپم میچرخید بعد راحت میتونستم بگیرمش از من فرار نمی‌کرد بعدش یه ایه قرآن هم تو کیسه بود که عکس یه گربه سیاه وحشتناک ترسناک رو ایه قرآن بود اونقدر ترسناک بود که من دیگه نتونستم نگاش کنم بعد متوجه شدم که فالگیر منو طلسم کرده یعنی این حسو کردم

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابتان بیانگر این است که اگر نسبت به اعمال خود دقت بیشتری به خرج ندهید در معرض آلوده شدن به گناهی قرار خواهید گرفت ، و باید به پند بزرگترها گوش فرا دهید.

 28. سلام وقت بخیر من خواب دیدم انگار دخترم میره تو پارکینگ بازی کنه بعد که برمیگرده میاد تو خونه من میام جلوی در میبینم کلی مار اومدن تو خونه(انگار دروباز گذاشته بود و اونام اومدن داخل)و منم کلی عصبی شدم.مارها از درودیوار خونه بالا میرفتن و منم ترسیده بودم ومیدویدم اینطرف و اونطرف و اسم دخترمو صدا میکردم ک بیا بریم بیرون و فرار کنیم ولی دخترم صداشو میشنیدم ولی نمیدیدمش خلاصه منم موندم تو خونه یادم نمیاد دقیقا ولی فک کنم پدرم بودن ک با کمکشون مارهارو پیدا میکردم ایشون میگرفتن مینداختن تو کیسه وتو همین گشتن و گرفتن مارها بود متوجه شدم خونه موش هم داره و همونجور داد وبیداد میکردم و ترسیده بودم دیدم یدونه موش تو تله گیر کرده و یدونه دیگم توسط مار بلیده شد و یه چندتاهم میدویدن اینطرف و اونطرف و ما تقریبا نصف بیشتر مارهارو گرفته بودیم که یدفعه از خواب بیدار شدم؛میشه تعبیر خوابمو لطف کنید بگین

 29. با تشکر.ارادتمند شما

  من از داخل یک راه جنگلی عبور میکردم هوا بارون سختی میزد کاملا خیس آب شده بودم و به خاطر سرما می لرزیدم ،همچنان به راه خودم ادامه میدام ،جلو تر از من به اندازه ۵۰قدم کمتر یا بیشتر مردی سوار اسب با کلاهی روی سرش و پتویی پیچیده دور خودش بود، من هر جایی که میرفتم این مرد با همون شکل جلوی من بود..وقتی میخواستم استراحت کنم..اونجا بود آتیش درست کرده بود و منم کنارش گرم میشدم وقتی لباسم خشک میشد می رفتم .
  جالب اینجا بود هرجا بودم میرفتم دوباره وضع قبلی بود..بارون..سرما…مرد سوار اسب البته ناشناس…جلوتر از من اتیش درست میکرد.‌همش اونجا بود‌‌جلوتر از من تو سرما بارون..

  1. سلام
   در دمهاى صبحگاهى خواب دیدم من یه آقایى من إظهار آشنایى میداد (و یه دوست قدیمى کنار ما هم بود ) مرا سوار کولش کرد مدت زیادى برد بعد به اسرار من مرا پایین آورد ( در ضمن فکر کنم نزدیک ساحل بود) یه استراحت کوتایى کردیم که دوباره میخواستیم حرکت کنیم باز اسرار میکرد که مرا دوباره کول کند اینبار نذاشتم و بهش گفتم ابتداء تو مرا کول کردید حال نوبت من است او را کول کردم چندمترى بردم بعد سوار تاکسى شدم و رفتیم.
   میخواستیم بدانم تعبیر این خواب چیست که سه روز است ذهن مرا مشغول کرده.
   سپاسگزارم.

 30. سلام خسته نباشید
  من خواب دیدم چند باربا چند نفر که درخواب میدونستم اونا آشنان به مکانی میرم که یک ویلچر گذاشته شده و من روبروی ویلچر مینشینم و جلوتر نمیرم
  همراه هایی که با من بودن به سمت پیرزنی میرن (ک انگار از آشنایان بود
  اما من در بیداری همچین شخصی رو ندیدم) و با اون گرم صحبت میشن
  اون ویلچر متعلق به همون پیر زنه اما وقتی ما به اونجا میریم اون روی زمین نشسته و ولیچرش یه سمت دیگه گذاشته شده و من همیشه روبروی اون ویلچر رو صندلی میشینم و صندلیم رو طوری تنظیم میکنم که پسری که خیلی دورتر از ما هست و اونو نمیشناسم پشت من قرار بگیره
  بعد دوبار که به اونجا رفتیم من هم تصمیم میگیرم به سمت پیرزن برم و باهاش گرم بگیرم
  اون با من همراه میشه و با عصا راه میره
  من اونو غرق بوسه میکنم و کمرش رو میبوسم و اون میخنده
  در این بین همون پسر جوون هم حضور داره و میخواد ک به منی ک قصد کمک کردن به اون پیرزن رو دارم کمک کنه
  اما من با اون هیچ حرفی نمیزنم
  و درب ماشینی که قراره پیرزن درونش بشینه رو براش باز میکنم
  که نمیدونستم اون ماشین متعلق به کیه
  و همراهایی که بامن بودن هم دیگه نیستن اما من متوجه نبودنشون نشدم و همه فکرم پیش اون پیرزنه
  بعد که اون پیرزن از ماشین پیاده میشه همونطور که سعی کردم بگیرمش تا همراه با من اروم آروم راه بیاد ازش میپرسم منو دوست داری یا زهرا رو؟ و اون هم میگه ک زهرا رو(زهرا دختر عمه من درواقعیت هست)(اما من دربیداری ربط اون پیرزن به دختر عمم رو درک نمیکنم)
  بعدش من میخندم و از اینکه اون منو دوس نداره ناراحت نمیشم و به سمت در یک خونه میریم که اون پیرزن به سمت در زیرزمینی اونجا میره و اون پسر هم اونجا حضور داره و یک دخترکه اونو نمیشناختم میگه ک اون (پیرزن) دوس داره به زیرزمینی بره و انگار به اون پسره اشاره میکنه که اون هم با ما بیاد
  اما پسره میگه ک منو معذب نکنید
  من تا همینجاشم خیلی معذب شدم
  و بعد من و اون پیرزن قصد رفتن به زیرزمین رو داریم که من از خواب بیدار شدم (من توی خوابم نفهمیدم که اون زیر زمینی توش چیه و اون پسر برای چی اون حرفو زد
  اما حس کردم از اینکه با من تنها باشه طفره میره)
  اگه تعبیر خوابم رو بهم بگید خیلی ممنون میشم.

 31. سلام.ببخشید من خواب دیدم که توی یه سالن بزرگ با یسری از دوستام حالت صف طور هستیم و ادمای دیگه ای هم هستن و ازهممون میخواستن برای موضوعی تقدیرکنن.من اخرین نفر گروه خودمون بودم که وقتی نوبت من شد یک نفر ازگروه دیگه رفت سریعتر ولی بقیه هم از کارش بدشون اومد.بعد اون همه ب من نگاه کردن.خیلی عجیب بود من باید برای تقدیر میرفتم سمت راست سالن و از یه چله بلند رد میشدمو وارد یه راهرو میشدم اما اول نتونستم ازون پله ی بلند برم بالا..بعد ۲ ۳تلاشو خجالت کشیدن از موفق نشدنم تونستم برم بالا.اما..یهو حس کردم نمیتونم راه برم.پاهام میلرزیدنو من میترسیدم بیفتم با گرفتن دیوار بزور خودمو نگهداشتم ولرزون قدم برداشتم..یهو خوابم رفت یجای دیگه..انگار با حالی ک فک میکنم ناراحت یا خنثی بودم وارد یه سالن شدم ک داشتن توش والیبال بازی میکردن.ومسابقه بود. یسری از بچه های سالنو میشناختم.و تماشاکردم مسابقشونو.بعداون باز خوابم پرید و صحنه ایو نشون داد ک انگار توی ی باغ منو دوستم داشتیم ازدست یه مردی فرارمیکردیم.دوستم ازدر بالا رفت و پرید اوور اما من تابرم بالا اون مرد منو دید و یچیزی بهم گفت بعد خوابم تموم شد

  1. سلام عرص ادب امروز صبح ۱۲ آذر همسرم از خواب پرید گفت کلی مار رنگ کرم دیدم که از سقف اویزون بودن خیلی زیاد بودن مثله مار فروشی بعد پشت گوشش و چند بار کمرشو نیش زدن دردش گرفت گفت مادرش جیع کشید گفت برو دکتر دکتر که رفت جاشو فشار میداد سم میزد بیرون دکتر بهش گفت باید عمل کنه لطفا تعبیرشو بگید منم چند هفته پیش برای همسرم خواب دیدم یه زنبور دسته شوهرمو نیش زد و بلافاصله زنبور مرد ولی آسیبی دسته همسرم ندید لطفا تعبیرشو بگید با تشکر

   1. با سلام کاربر گرامی ممکن است هم اکنون و در زندگی بیداری، همسر شما به طور مکرر دچار احساساتی مانند حسادت، نفرت و خشم شده باشد و احساس کند که قادر به کنترل احساسات خود نبوده یا اصلا نیازی به کنترل آن‌ها ندارد. حتی ممکن است بروز این احساسات را حق خود تلقی کند. این رویا پیامی از جانب ناخودآگاه شماست مبنی بر این که قلیان این احساسات در حال از بین بردن آرامش روانی ایشان است . این رویا از ایشان می‌خواهد تا کنترل این احساسات منفی را در دست گرفته و اجازه ندهد که بروز افراطی آن‌ها او را دچار مشکل کند. آرامش روانی در اولین اولویت قرار دارد. بهتر است اجازه ندهند که ترس از اتفاقاتی که رخ نداده اند یا با برخورد منطقی قابل رفع شدن هستند، برای شان مشکلات و ناراحتی‌های فکری ایجاد کنند. بهتر است هر چه زودتر خشم را از خود دور کنند زیرا داشتن خشم ابتدا به خود فرد آسیب میرساند.

  2. با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابتان بیانگر تغییری است که به تازگی در خودتان و زندگیتان ایجاد کرده ایدگمان میرود به دنبال هدفی هستید و احتمالا در زندگی بیداری خودتان را مواجه با موقعیتی می بینید که فشار زیادی روی تان وارد می کند و شاید احساس می کنید نوعی عدم اطمینان در وجودتان دارید بهتر است یک راه حل مناسب پیدا کنید و تصمیم درستی را بگیرید و برای انجام آن اقدام کنید.

 32. سلام یادم نیست چه وقت خواب دیدم
  آقا ما خواب دیدیم در یک میدان وسع و سرسبز روی چمن زار خانواده ها دسته دسته نشستن سر سفره و پادشاهی که (فکر کنم ۴۰ سال رو داشت) و بسیار دوستداشتنی ومهربان بود غذا تقسیم میکرد غذا هم ترکیبی از آبگوشت و کله پاچه بود ، من مادرم زانو درد داره تو خوابم هم رفتم سراغ پادشاه و بهش گفتم مادرم پاش درد میکنه ممکنه توکاسه ی غذای مادرم قلم بذارید؟ اینم اضافه کنم که یکدفعه همونجا سر سفره نشستم ولی انگار پشتم به پادشاه بود.
  خلاصه در پاسخ به من با خوشرویی و لبخند و مهر گفت : چطوره به من بگی مادرت کجا نشسته برم یه سر بهش بزنم . فکر کنم انگار میخواست خودش ظرف غذای مادرمو ببره براش
  وقتی بیدار شدم هم خوشحال بودم فقط یه چیز به ذهنم رسید عجب پادشاه باحال و خوبی

  1. با سلام کاربر گرامی این خواب می‌تواند به تجدید نظر شما درباره ارزش ها یا افکاری که به آنها پایبند هستید و نقش شما را در اجتماع تعیین کرده‌اند اشاره داشته باشد انسان هایی که در خواب مشاهده میکنید سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودتان هستند این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید که ارزش‌هایی که پایه های منطقی ندارند شما را هدایت کرده یا جامعه و افکار عرفی به شما تحمیل شوند و بهتر است با عقل و منطق خودتان این افکار را مورد بازبینی قرار دهید.

 33. سلام و عرض ادب در خواب دیدم که زن همسایه من و همسرم را از پشت پنجره رو تخت دید میزند چه معنایی دارد.

  1. با سلام کاربر گرامی به نظر می اید طبق خوابتان موضوع و یا مشکلی در زندگی شما وجود دارد که شما از آگاه شدن دیگران در مورد آن اجتناب می‌کنید و دوست ندارید که کسی از این موضوع آگاه شود و یا از رو به رو شدن با این مسئله و یا مشکل نگران هستید و به همین دلیل دچار استرس شده اید و می ترسید که مورد اتهام دیگران قرار بگیرید و دلتان می‌خواهد احساس امنیت و حفاظت برای خود داشته باشید و خوابی که دیده این نشان‌دهنده حالات روحی شما در مورد این مسئله می باشد.

 34. سلام
  به تازگی خوابی دیدم که دختر نوجوانم که ۱۵ سال سن دارد و دختری با ایمان و درس خوان است با مردی هوس باز و ۵۵ ساله که معتاد است ، از طریق فضای مجازی (اینستاگرام) دوست شده است(دخترم اینستاگرام یا برنامه های مجازی دیگری رو ندارد

  1. خواهرم خواب دیده که خواهرشوهرش که ۳سال هست فوت کرده درحال رقص ملایم هست وناگهان تبدیل میشه به
   وخودم فرداشبش همسرم را که تازه فوت شده توسط شوهر خواهرم به خاک سپرده شد در حال بیرون آوردن ودفن مجدد دیدم که وسایلی مثل برس ویا کیف زنانه ویا خرده ریز برمی‌داریم موقع خاک ریختن

   1. با سلام کاربر گرامی لطفا خواب اول را دوباره به طور کامل تعریف کنید و دوباره ارسال نمایید قسمت انتهایی ان که نوشته بودید تبدیل میشه به چه کسی مفهوم نبود و اما در مورد خواب دومتان گمان میرود به خاطر اینکه همسرتان به تازگی فوت کردند این خواب در واقع بازنمودی از رخدادهای کنونی است که برایتان رخ دادند افکارتان بسیار جریحه دار شده اند و نتوانستید مرگ ایشان را بپذیرید و یا آن را فراموش کنید که این طبیعی است برای تغییر های مثبت در زندگی تان می بایست سعی کنید گذشته را آرام‌آرام پشت سر بگذارید و به سوی جلو پیش برویداز خداوند برای شما صبر مسئلت مینمایم و خدای بزرگ ایشان را رحمت کند.

    1. خواهرم خواب دیدن خواهرش شوهر فوت شده اش درحال رقصیدن هستن البته ملایم و ناگهان مبدل به من میشود
     وخودم هم خواب تشیع جنازه مجدد همسرم که دوماه هست فوت شده میبینم

    2. باعرض سلام
     من تو زندگی روزمره م هم خیلی خیالاتی هستم میشینم به ی سری چیزایی فکر میکنم از ته دل افسوس میخورم و با حسرت نگاه میکنم و میگم ای کاش روزی هم برا من اتفاق بیفته و من الان دومین بارم هست که تو خواب میبینم دارم آرزوی چیزیو میکنم یا یه چیزی رو میبینم و با حسرت میگم کاش اتفاق بیفته برا منم یعنی همون فکرایی رو که روزها میکنم تو خواب هم همون آرزو هارو میکنم، خواستم بپرسم تعبیرش اینه که همیشه در مورد اون آرزو، ارزو ب دل میمونم یا چون زیاد فکر میکنم احتمالش از اونه، چون خواب های من درست درمیاد ب خاطرهمون هر چیزی ک میبینم روش حساب میکنم

     1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابهایی که می بینید بیشتر به دلیل فکر کردن زیاد به مسایلی است که ارزوی آنها را دارید و گمان میرود خوابهایتان بیشتر نشان دهنده حالات روحی شما است.

 35. سلام خادم مسجد محله پدر بزرگم که الان حدودا سه ماهه که فوت کرده دوبار این خواب را دیده وگفته پدر بزرگم گفته به بچه هایم بگید کلید باغی در ماشینم هست ان بیارن تا من برم توی باغ تعبیر این خواب چیست

  1. با سلام کاربر گرامی خداوند ایشان را رحمت کند گمان میرود ایشان در برزخ به خاطر مسئله ای هنوز نتوانسته اند در جایگاه اصلی خود قرار بگیرند بهتر است پی گیری کنید و ببینید ایا حق الناس و حق اللهی بر گردن ایشان نمانده است واگر مانده درصدد رفع این مساله باشید.

    1. با سلام کاربر گرامی رویاهای تکرار شونده نشان می‌دهند که بخشی از فرآیندهایی که در رویا نهفته، دارای خاصیت خود تنظیمی و خود ایستایی است. رویا می‌کوشد تا عواطف یا موقعیت‌های مشکل آفرین را به ذهن آگاه رویابین برساند تا آسیب حاصل از ضربه روحی یا دشواری نهفته در رویا را حل و فصل کند. گمان میرود شما در کودکی خود خاطره ای دارید که شاید در خانه ای قدیمی اتفاق افتاده است که اصل این خاطره به فراموشی سپرده شده است اما هنوز محل این اتفاق ویا خاطره در ذهن شما باقی مانده است و دلیل دیدن خوابهای مکرر شما یاد آوری این خاطره توسط ذهن شما است بهتر است ذهن خود را جستجو کنید تا به نتیجه برسید.

 36. سلام
  من امروز تاریخ ۲۳/۱۱/۲۰۲۱ این خواب را دیدم
  راستش من چند سال پیش عاشق دختری شدم بعد از چند پیشنهاد و چند سال منتظیر بودن رد شد که من هم از این دعشق دست کشیدم ولی امشب خواب دیدم رفتم خانه شان او بود و برادر دوم اش آ نجا نشستیم و دیگر اعضای فامیلش نبود .
  بسیار رفتار خوب داشت خودش و برادر اش بعد از نیمه شب من ترس به جانم آ مد اسم اش را گرفتم کفتم اگر فردا پدر و مادرت من راه بیبند چی خواهد شد دست ام را گرفت گفت نگران نباش
  من این جمله راه گفتم راضی بودن تو شرط است خندید
  بعد رفت خوابید
  یک زمان سر صدا بلند شد دیدم پدر اش است
  سوال گردم نماز قضا شده ؟ با قیافه گفت نه رفتم وضو گردم آمدم نماز خوندم در جریان نماز خواندن متوجه شدم که پدر اش او را مورد لت و کوب قرار می دهید و حرف می زند و من متوجه حرف اش نمی شوم
  بعدا از نماز تصمیم داشتم بیرون شوم ولی نمی شد برادر بزرکش در کوشه آ رام نشسته بود مادر اش نبود یک خواهر کوچکش بود
  بعدا تصمیم گرفتم خودم را معرفی گنم
  خودم را معرفی گردم پدر اش خندید چون او فامیل ام را می شناخت
  بعد دیگر نمی دانم چون از خواب پریدم
  ساعت اش را دقیق نمی دانم ولی ساعت های ۵تا۶ صبح بود

  1. با سلام کاربر گرامی فضایی که در خواب مشاهده میکنید فضای فکری شما است و عشق گذشته شما در خوابتان نمادی از داشتن و خواستن عشق و محبت میباشد گمان میرود خوابی که دیده اید بیشتر تحت تاثیر فکر کردن زیاد شما به این شخص بوده و نشان از حالات روحی شما و آنچه که دوست دارید اتفاق بیفتد می باشد و تعبیر خاص دیگری ندارد و بیشتر شرایطی را که در ان قرار گرفته اید نشان می دهد.

   1. سلام خوبین عاشق کی شدم یهوگفت قلبم درد میکنه و تیر میکشه چند شبه خبری ازش نبود دیشب اومد به خوابم گفت عشقم هیچ وقت تنهات نمیزارم لطفا برام بگین خیلی مهمه برام

    1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابی که دیده ای. ببشتر به خاطر نگران بودن در مورد این فرد و سلامتی ایشان بوده و خواب دیدنتان نیز به دلیل نگرانی و استرس شما در مورد دور شدن از ایشان است و تعبیر خاص دیگری ندارد.

 37. سلام خواهرم در خواب خواهر تازه مرحومم و دیده که نشستیم حرف میزنیم شوهرش با لباسهای پاره میاد و تهدید میکنه که میخام خودکشی کنم و خواهرم میگه فدای سر بچه هام و شوهرش با کپسوله گاز خودسوزی میکنه و در یک هفته دوبار این خوابو میبینه و سواله خودم اینه که چرا من خوابه پدرم مادرم و خواهر مرحوممو نمیبینم در حالی که دائم به فکرشونم ممنونم

  1. با سلام کاربر گرامی خداوند خواهرتان را رحمت کن. گمان میرود در زمان زنده بودن خواهرتان دلخوری ها و مسائلی در بین خانواده ایشان بوده که هنوز این مسائل حل و فصل نشده است بهتر است اگر میتوانید قدمی در راه حل و فصل مسائل مربوط داشته باشید.

   1. سلام خدمت شما خواب دیدم همسرم که تازه فوت شده وچهلم فوتش شده شوهر خواهرم ایشان را داخل قبر گذاشت وتلقین خواند دوباره با فردی ناشناس اورا ازقبر بیرون آورده دوباره دفن کرد ومن وعده ای که نمی‌شناختم هم ناظر ب

    1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود به خاطر اینکه همسرتان به تازگی فوت کردند این خواب در واقع بازنمودی از رخدادهای کنونی است که برایتان رخ دادند افکارتان بسیار جریحه دار شده اند و نتوانستید مرگ ایشان را بپذیرید و یا آن را فراموش کنید که این طبیعی است برای تغییر های مثبت در زندگی تان می بایست سعی کنید گذشته را آرام‌آرام پشت سر بگذارید و به سوی جلو پیش برویداز خداوند برای شما صبر مسئلت مینمایم و خدای بزرگ ایشان را رحمت کند.

 38. سلام اخیراً خوابی به شرح زیر دیده ام
  با کسی که خیلی بهش علاقه مند بودم اما هرگز این علاقه رو درمیون نگذاشتم در یک پروژه همکار شده بودم که در دنیای واقعی هیچ فعالیتی در اون زمینه هر دو نداشتیم و اون در اون روز دختر بچه ای ۲-۳ ساله که گویا متعلق به یکی از همکاران بود رو می‌خواست برسونه خونه اشون که کاری براش پیش اومد و به من سپردش و من هم با سختی بسیار و گم شدن در کوچه پس کوچه، خانه کودک رو پیدا کردم و وقتی رسیدم خانواده خودم هم در خانه آن کودک مهمان بودند و این برایم عجیب بود
  نام و چهره کودک هم به خاطر دارم
  آیا چنین خوابی که در در نظرم عجیب مینمود تعبیر خاصی دارد؟

  1. با سلام کاربر گرامی خوابی که دیده اید در حقیقت جواب ذهن شما به خود شما درباره این سوال است که شاید مدتهاست از خود در ذهنتان میپرسید که آیا او هم مرا دوست دارد یا نه؟ شما دلتان میخواهد بدانید او هم به شما علاقه ای دارد یا نه و از محبت و دوست داشتن ایشان نسبت به خودتان مطمئن شوید .در اصل خوابی هم که دیده تلاشی است که ذهن شما برای پیدا کردن این جواب در ناخودآگاه تان می کند.

  2. سلام من ب شخصی خیلی علاقه دارم و این علاقه دو طرفه هست ولی فعلا خانواده من در جریان نیستن خواب دیدم ک خانوادم فهمیدن ولی خیلی خونسرد بودن و خوشحالم شدن و زیاد واکنش نشون ندادن این خواب رو تقریبا بین ساعت ۷ صب تا ۸ روز ۱۰ آذر دیدم ممنون میشم جواب بدین

   1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود شما به خانواده تان به شدت وابسته اید و همین طور نگران تایید معشوقتان از طرف خانوادتان هستید و به شدت نگران چیزی هستید که دیگران درباره شما میگویند و به نظر می آید این موضوع ذهن شما را بسیار در گیر کرده است و خوابی که دیده اید بیشتر نشان دهنده حالات روحی شما در این مقطع زمانی و اتفاقی است که دوست دارید در بیداری برایتان بیفتد.

 39. سلام، دختری هستم ک نامزد دارم، در خواب دیدم ک با نامزدم ازدواج کردیم و من باردار هستم و حرکت های جنین رو به صورت واضح حس میکنم بعد از اون زایمان طبیعی راحت و بدون دردی دارم و فرزندمون دنیا میاد ک وقتی ب من نشونش میدن لباس تنش هست ،فرزندمون پسر هست و اسمش رو امیر علی میزاریم.این رو هم بگم ک بعد از زایمان نامزدم ب عیادت میاد و بهم تبریک میگه و من از خستگی جوابش رو نمیدم و اون ناراحت میشه و بعد از اینکه مرخص میشم ب همراه مادرم ب خانه اون میرم ولی فرزندم همراهم نیست و تو خواب احساس میکردم اون رو از قبل بردن خونه مادرم.

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابتان به مسائلی اشاره دارد که هم اکنون در حال کسب آگاهی در مورد آن‌ها هستید. شما هم اکنون در حال درک این موضوع هستید که اهداف ارزشمند جز با سختی و صبر حاصل نمی‌شوند. پس برای اهدافی تلاش کنید که واقعا به آن‌ها علاقه داشته و برای شما دارای ارزش عمیقی هستند.

