تعبیر خواب کتک زدن | دیدن کتک زدن در خواب نشانه چیست؟

تعبیر خواب کتک زدن در خواب به طوری که فردی در حین دعوا به شما ناسزا بگوید نشان دهنده