 40. با سلام و خسته نباشید
  من خواب دیدم که دست های خدا که همانند دست های ادم بود و بسیار بزرگ بود از اسمان و از داخل ابر ها به سمت من بیرون اومد
  که تو خواب به اون شخصی که کنارم بود با حالت خوشحالی گفتم نگاه خدا دست هاشو به سمت من بیرو اورده
  میخواستم تعبیرش رو بدونم مرسی از شما

 41. سلام و خسته نباشید
  یکی از آشنایان مورد اعتماد در مورد مادر تازه درگذشته ما خوابی دید که ایشون وضعیت و ظاهر خوبی داشتن، فقط متوفی از توده گرد و غباری که برای لحظه ای در مکان حضورش به هوا بلند شده بود ابراز نگرانی می کرد، ممنون می شم در این زمینه راهنمایی بفرمایید.

 42. سلام من خواب دیدم میخواب برم صورتمو بشورم و ی پسر جوونی که بهش میخورد ملیتش برای جای دیگه ای باشه فک کنم کره ای و ما داشتیم با زبان خودشون باهم حرف میزدیم وقتی من داشتم صورتمو میشستم خم شده بودم و اون لگنشو به پشتم میکوبید میدونین منظورم چیه?
  این خیلی خجالت اوره?خیلی کنجکاوم بدونم تعبیرش چیه

 43. سلام وقت بخیر من امروز ساعت حدودای ۱۰صبح خواب دیدم پسری که بهم علاقه داریم یک خانمی رو فرستاده تا از من و خانوادم که بیرون بودیم خواستگاری کنه در واقع اون خانمو واسطه فرستاده بود من نمیشناختمش ولی میدونستم از طرف اون آقا اومده. ممنون میشم خوابم رو تعبیر کنید

 44. سلام من دیشب خواب دیدم یه آقایی به تاریخ و بهم بر اساس سال قمری گفت روزشو دقیقا یادم نیست یا ۱۲ بود یا بیست و سه ولی ماهی که گفت مِی(May) بود.یعنی می‌خواسته پیام خاصی وبرسونه؟؟

  1. سلام،ساعت ۴:۴۵دقیقه صبح شنبه ۲۷اذرماه خواب دیدم درخانه ای زندگی می کنم که اتاق خوابم یک در روبه ایوان دارد که پله می خورد وبه حیاط مشترک باهمسایه مان می رسد وقتی خانه نبودیم فردی دراتاق راباز کرده وارد شده بود وچسب روی کلید کولر ولامپ اتاق که یکی بود زده بودمطلبی هم روی چسب کا۷ذی نوشته بودمه چون اتاق تاریک بود نتوانستم بخوانم چسب بودتانتوانم کولرراخاموش ولامپ راروشن کنم به سختی قسمتی ازچسب راجدا کردم وبه سمت دررفتم وگیره ی دررا بستم دوتگیره داشت مادر وشوهرم توی سالن بودند هرچه شوهرم راصدازدم تاجریان رابرایش بگویم جوابم رانداد البته صدایم به زورازگلویم درمی امد اولین چیزی که من رانگران کرد دیدن واحتمال عکس برداری از عکس ازدواجم روی دیواراتاق بود وحتمال بررسی کشوی لباس هایم توسط فردی که وارد اتاق شده بود باعجله به سالن رفتم مادرم وشوهرم درسالن بودند می خواستم موضوع رابه شوهرم بگویم که ازخواب پریدم این خواب چندماه پیش هم برایم تکرار شده بود

   1. با سلام کاربر گرامی گمان می‌رود شما به تازگی نسبت به مسائل آینده کمی نگران هستید این نگرانی‌ها می‌تواند در زمینه مالی یا عاطفی باشند و دلیل اصلی این نگرانی‌ها فقدان و کمبود مسئله‌ای است که اخیراً ذهن شما را درگیر کرده است ذهن شما با دیدن این خواب از شما می خواهد آن موضوعی را که از نبودنش رنج می برید پیدا کنید تا راهگشای شما در حل مسئله باشد در ضمن خوابتان اشاره به ترس های روانی شما نیز نسبت به این مسئله و نگرانی دارد که باعث کاهش اعتماد به نفس تان نیز شده است بهتر است که با این ترس ها روبرو شوید و آن را از بین ببرید.

 45. سلام.من خواب دیدم انگار مردم تو صف بودن و ی چیزایی همراشون بود و ی کسایی رسیدگی میکردن یکی از اعضای خانواده خودمم تو صف بود فک کنم نفر سوم یا پنجم بود از چیزایی که همراش بود راضی نبود وقتی که نوبت به من رسید بم گفتن تو برو دوباره حسابت(فک کنم اون چیزایی که با خود داشتن)رسیدگی کنن

 46. قبل از اذان صبح چند روز پیش خواب دیدم درعبادتگاه بزرگی با دخترم بودیم و جلوی همه غذا پخش کرده بودند و خوردیم. بعد به حیاط عبادتگاه رفتیم همه نشستیم . جلوی هرکس یک لگن گذاشته شده بود. در لگن من پودری آبی بود که رویش کمی آب ریختند. پودر تبدیل به خمیر شد و مثل خمیردندان آبی رنگ اتقدر باد کرد و هی بزرگ و بزرگتر شد. بعد خانمی از کارکنان آنجا اومد و گفت واای واای از چشم زخم, و خمیر روش خط خط بود انگار با تیغ روش خط انداخته باشند. بعد بیدار شدم. و از شدت درد دیگه نتونستم راه برم و حتی پایم هم بی حس شد. مدتی است فیزیوتراپی می روم که خوب شه.

 47. من ی خواب دیدم توش همه خانواده مادری بودن منظورم درجه یک بعد روی ناهار انگار خالم ی عکس پسر برای مامانم فرستاده بود بع گفتن من خیلی جدی از خودم دفاع کردم پدرمم مخالف کرد و مامانم نیمه راضی

 48. سلام
  دوست من خواب دیده من لباس عروس پوشیدم و داریم میریم یه جایی. یه آقایی(هم دانشگاهی) منو بغل میکنه و پیشونیمو میبوسه منم خوشحال بودم و یه دفعه خیلی ناراحت شدم و به شدت داشتم گریه میکردم جوری ک اشکام میریخت و چونم میلرزید. میشه تعبیرش رو بگید؟ ممنونم

  1. سلام من یه مطلب خونده بودم که ندشته بود قبل خواب نیت کنید که ضمیر ناخودآگاهتان بیاد و تو خواب باهاتون حرف بزنه من هم قبل اینکه بخوابم نیت کردم و گفتم میخوام تکلیفم روشن شه واقعا من چیکار کنم در مسیر آگاهی و معنویت ، و شب که خوابیدم خواب دیدم ففط همین یک جمله یادمه بی تکلف و ساده باش خیلی خوب این جمله یادمه بیدار که شدم هم چند بار تکرارش کردم به نظرتون تعبیرش چیه؟

  2. خواب دیدن که پدرم که تازه فوت شدن خیلی سرحال در حال شوخی هستن با مردم.
   ولی انگشت پاشون بانداژ بوده .پرسیدن چی شده گفتن ی عمل کردم دوباره هم باید عمل کنم

  3. با سلام کاربر گرامی این خواب به ناراحتی ها و احساسات سرکوب شده ای در شما اشاره دارد که در زندگی واقعی تان مجال بیرون ریختن و اظهار آنها را نداشته اید این خواب از شما می خواهد تا ریشه این ناراحتی ها را پیدا کنید و با یک شخص آگاه و دلسوز در مورد آنها صحبت کنید از طرف دیگر این خواب به نیازمندی شما به آرامش و توجه دیگران در این موقعیت خاص اشاره دارد این خواب همچنین می‌تواند ناشی از افکار پریشان در شما باشد که این روزها ذهن شما را درگیر کرده است بهتر است اجازه ندهید غلبه احساس دلسردی و ناامیدی شما را از پیگیری اهداف و خواسته های قلبی دارن در زندگی بیداری بازدارد.

   1. سلام من خواب دیدم که عشقم داره خدافظی میکنه باهام خواست بغلم کنه نذاشتم موقعی که بیدار دم خیلی پشیمون و ناراحت بودم اینم بگم کات کردیم ی شیش ماهی میشه و این خواب منو آشفته کرده

 49. خواب دیدم مردی در اربیل و در یک جنگل مامور حفاظت از بعضی وسایل جنگی می‌باشد.یک روز بدون اجازه وارد منطقه ی ممنوعه میشود برای دیدار زن باردارش زمان ورودش چند شلیک هوایی به پرنده ها میشود و بعد وی که در خواب غریبه بود دستگیر میشود.فرمانده اش را احضار میکنن و با تاکید فرمانده که آنها آدم های خوبی هستن و باهاشون همکاری مثبت داشتن و بعد او را به طور صوری میبخشند بعد که فرمانده ش بر میگرده او را میخواهند و بعد میله وارد چشمانش فرو می‌کنند و در کنار همسرش و یک بچه دیگر هر سه را در (یک قبر)خاک فرو می‌کنند به شکل زنده به گور ولی سرهایشان بیرون.
  من که شاهد ماجرا بودم فرار میکنم
  میپیوندم به مادر و پسر و پدرم که رفتن خانه ی ناشناخته داییم.جای ‌پارکی کنار پیانو در محوطه بیرون پیدا کردم و به پدر گفتم بعد روی یک قالیچه کنارش کفش هامون را دراوردیم.
  با رفتیم داخل که طبقه سوم بود زن داییم با دو دختر ناشناس برای من در حال سرخ کردن بادنجان بود و آسیاب کردن زعفران که من هم کمک کردم ولی در خواب نگران بودم که چطور به دختر بگم چه اتفاقی برای خانوادش افتادهش

  1. با سلام کاربر گرامی به نظر می آید شما اشتباهاتی در گذشته داشته اید و این خواب از شما میخواهد تا نسبت به اشتباهاتتان آگاه شوید تا صدمه ای به شما نرسد و با جبران این اشتباهات به سود و منفعتی دست پیدا کنید بهتر است با صبر و منطق نسبت به یافتن اهداف و انگیزه هایتان سعی و تلاش کنید سپس آنها را حذف و یا تغییر دهید پروژه ها و اهداف فراموش شده تان را با دقت بازبینی کنید و از پیگیری آن ها ناامید نشوید.

 50. سلام و عرض ادب
  من ۲ سال پیش هم دانشگاهیم به خواستگاریم آمد و متاسفانه با بحث خانواده ها بهم خورد و این وصلت سر نگرفت

  پدرم به تازگی خواب دیده که در خواب یک خانوم محجبه چادری که در خواب، خواهره یکی از مسیولین کشور بوده به خانواده پسر زنگ میزند و خوده پسر تلفن را برمیدارد و چند دقیقه ای این خانوم با پسر تلفنی صحبت میکنه و به نحوی که این خانوم پسر را متقاعد میکند، در انتهای تلفن پسر میگوید الان که اردیبهشت است و من بعد از خرداد برای خواستگاری می آیم اما به شرطی که جایی که من میخواهم دختر زندگی کند.
  (خواب پدرم در آبان ماه صورت گرفته اما در خوابشان زمان اردیبهشت بوده)
  ممنون میشم تعبیرش را بگویید.

  1. سلام من در تاریخ ۱۷ /۱۴۰۰/۸ در ماه ربیع اول در ساعت ۵ صبح خواب دیدم که در یه محوطه بزرگ سنگ فرش یه گوشه ای نشستم که یه اقایی امد روی سرم یکم که صحبت کردیم گفت که سوره حضرت معصومه رو بخون بعد به ارامی رفت .با تشکر

   1. با سلام کاربر گرامی به نظر می اید شما حاجتی در دل دارید که بهتر است برای برآورده شدن این حاجت متوسل به وجود مبارک و مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله شوید.

  2. با سلام کاربر گرامی گمان میرود خواب پدرتان نشان از مسولیت های تازه ای باشد که شاید به تازگی به ایشان محول شده است وشاید در یک موقعیت جدیدی که شاید در مورد شما است قرار گرفته اند.

 51. سلام من مشهدی نیستم ولی در زمانهای مختلف چند هفته و ماه خودم رو مدام در حرم امام رضا ع میبینم که کفشم گم شده و بدنبالش میگردم و آخر پیدا نمیشود کفشی دیگر را از بین کفش ها که مشکی یا تیره رنگ هست می‌پوشم که هر دفعه حداقل یکی از افراد خانوادمم در خوابم بود تا الان که خواب دیدم توی حرم از بین جماعت مرد که توی صف نماز منتظر نشستن سرگردان رد میشم از هر دری که رد میشدم باز با مثل همان جماعت نشسته رو برو میشدم بلاخره تمام شد و از اونجا خارج شدم و وارد محوطه شدم و رفتم پیش خانوادم جایی ک منتظر بقیه خانواده بودیم در همان وقت دیدم پسری رو به روم هست بهم یه جعبه که در آن مهر و تسبیح هست بهم داد گفت این مال تو ولی دو رکعت نماز اول بخون باهاش گرفتمش بعدش دیدم چند پسر بی حرف زول زده بودند بمن منم رد شدم ودیگ توجه ای نکردم

  1. با سلام کاربر گرامی به نظر می‌آید این خواب می‌تواند به دوره ای از زندگی شما اشاره داشته باشد که در حال تغییر پیدا کردن است هم اکنون و در زندگی بیداری شاهد شرایطی هستید که به سمت تغییر در حرکت هستند که مهم ترین انها تغییر در عقاید و معنویات تان است از طرفی ممکن است احساس کنید که آمادگی لازم برای روبرو شدن با این تغییرات را نداریم ذهن شما با دیدن این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید که احساس ضعف یا خود کم بینی و شما غلبه کرده و باعث ایجاد نوعی سردرگمی در شما شود راه شما راه درستی است پس بهتر است از خودتان بپرسید چرا احساس می کنید که برای ایجاد این تغییرات مهم و معنوی و درست هنوز آمادگی لازم را ندارید.

 52. سلام وقتتون بخیر من خواب دیدم شریک احساسیم بهم دروغ گفته و تظاهر ب پسر بودن کرده ولی تبدیل ب دختر شده بود و همچنین در خواب بهم خیانت کرده بود و بعد یکسری مسائل منو ترک کرد و تمام مدت زمان رابطمون فقط میخواست سرگرمی داشته باشه و حسی بهم نداشت
  میشه بگید تعبیرش‌چیه من واقعا بهم ریختم

  1. با سلام کاربر گرامی به نظر می اید تغییرات بزرگی در این فرد به وجود امده که شما زودتر از بقیه متوجه این تغییرات شده اید و خوابی که دیده اید نشان دهنده توجه شما به این تغییرات است.

   1. سلام وقتتون بخیر چرا باکس نوشتن خوابتو صفحه سایت نیست …ببخشید نن اینجا خوابمو نوشتم برا تعبیر…خواب دیدم یکی از اشناها چند تا تیکه از طلاهاشو گم کرده و من پیداش کردم پیش خودم فکر کردم برشون دارم و بهش پس ندم ولی بهش پس دادم و تو ذهنم گفتم خدا خیلی بیشتر و از راه حلال بهم میده و ی پلاک از خودم داخل طلاها جا مونده بود یادم رفته بود ازش پس بگیرم …..تو واقعیت قرار از این اقا خونه بخریم

 53. سلام
  من چند روز بعد از ساعت ۶ خواب دیدم که برف آمده است و ما برای برف بازی به کوه و پیست رفته ایم.
  بعد ازمدتی می‌خواستیم برگردیم
  و من برای آخرین بار برف ها را نگاه کردم و طوری رفتار میکردم که انگار دیگر قرار نیست برف ببینم و بعد از خواب بیدار شدم

  1. با سلام کاربر گرامی این خواب به تلاش درونی شما برای پشت سر گذاشتن دوره از دلسردی یا صبر مرتبط می باشد لازم است تا از نیروی روانی خود برای نشاط بخشیدن به زندگی و پشت سر گذاشتن این دوره که در روزهای اخیر با آن روبه‌رو بوده اید استفاده کنید.

 54. سلام من خواب دیدم رفتم تو مغازه ای یه چیزی برداشتم ک بخرمش بعد دیدم کسی از پقفسه دیگه ایی چیزی برداشت رفت منم رفتم ببینم اون جا چ چیزایی هست ک دیدم پر از چیزهای مختلف بود بعد من از یه چیز سفالی طلایی ک وسطشم گلی قرمز داشت خوشم اومد وقتی ک اونو برداشتم دیدم ترگ کوچولو داره بعد به فروشنده اون چیزو نشون دادم و گفتم این یه ترگ کوچولو داره دیگ از این سالمشو ندارین ؟ فروشنده گفت ک باید به گردی دنبالش ولی نگفت کجا دنبالش بگردم.من کل اون مغازه رو دنبال اون چیز گشتم خیلی هم گشتم ک اخر پیداش کردم خریدمش.میشه خوابمو تعبیر کنید

  1. با سلام کاربر گرامی خوابتان نشان‌دهنده نوعی احساس فقدان است که در زندگی بیداری با آن روبرو هستید در کل این خواب نشان دهنده بخشی از شخصیت شماست که به شما احساس اعتماد به نفس و قدرت می‌دهد ذهن شما با دیدن این خواب از شما می خواهد تا برای آرامش روانی خود ارزش بیشتری قائل شده و اجازه ندهید که این احساس فقدان بر شما غلبه پیدا کند.

 55. با سلام کاربر گرامی گمان می رود خوابتان نشانه این است که شما برای رسیدن دیگران به آرزوهایشان بدون خودخواهی از خود گذشتگی کرده و دوستی‌هایتان پایدار خواهد ماند.

  1. سلام و درود.چند سال پیش عاشق دختر خانمی شدم اونو به کسی دیگه شوهر دادن.توخواب من و اون دختر در عروسی کسی دیگه تو محله خودمون کنار همدیگه نشسته بودیم و اون دختر مجرد بود و از رفتارش معلوم بود اونم منو دوست داره.آخر سرجوری شد که همه متوجه ما شدن که چقدر عاشق همدیگه هستیم و همدیگه رو دوست داریم و همه از این اتفاق خوشحال شدن.حتی بزرگترهامون هم راضی وخوش حال شدن.تو خواب همه ی حس خوبی داشتن خودم هم همینطور حتی بعد بیدار شدنم (۶:۰۰)این حس خیلی خوبو احساس میکردم.ممنون میشم تعبیرشو برام بگین با تشکر

   1. با سلام کاربر گرامی دیدن عروسی در خواب نمادی از شروع یا تحول جدید در زندگی فعلی شما است که شاید شما هنوز با آن کنار نیامده اید. یک عروسی، بازتابی از مسائلی در مورد تعهد و وابستگی در زندگیتان است. گمان میرود شما در مورد وضعیت فعلی زندگی تان ناخشنودیدو خوابی که دیده اید نشان از احوالات روحی شما در این مقطع زمانی است و ربطی به معشوق گذشته شما ندارد.

  2. با سلام خواب دیدم در خانه اول که در کودکی بزرگ شدم هستم و چند نفر به زور میخواهند وارد شوند و به من آسیب بزنن و من مقاومت میکنم

   1. با سلام کاربر گرامی خوابتان بیانگر احساسات آسیب دیده و یا تأثیری حاصل از ضربه‌های روحی گذشته زندگی شماست به نظر می‌آید زخمهای قدیمی عاطفی که در گذشته برای شما وجود داشته اند هنوز در ناخودآگاه شما مانده و ذهن شما به آنها فکر می کنند بهتر است گذشته ها را فراموش کرده و روی منفی ها نمانید. استرس ها را از خود دور کرده و سعی کنید در زمان حال زندگی کنید.

 56. سلام
  خواب دیدم تو ساحل روبه دریا ایستادم و فقط ۱۰ سانت با اب فاصله دارم
  از اونطرف پشتمم یه دریایی جدا گانه بود که از اونم ۱۰سانت فاصله داشتم،،
  یعنی بین دوتا دریای مستقل که ۱ ساحل مشترک داشتن ایستاده بودم
  هیچی جز خودم و دریا تو خوابم نبود
  خیلی حس بدی داشتم،، یه قطره هم اب بهم نمیخورد اما این حس که الان غرق میشم بدتر از خوده غرق شدن بود:(((
  تعبیر این خواب چیه؟؟!!

  1. با سلام کاربر گرامی این خواب به کسب تجربیات جدید در زندگی واقعی شما اشاره دارد که ممکن است همراه با سختی‌هایی باشد اما آنچه از این موقعیت جدید کسب خواهید کرد سود و منفعت بیشتر برایتان خواهد داشت تجربیاتی که منجر به افزایش آگاهی و مهارت شما خواهد شد ذهن شما با دیدن این خواب به شما می گوید برای کسب موقعیت بهتر نیازمند بهره بردن از فرصت ها و حتی فرصتهای که به نظر سخت می اید هستید ..پس سعی کنید فرصتهای زندگیتان را غنیمت شمرده و به نحو احسن از آنها استفاده کنید.

 57. سلام و عرض ادب
  دختر مجردی هستم خواب دیدم یه جا ایستادم روبرو نگاه میکنم آب ذلال ذلال شفاف بود توش پر از ماهی بزرگ سیاه بود که شیرجه وار شنا میکردن بعد یه گاو سفید خیلی چاق آروم اومد سمتم یه شخصی مثله پیغمبرا با ریش سفید و عصا انگار ایستاده بود بالای آب و داشت به خوابم نگاه میکرد ممنون میشم تعبیرش کنید

  1. باسلام کاربر گرامی حیوانات در خواب نماد غرایز درونی ما هستند و ماهی استعداد های شما هستند که باید به عرصه حضور برسند و شکوفا گردد از سختی راه برای کشف این توانایی ها و مهارت ها نهراسید و این را بدانید که در ابتدای هر کار شما نیاز به آموزش و یادگیری و استفاده از استاد و یادگیری از او در به نتیجه رسیدن استعدادهایتان دارید.

 58. سلام دایی من به تازگی فوت شده خواب دیدم در جایی شبیه باغ در حال بازی با بچه ای هست یعنی با خوشحالی دنبال بچه میدوید به شکل بازی هردوهم خوشحال بودن این یعنی چی؟

  1. با سلام کاربر گرامی خداوند ایشان را رحمت کند خوابتان نشان از احوالات نیکوی ایشان در برزخ می باشد و اما کودکی که در خواب دیده اید شاید نشان از این است که دایی تان فرزند و یا خواهر یا برادری داشته اند که شاید در کودکی از دست داده اند و اکنون در برزخ با ایشان همنشین شده اند انشاالله.

   1. سلام. من پدرم چند ساله فوت شدند. یکی از بستگان خواب دیده که پدرم یک سجاده بهشون داده و گفته بده به دخترم برام نماز بخونه. تعبیرش چی هست؟

    1. با سلام کاربر گرامی خداوند ایشان را رحمت کند تعبیر این خواب در خود خواب پیدا است بهتر است در ابتدا تحقیق کنید و ببینید از نمازها و اعمال عبادی پدرتان اعمالی قضا نشده باشد پس اگر نماز قضایی دارند بهتر است آنها را ادا کنید و اگر نماز قضای برعهده ایشان نبوده پس شما با خواندن نماز و هدیه ان به روح ایشان پدرتان را شاد نمایید.

 59. سلام من خوابدیدم یه نفر با چهره نورانی از تو اسمون اومد پایین و داداشمو با خودش برد و میگفت که این به پیامبری انتخاب شده و همینطور با داداشم میرفت تو اسمونن بعد منم عصیانی شدم و داد و بیداد میکردم که داداشم و کجا میبرین ولش کن چرا اون باید انتخاب شه؟
  نمیدونم چرا اما احساس می کنم که بهش حسادت کردم و این احساس رو حس کردم.

  1. خواب دیدم توی روستای بچگیمون هستیم. پدر فوت کرده و برامون مهم نیست، خانواده همگی بلیط پرواز دارن برن سفر. منم رفتم تا فرودگاه اما برگشتم پیش خانواده پدریم یچیزی خوردم و برگردم که یهو زمان سریع حرکت کرد و تاکسی گرفتم، اونم حرکت نمی‌کرد. پیاده شدم و تلفن یه بچه رو گرفتم و زنگ زدم دیدم رفتن. من گریه میکردم و میگفتم چرا نفهمیدین من نیستم. چطور بی من رفتین که از خواب پریدم
   ناگفته نمونه من بتازگی مهاجرت کردم و ایران نیستم

   1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابی که دیده اید تحت تاثیر این تغییرات بزرگ و مهاجرتی است که در زندگی بیداری خود داشته اید .شاید شما در عمق ذهن خود احساس کنید که با این مهاجرت دیگر شما برای کسی مهم نیستید و یا شاید ممکن است بعد از مدتی بودن شما در ذهن دیگران کمرنگ شود و خوابتان بیشتر نشان دهنده حالات روحی شما در این مقطع زمانی است.

 60. سلام ، وقتتون به خیر، من اغلب اوقات خواب نمیبینم ، اما امروز بعد از نماز صبح خوابم برد و خواب کاسه توالت رو تو خواب دیدم ، خواب دیدم ۲ تا کاسه توالت توی دستشویی مون بود و من نمیتونستم دستشویی کنم، توی خواب هم میدونستم که پدرم دستشویی رو این جوری کرده ، ۲ تا کاسه توآلت تعبیرش چی هست؟ممنون

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود شما اندوخته مالی دارید که شاید برای این اندوخته مالی پدرتان در حال برنامه ریزی است اما شاید خود شما از این که شخص دیگری در مورد اندوخته هایتان برنامه ریزی می کند خشنود نیستید.

 61. با سلام کاربر گرامی تعبیر این خواب به بیننده خواب بر می گردد گمان می رود فردی که این خواب را دیده اند نگران رخدادهایی هستند که در آینده اتفاق خواهند افتاد . شاید این روزها ذهن و افکارشان به شدت درگیر شده باشد و مشغولیت های ذهنی شدیدی پیدا کرده باشد سفید شدن موهای شان نشان از آگاهی بیش از حد ایشان از شرایط اطرافشان است بهتر است نگران نبوده و با کمک دیگران و مشورت از آنها این مقطع زمانی را نیز پشت سر بگذارند.

 62. سلام وقت بخیر
  دوست من خواب دیده ک من و مادرش و خاله‌ش
  فوت کردیمو فقط خودش داره گریه میکنه و خیلی ناراحته و بقیه خیلی عادی رفتار میکنن‌.
  قبل از ساعت ۵ صبح این خوابو دیده
  و از شدت گریه ای ک ت خواب میکرده بیدار شده.

  1. با سلام کاربر گرامی بطور کلی خواب دیدن در مورد مرگ کسی و یا کسانی که دوست دارید بیانگر این است که شما آن جنبه یا ویژگی خاص را که او دارد، ندارید. به نظر می آید شما و افرادی که دوستتان در خواب دیده اند ویژگیهایی دارید که او ندارد بهتر است دوستتان از خودش بپرسد که چه چیز هایی در شما است که برای او خاص شده اید و یا چه چیزی را در مورد شما ها دوست دارد. این ها ویژگی‌های است که او در رابطه هایش و یا در برخورد‌هایش ندارد. و همین باعث بوجود آمدن استرس و نگرانی در ایشان شده است .او نیز دوست دارد مانند شما این چنین خصوصیاتی داشته باشد.

   1. سلام وقت بخیر تشکر از تعبیر.
    شما همون معبر قبلی هستید ؟
    چون قبلا تعبیراتون کاملا درست بود و وقتی تعبیر خوابمو میخوندم کاملا باورش میکردم ک درسته
    ولی این بار واقعا درست نبود .
    امکانش هست نفر قبلی تعبیر خوابمو بگه ؟ شرمنده بازم.

   2. سلام.
    من در خواب دیدم که درکنار استخر هستیم من و خانواده ام و درون آب شیلنگ هست که یک نفر نمیدونم کی من را در داخل آب استخر هل داد و من وقتی داخل آب افتادم فهمیدم که اون شیلنگ نیست و مار هست و به دنبالم امد و من هم خیلی خیلییی ترسیده بودم و سریع شنا میکردم….

    1. با سلام کاربر گرامی خوابتان نشان دهنده لحظاتی است که در برابر دیگران در انتظارتان است. به نظر می آید گفتگو کردن با افراد پیرامونتان برای شما کار آسانی نیست پس به شدت مراقب کلماتی باشید که بر زبان می آورید.با دیگران همانطوری رفتار کنید که دوست دارید آن ها با شما رفتار کنند و در مورد آن ها کنکاش نکنید. سعی کنید بیشتر وقت خود را به چیزهایی اختصاص دهید که کمتر شما یا موقعیت تان را تهدید می کنند. مراقب امنیت خودتان باشید تا زمان بهتری فرا برسد و پس از آن می توانید تمام تلاش خود را برای واقعیت بخشیدن به هدف خود به کار ببندید.

 63. سلام… دیشب که دیگه ماه صفر تمام شد و اولین شب ماه ربیع الاول بود خواب دیدم نمی‌دونم ی مانتویی بود داشتم یا پیرهنی بردمش پیش پارچه فروش که برام بهترش کنه اما اون طور که خودش میخواست پارچه برش زده بود برام دوخته بود اول نگاش کردم خوشم نیومد اما خواهرم اینا و همه میگفتن به خدا خیلی خوب شده تقریبا شبیه ی لباس سنتی بود . کلا تو اون مغازه مشغول خرید بودم و گیج شده بودم تو انتخابم. ممنون میشم تعبیر کنید من ی دختر ۳۴ ساله هستم. با تشکر

 64. بسم الله الرحمن الرحیم
  سلام وقتتون بخیر
  دوست من خواب دیده من دارم تو ارتفاع خیلی زیادی خونه درست میکنم دو سه نفر دیگه هم کمکم میکردن که اونا رو نشناخته
  خونه رو که کامل میکنم از بیرون شبیه کوزه میشه
  دوستم میگه خیلی دوست داشته بیاد پیش من؛ ولی چون از ارتفاع ترسیده نتونسته بیاد
  بعد که تصمیم میگیره بیاد
  میگه دیدم با سرعت نور چند تا چیز از داخل یه تونل بوده انگار از اون ارتفاع میاد رو زمین اونم سریع میره سراغشون
  میگن اینا مال فاطمه است اینم برام قایم میکنه تا اینکه خودم بیام پایین بهم بده
  اولین چیزی که میبینه یه جفت کفش سفید بوده گفت شمارشو نگاه کردم ۴۲ بوده بعد بقیه رو نگاه میکنه سجاده و روسری بوده گفت شاید چیزای دیگه ای هم بوده ولی همینا تو ذهنم بوده گفت انگار ست بودن همه سفید و یکدست بعد خواسته سجاده رو نگاه کنه دیده روش آیات قرآن حک شده به شکل برگ درخت حک شده بودن گفت تو خواب گفتم نکنه آیه سجده دار باشه دست نزدم بهشون
  بعدش بیدار میشه
  خوابش هم بعد از اینکه نماز صبح بخونه دیده
  مال تقریبا دو ماه پیشه
  ولی من هنوز نتونستم تعبیرشو پیدا کنم
  ممنون میشم تعبیرشو بگید
  حق نگهدارتون

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود شما به تازگی در امور معنوی پیشرفت و تغییر و ضعیت خوبی داشته اید که این تغییرات انشاالله موجب رضایت خداوند قرار گیرد اما این خواب برای دوستتان نشان از ترسها و نگرانی های است که در وجودشان می باشد و گمان میرود ایشان نیز با پرداختن به معنویات و توجه به باورهای معنویشان میتوانند برای بهبود و تغییر وضعیت معنوی خود تلاش داشته باشند و سعی کنند نگرانی ها را از خود دور نمایند.

 65. سلام من چندبار خواب دیدم قصد میکنم برم مشهد ولی نمیرم اینبار خواب دیدم رفتم مشهد ولی زیارت نکردم و برگشتم خونه میشه تعبیرش بگین

  1. با سلام کاربر گرامی زیارت در خواب می‌تواند به دیدگاه‌های تربیتی و دینی شما مرتبط باشد گمان می‌رود این خواب از شما می‌خواهد تا نیروی روانی خود برای کسب آگاهی و شناخت معنوی شناخته تا بتوانید دیدگاه های عمیق تری را نسبت به جهان کسب کنید به نظر می‌رسد که شما مقداری از دیدگاه های معنوی خود در زندگی تان دور شدید بهتر است که وقتی برای بازنگری معنوی به درون خودتان فراهم کنید و نیز بهتر است توسلی به آن امام بزرگوار و رئوف نیز داشته باشید تا انشاالله راهگشای امور معنوی و دنیایی شما باشند.

 66. با سلام خواهر من خواب دیده تو حیاط خونه بابام هفت یا هشت تا دیگ پلو گذاشته بودن ک بپزه خواهرم میپرسه اینا برا چی اینجان یکی بهش میگه اینا برا خواهرت هستن و اسم منو میاره خاستم بدونم تعبیرش چیه؟

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود به تازگی شما مسؤلیت های جدیدی را پذیرفته اید که از انجام آنها لذت می برید و انشاالله برای شما نعمت به همراه داشته باشد.

 67. سلام من بعداز نماز صبح که خوابیدم خواب پدرم را دیدم که دو سال هست به رحمت خدا رفته است اول که خیلی ناراحت بود انگار از دست مادرم یا نمیدانم از ی چیزی ناراحت بود بعد من که باهش حرف میزدم لابه لای حرفهایش بهمن گفت اسم یکی از دوستان شوهرم را برد وگفت فلانی را ماشین بهش میزنه و فرار میکنه اسم آدمی که ماشین میزنه و فرار میکنه هم گفت و اون هم دوست خودمان است میخوستم ببینم تعبیری داره

  1. با سلام کاربر گرامی خداوند ایشان را رحمت کند گمان میرود شما بعد از فوت پدرتان آنگونه که باید و حق یک فرزند هست ایشان را یاد نکرده اید و از این قضیه احساس ناراحتی و به گونه ای عذاب وجدان دارید و خوابی که دیده اید بیشتر نشان دهنده حالات روحی خود شما است.

 68. با سلام .من پدرم ۲۰روزی هست فوت شده،ایشون چندین بار به خواب من اومدن و هرچندین بار یا جسدشون زنده میشه یامیگن من زنده بودم منو از خاک دراوردن،ولی دیشب خواب عجیبی دیدم اینکه ایشون مث همیشع وسط اتاق خواییده بودن و میدونسنیم مرده و من حس کردم وقتی صداشون میکنیم چشاشو بازور باز کنه منم گفتم دیگ صداش نزنید ممکنه مجبور شه چشاشو باز کنه و اون دنیا اذیت شه ولی بعد کامل به هوش اومدن و به من گفتن بیا و بغلم کردن و بوسیدن منو و گفت چیکار کردیدا از دوری یا دلتنگی من؟ولی بعدش گفت اما به اندازه من نبود،بعد کل افراد خانواده رو بغل کرد و بوسید و من به همه گفتم دیدید گفتم زنده میشه برمیگرده بعدم همه فامیل میومدن ک ببیننش و اینکه پدرم هیچوقت روی صندلی نماز نمیخوند اما دیدم رفت رو صندلی نشست و مهر گزاشت ک نماز بخونه گفتم حتما پاهاش یا کمرش درد گرفته،،بعد اینکه ب من گفت من همه چیزو نمیدیدم ولی اینکارارو ک انجام میدادید دیدم درحالی ک اصلا ما اون کارارو نکرده بودیم مثه چیدن زرد الو و گردو از درخت

  1. با سلام کاربر گرامی خداون. ایشان را رحمت کند بهتر است خیراتی برایشان بفرستید به نظر می آید ایشان در آن دنیا نیازمند رسیدن خیرات و مبرات وکارهای خیر بیشتری به نیت ایشان هستند و اما اما تحلیل خوابتان از نظر روانشناسی اینگونه است که شما دوست دارید فردی که از دنیا رفته است همچنان زنده باشد و به همین دلیل هم او را در خواب خود زنده می بینید. حتی اگر منطق شما این حقیقت را می داند که آن فرد به جهانی دیگر عزیمت کرده اما بخشی از ذهن شما این حقیقت را باور نکرده است. ذهن ناخودآگاه شما همچنان احساس می کند که فرد مورد علاقه و از دنیا رفته شما می تواند در پیرامون شما راه برود و حتی برای صرف شام در کنارتان می نشیند و شما را همراهی می کند. از آنجایی که بخشی از شما همچنان مرگ وی را نپذیرفته است، شما همچنان در خواب او را واقعی و زنده می بینید.

 69. سلام وقتتون بخیر. یه شب خواب دیدم من و مامانم و مادر بزرگم که در واقعیت خیلی وقته فوت کرده یه جایی هستیم و این دو نفر به من میگن برو اون اتاق. یه اتاقی بود که یکم تاریک بود گفتن برو اونجا و من با اکراه وترس رفتم تو اون اتاق بعد برگشتم از اتاق دیدم یه آینه گرفتن جلوم اونایی که اینه جلوم گرفتن رو نمیدونم کیا بودن. من تو اینه تصویرمو دیدم بعد تصویر من تو اینه دست بلند کرد گلوی من رو فشار داد و من ب زور خودمو از دستش خلاص کردم. تو این خواب مامانم بزرگم که مرده زیاد حالش خوب نبود یه جوری انگار استرس داشت

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود مادر و مادر بزرگتان در خواب نمادی از حمایت و تلاش در زندگی بیداریتان هستند آینه هم در خواب اشاره به تلاش شما برای نقد خودتان می باشد ما غالباً از طرف دیگران نقد می‌شویم و این موضوع باعث می‌شود تا در مورد رفتارهای خودمان حساس تر باشیم اما به نظر می‌آید این خواب از شما می خواهد تا اعتماد به نفس خود را حفظ کرده و اجازه ندهید که شرایط شما را نسبت به ویژگی‌های رفتاری تان بدبین یا دلسرد کند شما همواره بهترین منتقد نسبت به رفتارهای خود هستید.

 70. سلام وقتتون بخیر. یه شب خواب دیدم من و مامانم و مادر بزرگم که در واقعیت خیلی وقته فوت کرده یه جایی هستیم و این دو نفر به من میگن برو اون اتاق. یه اتاقی بود که یکم تاریک بود گفتن برو اونجا و من با اکراه وترس رفتم تو اون اتاق بعد برگشتم از اتاق دیدم یه آینه گرفتن جلوم اونایی که اینه جلوم گرفتن رو نمیدونم کیا بودن. من تو اینه تصویرمو دیدم بعد تصویر من تو اینه دست بلند کرد گلوی من رو فشار داد و من ب زور خودمو از دستش خلاص کردم. تو این خواب مامانم بزرگم که مرده زیاد حالش خوب نبود یه جوری انگار استرس داشت

 71. باسلام کاربر گرامی این رویا می‌تواند بی احتیاطی و رفتار سهل انگارانه شما در رابطه با دیگران نشان دهد، لازم است که در برخورد با دیگران با احتیاط بیشتری رفتار کنید.

 72. من با دوست دخترم دوساله که هستیم واز مجازی اشنا شدیم من سه روزه که باهاش قهر کردم دیروز خوابشو دیدم که ما رفتیم مشهد خونشون تو مشهده ما رفتیم مشهدبعد رفتیم خونشون ما از ماشین پیاده شدیم اون اومد بیرون رفت ماشین با مامانم حرف زد بعد دوتاشون هم پیاده شدن ما رفتیم خونشون منو دوست دخترم باهم حرف زدیم بعد از خواب بیدار شدم

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابی که دیده اید در اثر فکر کردن زیاد به شخص مورد علاقه تان باشد و اتفاقی که دوست دارید در بیداری برایتان بیفتد و خوابتان بیشتر نشان دهنده شرایط روحی شما است و تعبیر خاص دیگری ندارد.

 73. باسلام خواب دیدم بادخترم ازحیاطمون میخام ردشم برم داخل خونه بعددیدم خروسمون هم‌اونجاست میومدطرفمون دیدمن میترسم انگار داشت یواش میومدتانوکمون بزنه من هی می‌ترسیدم میومدم اینورمیدیدم به دخترم نوک میزنم دوباره خودم سپرمیشدم ازجلومیرفتم ولی خیلی میترسیدم همین جوری باترس بادخترم میرفتم‌سمت در،خروس هم دنبالمون میومدولی فرارنمیکردم میدونستم فرارکنم دنبالمون میدوئه زودرفتم تویه دفعه ای از پشت افتادم توخونه هول کردم دراببندم خیلی هم میترسیدم الان که بیادطرفم چون افتاده بودم زمین ازخواب بیدارشدم

  1. با سلام کاربر گرامی به نظر می اید شما در حال حاضر در شرایطی قرار گرفته اید که شاید در زندگی گزینه های محدودی دارید و شاید شرایط سختی را تجربه می کنید به نظر می آید پچ پچ و شایعات در مورد شما زیاد شده است و شما میخواهید که در برابر این صحبتها و رفتارها از خودتان و دخترتان حمایت کنید دلتان میخواهد بدانید مردم در مورد تان چه می گویند و خوابی هم که دیده اید بیشتر نشان دهنده حالات شما در این مقطع زمانی است.

 74. سلام روزتون بخیر من امروز۹ربیع الا اول صبح بین ساعت ۷تا ۱۰ونیم خواب دیدم نتونستم تعبیرکنم لطفا تعبیرش رو بهم بگید ممنون میشم ?دیدم یکی از اقوام نزدیکم که ۶سال پیش مرده بود دوباره مرد همون قبروبازکردن ولی بجای کفن نایلون پیچیده بود پف کرده بود من صلوات میفرستم وهمش میگم چرا سنگ لهت رو برداشتن باز دوباره بایدازش پرسش بشه اذیت میشه هی صلوات میدم براش وباتعجب میگم این که کفن داشت الان چرالخت لایلون پیچیده ؟ همه اقوام لباس سیاه میپوشیم ومراسم میریم درهمین حین میبینم توحیاط خونمون گوشه در حیاط یک قبری هست سفید یک شیشه روش بصورت قاب بلند کشیده توی خواب میدونستم کیه وشوهرم داشت فاتحه میخوندوناراحت بود ولی نوشته رو بیدارشدم یادم رفت کی بود خیلی خوابم مفهوم داشت لطفا تعبیرش رو بهم بگید باتشکر از شما

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابتان به تجدید و وارسی مجدد روی موضوعاتی که در گذشته رخ داده است اشاره دارد. در واقع شاید شما این احساس را دارید که باید بطور ریشه‌ای به مشکلاتی که در گذشته پدید آمده نگاه کرد و برای آن‌ها راه حلی یافت به نظر می آید موضوعاتی در گذشته در مورد این شخصی که فوت کرده اند بوده که دوباره تمام انها باز شده اند بهتر است مسائل گذشته را فراموش کنید و اینقدر در مورد گذشته و اتفاقاتی که قبلا افتاده فکر نکنید و سعی کنید حتی اگر کسی هم دوباره قصد باز کردن مسائل گذشته را دارد از آن دوری کنید ..تلاش کنید روی منفی ها نمانید و از گذشته هایی که گذشته خود را رها کنید.

 75. سلام روزتون بخیر من امروز۹ربیع الا اول صبح بین ساعت ۷تا ۱۰ونیم خواب دیدم نتونستم تعبیرکنم لطفا تعبیرش رو بهم بگید ممنون میشم ?دیدم یکی از اقوام نزدیکم که ۶سال پیش مرده بود دوباره مرد همون قبروبازکردن ولی بجای کفن نایلون پیچیده بود پف کرده بود من صلوات میفرستم وهمش میگم چرا سنگ لهت رو برداشتن باز دوباره بایدازش پرسش بشه اذیت میشه هی صلوات میدم براش وباتعجب میگم این که کفن داشت الان چرالخت لایلون پیچیده ؟ همه اقوام لباس سیاه میپوشیم ومراسم میریم درهمین حین میبینم توحیاط خونمون گوشه در حیاط یک قبری هست سفید یک شیشه روش بصورت قاب بلند کشیده توی خواب میدونستم کیه وشوهرم داشت فاتحه میخوندوناراحت بود ولی نوشته رو بیدارشدم یادم رفت کی بود خیلی خوابم مفهوم داشت لطفا تعبیرش رو بهم بگید باتشکر از شما

 76. با سلام مادر من ب رحمت خدا رفتن …خواب دیدم پدر مادرم دارن با هم صحبت میکنن پدرم ب من گفت میخام مادرتو ببرم مشهد تو بزور هم شده قانعش کن ک بیاد مشهد من انگارتو خواب میدونستم مادم فوت شده فقط رفتم دستاشو بوسیدم

  1. با سلام کاربر گرامی خداون. مادرتان را رحمت کند گمان میرود پدرتان بعد از فوت مادرتان به رشد و تکامل معنوی زیادی رسیده اند و این تکامل و تغییر عقاید برای شما اینگونه در خواب نماد پیدا کرده است انگار که شما دلتان میخواهد که مادرتان هم این تغییرات را در پدرتان مشاهده می کردند.

 77. سلام وقت بخیر من سه شب هست خواب های مرتبط با هم میبینم لطفا تعبیر رو بگین
  سه شب پیش خواب دیدم جسد ی دختر بچه ک مرده رو من پیدا کردم و میخواستم دفن کنم و پدرم اونو گرفت و گفت دفن میکنه.
  دو شب پیش هم خواب دیدم جسد ی نفر تو مرده شور خانه میخوان خواهرم و چند نفر تکه تکه کنن و بخورن من نگاه میکردم
  دیشب هم خواب دیدم منو رفیقم ی قبر قدیمی رو ک سه تا سنگ قبر رو هم کار شده بود رو باز کردیم قبر ی دختر بود و تو قبر گنج بود قبر باز کردیم و گنج هاشو در آوردیم
  ممنون میشم بگین تعبیر هاشو

  1. با سلام کاربر گرامی خوابهایتان می تواند به نوعی تغییر فکری در شخصیت شما اشاره داشته باشد مرده هایی که در خواب مشاهده میکنید سمبل ابعاد ناشناخته دیدگاه‌های سنتی شما هستند ابعادی که ممکن است مدت‌ها هویت آنها برای شما ناشناخته مانده باشد آنها می‌توانند با اشاره به خاطرات فراموش شده یا ارزش های فراموش شده که از دیگران به ارث برده اید اشاره داشته باشند این خواب از شما می‌خواهد تا درباره تغییرات فکری خود آگاه بوده و قبل از فراموش کردن و کنار گذاشتن عقیده های کهنه به کنجکاوی و سوالاتی که برای شما درباره آن عقیده خاص بی جواب مانده اند رسیدگی کنید.

   1. خواهرم در خواب می گفت می‌خواهم بروم پیش دایی که البته ایشان فوت کرده لطفاً تعبیر کنید ممنونم

 78. سلام وقت بخیر
  ممنون میشم خوابمو تعبیر کنید
  دوست صمیمی من که باهم توی دانشگا بودیم اینروزها و بعد از چندسال از اتمام دانشگامون هی خواب منو میبینه که دوباره به دانشگا رفتم و دوباره درس میخونم،۳یا ۴بار این خوابو توی ۱ماه دیده ۲بار هم ایشون همراهم بودن توی دانشگا.

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابهایی که برای شما دیده شده است بیانگر این مساله است که شما به تازگی در معرض موقعیت های جدیدی قرار گرفته اید این خواب ها نشاندهنده درس های جدیدی هستند که شما در مسیر چالش های زندگی و این موقعیت های جدید در حال آموختن آنها هستید برای مثال می توان گفت پذیرش یک شغل یا پیگیری یک هدف جدید و به نظر می آید به ثمر رساندن این مسئولیت ها موجب افزایش منافع شخصی شما در زندگی بیداری خواهد شد.

  2. خواب دیدم از گوش چپم مجسمه اسب چوبی درآوردم که گیر کرده بود و چوبی به رنگ قهوه ایی بود ولی یک پا نداشت بعد از گوش راستم یک اسب دیگر مثل اون اولی درآمد ولی سالم بود و همه مردم تعجب کرده بودند چگونه این اسبها از گوشم بیرون آمدندهر اسب به اندازه ۱۰ سانت بودند

   1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابتان نشانگر این است که اعتماد به نفس پایینی دارید و استعدادهای خودتان را نادیده می گیرید ، شما خودتان را دست کم میگیرید اما اطرافیانتان بیشتر از شما به استعدادهایتان واقف هستند باید خودتان را با دیگران مقایسه نکنید و دست از تحقیر کردن خود بردارید و به پرورش استعدادهایی که از ذهنتان می آید بپردازید.

 79. سلام من دختر مجردی هستم خواب دیدم یه درخت پر از نقل هایه سفید بود من دستمو دراز کردم بسمتش و یک مشت نقل بهم چسبیدرو چیدمو خوردم خیلی شیرین و خوشمزه بود کلی لذت بردم لطفا تعبیرشو بگید

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود طبق خوابتان شما به تازگی در یکی از لذت های زندگی در حال زیاده روی هستید و خوابتان بیانگر زیاده روی نفس اماره شما است شاید شما در گرفتن تصمیماتتان کمی بی ملاحظه هستید پس بهتر است در رفتارهایتان دقت داشته باشید.

 80. سلام ، من خواب دیدم روی یه ساختمان که نزدیک خونمونه و ما پشت بوم رو همیشه میبینیم یه مردی هست که داره یه اشغال جعبه رو بر می داره شبیه دریچه های کولر بود اونو سریع ور داشت و اومد یکم اونورتر و منو تو پنجره دید و دوباره خیلی نزدیک تر از ساختمان شد و منو دید ، دیدش از قصد نبود و من بهش گفتم کثافت نگاه میکنه بعد رفت اونورتر پنجره که من نبینمش ولی منم اومدم انور تر و دوباره دیدمش اونم اومد نزدیک روی دیوار وایساد من گفتم مواظب باش نیوفتی اونم گفت من نمیوفتم ، بعد گفت من خیلی ناراحت شدم به من گفتی کثافت کله خستگی کار تو وجودم موند ، منم گفتم ببخشید و خواهش کردم منو ببخشیه بعد همین که خواهش میکردم رفتم نزدیک و بوسش کردم و اون یه چیزی گفت که منظورش این بود که تو که دختر با حجابی هستی و رو نامحرم حساسی چرا منو بوس می‌کنی !!!
  بعد از خواب بیدار شدم برای نماژ صبح ، بعد دوباره خوابیدم ، خواب دیدم نصف شبه و خانوادم خوابشون میاد با من … بعد مامانم داشت به منو بابام می‌گفت باید بریم بخوابید چون بابام فردا سرکار داشت و من از خوابم دیر شده بود ، همین که مامانم داشت با بابام حرف میزد من دیدم یه دست داره از در اتاق میاد بیرون و گفتم مامان یه دست و اون گفت اره ، همینجوری نزدیک میشد و ما می‌رفتیم عقب ، اخرش پای منو گرفت کشید به خودش ، یه دست خیلی دراز بود … از خواب بلند شدم دیدم ضربان قلبم خیلی تنده انگار که الان سکته میکنم میمیرم گفتم خدایا زنده بمونم و زنده موندم ? … دیدم ساعت شش و نیمه و سعی کردم نخوابم تا دوباره اون خوابو نبینم ولی خوابم برد ،، تختم رو دیدم که دست از زیرش اومد بالا و دستمو محکم گرفت ?

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود تعبیر هر دو خواب شما در یک راستا است انسان‌هایی که در خواب مشاهده میکنید سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودتان هستند هر فرد ناشناسی که در خواب مشاهده کرده‌اید نشان دهنده انگیزه ها و اهداف جدیدی است که در درون شما شکل گرفته و باعث می‌شود تا معیارهای جدیدی برای پیشرفت و رشد شخصی خود در نظر بگیرید ذهن شما با دیدن این خواب از شما می‌خواهد تا نسبت به این انگیزه های جدید آگاه بوده و برای گسترش و شناخت آنها جسارت و تلاش بیشتری به خرج دهید ساختمانی که در آن حضور دارید سمبل محدوده ای است که برای خودتان قائل هستید ممکن است در رابطه با فضای جدیدی که در آن قرار گرفته اید احساس بد بینی یا ناامنی و یا ترس داشته باشید ممکن است ترس از سقوط یا از دست دادن بر شما غلبه کرده باشد یا تداوم این نگرانی ها شما را متوقف کرده باشد.

 81. سلام خواب دیدم یکی ازدوستانم داخل یک مشما چکمه های پلاستیکی بلند مشکی وسفید برایم آورده و بهم گفت اینا پیش من امانت بود برات پس آوردم ولی یه کم چکمه ها گلی بودند

  1. با سلام کاربر گرامی چکمه به قدرت تان در حرکت اشاره دارد و اینکه چه جایگاه بالایی می توانید در زندگی داشته باشید بهتر است گام هایتان را محکم و استوار بردارید ذهن شما با دیدن این خواب به شما پیغام میدهد بهتر است در راستای زندگی قدمهای محکم تری بردارید و سعی کنید روی منفی ها نمانید.

 82. سلام تعبیر های دریافتی برای معبر جدول یاب ارسال می شود و به مرور ایشان جواب می دهند. به خاطر بیماری کرونا خانم معبر کمی تعبیرها عقب افتاده که از همه کاربران عزیز پوزش می خواهیم.

 83. با سلام. اگر در خواب ببینیم که در مراسم عروسی کسی شرکت کردیم به عنوان مهمان‌ و عروس در واقعیت متاهل هست اما تو خواب عروس هست تعبیرش چی میشه.
  عروس هم فامیل هست

  1. با سلام کاربر گرامی عروسی در خواب اشاره به اشتراکات و پیوندهای فکری جدیدی دارد که در زندگی بیداری با آنها روبرو هستید مثل موقعیت های شغلی یا طرز فکرهای جدیدی که در حال شناخت آنها هستید ذهن شما با دیدن این خواب از شما می‌خواهد تا اجازه ندهید که شرایط تمرکز شما را بر هم زده و شما را دچار سردرگمی یا نگرانی کند.

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابتان به این معنی است که مرگشان هنوز در ذهنتان زنده است و مرگ او را باور نکرده اید. شما هنوز تلاش می کنید تا مرگ او را باور کنید. شما نمی خواهید تنها باشید.هنوز هم آغوش و همراهی و یاوری اورا میخواهید …دوست عزیز از خداوند متعال برای شما صبر و بردباری خواستارم.

 84. با سلام.من خواب دیدیم دختر دایی من با زن داریم در حضور پدر و مادرم سوار بر ماشین من شدند و دختر داریم دسته گلی در ماشین من گذاشتند و از او سوال کردم چه میکنی؟ گفت مشغول تحصیل هستم.

  1. با سلام کاربر گرامی ماشین در خواب می‌تواند به توانایی روانی شما برای عبور از مراحل مختلف زندگی و رفتن به موقعیت های جدید عاطفی و زمینه های جدیدی از زندگی شما باشد که برای شما مثبت است این خواب از شما میخواهد تا این مهارت ها و تجارب روانی را دست کم نگرفته و از آنها برای ایجاد تغییرات مثبت در زندگی خود استفاده کنید.

 85. سلام تو خواب قدیمی رو دیدم اومده روستای ما میخواست برگرده تهران باهاش همراه شدم اما اتوبوس خراب شده بود من کرایه دادم بین راه پیاده شیم اما راننده نون خواست رفیقم رو جلو نونوایی پیدا کرد اما نونی تموم شده بود جلو ترم همین وضع بود کرایمون خیلی عجیب بود ۸۰ ریال ازخواب پریدم من این دوستمو حداقل ۵ ساله ندیدم.

  1. با سلام کاربر گرامی به نظر می‌آید طبق خوابتان شما در زندگی واقعی برای پاسخ به نوعی نیاز اولیه در خود دچار فقدان و سردرگمی شده اید این خواب از شما می‌خواهد در این زمینه تحقیق کنید و نیاز به آموزش و یادگیری را در خود تقویت کنید تا به آرامش برسید از طرفی دیگر دوست شما نماد بخشی از ابعاد شخصیت شماست که در این زمینه عدم پاسخ به نیاز اولیه دچار سرکوب شده است.

 86. خواب دیدم پدرم طلای زیادی پیداکرده به خودم گفتم برم بردارم تنهای. طلای زیادی بود ۴تا انگشتر ورداشتم خواستم بیام بیرون ۴تاجن نمیذاشتن برم من رو این ور اون ور می کشیدن …این خواب دوستم رضا دیوگندم بود

  1. با سلام کاربر گرامی دیدن جن در خواب نمادی از ترس های پنهانی شماست شاید شما در مورد مسئله‌ای در بیداری تان ترس و استرس دارید اما خودتان از آن آگاه نیستید شما باید با بررسی ترس‌ها و استرس هایتان سعی در برطرف کردن آنها به نمایید تا ذهنتان آرام گیرد.

 87. سلام
  خواب دیدم ک ی سگ اومد جلوم وایساد بدنش طرح بدن گاو بود ولی رنگش کرمی رنگ با خال خالای قهوه ای .
  از قسمت پهلو و شکمش پاره بود و تمام دنده هاشو استخوناش پیدا بود قسمت بریده شدن زیاد بود
  داشت جلوم جون میداد پاهاش توان تداشت می افتاد همش

  1. باسلام کاربر گرامی حیواناتی که در خواب مشاهده می‌کنیم سمبل غرایز موجود در رفتار و شخصیت خودمان هستند که در خواب می‌تواند با احساس ترحم و وفاداری یا محبت مرتبط باشد ذهن شما با دیدن این خواب از شما میخواهد تا چنین غرایزی را در وجود خود شناخته و آنها را به شیوه های کنترل شده و منطقی بروز دهید ما نمی‌توانیم غرایز را سرکوب یا انکار کنیم هنگامی که حیوانات در رویا به شکل منزجرکننده ظاهر می شوند بدین معناست که در شناخت و کنترل غرایز دچار مشکل شده‌ایم.

 88. سلام
  من خواب دیدم مشغول بازی اکشن(گیم گوشی) هستم که ناگهان وارد دنیای بازی میشم، و در دوراهی قرار میگیرم که یه طرف به سمت امام حسن (ع) هست و طرف دیگر به طرف جنگ احتمالا(دقیق یادم نیست) من راهی رو انتخاب میکنم که طرف امام حسن(ع) هست و میرم به خانه امام حسن ع میرسم و قفل در رو با کلید باز میکنم و وارد میشم. وارد که میشم پنج تن رو میبینم که همه نشستن اما چهره همه شون شبیه مادرمه. و امام حسین ع بهم لبخند میزد.
  خواب دومم هم در محله دختر خاله ام بود، که ایشون به ما ادرس داده بودن تا بریم ببینیمشون.مادربزرگ دختر خاله ام چند وقت پیش فوت کردن، ایشونو تو خواب دیدم که ادرس رو راهنمایی میکردن، به بنده ام گفتن: از نکیر و منکر میترسی؟ و من جوابی ندادم و به پیدا کردن ادرس مشغول شدم. دنبال ادرس گشتم تا به پارکی رسیدم که خانواده ام رو دیدم که منتظر دختر خاله ام هستن، من هم دم ورودی پارک قرار دارم که مادربزرگ دختر خاله م هم اومدن کنارم( این بخش یکم مبهم بود برام) و بعد که یکم گذشت مادرم گفت بریم، نیومد. و از خواب بیدار شدم
  ممنون میشم تعبیر کنید

  1. با سلام کاربر گرامی در تعبیر خواب اولتان به نظر می اید طبق خوتبتان شما به تازگی در اثر یک تغییر و تحول در افکار معنوی تان دچار تردید در تصمیم گیری شده اید بهتر است دقت کنید مسیر درست و معنوی را انتخاب کنید که شما را از عقاید معنویتان دور نکند و اما تعبیر خواب دومتان به نظر می آید فردی که در خواب دیده اید در دنیا فرد با ایمانی بوده اند و با این خواب شاید تذکری به شما درباره دقت بیشتر شما در مسائل معنوی و اجرای آنها در زندگی را داده است.

 89. سلام، لطفا خوابم رو در قسمت دیدگاهها نگذارید ولی ممنون میشم تعبیرش رو بگید چون خیلی ترسیده ام. دیشب یعنی شب اول ماه ربیع الاول خواب دیدم که نزد معشوق سابقم بودم، انگار من رفته بودم پیشش در خانه ای جدید که خریده بود و داشت تابلوهای نقاشی مرا آنجا به دیوار نصب میکرد و هردو خوشحال بودیم….گفت برو فست فود نزدیک خونه چندتا اسنک بخر بیار، من اونجا احساس کردم دستشویی دارم که یهو یه چیزی شبیه رحم یا مثانه از من بیرون آمد و من به شدت ترسیدم سریع هولش دادم دوباره داخل بدنم و با خودم گفتم حتما باید برم دکتر….بعدش از خواب پریدم ….خیلی ترسیده ام

  1. با سلام کاربر گرامی خوابتان می تواند به افکاری اشاره داشته باشد که در زندگی بیداری ذهن شما را به خود مشغول کرده اند اما برای ابراز آنها به خود سخت می گیرید یا حاضر کنار گذاشتن افکار منفی و زائد نیستید این موضوع در شما نوعی تنش یا احساس عدم امنیت روانی را ایجاد کرده است این خواب از شما میخواهد تا ریشه به وجود آمدن این افکار منفی را شناخته و اجازه ندهید که در شما تداوم پیدا کنند.

 90. سلام ببخشید من خواب دیدم چندتا مرد شهید یه گوشه دراز کشیده بودند ولی فقط من میدیدمشون و انگار نمرده بودند فقط من صدای نفس هاشونو می‌شنیدم، لطفا برام تعبیر بفرمایید

  1. با سلام کاربر گرامی طبق خوابتان به نظر می آید که لازم است درباره موقعیت یا رابطه ای در زندگیتان دوباره فکر کنید و آن را دوباره احیا و ارزیابی کنید شاید در موقعیتی سخت یا ناراحت کننده برای تصمیم قرار گرفته اید و کنترل زندگیتان از دست خارج شده است و خوابی که دیده اید نشان دهنده حالات روحی شما در این مقطع زمانی است.

 91. سلام
  خسته نباشید
  خواب دیدم دوستم ک مجردم هست جنینیو سقط کرده ینی خودش حامله بوده
  بعد از سقطم حالش خیلی خوب بود و کسالتی نداشت

  1. با سلام کاربر گرامی به نظر می آید دوستتان به تازگی موقعیت مناسب کاری و یا یک موقعیت عاطفی مناسبی که خودشان میداند را در زندگی از دست داده اند اما از این شرایط ناراضی نیستند و انشاالله موقعیت های خیلی خوب تری در پیش رویشان قرار خواهد گرفت.

 92. سلام من امروز خواب دادم که زن دایی ام که خیلی وقت میشه که طلاق گرفته است برگشته است.
  من ایشان رو خیلی دوست داشتم و برای برگشتن دوبارشون دعا میکردم ولی هر وقت مادرم با ایشان تماس می گرفت تا بلکه راضی شود و برگرد بی فایده بود و او قبول نمی کرد و الان که این خواب رو دیده ام نمی دانم تعبیرش چیست؟

 93. سلام… دیشب که دیگه ماه صفر تمام شد و اولین شب ماه ربیع الاول بود خواب دیدم نمی‌دونم ی مانتویی بود داشتم یا پیرهنی بردمش پیش پارچه فروش که برام بهترش کنه اما اون طور که خودش میخواست پارچه برش زده بود برام دوخته بود اول نگاش کردم خوشم نیومد اما خواهرم اینا و همه میگفتن به خدا خیلی خوب شده تقریبا شبیه ی لباس سنتی بود . کلا تو اون مغازه مشغول خرید بودم و گیج شده بودم تو انتخابم. ممنون میشم تعبیر کنید من ی دختر ۳۴ ساله هستم. با تشکر

  1. با سلام کاربر گرامی به مظر می آید طبق خوابتان به زودی انشاالله موقعیت های جدیدی برای ازدواج برای شما به وجود می اید که شاید شما در انتخاب تان دچار تردید و و دودلی می شوید.

 94. سلام وقتتون بخیر
  تو خوابم به خواب رفته بودم،تو یه خونه ای بودم،اونجا خواستم برم خونمون ک پرواز کردم،خیلی اوج گرفته بودم و خیلی سخت میتونستم ارتفاعمو کم کنم،یهو دیدم تو بهشت زهرام
  اونجا دوباره اوج گرفتم رو یکی از تیر های چراغ برق(خیلی بلند تر از سایز الانش بود)کهدوباره پرواز کنم به سمت خونه .اون بالا یه خانم چادری رو دیدم گه داره تو اون ارتفاع راه میره بهش گفتم چه جوری راه میری گقت پاتو بزار رو ستون ها
  یهو انگار کلی ستون اومد جلوی پام
  رفتم ستون هارو جلو ولی هی حالت افتادن داشتم
  یه آقایی که لباس خاکی جبهه تنش بود رو دیدم گفتم کمکم میکنی ازین جا رد شم؟گفت دستتو بده به من،اونجا انگار پا گذاشتیم بالای یه تپه خاکی
  اونجا زدم زیر گریه گفتم میشه به شهدا بگی دستمو بگیرن؟!
  همین جوری گریه میکردم و داشتیم ازونجا سریع میرفتیم پایین
  وقتی تموم شد راه، گریه میکردم ازش پرسیدم وقتی دوباره خواستم ببینمت چیکار باید کنم
  یه کیسه بهم داد که توش سه تا کتاب بود،قرآن،مفاتیح و یه کتاب طوسی که نقره ای روش نوشته شده بود زیارت نامه شهدا،و یه تیکه خاک هم روش چسبونده شده بود.
  کتاب طوسیه را داد دستم گفت اینو بخون
  یهو تو یه چشم به هم زدن آقاهه غیب شد و کتابی که تو دست خودم بود قرآن بود
  یه نمایشگاه فرهنگی اونجا بود،رفتم ازش کتاب زیارت نامه رو بخرمش،با خودم داشتم میگقتم قیمتش هر چقدر هم باشه میخرمش
  ولی نداشت اون کتابو
  فروشنده هه گفت به جاش قرآن دارم گفتم نه خودم قرآن دارم
  و از خواب بیدار شدم

  1. با سلام کاربر گرامی این خواب می‌تواند به قدرت روانی شما در تشخیص موقعیت و شرایط اشاره داشته باشد آن مرد که لباس خاکی جبهه بر تن داشته است در خواب اشاره به بخشی از شخصیت شما دارد که مرتبط با اهداف و انگیزه های شما در زندگی می باشد و ممکن است که کمی از آن اهداف دور شده باشید ذهن شما با دیدن این خواب از شما میخواهد تا قدرت های خود را دست کم نگرفته و از آن برای عبور از شرایط دلسرد کننده ای که دیگران قادر به درک ماهیت آن نیستند استفاده کنید.

 95. سلام
  وقت بخیر
  بنده خواب دیدم دست راستم رو به هر طرف می گیرم از دستم بارون می باره
  ممنون میشم تعبیر بفرمایید
  با تشکر

  1. با سلام کاربر گرامی باران در خواب می تواند اشاره به مسائلی داشته باشد که در زندگی بیداری برای شما نوعی احساس دلسردی و بی‌انگیزگی نسبت به آینده را ایجاد کرده‌اند ذهن شما با دیدن این خواب از شما می‌خواهد تا ریشه به وجود آمدن این احساس دلسردی را شناخته و اجازه ندهید که در شما تداوم پیدا کنند.

 96. سلام اکثرا چند ساله که خواب مار یا به شکل کسی ناشناس قیافه زشتی داره میبینم که نزدیک من میشه منم توخواب وحشت میکنم وباترس جیغ میزنم .چند وقت نمیبینم بعد ازچندماه دوباره این خوابها میان سراغم .تعبیرش چیه ممنون میشم که بگین

  1. با سلام کاربر گرامی هر چند تعبیر خوابتان را در کامنت قبلی گذاشته ام اما دوباره برایتان تکرار میکنم به نظر می اید همسر شما از مساله ای ناراحت و خشمگین هستند و یا از مساله ای میترسند اما نمیتواند این خشم و ناراحتی خود را بروز دهند و یا نمیتواند ترس خود را بروز دهند و به کسی بگویند و همین باعث تکرار این خواب شده است ممکن است دائم درحال سرکوب خود و احساساتشان باشند اما نمیتواند احساساتشان را با کسی در میان بگذارند و نگرانی هایشان نهفته است و همین باعث هشدار دادن ذهنشان به صورت مار در خوابهایشان می شود.

 97. سلام خسته نباشید همسرم چند شب میشه که خواب میبینه یک مار داره به سمتش میاد باوحشت فریاد میکشه من ازخواب بیدارش میکنم .الان حدود سه سال میشه شایدم بیشتر که یا مار میبینه یا به شکل کسی که زشت میباشد به سمتش میاد وفریاد میکشه تو خواب میشینه بادستش نشون میده که اونجاست چشماش بازه ولی انگارخوابه من زود باتکون دادنش بیدارش میکنم.چند سال میشه که توخواب میبینه هرچند وقت دیگه خواب نمیبینه بهتر میشه باز میبینم که یک مدت خواب ندید دوباره این خوابارو میبینه .ممنون از شما

  1. با سلام کاربر گرامی به نظر می اید همسر شما از مساله ای ناراحت و خشمگین هستند و یا از مساله ای میترسند اما نمیتواند این خشم و ناراحتی خود را بروز دهند و یا نمیتواند ترس خود را بروز دهند و به کسی بگویند و همین باعث تکرار این خواب شده است ممکن است دائم درحال سرکوب خود و احساساتشان باشند اما نمیتواند احساساتشان را با کسی در میان بگذارند و نگرانی هایشان نهفته است و همین باعث هشدار دادن ذهنشان به صورت مار در خوابهایشان می شود.

 98. سلام وقتتون بخیر من ۲۷صفر نمیدونم دقیقا چند بود ساعت دم صبح بود یا شب خواب دیدم با مادرم یه جایی شبیه مسجد یا امام زاده یا نمیدونم یه جایی بود شبیه اینا رفتم خیلی خوشگل بود دخترمم داشت اونجا مشق می نوشت همسرمم بود داشتم سنگ قبرمو به مادرم نشون میدادم روش نوشته داشت ولی یادم نیست چی بود عکسمو دیدم ولی روی سنگ قبر سفید مرمرم چاپ شده بود ارتفاع سنگ قبرم ۱ متر فک کنم بود و چاپ عکس و نوشته ها با مشکی بود خودم داشتم به مادرم نشون میدادم که دور سنگ قبرم سبزه بود مادرم از دیدن عکسم روی سنگ قبر خیلی ناراحت بود و هی میگفت اینا بگو پاک کنن منم گفتم هنوز که زندم چیزی نشده لطفا تعبیر کنیین اینم بگم که اکثرا رویا های صادقه میبینم در ضمن عکس روی قبر که میگم مال من بود تو یه ان فک کردم من نیستم ولی بعد گفتم نه خوددمم میخام ببینم اگه قرار بر پایان عمرمه یه سری کارا و حلالیتا دارم بطلبم ودر اخر حس غرور داشتم از اینکه قبر باشکوهمو به خانوادم نشون میدادم

  1. با سلام خدمت شما…کاربر عزیز هر خوابی که خود شما فکر میکنید دلیل بر پایان عمر شما نیست بلکه هر خواب بذای هر فرد تعبیر متفاوتی دارد در ضمن مدت زمان عمر دست خداوند متعال است و او بر هر چیز آگاه و دانا است انشاالله که شما عمر طولانی و با عزت داشته باشید و اما در تعبیر خوابتان باید بگویم این خواب اشاره به عقاید و باورهایی دارد که در زندگی شما در حال کمرنگ شدن هستند مانند باورهای سنتی که از والدین یا جامعه خود به ارث برده اید گمان می رود این خواب از شما می خواهد تا ماهیت این ارزش هایی که در حال کمرنگ شدن هستند را شناخته و اجازه ندهید که کنار گذاشتن این افکار در شما احساس فقدان ایجاد کند بلکه به دنبال شناخت و مطالعه باورها و ارزش‌های جدیدی باشید که زندگی شما معنای تازه‌ای می‌بخشد و در شما انگیزه های جدیدی را ایجاد می کنند.

 99. سلام خاب دیدم یجا هستم دارم بازی میکنم مثل تئاترالبته رو صحنه نبودما داشتم فقط با دوستان تمرین میکردم (من اصلا تئاتر کارنمیکنم )بعد دیدم دندون کنار نیشم افتاد یعنی آق بود بعد افتاد کف دستم بعد دیدم یه دندون دیگم ک کنار اسیبم بود از فک پایینی افتاد انگار پوسیده بودن وبعد یه دندون دیگه افتاد نگه داشتم کف دستم برم دکتر بعد انگار تو خیابون بودم و هوا آفتابی
  بعد دست بهشون گذاشتم دیدم عین پوسیدگی خورد میشن دیگه گفتم دکتر رفتن بی فایدس
  بعد تو آینه ک نگاه کردم معلوم نبودن افتادن ولی دندونای قشنگ و سفیدی داشتم

  1. با سلام کاربر گرامی دندان در خواب به قدرت تحلیل و تفکر شما در مسائل مهم اشاره دارد گمان می رود این خواب به موقعیتی در بیداری تان اشاره دارد که منجر به کاهش این قدرت درونی تان شده است لازم است تا در این وضعیت نسبت به مسائلی که با آن مواجه هستید به افزایش آگاهی و شناخت خود در این مسائل اقدام کنید.

 100. سلام پدرشوهرم که حدودأ ۴ سالِ فوت شدن به خواب مادرشوهرم امدن و بهش گفتن چرا موهاتو حنا نمیزاری برو موهاتو حنا بزارم میخواستم بدونم تعبیرش چی هست!؟

  1. با سلام کاربر گرامی خداوند ایشان را رحمت کند به نظر می آید این خواب بدین معنا است که انشاالله مادر شوهرتان هم در سطح اجتماعی و هم در زندگی خصوص‌اش باید منتظر اتفاقات خوبی باشد.

 101. یادم میاد که تو اتاق بودم امدم جلوی پنجره دیدم که روی پشت بام همسایه شیطان ایستاده بعد دیگه از ترس بیدار شدم

  1. با سلام کاربر گرامی چنین خواب‌هایی می‌توانند نمادی از محدودیت‌های شما، جنبه‌های منفی شخصیتتان و کار‌های غلطتان باشند. آن‌ها می‌توانند حاکی از داشتن افکار منفی یا دیدگاه‌های بدی در مورد چیزی باشند و یا می‌توانند نشان دهنده احساس گناه شما در مورد چیزی باشند؛ به عنوان مثال برخی افکار یا اعمالی که انجام داده اید ممکن است باعث شوند که چنین احساسات ناراحت کننده‌ای داشته باشید و چنین خوابی ببینید.

 102. خوابم رو درست یادم نمیاد دیدم یکی ک دوستم داره ماشینشوبهم داده بعد دوستم سوارش بود رفت زد تو دیوار بعد من خیلی بهت زده شده بودم و دوستم سرتاپاش مشکی پوشیده بود و عاجز از کنارم رد شد
  بعد تو دانشکده یه وکیل رو دیدم رفتم سمتش ازش سوال پرسیدم جوابم رو نداد دوباره رفتم پیشش بهم گفت باید اونکه اینکارو کرده ازش دیه بگیری بعد من نشستم کنار اونکه دوستم داش و بهش صادقانه اتفاقی گ افتاد رو توضیح دادم

 103. سلام خواب دیدم شب بود از پنجره آشپزخانه داشتم آسمون نگاه میکردم سمت راست خورشید پر حرارت انگار آتیش دور خورشید بود پشت ی ذره ابر بود ولی خورشید کامل معلوم بود و خیلی نزدیک زمین بود ی سمتم ماه بود تو آسمون،بعد چند دیقه خورشید تبدیل شد به ماه کامل تو آسمون بعد اندازه ماه خیلی بزرگتر از ی ماه عادی بود بعد رفت خیلی بالا ،در واقع دوتا ماه تو آسمون بود

  1. با سلام کاربر گرامی ماه در خواب می تواند نماد حقیقت و شهودی قوی باشد که در شخصیت شما وجود دارد اما هنوز از کارکرد و ماهیت این قدرت درونی آگاه نیستید این خواب از شما می خواهد تا این قدرت درونی را درک کرده و از آن برای گسترش زمینه‌های مختلف زندگی خود استفاده کنید.

 104. من بین خاب و بیداری بودم ینی میفمیدم همع چیو یکی اومد بغلم موهامو ناز میکرد منم هی میخاسم چشمامو باز کنم نمیتونسم ولی میفمیدم ناز میکنه دم‌گوشم گف همه چی حل میشه نگران نباش بعد داشتم بیدار میشدم انگار اتاقم سفید سفید شد ولی ساعت ۲ شب بود بعد از گوشه اتاقم ی فرد صورتش سفید سفید پیامبر اینا نبود مطمئنم خود خدااا بوددددددد بعد با ی لباس آبییی خعلیییی قشنگگگ از گوشه اتاقم رف انگار رو ی تخت پادشاهی هم بود بعد اون لحظه ک گف همع چی حل میشه من تو خاب بغض کرده بودم!!
  رح من از خدا چیزی خاسم چیزای خوبی ک شاید هیچوس تا الا نخاد??خدش این حسا و ارزوهارو انداخت تو وجودم خدشم ارومم کرد گف میشه
  از اینک خدا بود مطمینم ولی نظرتون چیه
  دیقا مث کسایی ک رفتن اون دنیا حتی نمیتونم توصیفش کنم??

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود مسأله ای در بیداری شما را بسیار افسرده و ناراحت ساخته است. و خوابتان نشانه آن است که انشاالله راه‌هایی برای رسیدن به کامیابی و شادمانی جلوی پای شما نمایان خواهد شد.

 105. سلام من پسرم، دیشب خواب دیدم که قراره با خواهرام برم مشهد ولی جای یکی از دوستاشون، خواهرم گفت باید لباس زنونه بپوشی تا مشخص نباشه، منم کامل پوشیدم حتی چادرم سرم کردم، سوار قطار شدیم رفتیم مشهد، حرم هم رفتیم، خواهرم میگفت باید همه جا حجاب داشته باشی، تقریبا مجبورم میکرد که مانتو بپوشم مقنعه و چادر سر کنم، ولی زیارت هم کردیم، خواب خیلی واضحی بود و همه جزئیاتش یادمه، خواهرم رو پوشیدن جزئیات لباس زنونه خیلی تاکید داشت، تعبیرش چیه

  1. با سلام کاربر گرامی این خواب از شما می‌خواهد تا آزادانه به ابراز درونیات و افکار و ایده های خود بپردازید این خواب می‌تواند به جنبه ای از شما اشاره داشته باشد که از ابراز نظرات و افکار خود واهمه داشته یا احساس می‌کنید که اگر به بیان شخصیت خود بپردازید ممکن است دچار مشکلاتی شوید با دیدن این خواب از خودتان بپرسید که چه افکاری باعث می شود تا نسبت به ابراز شخصیت خود احساس ترس پیدا کنید؟ و چگونه می توانید این ترس و فقدان درونی را شناخته و مهار کنید؟

 106. سلام. من خواب دیدم، یه چن تا جوجه اردک زرد بودن که بینشون یه جوجه اردک سیاه کوچولو بود اون یکی ها یکم بزرگ بودن یکی از اون جوجه اردک زرد این سیاه رو قورت دادن بعد دیدم از دهنش دراورد و این جوجه اردک سیاه اومد بیرون ولی انگار انگشتای پاش نبود ولی زنده بود، فوری فرار کرد و رفت سمت برکه که تو اون برکه یه اردک زیبا هم بود و من گفتم اینم قبلا جوجه اردک سیاه بوده الان انقد بزرگ شده و اونجا موند و بعد یه مدت بزرگ شد و شبیه همون اردک زیبا شد،
  بعد خواب دیدم با یه پسره دستشو گرفتم انگار اون قدش از من یکم کوتاه تره و من با این موضوع اوکی هستم رفتیم یه مکانی که انگار یه مکان سربسته بود شبیه پاساژ. اونجا یه حوض آب بود که توش پر از ماهی قرمز بود اما ماهی ها بزرگ بودن بعد فک کردم این ها مردن تکون نمیخوردن نزدیک شدم دیدم یکیشوون تکون خورد پرید سمت بیرون اون طرفش یه حوض دیگه بود که اونم ماهی قرمز داشت پرید رفت داخل اون حوض

  1. با سلام کاربر گرامی خواب دیدن اردک نمادی از برقراری ارتباطی بین قلمرو روحی و دنیای فیزیکی شما است اردک ها حیوانات با استعدادی هستند که می توانند راه برود پرواز کنند یا شنا کنند یک اردک در خواب بیانگر انعطاف‌پذیری شماست و اینکه توانایی منعطف شدن و خم شدن و منطبق شدن در موقعیت های مختلف را دارید گاهی نیز به این معناست که شما خودتان را در معرض خطر قرار می دهید و به قول معروف خیلی خودتان را ول می کنید حال دیدن جوجه اردک در خواب نمادی از پچ پچ بیش از حد و شایعات بی اساس است به دقت گوش کنید که مردم چیزی درباره تان می‌گویند یا اینکه درباره دیگران چه می گویند بهتر است در رفتارهای خود دقت بیشتری داشته باشید.

 107. سلام و وقت بخیر خدمت شما. خواب دیدم با پارتنر قبلیم در حالی که حدود یک سال میشه جدا شدیم در حال مشاجره و دعوا بودم. اول اون به من چیزی گفت و بعد من هم به شکل خیلی شدید واکنش نشان دادم در حظور خواهرش که کنارش ایستاده بود. مشاجره ادامه یافت تا اینکه پدرش هم متوجه حرف ها شد و بعدش از خواب پریدم. میخواستم بدونم تعبیرش رو. در ضمن این خانم فامیل من هم هست.

  1. با سلام کاربر گرامی انسان هایی که در رویا مشاهده می‌کنیم سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خود ما هستند فردی که در گذشته به او علاقه داشته اید درخواب استعاره‌ای از بخش زیادی از اهداف و انگیزه های شما در زندگی بیداری و در زمینه های مختلف می باشد این خواب می تواند با مفاهیمی مثل بی خبری یا تمایل برای آسوده بودن مرتبط باشد دعوا نیز نشان‌دهنده فرار شما از واقعیت یا عدم کنترل شما بر غریزه های خاص در زندگی بیداری تان باشد تعبیر این خواب می تواند به احساس بی توجهی شما نسبت به انگیزه ها یا اهدافی که در زندگی بیداری در پیش گرفته‌اید مرتبط باشد این خواب از شما می‌خواهد تا اگر در خود هدف یا انگیزه ای را مشاهده می کنید برای آن تلاش کرده و با دیدگاهی منطقی درباره ارزش هدف خود فکر کنید.

 108. باسلام استاد گرامی ،،بنده متاهل هستم ودوتا بچه دختر کوچک دارم ،توخوابم دیدم که یه پس تقریبا ۱۵ ساله دارم و باهم حرف میزنمو اونو به داداشام نشون میدم که ببینید پسر منه ها بزرک شده ،،ولی احساس میکنم دیدم که یکی از دستهاش ِیه مقدار نامیزان هست ،،میشه لطفا تعبیر کنید؟؟؟ضمنا من پسرندارم

  1. با سلام کاربر گرامی اینکه پسر ندارید و خواب دیده اید پسر دار شده اید بیانگر جنبه مردانه توسعه‌نیافته تان است شما نیاز دارید کسی و یا کسانی جوانی و کودکی درونتان را تایید کنند به نظر می آید به تازگی یک بحران هویتی را تجربه می کنید یا از نوعی فقدان در زندگیتان رنج می برید و دلتان میخواهد به روشی های غیر معمول آن را حل کنید شاید در موقعیتی احساس بی پناهی می کنید و دلیل دیدن خوابتان نیز قرار گرفتن در چنین شرایط و حالات روحی است.

 109. سلام خوب هستید من خواب دیدم خودم و مامانمو خالم حامله بودیم و نزدیک زایمانمون بود بعد شوهر خالم میره برای کسی چیزی رو درست کنه برق میگیرتش میمیره و ازش خون میاد ما میدونستم مرده ولی نمیتونستیم به خالم بگیم یه وقت چیزیش بشه ساک بیمارستانم اماده بود گزاشته بودیم جلوی در که مامان گفت من زودتر حامله شدم تو عجله داری بعد بابام از سرکار اومد داداشم براش سفره انداخت نشت ناهار خورد یه تیکه ته دیگ خوشگلم برداشت منم روی مبل داشتم غذا میخوردم طعم قالبی نداشت ولی خوشمزه بود

  1. با سلام کاربر گرامی حاملگی در تعبیر خواب روانشناسی با پیگیری اهداف جدید مرتبط است. اهدافی که ممکن است هم اکنون و در زندگی بیداری به سمت آن‌ها حرکت کرده باشید یا مراحلی از آن را پیش برده باشید. اهداف در ذهن شما دارای ارزش و اهمیت هستند و گا‌ها ممکن است که هیچ نمودی نداشته باشند و جنبه‌های مادی زندگی را نیز شامل نشوند. به نظر می آید طبق خوابی که دیده اید این افرادی که در خواب دیده اید که حامله هستند همراه با شما همگی هدف مشترکی را آغاز کرده اند که گمان می‌رود مادر شما زودتر از بقیه به این هدف دسترسی پیدا می کند.

 110. سلام وقت بخیر
  خواب دیدم که در خانه وقتی به اینه نگاه میکنم خودم رو در لباسی که عروسی برادرم پوشیدم می‌بینم به مادرم گفتم و رفت پیش دعا نویس وقتی برگشت خیلی نگران بود و گفت دعانویس گفته جنی در درون من بوده که حالا خارج شده و من باید خیلی مراقب باشم من خیلی ترسیده بودم از خواب که بیدار شدم ۷ صبح بود این خواب تعبیر دارد؟

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابتان نمادی از ترس های پنهانی شماست شاید شما در مورد مساله ای در بیداری تان ترس و یا استرس دارید اما خودتان از آن آگاه نیستید شما باید با بررسی ترس ها و استرس های تان سعی در برطرف کردن آنها بنمایید تا ذهن تان آرام گیرد.

 111. سلام خسته نباشید قبل از اذان صبح خواب دیدم که کنار درب اتاق ایستادم و اعوذوبالله من الشیطان رجیم و بسم الله رحمن رحیم رو باصوت خوندم یه ایه هم خوندم ولی اصلا یادم نمیاد ایه چی بود و کدوم سوره بود ولی میدونم که از سوره های کوتاه قران بود

  1. با سلام کاربر گرامی این خواب و تعبیر این خواب به نظر می آید نشان از ایمان و تقوای شما در عالم بیداری است. چنانچه شخص در خواب زبانش به اعوذ بالله جرخید، تعبیر آن نشان از رد شدن شخص از گناهی و انجام ندادن عملی زشت در عالم بیداری است . شاید شما در زندگی واقعی خود از وسوسه ها گذشته و روح تان از انجام گناهی که در راه شما بوده پاک و منزه مانده است.

 112. با عرض سلام خسته نباشید خدمت استاد گرامی و ابراز خرسندی بابت رفع کسالت ‌خواب دیدم داشتم میوه میخوردم انگور سبز و زردالو و با برادرم صحبت میکردم انکار داشتم تو خواب از دستش حرص میخوردم بعد نصف زرد الویی ک خودم می خوردم رو ب برادرم تعارف کردم و اون زرد الو رو گرفت و خورد

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود شما به تازگی کاری را آغاز کرده اید که شاید برادرتان با انجام اینکار با شما موافق نیست اما شما به هر طریقی هست نظر ایشان را با خودتان هماهنگ میکنید و او را نیز در انجام این کار شریک می نمایید.

 113. سلام. خواب دیدم کنار لانه مرغ هامون هستم بعد انگار یه مقدار پول که کاغذی بود ۵ تومنی و ۲تومنی بود مبلغش زیاد نبود ولی همه کاغذی بودن کنار یا روی لانه مرغه ها پیدا کردم انگار باد دلشت میبرد که من برداشتمشون حتی یبار گذاشتم یه جا دیدم باد داره میبره باز برداشتمشون،چن تا ازمرغ هامون اونجا بود بعد دیدم یه مرغ رو چن تا تخم مرغ زیاد تو لانه ش خوابیده چن تا شو برداشتم اومدم بیرون از اونجا تو دستم نگاه میکردم به مامانم نشون دادم دیدم دوتاشون رنگ سیاهه وخودمم ذوق و تعجب داشتم از رنگشون گفتم ببین مامان دوتا رنگشون سیاه فرق دارن بعد یکی از دستم افتاد فک کردم سیاهه بود اما دیدم تخم مرغ معمولی رنگ تخم مرغ محلی افتاد مامان گفت ببین شکوندیشون برداشتم دیدم نشکسته احساس کردم یه ترک کوچولو برداشت که زیاد مهم نبود، بعد تو دستم نگاه کردم دیدم اون تخم مرغ سیاه رنگ ها سالمن کنار اون یکی تخم مرغ ها

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میروداین خواب حاکی از آن است که شاید شما در ارتباط برقرار کردن با سایر افراد مشکل دارید. این ممکن است به خاطر شیوه‌ی رفتار شما باشد یا به خاطر چیزهایی که بدون فکر کردن به اطرافیان خود می‌گویید. به نظر می آید این مشکلات به عدم توانایی شما برای فهماندن منظورتان به دیگران مربوط باشد.

 114. سلام من یه مدت پیش خواب دیدم که وارد یه مغازه تو محله قدیمی شدم و این مغازه خیلی قدیمی وخاک گرفته بود اینقدری که اصلا مشخص نبود چه جنسی یا اجناسی تو مغازه به فروش میره من فروشنده ای تو مغازه ندیدم غیر از یه مرد که صورتش مشخص نبود ولی به نظر ناراحت میومد وصداهایی که تو گوشم زمزمه میشد که این مغازه مطعلق به دایی من هست و این مغازه دیگه به درد نمیخوره وباید درش بسته بشه به خاطر همین حدس زدم اون مردی که تو مغازه دیدم وناراحت بوده دایی خودم از نظر شما این خواب تعبیری داره و اینکه وقتی از خواب بیدار شدم با اینکه خواب حالت ناراحت کننده ای داشت من حس خیلی خوبی داشتم

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود طبق خوابتان شما از مساله ای قدیمی که شاید بین شما و دایی تان و یا بین خانواده و دایی تان به وجود آمده ناراحت هستید و شاید با اینکه مدت زمان زیادی از این موضوع میگذرد شما هنوز نتوانسته اید که از این موضوع بگذرید و اینکه بعد از خواب خوشحال شده و حس خوبی داشته اید نشان دهنده نوعی حس انتقام در مورد این مساله است که این حس از وسوسه های نفس انسانی است که باعث مکدرشدن روح انسان میگردد …دوست عزیز بهتر است مسائل قدیمی که در گذشته اتفاق افتاده را کنار بگذارید و روح خود را آزار ندهید نگه داشتن کینه ها اول آسیب به خود شخص میزند پس بهتر است از گذشته به خاطر رضای خداوند بگذرید تا به آرامش برسید.

 115. سلام من امروز شنبه صبح ساعت ۶ خواب دیدم تو خونه تو خواب مثل اینک اونجارو می‌شناختم ولی من درواقع نمیشناسمون دراتاق یه پسری بود پیانو میزد ودر هال مادربزرگش رو صندلی نشسته بود اون پسر ناراحت ونا امید شده و در نزدیک اتاقش یه گیتار بود و من اون گیتار رو بلند کرد وزدم و به بابام نشونش دادم به اون پسر مثل اینکه علاقمند بودم رفتم پیشش در حالی که داشت پیانو میزد
  لطفا میشه تعبیرش سریع بگید

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود طبق خوابتان شما دوست دارید در زندگیتان تعادل به طور کامل برقرار گردد و شاید در این زمینه نیز بسیار فکر و تلاش می کنید و دیدن این مردی که موسیقی مینوازد نماد تلاش محگم شما برای برقراری تعادل در زندگیتان است.

  2. سلام تو خواب به یک مرد ثروتمند سلام وخسته نباشید میگم او جواب منو نداد مدام میگفتم اون من مرد وقت نگاه میگرد

   1. با سلام کاربر گرامی خوابها تصویرگر فضای فکری خودمان هستند اما گمان می رود این خواب از شما میخواهد تا اجازه ندهید که قضاوت ها و ارزش های عرفی باعث شوند تا احساس ضعف داشته باشید یا از پیشرفت در زندگی ناامید شوید شاید هم اکنون زمانی است که به درک عمیق‌تری نسبت به درونیات خود خواهید رسید برای این منظور لازم است تا استعدادهای پنهان یا ابعاد ناشناخته شخصیت خود را درک کرده و برای به کارگیری مهارت های روانی خود تلاش کنید.

 116. سلام
  خواب دیدم رفتیم شهرستان و بعد حدودا ۳ ۴ روز داریم برمیگردیم که یهو داییم میاد تا ما رو از برگشتن منصرف کنه البته من میدونستم که قصدش کار کشیدن از ما هست و من به مادرم گفتم من امروز برمیگردم تهران چه شما بیاید چه نیاید از طرفی هم شوهر خالم ما رو برد باغش تا کارهاش انجام بدیم اونجا تو راه یهو چنتا سگ بهم حمله میکنن ولی من سریع سوار ماشین شوهرخالم میشم یکم میریم جلوتر بعد یهو از ماشین پیاده میشم و جا میمونم و بعد دنبالشون میدوم اونجا هم کلی سگ بود و همراه من شروع میکنن دویدن ولی اینبار کاری باهام نداشتن و انگار همراهی میکردن منو

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابتان ، نشان دهنده‌ی این معناست که کنترل بعضی از غرایزتان از دست شما خارج شده و به شکل افراطی در حال تاثیر گذاری بر روی عملکرد شما هستند. ممکن است از برخی رفتار‌های خود مثل ترحم بی حد به دیگران، دچار آسیب‌هایی شده باشید. این انزجار، به شکل سگی که به شما حمله می‌کند ظاهر می‌شود؛ و اگر در رویا از سمبل سگ فرار کنید، می‌تواند به این معنا باشد که در بیداری متوجه این عدم کنترل شده اید، اما علاقه‌ای به رو به رو شدن و حل کردن این مشکل ندارید.

 117. با سلام.
  خواب دیدم تو یجایی که آشنا نبود برام (مثلفروشگاه بود) اسم منو صدا میزنن منم راهو گم کردم نمیتونم مسیرو پیدا کنم اونقدرررر راه رفتم که از خواب بیذار شدم دیدک دارم نفس نفس میزنم?
  تعبیرش چیه

  1. با سلام کاربر گرامی به نظر می آید خوابتان نشان‌دهنده سردرگمی، از دست رفتن انگیزه و توان برای گرفتن تصمیمات قاطع را نشان می‌دهد. گاهی به مسائلی اشاره می‌کند که در زندگی شما پدیدار شده‌اند و شما از آن‌ها بی اعتنا گذشته‌اید ولی آن‌ها تاثیر منفی خود را بر شما برجای گذاشته‌اند. در این صورت، در محیطی که در آن گم شده‌اید توجه و تامل کنید بلکه ریشه آن مسئله را دریابید.

 118. سلام خواهرم خواب دیده پسرش که به تازگی رحمت خدا رفته درخواست آتش میکند این خواب تعبیرش چیست؟

  1. با سلام کاربر گرامی خداوند ایشان را رحمت کند به نظر می آید این خواب به خود خواهرتان بازگردد شاید خواهرتان از رفتن فرزندشان بسیار غصه دار شده اند و در واقع به نوعی دلشان تنگ آغوش فرزندشان می باشد و خوابی که دیده اند بیشتر نشان دهنده خواستن و دلتنگی ایشان برای فرزند می باشد.

 119. سلام استاد عزیز خسته نباشید من خواب دیدم درحیاط خانهای ماری لاغر که خود را به شکل دایره وحلقهای دراورد ودم خود را با دهنش گرفته وجود دارد بعداکه من برای انجام کاری میخواستم بیرون برم دیدم اون مار به شکل گردنبندبه گردن من وکمی ازش چندشم میاومد درست مثل گردنبد های زنانهکه کناره هاشون زنجیرطلا بود وفقط سر اون مار وسط گردنبد بود

  1. با سلام کاربر گرامی ممکن است هم اکنون و در زندگی بیداری، به طور مکرر دچار احساساتی مانند حسادت، نفرت و خشم شده باشید و احساس کنید که قادر به کنترل احساسات خود نبوده یا اصلا نیازی به کنترل آن‌ها ندارید. حتی ممکن است بروز این احساسات را حق خود تلقی کنید. این رویا پیامی از جانب ناخودآگاه شماست مبنی بر این که قلیان این احساسات در حال از بین بردن آرامش روانی شماست. این رویا از شما می‌خواهد تا کنترل این احساسات منفی را در دست گرفته و اجازه ندهید که بروز افراطی آن‌ها شما را دچار مشکل کند. آرامش روانی شما در اولین قرار دارد. اجازه ندهید که ترس از اتفاقاتی که رخ نداده اند یا با برخورد منطقی قابل رفع شدن هستند، برای شما مشکلات و ناراحتی‌های فکری ایجاد کنند. گمان میرود که شما اسیر و گرفتار هیجانات خویش هستید.

   1. با سلام.
    در خواب دیدم هنگام معاشقهدر اتاق خواب با همسرم
    دو مرد نگاه میکردند
    وقتی سوال کردم شما که هستید ….گفتند ما خیلی وقت است اینجاییم.

    1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابتان نشانه این است که شاید در درون خود از رازهایی محافظت کرده و آن‌ها را بروز نمی‌دهد. شما دلتان نمیخواهد کسی از این راز و مسائل پنهانی شما اطلاع پیداکند و همیشه ترس از آشکار شدن این مسئله پنهانی را دارید و این گونه خواب‌ها می‌تواند علائمی از ترس روبرو شدن با این مشکل و مسائل پیش رو شما در مورد آن باشد.

  1. با سلام کاربر گرامی بچه گربه در خواب می‌تواند در نقطه‌ مقابل احساس افسردگی ظاهر شود. گمان میرود شما در این زمان متمایل هستید تا برای جلوگیری از به وجود آمدن احساس افسردگی، به کار‌های سرگرم کننده که ذهن شما را گسترش می‌دهند یا شادی روانی را فراهم می‌آورند مشغول شوید. این رویا از شما می‌خواهد تا چنین حقی را برای خود قائل شوید. در این زمان، داشتن آرامش و سلامت روانی، در اولویت است. شما در حال درک این موضوع هستید که به رغم وجود مشغله‌ها یا ناراحتی‌های روزمره، همچنان می‌توان فرصت‌هایی برای شاد زیستن و آرامش فراهم آورد.

  1. با سلام کاربر گرامی قران خواندن و نماز تسلیم در برابر خواست خداوند و در خواب نماد پذیرش اصول یا قواعد و طریقت درستی است جمان میرود شما راه درست و روش و قاعده درست را در زندگی پیدا کرده اید اما هنوز به آن عمل نکرده اید و گمان میرود خوابتان پیامی به شما است برای عمل کردن شما به این روش و قاعده های درست در زندگی تان.

 120. خواب دیدم صاحبکارم ک متاهل هم است شکمم را لیس میزد و خوشحال بود ک ناگهان خانمش ما رو دید وبا حالت قهر رفت من خودم دنبال خانمش افتادم و باهاش حرف زدم و قانعش کردم ک بین ما چیزی نیس و فقط برا اولین بار اینجوری منو لیسیده و خانمش قانع شد،در ضمن من هیچ رابطه ای با صاحبکار گاهی نداشته ام.ممنون میشم تعبیرش کنید

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود شما نمیتوانید در محیط کارتان تعادل در رفتار و احساساتتان پیشه کنید و به همین دلیل نمی توانید از حریم شخصیتان مواظبت کنید و خودتان نیز به این موضوع آگاه هستید پس بهتر است حریم شخصی تان را بازشناسید و با احترام و قاطعیت از آن مراقبت کنید و سعی کنید در رفتارهایتان نیز تعادل را برقرار کنید.

 121. سلام خسته نباشین
  من خواب دیدم که داشتم با فامیلم بازی میکردم که یهو دیدم تو اسمون یه ماه و یه ستاره به رنگ طلایی شدن انگار جز منو سویل هیشکی نمیدید اونارو
  بعد ماه که طلایی شده بود چرخید و روشش احساس میکنم اینده منو نشون میداد
  یکم ک گذش اون ادما و خانه هایی ک روی ماه بودن افتاد زمین سویل(همون فامیلم) گفت برو برو اون خانه ها و ادمارو جمع کنیم ما رفتیم جمعشون کردیم بعدش همه چی بهحالت اولش برگشت
  فکر کنم اومده بود اینده منو ک بازیگر شدنمه رو نشون بده
  تعبیر این خواب ب اینده ام ربطی داره؟

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابتان نشانه درخشندگی، بدست آوردن آرزوهای بلند پروازانه شما است. شما انشاالله آینده‌ای درخشان خواهید داشت که همگی بستگی به تصمیماتی که خواهید گرفت دارد پس بهتر است در تصمیمات خود دقت بیشتری داشته باشید.

 122. سلام.من۳۰سالمه و مجرد هستم
  خواب دیدم جلو روشویی وایساده بودم شکم خودمو با یه وسیله سوراخ میکردم و از سوراخا کمی چربی و خون خارج میشد و من خوشحال میشدم و خانمی که چهرشو نمیدیدم اونطرفتر بود و من بهش با خنده میگفتم دارم شکممو لیپو میکنم چربیاش داره میره.انقدر اینکارو کردم و به اون که کنارم بود همینجوری نشون میدادم تا شکمم شد مثل یه پوست شل و اویزون و از خواب پریدم.
  تشکر برای تعبیر

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود شما در زمان نچندان دوری مشغول انجام کارهایی بوده اید و یا اهدافی را دنبال میکرده اید که همه آن کارها و اهدافتان راکد مانده است و تلاشی هم برای انجام این کارها نمیکنید بهتر است خودتان را از شر کار‌های که راکد مانده اند آزاد کنید.

 123. خانمی متاهل هستم خواب دیدم یه جایی هستم که یه جمعی بودیم و یه دختری اومد یه جفت گوشواره طلا هدیه داد تو اون جمعیت پدر مرحوم من هم بود

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود شما به تازگی کاری انجام داده اید که به واسطه انجام آن در خانواده و نزد شوهرتان عزت و احترام خواهید یافت. انشاالله

 124. سلام
  خواب دیدم که مادرم رو به دکتر می برم (ایشان ۷۳ ساله هستند)در حالی که دستسون رو گرفته بودم متوجه میشم که برای سر و پاهاشون حنا گذاشتند .من عصبانی شدم که چرا اینکارو کردید در حالیکه دایی تازه فوت کردند(داییم واقعا دو ماه هست که فوت کردند ) و حداقل می شستید بعد می امدیم دکتر. بعد از اون دیدم روسری مشکی بزرگی که بر سر دارم سوراخ بزرگی شده خیلی ناراحت شدم و می خواستم گریه کنم و گفتم مامان ببین روسریم رو بچه ها خراب کردند ۱۴۰ تومن خریده بودمش. البته در واقعیت روسریم نو هست اما در خواب نو نبود

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود طبق خوابتان به تازگی شما متوجه موضوعی شده اید که شاید مدتی بوده که از شما پنهان بوده است و همین باعث ناراحتی شما گشته و شاید خوابی که دیده اید نشان دهنده حالات شما در این مقطع زمانی است.

 125. سلام من شوهر عمه ام را که به تازگی فوت کرده بالباس تر و تمیز بلوز راه راه آبی و کت وشلوار با یه کلاه سفید در خواب دیدم کنار دخترش که زنده بود نشسته بود ولی کسی اونو نمیدید فقط من میدیدمش،پاشد بره من دنبالش رفتم همش صداش زدم ولی نگام نکرد تو کوچه برگشت و روی سرم یه سکه چرخوند به نشانه صدقه دادن برام بعد یه لبخند زدو رفت

  1. با سلام کاربر گرامی خداون. ایشان را رحمت کند با این شرایطی که شما ایشان را در خواب دیده به نظر نشان از احوالات نیکوی ایشان در برزخ می باشد انشاالله بهتر است به نیت او برایشان صدقه و خیراتی هم بفرستید و روحشان را شاد گردانید.

  1. با سلام کاربر گرامی متاسفانه به دلیل بیماری کرونا از پاسخگویی به موقع خوابها معذور شدم . تاخیر بنده را بابت پاسخگویی بپذیرید.

 126. سلام خسته نباشید.
  من ده صبح اینا تقریبا از خواب پریدم دوباره خوابیدم و خواب دیدم که داییم منو مامانمو میخواد بره تو یه جنگل مار هارو ببینه ماهم با خودش میبره با داییم رفتیم داییم خوشحال بودو اینا ولی خب من خودم فوبیا مار دارم یکم برا ترسناک بود تو خواب با داییم و مامانن از کنار مارا داشتیم رد میشدیم که یهو چشمم افتاد به یه مار تو یه جنگل پر از برگ و ایناهم بود جایه باریکی بود یه مار از بین سبزه ها و اینا اومد بیرون رنگش مشکی بود با خال های نارنجی بعد داشتم نگاش میکردم هی دندوناشو نشون میداد و قیافشو ترسناک میکردو اینا ولی کاری باهام نداشت منم بعده اینکه نگاش کردن از کنارش رد شدم اونم دیگه کاری بهم نداشت. معنیش چیه؟

  1. با سلام کاربر گرامی غالبا این گونه رویا‌ها با وضعیت کنونی شما در زندگی بیداری کاملا در ارتباط است و منعکس کننده بخشی از آن است. شاید وقت آن رسیده که با واقعیت روبرو شوید.جزئیات پیرامون خواب زمانی مهم هستند که بتوانید معنی آن را درک کنید. اگر در خواب با تهدید مار سیاه مواجه شدید نشانه این است که شما نمی‌توانید از پس دغدغه‌های ذهنی خودتان برآیید. شاید به نظر همه چیز خوب و مرتب بیاید، ولی در لایه‌های زیرین زندگیتان مسائلی وجود دارد که شما را نگران می‌کند.

 127. سلام
  امیدوارم حالتون بهتر شده باشه
  من امروز قراره برای حلالیت گرفتن از کسی باهاش تماس بگیرم .
  خب خوابی ک دیدم این بوده ک
  من رفتم داخل ی جا ک انگار اشپزخونه‌ی رستوران بود ،شارژ گرفتم و ی کاسه آبگوشت هم خریدمو اومدم بیرون. از اونجا ک در اومدم کنار ی مغازه وایسادم تا شارژو وارد کنمو تماس بگیرم .دیدم کنارم ی پیرزنی هستش . ب این فکر افتادم ک کاسه ابگوشتمو ک خریدم بدم این خانم بخوره . یکم ک گذشت گفت دخترم میشه بدی غذاتو من بخورم . گفتم بله خودمم میخواستم همین کارو کنم .با اینک دیرم شده بود و باید زنگ میزدم رفتم .گفتم فقط چند لحظه صبر کنید برم بگم گرمش کنن . سرد شده .
  رفتمو ب اون سراشپز گفتم اگر میشه ی مقدار بریزید روش ک گرم شه برای ی خانمی میخوام ،گفت نمیشه ،گفتم پس بگیر جلوی بخار یکم گرم شه سرد شده ،
  ی نفر دیگ از کارکنای اونجا گرفت ازم کاسرو
  وقتی برگشت ی بشقاب برنج دستش بود گفت اینو بده اون خانم .
  منم رفتم دادم ب اون خانم ولی وقتی داشتم میرفتم دیدم کلی کاسه‌و بشقاب‌و پیاله و سینیو اینچیزا داخلش برنجه . انگار ک من همشو براش اوردم . اونم خوشحال شد ، بهش گفتم خانم فقط بعدش لطفا برید ظرفارو بدید ب اون جایی ک اوردم براتون ،من مدیون کسی نشم .
  بعدشم رفتم .

  1. با سلام خدمت کاربر همیشگی و عزیزما …ممنون از احوالپرسی شما دوست گرامی ….خوابتان همانگونه که خودتان گفتید نشان از قصد شما برای برطرف کردن مشکل و ناراحتی بین شما و دوستتان است که انشاالله این کار با کمک خداوند به شما برای انجام این کار درست که در حال انجام آن هستید برایتان خیر و برکت و شادی و برطرف شدن کدوریت به همراه بیاورد.

   1. سلام
    ببخشید من خواب چنتا کبوتر دیدم که تخم گذاشتن و روی تخماشون نشستن
    روی پشت بوم بودم چنتا جغدم روی پشت بوم کناری بود که یکیش اومد این
    طرف فکر کنم دست شویی کرد ??
    همه خوابا ام اتفاق میوفته ولی این یکی نمی‌دونم قضیش چیه

    1. با سلام کاربر گرامی کبوتر در خواب می تواند به میل درونی انسان برای کسب آزادی و رسیدن به استقلال فکری اشاره داشته باشد جغد نیز در خواب نمادی از موقعیت‌ها و اخبار جدیدی که همراه با خرد و اگاهی می باشد پس خوابتان نشان از این است که شما با توجه به اگاهیهایتان و خردتان راغب به گرفتن تصمیمات جدیدی خواهید بود تصمیماتی که موجب رسیدن شما به استقلال فکری و قطع وابستگی شما از دیگران خواهد شد..پس بهتر است که تلاش خود را برای رسیدن به استقلال در تمامی امورتان بیشتر کنید.

 128. سلام خسته نباشین خواب دیدم ی نوزاد رو دارم حمام میکنم دقیق نمیدونم بچه خودم بود یا نه …. شوهرم آب میریخت ک کمکم کنه گاهی اب داغ و گاهی سرد میریخت و من دعواش میکردم چرا اب رو ورم نمیکنی بچه اذیت شد

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابتان بیانگر این است که تغییر و تحولات‌ جدید و بزرگی‌ در زندگی‌تان‌ در شرف‌ تکوین‌ باشند، خواب‌ نوزاد خبر از یک‌ شروع‌ مثبت‌ با بکارگیری ‌استعدادتان‌ به‌ شما میدهد اما گویا شما در پیگیری این تغییر و تحول در زندگی تان با شوهر تان کمی اختلاف نظر دارید.

 129. خواب دیدم
  ک ایستاده بودم و همسرم ی فلاکس چای دستش بود ک پر از نجاست بود
  و از پشت همه رو ریخت روم
  و بعدش رفت پشت خواهرش قایم شد و بهم میخندید
  بعد خواهرش بهش گفت تو چرا نمیخوای تمومش کنی بس نیست
  بعد یهو پرید تو روی خواهرش و منم ساکت فقط نگاش میکردم و بعد از خواب پریدم

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود شما در بیداریتان در مورد مسأله ای احساس گناه و بی ارزش بودن می کنید . شما ممکن است از اعتماد به نفس کم رنج ببرید. و خوابی که دیده اید شاید نشان از این احساسی است که در بیداری دارید.

 130. باعرض سلام و خسته نباشید.
  اگر مردی در خواب ببیند که در جمعی از زنان قوم و خویش است موهای گربه از دهانش مدام خارج میشود و از روی زبانش آنها را خارج میکند تعبیرش چیست؟
  وقت خواب قبل از اذان صبح.

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود شما در بیداری گاهی صحبتهایی می کنید که این صحبتها باعث مشکل برای شما می شود پس بهتر است در سخن گفتن و دادن ایده و نظریه برای دیگران دقت بیشتری داشته باشید.

 131. در خواب دوستم، پدرم که تازه فوت شدن ، اومدن و خیلی خوشحال و سرحال بودن و به مامانم گفتن که باهم برن اداره و برگردن و تا اون موقع من و خواهرهام حاضر شیم که بریم بیرون شهر
  همه خوشحال و سرحال بودن وبا لباسهای روشن
  ولی فقط من با لباس مشکی داشتم غذا درست میکردم
  و پدرم خیلی خوشحال بودن و همش میخندیدن و با خواهرم شوخی میکردن

  1. با سلام کاربر گرامی خداوند پدرتان را رحمت کند دیدن پدرتان در این شرایط انشاالله نشان از احوالات نیکوی پدرتان در آن دنیا است و اما اینکه شما لباس مشکی پوشیده اید شاید شما هنوز نتوانسته اید غم و اندوه رفتن پدرتان را از دل بیرون کنید و لباس مشکی که پوشیده اید نشان از اندوه مانده در دل شما است بهتر است برای شادی روح پدرتان سعی کنید با تقدیر الهی کنار بیایید و اندوه را از خود دور کنید ..از خداوند متعال برای شما ارامش و صبر خواستارم.

 132. باسلام. خواب پدرم راکه قبلا فوت شده رادیدم که درحال تکه پا ره کردن گوشت است تاکباب کند باجمعی ازافرادی که من تاکنون ندیده بودم وپیربودند. داخل یک دیگ درحال جوشیدن راکه نگاه کردم تقربیا شکل اسکلت سرانسان بود. تصاویردیگری ازجمله گوشتهای پخته وخام راهم دیدم گویاآنهاهم گوشت انسان بود تعبیرش چیست؟

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود طبق خوابتان به تازگی شما در شرایطی قرار گرفته اید که پشت سر کسی صحبتی کرده اید و غیبت کسی را کرده اید و یا شنیده اید که بهتر است در گفتار خود دقت کافی را داشته باشید.

 133. سلام من برادرم چند ماهی میشه فوت شدن خواب دیدم ک پدر و مادرم میرن برادرم رو میارن و براش عروسی میگیرن و عروسی ک تموم میشه داداشمو بر میگردون ک داداشم گریه میکه و میگه من نمیرم تو قبر چه معنی داره؟

 134. سلام من خواب دیدم تشییع جنازه پدربزرگمه که دو ماه پیش فوت کردن .جمعیت زیادی مشکی پوش اومده بودن .جنازه رو کفن پیچ آوردن و از جلوی من رد کردن و گذاشتن وسط جمعیت .صورتش هم باز کردن که برای بار آخر همه ببینن صورتش رو به من بود انگار آروم خوابیده بود دایی بزرگم بیشتر از همه گریه می کرد .بعد آقایی شروع به سخنرانی کرد و بین حرفهاش اسم بچه های بابابزرگم رو آورد که اسم مامانم و اسم شناسنامه ای خاله هام رو برد .خواستم بپرسم تعبیرش چیه ؟ممنون

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود این خواب نشانه اوضاع مالی کنونی شماست. شاید با مشکلات مالی مواجه هستید و نمی‌دانید چگونه از پس آن‌ها بربیایید. زمان آن رسیده که از خرید چیز‌های بی‌ارزش اجتناب کنید. از ولخرجی پرهیز کنید،‌ چراکه باید برای حل این مشکلات با دقت و تمرکز رفتار کنید.

 135. سلام من خواب دیدم یک بز بغل دارم ونوازشش می کنم که منتظرم از سینم شیر بخوره ولی نخورد من سینم پر شیر بود شیر سینمو داخل یک باغچه خالی کردم روی خاک باغچه پراز شیر شد بصورتی که شیر روی خاک ایستاد سینم کوچیک شد ولی باز هم ازش شیر میومد اینقدی که خودم تعجب کردم درضمن سینه راستم بود

   1. با عرض پوزش از شما کاربر گرامی به علت بیماری کرونا کمی تعبیر خوابها به تعویق افتاده است پوزش من را پذیرا باشید.

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابتان گویای نعمتی است که در اختیار دارید و تصاحب آن مستلزم به کار بردن هوش و درایت و جنب و جوش و فعالیت است گویا این نعمت بسیار همراه خود فراوانی دارد پس بهتر است در حفظ ان دقت فراوانی داشته باشید.

 136. خواب دیدم یک پیر مرد اومد وبه من گفت که یک باغ دارم برای فروش من بدون انکه به باغ بروم و ببینم ان را خریدم و پول باغ را حساب کردم چون خیلی ارزان بود بعد دیدم که پیرمرد یک کاسه بزرگ در دست دارد به طرف من امد و گفت این باغ من بود وقتی من داخل کاسه را نگاه کردم دیدم که درون کاسه نقاشی باغ بسیار زیبایی بود.ولی من اصلا ناراحت نشدم که به جای یک باغ واقعی یک کاسه خریدم با نقاشی باغ.با نگاه کردم به آن نقاشی واقعا حس میکردم که داخل یک باغ هستم.بعد پیر مرد اومد وبه من گفت که بیا برویم من بدون انکه از او سوالی بپرسم دنبال او راه افتادم و رفتم چند قدم که رفتیم یک در کوچک چوبی را باز کرد و داخل شد من هم رفتم بعد دیدم من وارد یک باغ واقعی شدم که بسیار بسیارزیبا بود و پیر مرد رو به من کرد و گفت این باغ من بود که به شما فروختم حالا این باغ مال شماست .وقتی من این باغ را نگاه میکردم انقدر بزرگ بود که نتوانستم سر و ته آن را ببینم.به نظر شما تعبیرش چی میشه؟

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود طبق خوابتان شما در بیداری انسانی خوش کردار با ایمان و درستکار هستید و اگر هنوز ازدواج نکرده اید انشاالله نشان از همسری با صفات شایسته برای شما است.

 137. سلام روز جمعه ساعت ۵ صبح خواب دیدم یه خانم خوشگلی که ظاهرا مادرپسری بود اومده خواستگاری من و داشتیم حرف میزدیم که از خواب پریدم.میشه تعبیرش رو بگید.ممنون

  1. با سلام کاربر گرامی خوابتان می‌تواند به موقعیت‌ها و پیشنهادات جدیدی که هم اکنون و در زندگی بیداری با آن‌ها رو به رو هستید اشاره داشته باشد. این پیشنهادات صرفا زمینه‌های عاطفی را شامل نشده و می‌تواند نشان دهنده‌ی پیشنهادات جدید شغلی یا حتی عقاید جدیدی باشد که در معرض آن‌ها قرار گرفته اید. خواستگاری در خواب استعاره از یک تصمیم گیری مهم است که در زندگی بیداری با آن رو به رو شده‌اید و شما را به چالش کشیده است، مثل پذیرفتن یک دوست یا گروه دوستی جدید که شما را با فضای ذهنی جدیدی رو به رو می‌کند.

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود حاجتی را دل خود دارید که خوابتان انشاءالله نشان از برآورده شدن حاجت تان می دهد.

  2. سلام.پدرم که تقریبا دو ماهه فوت شده ،سه مرتبه خوابش را دیدم که لباس مرتب و تمیز پوشیده و حالت جوانیش را دارد و دفعه اول مراسم چهلمش بود که تعداد زیادی غذا که توی ظرف یکبار مصزف بود روی میز چیده شده بود و خودش هم نشسته‌اینگار توی مسجد بود ،مرتبه دوم لباس مرتب و تمیز پوشیده و یک دست لباس خودش دستش بود که میخواست به‌کسی بده و مرتبه سوم‌لباس مرتب و تمیز پوشیده در یک باغ ملی که افراد زیادی اطرافش بود و تا من و مادرم و برادرم را دید با لبخند رفت ،تعبیرشان چیست

   1. با سلام کاربر گرامی خداوند ایشان را رحمت کند بهتر است خیراتی برایشان بفرستید تعبیر خوابتان از نظر سنتی انشاالله نشان از احوال نیکوی ایشان در برزخ است ..اما تحلیل خوابتان از نظر روانشناسی اینگونه است که شما دوست دارید فردی که از دنیا رفته است همچنان زنده باشد و به همین دلیل هم او را در خواب خود زنده می بینید. حتی اگر منطق شما این حقیقت را می داند که آن فرد به جهانی دیگر عزیمت کرده اما بخشی از ذهن شما این حقیقت را باور نکرده است. ذهن ناخودآگاه شما همچنان احساس می کند که فرد مورد علاقه و از دنیا رفته شما می تواند در پیرامون شما راه برود و حتی برای صرف شام در کنارتان می نشیند و شما را همراهی می کند. از آنجایی که بخشی از شما همچنان مرگ وی را نپذیرفته است، شما همچنان در خواب او را واقعی و زنده می بینید.

  1. با سلام کاربر گرامی خواب‌هایی که در مورد روابط جنسی دیده می‌شوند سمبل و نماد ترکیب جنبه‌های متضاد خود شما باهم است. گمان می‌رود شما نیاز دارید که از شخصیت خود دور شده و به شخصیتی که مورد نظر دیگران است نزدیک شوید.

 138. من در شب هفتم محرم خواب دیدم در جایی سبز هستم و سوار بر ماشین شاسی بلند که همسرم و بچه ام با من بودند که خواهر زنم آمد عقب ماشین پشت سر من نشست و دست‌هاشون انداخت دور گردنم

  1. با سلام کاربر گرامی گمان می رود به تازگی شما خود را در شرایطی قرار داده اید که احتمال دارد در این شرایط مورد اتهام قرار بگیرید بهتر است سعی کنید خود را در مظان اتهام قرار ندهید.

 139. سلام وقت به خیر.
  خواب دیدم خوابیدم تو اتاقم (البته خونمون منزلی کنونیمون نبود یه جایی بود که نمیشناختم و جدید بود) یه جغد بزرگ خاکستری با یه کبوتر سفید اومدن تو اتاق یکیشون سمت راستم یکیشون سمت چپم خوابیدن! اما دوستشون نداشتم از اتاقم بیرونشون کردم ولی ته دلم، دلم برای کبوتره می سوخت. جغده هی از زیر در می خواست بیاد تو اتاق دوباره ولی من متکا گذاشتم نمیذاشتم بیاد. کبوتر سمت راستم بود جغد چپ. یادم نیست کبوتر رو نگه داشتم یا نه، اما یادمه باهاش مهربون بودم

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابتان بیانگر این است که شما از مسائل اطرافتان باخبر هستید. شما قادرید در برابر هر مشکلی از خود واکنش نشان دهید و در برابر سختی ها ایستادگی کنید.

 140. سلام من بین ساعت دو تا پنج صبح در خواب دیدم پارچه شیشه ای پر وپایین سوراخ شده و آب داره میره.خواستم تعبیرش ببینم چیه

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود طبق خوابتان شما به تازگی در بیداریتان قلب کسی را شکسته اید و یا شخصی از شما ناراحت شده است بهتر است سعی کنید از آن شخص دلجویی کنید.

 141. سلام خسته نباشید و وقتتون بخیر^^
  من حدودا یک هفته ست هر شب خواب میبینم خونه ی یکی از بستگان یا دوستان هستم و یه سگ ناآشنا ولی آروم و بامزه و خیلی کوچولو وارد خونه میشه. کاری با هیچکس نداره و من همیشه دلم میخواد بگیرمش و نازش کنم ولی چند لحظه بیشتر کنار من نمیمونه. رنگش هم یه بار سفید بود یه بار مشکی یه بار قهوه ای
  دیشب ک این خواب رو دیدم اون سگ ب رنگ قهوه ای کمرنگ بود. اومد روی تخت من خوابید و باهام دوست شد. داشت مثل آدما حرف میزد و حتی دستاش شکل انسان بود ولی هی تغییر میکرد ب دست سگ.
  ممنونم از شما?

  1. با سلام کاربر گرامی دیدن سگ در خواب می‌تواند با غرایزی مانند ترحم کردن، وفاداری، محافظت یا نگهبانی مرتبط باشد. غرایز قابل سرکوب شدن نیستند. آن‌ها در ما وجود داشته و همواره در حال تاثیر گذاری هستند. ما تنها می‌توانیم به شناخت آن‌ها پرداخته و آن‌ها را کنترل کنیم. کنترل غرایز به ما کمک می‌کند تا از آن‌ها در جهتی مثبت استفاده کنیم .توازن واقعی زمانی ایجاد می‌شود که بتوانید سگ را به صورت اهلی و دوست داشتنی مشاهده کنید. اگر در رویا از داشتن یک سگ دوست داشتنی خوشحال باشید، به این معناست که این غریزه‌ی درونی در شما به حد متعادلی رسیده و از طرفی زمان به کار گیری آن برای رفع یک چالش یا مشکل است. شاید لازم باشد تا روحیات حمایت گرانه‌ای از خود بروز دهید. اما همیشه به معنای حمایت از دیگران یا وفادار بودن به دیگران نیست. شاید هم اکنون زمانی باشد که باید از خودتان مراقبت بیشتری کرده و نسبت به خودتان محبت بیشتری داشته باشید.

 142. سلام یه خواب دیدم براتعبیر. دیشب خواب بابابزرگمو دیدم که فوت شده .
  خواب دیدم چندتا بازیگر اومدن همه هی زور میزنن باشون عکس بگیرن منم داشتم عکس میگرفتم یهو وسط این شلوعی وقتی برگشتم دیدم بابابزرگم داره میاد سمتمو هی نگام میکنه? وقتی دیدم دویدم سمتش محکم بغلش کردم اونم بغلم کرد و همینجوری که هی گریه میکردم رفتم تو حیاط خونشون بعد یهو یادم اومد که بابابزرگم مرده و مامان بزرگم داییا و خواهرم همشون تووحیاط فقط دارن نگام میکنن منم هی میگم بابابزرگمه که بیان سمتم و همینجور که تو بغلمه گریه میکنم و ولی کسی گریه نمیکنه هیچی نمیگن فقط نگاهم میکنن سرپا و بدون. حرکت
  واسه اینکه که بدونم اینی که بغلمه روح بابابزرگم. یا واقعا جسمشه دستشو میزنم به دست اجیم میبینم متوجه میشه ولی بازم فقط نگام میکنن دیگه میبرمش داخل مامان بزرگمو داییام داخلن یهو و قتی دستمو میبرم سر بابابزرگمو برگردونم میبینم رو شونم انگار دوباره مــرد سرشو میزارم رو بالش چشاش شبیه مرده هایی بود که نیمه بازن. اینقددد ترسدیم و گریه کردم ولی بازم کسی کاری نمیکنه فقط نگاه میکنن حتی سمتمم نمیام هی میخوامم با گریه و جیغ زدن بشون بگم ولی هرکاری مکنم صدای جیغم نمیاد اصلا صدام بالا نمیاد فقط صدای نفسه ک هی گرییه میکنم که یهو پریدم از خواب

  1. با سلام کاربر گرامی خوابتان نشان دهنده مشکلاتی در زندگی واقعی است که به دنیای ارتباطات شما مربوط می شود. احتمالا در محیط کار، تحصیلی و یا حتی روابط خانوادگی خود با فرد یا افرادی دچار مشکل شده اید. نمی توانید ارتباط خوبی با آن ها برقرار کنید و با هر بار صحبت کردن به بن بست می رسید. این وضعیت شما را ناامید کرده و فرصت پیشبرد رابطه را می گیرد. گویا خوابتان نشانگر این است که در زندگی بیداری مضطرب بوده و یا اعتماد بنفس کافی ندارید. بنابراین بهتر است حتما با یک مشاور ارتباط برقرار کرده و مشکل خود را عنوان نمایید.

 143. سلام لطفا خواب من رو هم تعبیر کنین
  من خواب دیدم ک دارم با عشقم ازدواج میکنم و داریم سند ازدواج رو دوتامون باهم امضا میکنیم و بهم نگاه میکنیم و میخندیم
  تعبیرش چی میشه؟??

  1. با سلام کاربر گرامی خوابتان ربطی به معشوتان ندارد بلکه بیانگر تعهد، هماهنگی یا تحول است. شما یک مرحله توسعه مهم را در زندگی تان در دست دارید. خواب تان ممکن است بیانگر اتحاد اجزایی از شما باشد که قبلا مخالف یا جدا از هم بوده است. به ویژه اتحاد جنبه‌های مردانه یا زنانه خودتان. ویژگی های معشوقی را که با او ازدواج می‌کنید را در نظر بگیرید. این ها ویژگی‌هایی است که نیاز دارید در خودتان ایجاد کنید.

 144. سلام
  خواب دیدم یک گنجشک مرده زنده شد گرفتمش و آزادش کردم داشت به دیوار میخورد دنبالش دویدم که نذارم ولی خورد ولی خب بلاخره کاملا آزاد شد و خیلی خوشحال شدم.

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود شما به تازگی به دنبال هوسهای زود گذری در زندگی بیداری هستید که شاید به نظر خودتان کار غلطی نباشد اما شما باید این هوس های زودگذر را رها کنید و به آنها دل نبندید.

 145. سلام در خواب دیدم تعدادی توپ جنگی قدیمی از فاصله خیلی نزدیک سه سمت یک تریلی که پر سنگ بود سنگ هایی شبیه و به اندازه گلوله توپ قدیمی شلیک کردند و سنگ ها از پشت تریلی ریخت

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابتان بیانگر این است که تمایل دارید به اشتباهات و کمبود‌های دیگران نگاه کنید، بدون اینکه اول به اشتباهات خود نگاه کنید.

 146. باسلام وعرض وقت بخیر،من خواب دیدم شهیدشدم درحالیکه خودم یه گوشه ایستاده بودم ومراسم غسل وکفن رامیدیدم به نظر دست وپایم قطع شده همچنین ازناحیه سروگردن جراحت داشتم درحالیکه مرا روی تخت غسل میدادن یه نگاه به خودم که کنارایستاده بودم کردم،بعدبه این فکرکردم که کنارقبرمادرم جای خالی برای دفن من هست درحالیکه خبرمیدادن بایددرجای دیگری دفن شوم جای سرسبزوپرازگل بود ولی من اصرارداشتم کنارقبرمادرم که فوت شده انددفن شوم که ناگهان ازخواب بیدارشدم، ضمناشهادت از ارزوهای من بود که محقق نشد،لطفاتعبیرخواب مرا
  بفرماییدممنون میشم،متشکر

  1. با سلام کاربر گرامی خوابتان انشاءالله نشان دهنده خیر و برکت و قدم برداشتن در راه خوبی ها و داشتن عمر طولانی برای شما ست.

  1. با سلام کاربر گرامی چنین خوابی می‌تواند نشان دهنده نبرد درونی شما با خودتان باشد خوابتان می‌تواند نشان دهنده صادق بودن شما و توانایی تان در برخورد با شر و بدی باشد. شما احتمالاً دارای ارزش‌ها و اصول محکمی هستید و برای همین سعی می کنید آنها را حفظ کنید.

 147. سلام وقتتون بخیر… خواهرم خواب دیدن بنده تسبیح ابی تو دستمه و دارم ب نیت مادرم صلوات میفرستم (مادرم در قید حیات نیستن

  1. با سلام کاربر گرامی خداون. مادرتان را رحمت کند گمان میرود طبق این خواب شما به تازگی امر معنوی و یا خیری را به طور منظم برای شادی روح مادرتان انجام داده اید و اما بهتر است که برای شادی روح مادرتان صلوات را نیز فراموش نکنید.

  1. با سلام کاربر گرامی خوابتان نمادی از تغییرات درونی، گذار، کشف خود و توسعه مثبتی است که درون شما یا زندگی رخ میدهد. شما یک فاز گذار را میگذرانید و روشنگرتر یا روحانیتر میشوید. اگر چه این خواب ممکن است احساس ترس و نگرانی بیاورد، دلیلی برای زنگ خطر نیست و معمولا یک نماد مثبت است. خوابهایی در مورد تجربه ی مرگ خودتان، معمولا به معنی این است که تغییرات بزرگی پیش روی شماست. شما به سمت شروعهای جدیدی میروید و گذشته را پشت سر خود میگذارید.

 148. سلام خسته نباشید من خواب دیدم پدر و مادر مرحوم ام امده بودن خونه ام و پدرم پلوی سمت چپ ام را محکم گاز گرفت و از خواب پریدم

  1. با سلام کاربر گرامی به گمان میرود ، خوابتان بیانگر آسیب پذیری شما در مورد یک مساله یا احساسات حل نشده است. شما ممکن است، گرفتار حل یک مساله شده باشید و همین باعث به وجود آمدن استرس در درون شما شده است و خوابی که دیده اید قرار گرفتن شما در این مقطع زمانی است.

 149. خواب دیدم یک زن امده خانه ما بایگ چاقو افتاده دنبال دوتا از برادرهام یکیش فرار کرد رفت بیرون ودیگری رفت طبقه بالاپشت سرمادر خدا بیامرزم مخفی شد

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود شما و برادرتان به تازگی در شرایطی قرار گرفته اید که شاید برای شما کمی سخت شده باشد و دیدن کسی که چاقو در خوابتان در دست دارد بیانگر این است که شما روی این موقعیت یا رابطه، کنترل یا قدرت ندارید.

  1. با سلام کاربر گرامی به نظر می آید شما به تازگی هدفی را دنبال می کنید که بهتر است برای رسیدن به اهداف خود توقعات خود را کم کنید تا دچار ناامیدی نشوید.

  1. با سلام کاربر گرامی خواب دیدن اینکه از کوه پایین می‌افتید، به عجله‌ی شما برای موفقیت بدون فکر در مورد مسیرتان به سمت موفقیت اشاره دارد. شاید شما به سمت بالا به جهتی هل داده می‌شوید که نمی‌خواهید بروید یا برای آن آماده نیستید. افتادن از کوه به این معنی است که شما تمایل دارید خیلی ساده تسلیم شوید یا از موقعیت‌هایی که تقاضا دارند فرار کنید. شما راه آسان را انتخاب می‌کنید.

 150. سلام. دیشب وسط های خواب دیدم همراه پدر ومادرم و یه نفر هم بود فک کنم خالم بود یا دختر خالم، با ماشین رفتیم سر خاک مادر بزرگم داخل شدیم روز بود داشتیم فاتحه میخوندیم مامان بزرگ ، مادرم هم اونجا دفن شده و مامانم دنبال قبر اون بود( در واقعیت چون خیلی وقتا فوت شده تقریبا قبرش بین قبرهای دیگه مخفی هست ولی درست بالای قبرمامان بزرگم هست) بعداشتباهی رفت سرخاک یه نفر دیگه منم فک کردم اول درسته ولی وقتی دست زدم رو سنگش دیدم سیمانی هست و تازه ریختن و نرمه و متوجه شدم تازه فوت شده گفتم این نیس ولی مامانم قبول نمیکرد بعد برگشتم سرخاک مامان بزرگم گفتم ببین این قبر مامان بزرگه و اون مادر مامان بزرگم باید بالای قبرشه تو دلم گفتم اینا رو. بعد موقع خروج بابام گفت قبرستان خوبیه فضاش چوون باز هست دختر خاله م هم همینو گفت. بعد من برگشتم گفتم حالا ببین اون یکی مامان بزرگم رو یه جای دیگه دفن کردن اون خیلی بهتره. با دستم کوه روبه روی قبرستان رو نشون دادم گفتم همچین تپه یی هست و مامان بزرگم درست قبرش بالای تپه هست و انقد اونجا قشنگه همه شهر رو میتونی ببینی( در واقعیت هم اینجوریه هست) اینو با خوشحالی تعریف میکردم اومدیم بیرون از قبرستان و دختر خالم گفت یه فاتحه بخون انگار باید این کارو میکردم برای مردگان،فاتحه و سوره قل خخوندم برای در امان ماندن از انرژی متفی اونجا، بعد ماشین دور از قبرستان بود پدر ومادرم جلوی ماشین متتظر ما بودند و یه جاده بودتا رسیدن به خیابان اصلی، اون جاده شبیه جاده دانشگاه ما بود به دختر خالم با حالت بغض گفتم این جاده قبلا خاکی بود الان آسفالتش کردن و ما اون موقع برای دانشگاه رفتن چقد اذیت میشدیم از اینجا رد میشدیم کفشامون گِلی میشد. اما الان آسفالته،
  (بعد خواب دیدم دختر عمه م که با شوهرش اختلاف داره مهاجرت کردن و داداش و آبجیاش میخوان باهاش تصویری حرف بزنن. منم اونجا بودم و بعد دیدم شوهرش اونو اونجا اذیت میکنه این قسمت دوم خوابم دم بیدار شدنم دیدم)

  1. با سلام کاربر گرامی فضایی که در خواب م مشاهده کرده اید تصویرگر فضای فکری شماست. قبرستان اشاره به عقاید و افکار و پروژه هایی دارد که در مادرتان و شما به اتمام رسیده اند یا سعی در کنار گذاشتن آن ها داشته اید اما این افکار همچنان در فکر مادرتان و شما زنده هستند و به طور غیر مستقیم در حال تاثیر گذاری بر شما و مادرتان می باشند. به طور مثال ترس هایی که از افکار خرافی داشته اند و در تلاش بوده اید تا کنار بگذارید اما همچنان تاثیر و حضور این افکار سنتی را احساس می کنید. این خواب از مادر شما می خواهد تا به شیوه ای منطقی با ترس های خود رو به رو شده و به برطرف کردن آن ها بپردازند.

 151. خواب دیدم با دوست قدیمی داریم میریم سفر و خیلی عاشقانه بود ولی داداش دختره آمد راضیش،کرد برگرده و واقعا از قبل عاشق همدیگر بودیم

  1. با سلام کاربر گرامی این خواب شما برخواسته از افکار و عواطف پنهانی شما در ضمیر ناخودآگاه تان است. شما هنوز این شخص را در قسمت ناخودآگاه ذهنتان به یاد می آورید. ذهن شما در حال تلاش برای به دست آوردن این شخص است و ذهنتان هنوز نتوانسته است رفتن این فرد را بپذیرد لازمست تکلیف مسأله‌هایتان را روشن کنید و رهایشان کنید بروند. فشار شدیدی به خود نیاورید بهتر است انرژی های منفی ای که در گذشته به شما وارد شده را رها کنید و به هدفهای ناتمامی که در گذشته داشته آید بپردازید و دوباره آنها را از سر بگیرید.

 152. سلام خواب عجیبی بود ،یک سری شهید مفقود آوردند که من جز شهدابودم.وبعد دیدم که در اوضاع و شرایط سخت نماز خواندم و بعد منو جز همان شهدا بردند وقتی بیدار شدم ساعت ده دقیقه به پنج بود و من شکه شده بودم نیم ساعت بعداز بیدار شدنم اذان گفتن

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود به تازگی در مسیری صحیح و پر ثواب قدم گذارده اید که شاید شرایط شما در پیمودن این مسیر کمی سخت باشد اما سعی کنید با توکل به خداوند انشاءالله به مسیر پر خیرتان ادامه دهید.

 153. خواب دیدم رفتیم تبریز خونه ی ویلایی خاله ام و بعد شب شد و من رفتم توی اتاق تک نفرم بخوابم و دیدم روی تخت حضرت محمد بود و با هم دو سه ساعت درباره زندگی حرف میزدیم

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود حاجتی در دل دارید و خوابتان انشاءالله نشان از براورده شدن حاجت هایتان دارد.

 154. خواب خیلی عجیبی بود ، از من دو تا محیا بود ، به هر دوتاشون اگاهی داشتم ، یکیشون سرحال و روشن و با انرژی بود یکیشون سیاه و لاغر و چروک ، محیای سیاه ناراحت بود ، خیلیییی ناراحت ، انگار دنیا رو سرش خراب شده باشه ، پاشد رفت یه جایی تو کوچه پس کوچه ها ، چاقوشو دراورد و داد به یه خانمی گفت بیا منو بکش ، بعدم تمام اندامای بدنمو بردار برا خودت ، اون یکی محیا که نور داشت هی گریه میکرد زجه میزد که نباید بکشی خودتو ، ولی اخرش خانمه شروع کرد تک تک اندامای بدنمو بدون بی حسی دراورد ، چشام کبدم کلیم …همممه چیم … من دردی حس نمیکردم و خوشحال بودم که دارم میمیرم ، اما اون یکی جسمم زجه میزد …

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود طبق خوابتان شما به تازگی یک فداکاری انجام داده اید یا احساس می کنید در مورد مساله ای به اصطلاح قربانی شده اید اما بین دوراهی و تردید مانده اید که آیا این فداکاری و یا قربانی شدن درست بوده است یا نه و در تصمیم گیری بسیار دچار تردید و دودلی شده اید بهتر است در مورد شرایط روحیتان با فرد مشاور و کاردانی مشورت داشته باشید.

 155. سلام
  ممنون میشم تعبیر خواب برام بگین
  من یه دختردارم که ۹ ماهه بدنیا اومده

  چند شب پیش خواب دیدم خانمم زایمان کرده وهمون دخترم بدنیا اورده و یکی دیگر بچه تو شکمش بود که گفتن یه مدت دیگه باید سزارین بشه سه روز بعد جنین مرده بدنیا اومد بهصورت سزارین

  1. با سلام کاربر گرامی اگر در خواب خودتان سقط جنین داشته باشید به این معناست که شاید در مسیری مانع رشد شخصی خود شده‌اید. شما ممکن است به دنبال یک مسیر جدید در زندگی خود باشید، اما به دلیل ترس، فشار، درگیری‌های شخصی و یا دلایل دیگر مردد شده باشید.

 156. خواب دیدم اول دونفر در حال زدن و زور گفتن به یه پسر بچه هستن که من جلوشونو گرفتم و ولی بازم دنبالش بودن و منم حس میکردم بچگی های خودمه رفتیم داخل یه استادیوم که فرار کنه از دستشون.میخوام بدونم تعبیرش چیه

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود مساله ای در بیداری شما را آزار میدهد که شاید ریشه در کودکی شما دارد اما خودتان هنوز نتوانسته اید با ان کنار بیایید شاید به گونه ای از این مشکل همیشه درحال فرار کردن هستید بهتر است در مورد این مسأله با فرد مشاوری صحبت داشته باشید.

 157. سلام نوه خالم خواب دیده یکی از خواستگاراش خونشون توی اتاق بچه هاش خوابیده میگه اتاق خیلی نامرتب بود و پوست موز تازه و گندیده ریخته بود خجالت میکشید و داشت تند تند جمع میکرد و خواستگارش هم براش این خونه کثیف و نامرتب مهم نبود و همچنان خوابیده بود با تشکر پاینده باشید

  1. تعبیر نگردید و باز خواب دیده به همون اقا یه گردنبند داده میگه نگینشو برام بنداز و دیده توی بالکن مغازه اون اقا چندتا خانم دارن شیرینی درست میکنن در واقع این مغازه رو نداره

  2. با سلام کاربر گرامی این خواب یعنی موقعیت‌های جدیدی در در زندگی بیداری این فرد به وجود آمده که با آن‌ها رو به رو شده‌است و این موقعیت ها ، بر خلاف ارزش‌ها و خواسته‌های قلبی این فرد بوده و گویا علاقه‌ای به پذیرش آن‌ها ندارد.

   1. بله همینطوره علاقه به پذیرش داره اما فکر میکنه برخلاف ارزشهاش هست و نمیپذیره و تقریبا یک فرصته براش طبق این خوابها به نظر شما باید بپذیره یا نه

    1. با سلام کاربر گرامی بنده فقط معبر خواب هستم و نمیتوانم در مورد تصمیم گیری ایشان نظری داشته باشم بهتر است در مورد شرایطشان با فرد مشاور و دانایی مشورت داشته باشند.

 158. خواب دیدم یه خانم قد بلند با پوست سفید موهاشم بلند بود سرش رو بالا گرفته بود و به من نگاه نمیکرد از مامانم پرسیدم این خانم کیه با دست نشونش داد گفت اینو عمت فرستاده برای بابات

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود طبق خوابتان به تازگی عمه شما کاری برای پدرتان انجام داده اند که باعث بالا رفتن اعتبار و عزت پدرتان در برابر دیگران شده است.

 159. باسلام ،من خواب دیدم یکی از دوستان که سید ویه هفته ست که فوت شده کنار قبر خودش یه تیکه زمین مستطیلی شکل به من هدیه داد، ممنون میشم تعبیرکنید

  1. با سلام کاربر گرامی خداون. ایشان را رحمت کند گمان میرود شما بعد از فوت این فرد او را با دادن خیرات و یا صدقه یاد کرده اید و انشاالله به واسطه همین کار وسعت و گستردگی در زندگی خواهید داشت.

 160. خواب دیدم همسرم با زنی که قبلاً رابطه داشته با هم هستند در نزدیکی خونه من برای او خونه گرفته و گاهی میرود اونجا

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود که شما در رابطه خود احساس می‌کنید که به عشق و محبت بیشتری نیاز مند هستید. شاید همسر شما بیش از اندازه روی کار و دیگر وظایفش متمرکز است و شاید زمان کافی برای اختصاص دادن به نیازهای شما را ندارد.بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که با او صحبت کنید و احساسات خود را با او در میان بگذارید. برخی اوقات همسران ما از نیازها و احساسات ما آگاهی ندارند و نمی‌توانند آنچه که ما نیاز داریم را به ما بدهند پس در آرامش با اوصحبت کنید.

 161. سلام
  خواب دیدم ک رفتم خونه دختر عموم
  بعد رفیقش با برادر رفیقش پیششن
  این دوستشو برادرش ایرانی نبودن دختره موهای روشن با پوست سفیدی داشت
  برادرشم موهای طلایی ،پوست سفید ، چشای رنگی داشت
  نشستیم ب حرف زدن با اینک زبونشونو سخت متوجه میشدم ولی چون پسره فارسیو خیلی راحت صحبت میکرد با اون بیشتر حرف میزدم تا خواهرش
  بعد همه بلند شدیم سرپا نمیدونم چرا
  این پسره اومد کنارم دستشو انداخت دور کمرم منو چسبوند ب تن خودش
  منم اونجا بود متوجه شدم با این چند وقته باهمیم . انگار یادم اومده بود .
  انگار مکان خوابم عوض شد و شد خونه ای ک قبلن من با خانوادم در بیداری زندگی میکردیم.
  ب پسره گفتم بیا بریم تو اتاق میخوام منظره بیرونو نشونت بدم .(چون در واقعیت منظره زیبایی داشت ،گندم زار بود باد ک میخورد ب گندما خیلی قشنگ میشد )
  رفتم من از پنجره نشونش دادم گفتم صبر کن برم چیزی بیارم بخوریم
  خواستم برم بیرون ک دیدم ی انسان ک ظاهر جسمش خیلی عجیب بود پاهای بلندو تنی لاغر صورتشم ی چیز محو سفید بود .
  من سریع اومدم گفتم دراز بکش چشاتم ببند اونم بدون پرسیدن دلیل اینکارو کرد
  بعد چند ثانیه چشامو باز کردم ک ببینم رفته و داخل اتاق نیست ک دیدم کسی نیست
  بلند شدم برم ک هنوز از چهار چوب در رد نشده بودم (در کاملا باز بود) ک همون جسم سیاه
  از پشت در موهامو کشید و سعی داشت منو ب پشت در بکشونه اون پسره هم خیلی تلاش کرد نجاتم بده ولی نتونست .

  این خوابو دیدم بیدار شدم و باز بعدش این خوابو دیدم ?

  داخل ی خونه بودم ک مشخص نبود برای کی هستش . چند نفر کنارم بودن ولی یادم نیست کیا بودن
  ۲ نفر اومدن داخل خونه ک چشمای کاملا سفیدی داشتن هیچ رنگی نداشت چشمشون بجز سفیدی
  یکیش مادر بزرگم بود و ی مرده هم کنارشون بود ک نمیشناختم .
  اومده بودن سعی داشتن با ی چوب ب سره ما بزنن و بمیریم .
  چشماشون کور شده بود فقط انگار با صدایی ک میشنیدن سمتون میومدن .
  از مادربزرگم پرسیدم چرا میخوای اینکارو کنی
  خیلی اروم حرف میزد . اسممو گفت بعد گفت تو نمیدونی، نمیبینی ، نمیفهمی ولی من دارم میبینم اون چیزی ک ت نمیبینیو ب خاطر همین باید بمیری
  میگفت ت نمیدونی ک چی قراره بشه ولی من میدونم پس باید اینکارو بکنم .
  من با کسایی ک کنارم بودن ک انگار خانوادم بودن ولی چهره هاشونو حتی نمیشناختم
  اونارو انداختم داخل ی اتاق و درو قفل کردیم ک اونم با سختی بود چون متوجه شدن و توانشون انگار خیلی بیشتر از ما بود.
  رفتیم ببرون داخل خیابون ک انگار جنگ شده بود
  همه خیابونا خاکیو در خونه ها باز بود
  رفتیم تا ب ی راه آهن رسیدیم
  نشسته بودیم رو صندلی ک ی خانمی کنارم نشست و همسرش جلوش وایساد
  ب همسرش میگفت ببینمت! ،گریه نکن باید برم
  منم دلتنگت میشم ولی باید رفت .
  بعد بوسیدشو رفت
  خانمه هم چادری بود
  تا موقعه رفتن شوهرش بهش داشت نگاه میکرد از پشت .
  وقتی از دیدش محو شد برگشت سمتم انگار با چشماش حرفشو بهم گفت ، منم گفتم نمیگم بهت تحمل کن ،نمیگم گریه نکن ،نمیگم میگذره چون ن میتونی تحمل کنی ن میتونی غصه نخوری پس اونطور ک اروم میشی اروم کن خودتو حتی شده با غضه خوردن براری رفتنش.
  ی دفعه متوجه شدم مادرم سوار قطار شده
  از پنجره قطار پرسیدم کجا میری گفت خرمشهر
  منم اونجا خیلی گریه کردم پدرم نمیتونست ارومم کنه ناراحتیم ب خاطر رفتن مادرم بود ک ماهم میتونسیم باهاش بریم ولی ب خاطر جنگی ک شده بود پر شده بود قطار و جا نبود .

  1. با سلام کاربر عزیز و همیشگی ما در تعبیر خواب اولتان گمان میرود شما به تازگی درحال انجام کاری هستید که از انجام آن پشیمان شده اید و دلتان میخواهد به گونه ای این کار مخفی بماند اما شاید احساس میکنید آنگونه که باید نمیتوانید مخفی کار باشید و اما در تعبیر خواب دومتان به نظر می اید خوابتان نماد چگونگی کنترل شما بر زندگی است، همانطور که در زندگی بیداری می توانید بر دیگران کنترل و تمرکز داشته باشید. این خواب می‌تواند نشانه‌ای از نحوه نزدیک شدن به فرصت‌ها برای کنترل زندگیتان را نشان دهد شاید در این مقطع زمانی احساس میکنید کنترل قسمتی از زندگیتان از دستتان خارج شده است.

 162. سلام
  خواب دیدم در خیابان با برادرم هستم و صحبت می کنیم، یک دفعه یک سنجاقک بزرگ از دور می آید و روی سرم می نشیند به برادرم می گویم بگیرش اما می ترسد، من خودم با دست می گیرمش سفت چسبیده بود اما از سرم جدایش می کنم و پرتش می کنم.

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود شما به تازگی قصد تغییر و تحولاتی در زندگی خود دارید و شور و شوق یا هیجان زیادی در وجودتان احساس می کنید اما شاید در جایی از زندگی تان بی ثباتی را تجربه می کنید و خود را با موانع کو چکی روبرو میبینید و از برادرتان در راه رفع کردن آن کمک میگیرید اما شاید ایشان قادر به دفع این موانع مانند خود شما نیستند و به نظر می آید شما خودتان در رفع این مشکلات کوچک تواناتر باشید.

 163. سلام
  خواب دیدم از تختی که در مدرسه پسرم برای من گذاشته شده در حال برخستن هستم و انگار در حال بیرون آمدن از مدرسه هم هستم و در حال گریه هستم و همه مسئولین مدرسه در حال بدرقه من هستند با گریه و من بسیار پیر شده ام و روسری و چادر هم دارم

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود شما در مورد مساله ای که مربوط به پسرتان و یا مسائل تحصیلی او است غمگین شده اید و هنوز نتوانسته اید این ناراحتی را در خود مدیریت کنید این خواب از شما می خواهد تا فقدان ها و تغییرات روانی خود را در زندگی بیداری شناخته و قدرت روانی خود برای صبر و بردباری را بشناسید. اجازه ندهید که مشکلات فعلی، باعث ایجاد ضعف و نگرانی در درون شما شود.

 164. قبلا تشکر میکنم برای تحلیل خوابم
  خواب دیدم ۲ لاکپشت به خانه ما آمده اند( فضای خانه محل زندگی مادربزرگم هست ولی در خواب انگار خانه خودمان هست) سرعت این دو لاکپشت سریع هست و منم و مادرم از حضورشون وحشت کردیم و در حال بزرگ شدن هستن و من با پاهایم در حال پرت کردن یکی از آنها هستم که دنبالم میکرد و در اخر از شدن حرکت پاهایم از خواب پریدم
  ( زمان حدودی خواب ۸-۹ صبح شنبه ۶.۶.۱۴۰۰)

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابتان بیانگر این است که نیاز دارید در موقعیت یا رابطه‌ای در زندگی تان، سرعت را کم کنید. شاید شما کاری را شروع کرده اید که به سرعت درآن پیش می روید .. با زمان و صبر، شما پیشرفت ثابت و پایداری ببشتری خواهید داشت. شما نباید در انجام کارتان عجله داشته باشید .. دیدن لاک پشت در خواب نیاز آدمی به صبر و حوصله را نشان می‌دهد. انجام کارها همواره با داشتن شکیبایی می‌تواند نتایجی بسیار بهتری را در پی داشته باشد.

 165. سلام وقتتون بخیر.. پدرم به رحمت خدا رفته‌ خواب دیدم که تو خواب انگار متوجه فوت بابام شدم و داداشم داره زمینه رو آماده میکنه به ما بگه بعد به خانمش میگه کارها رو انجام بدم برم برای بابا قبر بگیرم تا اینو میگه من بلند جیغ میکشم و شروع به گریه میکنم میرم تو اون اتاق که پدرم بود فوت شده بالا سرش شروع به جیغ و گریه میکنم که یهو پدرم بلند میشه دستشو به علامت اینکه بسه جیغ نکش و گریه نکن بمن نشون میده من تا میبینم پدرم زنده شد خوشحال میشم میگم بابا زنده شد همه خوشحال میشیم بعد از خواب بیدار شدم دیدم ساعت ۶.۳۰ صبح هست. تاریخ خواب ۶ شهریور
  تشکر از شما معبرگرامی

  1. معبر عزیز تعبیرنمیکنید؟؟؟؟؟ قبلا خیلی زود تعبیر میکردید. ولی حالا نزدیک به ۲۰ روز هست تعبیر نکردید

   1. سلام خداروشکر معبر جدول یاب امروز از بیماری کرونا رهایی یافت و ان شاا… با قدرت از فردا تمام تعبیر خواب ها ماه شهریور را پاسخ خواهند داد. از صبوری شما سپاسگزاریم.

  2. با سلام کاربر گرامی به نظر می آید خوابی که دیده اید راهی است که شما برگزیدید تا با این فقدان نداشتن پدر کنار آیید. شما از خواب به عنوان شانس آخری استفاده می کنید تا برای آخرین بار با آنها خداحافظی کنید.شاید شما نتوانسته اید آنگونه که دلتان میخواسته از پدر خداحافظی کنید و دیدن این خواب راهی است تا بتوانید مقداری از این فقدان را در درون خود کم کنید.

 166. سلام وقت بخیر.من خواب دیدم که یک پرستار بح پام امپول تزریق کرد و رفت کنار
  خاهرم اومد بالای سرم تا سرنگ رو بیرون بیارح ولی سرنگ کلا توی پام فرو رف بعد خودش بیرون اومد
  چح معنی دارح؟
  ممنونم

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود طبق خوابتان شما به تازگی کاری انجام داده اید که از طرف کسی و یا کسانی مورد شماتت قرار گرفته اید و یا کاری می‌کنید که می‌باید به شما تذکر بدهند و شاید این تذکر کمی شما را ناراحت کرده است اما سعی کردیداید آن را از ذهن خود بیرون کنید.

 167. یک پیشگو (دعانویس دانا ) در خواب بهم گفت ۱۰ روز دیگه امام مهدی (عج) به دیدنت میاد وقتی امام رو دیدی به امام از گرسنگی مردم بگو و صحبت کن

  روز ۵ شهریور ۱۸ ماه قمری محرم
  نزدیکای ساعت ۱۰ یا ساعت ۱۱ روز
  این خواب رو دیدم…

  میتونین خوابم رو تعبیر تفسیر کنین؟

  اولا
  بگین این خوابم صحت داره یا نه؟؟

  درست بودن مدت زمانی که گفته ۱۰ روز دیگه امام به دیدنت میاد..؟؟؟

  و اینکه اگه ۱۰ روز دیگه بگیم این اتفاق نیفته
  آینده ممکنه واقعا امام رو زیارت کنم؟؟؟

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابی که دیده اید انشاالله نشان دهنده ی این است که جهش های زیاد و مثبت معنوی به صورت یکباره را در زندگی تان شاهد خواهید بود..د ر واقع شما در دل خود آرزوی دیدن امام را همیشه داشته اید و اینکه در خواب این گونه به شما گفته شده به نظر می آید نشان از جهش معنوی شما باشد.

 168. سلام، خسته نباشید
  خواب میبینم مرده ای دستم رو میگیره و به من میگه یالا پاشو از جات بیا پیش من، تو جات اونجا نیست.
  یعنی چی این خواب

  1. با سلام کاربر گرامی به نظر می آید که شما دلتان میخواهد جنبه ای از زندگی خود را تغییر دهید شایددلتان میخواد این قسمت از زندگی خود را به طرز دیگری گذران کنید و این خواب پیغامی از جانب ذهن خودتان به شماست که فقط برای تغییر خودتان باید به خود کمک کنید تا این جنبه ای از زندگیتان را که دوست ندارید پشت سر بگذارید.

 169. با سلام ، خواب دیدم که در کلاس زبان هستم و در کنار دختر مورد علاقه ام نشسته ام و میگوییم و میخندیم بعد از کلاس با دوستان به دریا رفتیم و بعد متوجه شدیم که مغازه ای را دزد زده و به کمک رفتیم . ناگهان چند نفر به دختر موردعلاقه ام حمله کردند و من با سنگ انها را زدم سپس سوار تاکسی شدیم و از افغانستان وارد ایران شدیم (ساکن ایران هستم و افغانی نیستم) بعد پلیس به دنبالم افتاد از دست پلیس با حیلت گریختم و وارد خانه ای شدم م مختار بن ابوعبید ثقفی را دیدم و به وی گفتم که جریان چیست و هدف من ازدواج با ان دختر است . مختار من را پناه داد و به خانه اش دعوت کرد وقتی داشتم وارد خانه میشدم دیدم دو مامور در حال پاییدن ما هستند
  دوبار این خواب را دیدم تعبیرش چه میشود ؟

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابتان بیانگر تلاش های شما برای یافتن راه حل هایی است که به مشکلات حال حاضر زندگی تان مربوط می شود. حتی گرفتار شدن توسط احساسات ناخوشایندی مثل عصبانیت یا غبطه خوردن هم می تواند عاملی برای دیدن این خواب باشد. شما نیاز دارید تا نگرش تان نسبت به برخی مسائل را تغییر دهید و به جای فرار کردن راه حلی برای مشکلات زندگی تان پیدا کنید.

 170. خواب دیدم دارن خونه مون رو آتیش میزنن من از یک طرف مخفیانه دارم خاک میریزم تا نتونه آتیش بزنه. بعد من رو دیدن و دنبال ام کردن من و داداشم فرارکردیم اونقدر رفتیم به یه خونه رسیدیم اونجا موندیم موقع غذاخوردن اونا بودداشتن سفره پهن میکردن و غذا میاوردن. نخوردیم از اونا خداحافظی کردیم اومدیم بیرون سر کوچه اونا سوار یک ماشین بزرگ شدیم اون ماشین هم پر بود من نشستم داداشم هم به زور جابه جاشد در رو بستیم و ماشین حرکت کرد.

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود این خواب نشان دهنده کشش درونی شما به فرار کردن از مشکلات خود در زندگی است. شاید شما مدت ها است که از مشکلات خود فرار کرده‌اید و اکنون در موقعیت سخت تری نسبت به گذشته قرار گرفته‌اید.شاید زمان آن رسیده است که با مشکلات خود روبرو شوید و یک بار برای همیشه به آن‌ها بپردازید. اگر همچنان از مشکلات خود فرار کنید، باید بدانید که اوضاع تغییری نخواهد کرد و شما قطعا خواستار چنین چیزی نخواهید بود.

 171. سلام. ممنون که وقت میزارید پاسخ میدید
  بنده خواب دیدم که یه توپ دستم هست وانگار که ابن توپ سفید کنترول یه اتوبوس پر از مسافره که قصد دارم اونو پارک کنم کنار یه پارکینگ ناگهان یه اتفاقی میفته واین توپ از دست من پرت میشه ومن کاری از دستم برنمیاد واتوبس به ته دره پرت میشه همه مسافرها زنده میمون وفقط ۵نفرت فوت می کنن مابقی زخم های سطحی میبینن منو دستگیر می کنن وبه بازداشت گاه می برن میگن شما باید رضایت خانواده هارو بگیرید ومن فریاد میزنم من مشکل دارم نمی تونم تو بازداشت بمونم اذیت میشم منو اینجا نگه ندارید من راننده نبود فقط از بیرون یه کنترول می کردم مقصر من نبود که اون توپ از دستم خارج شد وناگهان از خواب پریدم..
  تقریبا بین ساعت ۴تا۵صبح این خواب رو دیدم
  من خیلی دیر به دیر خواب میبینم.

  1. با سلام کاربر گرامی فضایی که در خواب مشاهده می کنید، نشان دهنده ی ترس ها و نگرانی های درونی شماست. خوابتان می تواند نشان دهنده ی نوعی احساس فقدان یا نیاز به آرامش باشد. زمانی که در خواب در حال فرار هستید، یعنی از پذیرش یک حقیقت یا نیاز در زندگی بیداری فرار می کنید. این خواب از شما می خواهد تا با نگرانی خود رو به رو شده و اجازه ندهید که این ترس شما را کنترل کرده و تصمیمات شما را کنترل کند.

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود در زندگی بیداری شما مسأله ای پیش آمده است که شما نمیتوانید احساسات خود را در این زمینه بروز دهید شاید شما به معنای واقعی کلمه عصبانی هستید و خودتان را به شیوه‌ای مثبت یا سازنده ابراز نمی‌کنید.و ادرار در خواب ادرار می‌کنید نمادی از تمیز کردن و رها کردن احساسات منفی یا سرکوب شده است به نظر می آید شما در حال رها کردندافکار منفی و احساسات نا خوشایند از خود هستید.

 172. خواب دیدم برنج و گوشت درست کردم و می خوام دم بندازم اما هرچی می گردم قابلمه پیدا نمی کنم ظرف های زیادی جلوم هست و همه نامرتب و بهم ریخته از دور که به ظرف ها نگاه می کنم قابلمه توشون می بینم اما وقتی میرم بردارم نا پدید میشه بسیار نگران و مظطرب هستم چون غذام دیر شده و مهمان ها گشنه موندن یکی از اقوام میاد ازش کمک می خوام برام قابلمه پیدا کنه یک لبخند میزنه و میره و دیر میکنه باز نگران میشم و خودم میرم یک سطل بردارم تا داخلش برنج رو دم بندازم سطل خیلی کثیفه میرم دم شیب آب بشورم یک مادر و دختر کنار شیل نشستن و دختر زیر شیل آب خوابیده پیش خودم گفتم چرا این اینجا خوابیده من نمی تونم سطلم رو بشورم اونجا هم خیلی آب رفته بود و زمین گلی شده بود

  1. با سلام کاربر گرامی به نظر می آید طبق خوابتان شما به تازگی در زندگی بیداری خود با مسائلی روبرو شده اید که در حل آن دچارتردید و سردرگمی شده اید و گمان میرود در برابر مسائلی که با آن ها روبرو شده اید، متحیر می مانید که چه باید بکنید. به عبارت دیگر، سررشته امور از دستتان خارج شده و گرفتار سردرگمی شده اید .و خوابتان نیز بیشتر نشان دهنده این حالت سردرگمی شما در بیداریتان است.

 173. سلام‌من‌خواب‌دیدم برای خواهرم خواستگار اومده و کسی هست که ما میشناسیمش و مطمئنم که آدم مناسبی اصلا نیست و اصلا خواهرم‌بهش جواب مثبت نمیده کلا ولی من دارم فریاد میزنم که نمیخواد راهش بدید پسره مزخرف رو انقدر داد میزنم تا از خواب میپرم و دوباره که میخوابم خواب میبینم که در حال آشپزی با مادر بزرگم‌هستم و دارم هی داخل غذا تخم مرغ می شکنم و هی مادر بزرگم قربون صدقه ام میره

  1. با سلام کاربر گرامی به نظر می آید به تازگی خواهر شما قصد دنبال کردن هدفی را دارند و یا در حال انجام کاری هستند که انجام این کار و یا دنبال کردن این هدف از نظر شما کار مناسبی برای ایشان نیست و خوابی که دیده اید نشان دهنده دیدگاه شما نسبت به انجام این هدف و کار خواهرتان می‌باشد و اما در مورد خواب دومتان دیدن تخم مرغ در رویا نشان می‌دهد که نسبت به جهان پیرامون خود آگاهی دارید. یک راه کاملا عمیق برای نحوه‌ی نگاه کردن به چیزها در شما وجود دارد و این شما را از باقی مردم جدا می‌کند. درک شما از جهان پیرامون کمک می‌کند بهتر و آسان‌تر با مشکلات زندگی کنار بیایید.

 174. سلام
  لطفا این خواب رو برام تعبیر کنید خیلی برام مهمه?یکی از آشنایان خواب دیده که اومده خونه ما و دیده که خواهر کوچکتره من که ۵۰روزه فوت شده? و به لحاظ جثه از من تپل تره رو کوله منه آشنامون میگه بهش گفتم وای اینکه طاقت نداره بیا پایین دیدم محکمتر بهت پشت شد
  ولی به من هیچی نگفت و کلا تو فکر بود نگاهش به جای دیگه بود
  میگفت اینقدر کیفیت خوابم بالا بود فکر میکنم دنیای واقعی اومدم خونتون

  1. با سلام کاربر گرامی خداوند ایشان را رحمت کند در ابتدا باید بگویم بهتر است خیراتی برایشان بفرستید و تحقیق کنید ببینید نماز و یا فریضه ای دینی از ایشان و یا حق الناسی از طرف شان باقی نمانده باشد و اگر مانده بهتر است برایشان ادا کنید و یا رد مظالم بدهید و اما خوابی که برای شما دیده شده را میتوان از دو منظر و دیدگاه تعبیر کرد اول اینکه به نظر می آید شما در بیداری و در موقع حیات ایشان به خواهرتان بسیار نزدیک بوده اید و بعد از رفتن ایشان بسیار در اندوه و غصه فرو رفته اید و وقت ان رسیده که اندوه را کنار بگذارید و دوم اینکه شاید خواهر شما کار ناتمامی داشته است که بعد از رفتن شان شما میتوانید کارشان را ادامه دهید و کار را به پایان برسانید در آخر از خداوند متعال برای شما صبر جزیل خواهانم.

 175. با عرض سلام و خسته نباشید
  من خواب دیدم توی کوچه وایساده بودم (بنظر میومد کوچه خودمان باشد) ماشینی وایساد بعد خانمی ازش پیاده شد که داشت گریه میکرد
  من رفتم پیشش
  چادری توی دستش بود که داخلش یه بچه کوچکی بود بنظر درحال مرگ میومد
  چادر رو داد به من وقتی خواستم بگیرمش چادر افتاد
  بعد خواستم بگیرمش جلو ببرمش ولی انگار استخوان نداشت شل شد میخواست بیفته اول ترسیدم ولی بعد بغلش کردم
  حس میکنم بعد خنده اومد رو لبهاش
  غریبه هم بود فککنم بعد بیدار شدم
  خوابم انگار خیلی واقعی بود مثل بقیه خواب هام نبود
  لطفا اگه میشه تعبیرش کنید

  1. با سلام کاربر گرامی به نظر می آید طبق خوابی که دیده اید شما به تازگی در زندگی بیداریتان هدفی را دنبال می گنید و یا قصد انجام دادن کاری را دارید که در راه انجام این هدف و یا کار با موانع و ترسهایی روبرو شده اید و احساس میکنید هر چه برای انجام این کار تلاش می گنید به نتیجه ای نمی رسید و خواب هم که دیده اید نشان دهنده حالت روحی شما در این مقطع زمانی است.

  1. با سلام کاربر گرامی حشره در خواب تان بیانگر این است که در مورد چیزی نگران هستید.
   خوابتان نمادی از نگرانی ها و یا ترس های شماست. بهتر است در زندگی بیداری خود کنکاشی داشته باشید و ببینید چه چیز به معنای واقعی کلمه شما را ازار می دهد و برای برطرف شدن آن اقدام کنید.

 176. سلام
  اول اینکه پدرم و خواهرم فوت کرده اند
  من در خواب دیدم پدرم به منزل ما آمده و میگوید تمام وسایلت را جمع کن و باید بروی خیلی زود پرسیدم چرا گفت قراره این شهر دگرگون بشود و اگر نروی برایت اتفاقی بیفتد من آمده ام به تو اطلاع دهم
  من بهش گفتم تو چرا نمیای گفت من جای تو اینجا میمونم و من تند تند ساکمو جمع کردم که دیدم خواهرم با ساک اومده خونه من ازش پرسیدم تو هم وسایلت رو جمع کردی که بیای بریم جوابی نداد و من تمام وسایلمو بردم خونه مامانم که با هم بریم ولی هرچقدر دنبال ماشین گشتیم که مارو از اونجا ببره هیچ وسیله ای نبود و شهر هم بهم ریخته و همه دنبال فرار کردن بودن

  1. با سلام کاربر گرامی به نظر می آید شما به تازگی در خانواده تان مشکلی پیش آمده و یا شما در موقعیتی سخت برای تصمیم گیری قرار گرفته اید که گمان میرود از مواجهه با این مساله یا موقعیت خودداری می‌کنید و شاید در سردرگمی و تردید برای تصمیم گیری هستید و خوابی که دیده اید نشان دهنده حالات روحی شما در این مقطع زمانی است.

  1. با سلام کاربر گرامی به نظر می‌آید شما به تازگی یک کار خیری که در مورد مسائل مالی و یا پولی می باشد به طور خیرخواهانه برای کسی یا کسانی انجام داده اید.

 177. سلام من خواب دیدم که در خانه بابابزرگم یک نفری که برام من نا اشنا بود داشت جون میداد بقیه هم دورش نشته بودند که میگفتن مبلانس خبر کنیم میفت نه بعد از چند دقیقه فوت کرد.

  1. با سلام کاربر گرامی اگر شما مرگ غریبه ای را در خوابتان ببینید گمان می‌رود بیانگر این است که حس می‌کنید از تغییراتی که در اطراف شما در حال رخ دادن است، جدا هستید. و یا دلتان میخواهد خود را از این تغییرات دور کنید.

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود به تازگی با افراد ی آشنا شده اید که فکر می کنید ارتباط با آنها برایتان سودمند است اما به نظر می آید اینگونه نبوده و این ارتباطات شاید سودی برای شما نخواهند داشت بهتر است در ارتباطات خود دقت بیشتری داشته باشید.

 178. سلام من مرد ۴۰ ساله هستم خواب دیدم یکی از همکاران با یکی از همکاران که فوت کرده لواط میکنند واز این عمل خون هم امده . در صورتی که من هم با یکی دیگر از همکاران قرار بود لواط کنیم که با دیدن این صحنه منصرف شدیم و یا انجام ندادیم

  1. با سلام کاربر گرامی لواط در خواب اشاره به رفتاری دارد که نتیجه مثبتی از آن عمل و رفتار بدست نخواهد آمد. شاید بتوان ضرب المثل آب در هاون کوبیدن را مصداق دیدن عمل لواط در خواب بیان کرد. گمان میرود فعالیتی در زندگی بیداری شما در حال رخ دادن است که بدون هیچ خیر و برکتی برای تان به پایان می‌رسد. در واقع این خواب هشداری در مورد استفاده از استعدادهای بالقوه در راهی بی انتهاست که همه این توانایی‌ها و اوقات گرانبها بیهوده تباه خواهند شد.

 179. سلام من خواب دیدم یه گروه دارم تو یک پپیامرسانکه ۲.۲میلیون ممبر داشت? بعد نمیدونم چی میشه که ملکه میشم ملکه میشم به قصر حمله میکنن و من داخل قصر نبودم میرم داخل قصر و حمله میکنن تیر و کمان داشتم ولی درست بلد نبودم باهاش کار کنم ملکه گروه دشمن از پنجره پرید امد تو اتاقم البته من اتاقم پنچرش رو به جاسبی که جنگ میکردن بودی خلاصه ملکه گروه اونا اومد تو اتاقم من میترسیدم چون کار با تیر کمان هم بلد نبودم گفت نمیخوام بکشمتمیخوام یه چیزی بگم یه داستان تعریف کرد که درست یادم نیست درباره چی بود من حواسم نبود بعد با تیرو کمان یه تیر زد تو چشمم که همون زمان چشمم درد گرفت وقتی بیدار شدم

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود شما به تازگی غرق در فضای مجازی شده اید و این فضا آشفتگی های ذهنی و روحی برای شما به وجود آورده اند و خوابی که دیده اید نشان دهنده این سردرگمی و آشفتگی های شما در مورد مسائلی است که در فضای مجازی برایتان ایجاد شده.

 180. سلام .من دختر۱۷‌هستم درخواب دیدم من ودوستم ایستاده بودیم به تشابیه روز دهم محرم نگاه میکنیم.این عادت شهرمون که انجام میده ومن قبل ازدیدن خواب ب چندروزرفته بودم ب تشابیه درخواب دیدم ناگهان عمه ای مامانم ی هویی ازجمع امدودست راستم راگرفت وانگشترطلادردستم کردوگفت ک تومال پسرم هستی این انگشترتودستت کن تاکسی نیایدخواستگاریت ومن بعدازماه صفرمیوام خاستگاریت ومن درخواب وواقع خیلی خوشحال شودم

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود طبق خوابی که دیده اید انشاالله موقعیت خوبی برای ازدواج برای شما پیش خواهد آمد.

 181. با سلام
  من خواب مادرم که یک سالی است رحمت خدا رفته رو دیدم در حالی که درون قبری گرد بود و درب قبر باز و جسد درون آن هم از لحاظ ظاهری و هم از لحاظ فرمی مشابه جنین در درون رحم بود.
  از بالا که نگاه میکردم پوست و چهره به آن جسد وارد و هویدا گشت و صورت ماردم روی آن شکل گرفت.
  در حالی که نگاهش میکردم از او پرسیدم چطوری مادر؟ خوبی؟ و او با لبخندی مهربان و خندان گفت خوبم
  از او پرسیدم نتیجه کار من چی میشه ؟ در حالی که همان خنده و نگاه مهربان را داشت میخواست جواب بدهد که ناگهان خواهرانم وارد شدند و ظاهر مادر دوبار ناپدید گشت و مثل همان جنین اول شد
  خواهرانم به من گفتند درب قبر را بزارم و رویش آهک بریزم.
  گفتم آهک ندارم و گفتند کاری نداره درست کن کمی خاک آهک و گلاب میخواهد.
  من به دنبال پیدا کردن آهک در جاده ای جلوی چندین مصالح فروشی بودم که فقط سنگ و موزائیک داشتن و من از خواب بیدار شدم.
  لطفا تعبیر آن را بفرمایید

  1. با سلام کاربر گرامی خداوند ایشان را رحمت کند گمان میرود طبق خوابتان شما بعد از فوت مادرتان قصد انجام کاری به نیت مادرتان را داشته اید و یا مادرمرحومتان هدف خیری را دنبال می کرده اند که شما نیز دلتان میخواسته آن را ادامه دهید و نیاز داشته اید که کسی یا کسانی شما را حمایت کنند اما شاید به خاطر شرایط اطرافتان موفق به انجام آن نشده اید.بهتر است برای ایشان خیرات و صدقات نیز بفرستید.

 182. سلام
  من یه پسر۱۲ساله دارم ولی اکثرا اطرافیان خواب بچه برام میبینند.مامانم پریشب دیده تو گهواره بچه گریه میکنه رفته لحاف رو از روش بزنه کنار میگفت یه دختربچه تپل خوشگل بود میدونستم دختر توئه؛ داد زده بیا دخترت گریه میکنه!شاگردمم دیشب خواب دیده بچه دارشدم و پسره

  1. با سلام کاربر گرامی گمان میرود شما یه تازگی هدف و یا اهداف جدیدی را در زندگی بیداری آغاز کرده اید و معمولا خوابیدن در مورد بچه دار شدن افراد به رسیدن صاحب خواب به اهدافش در زندگی تعبیر میشود . در واقع این گونه خوابها به انرژی بالقوه‌ای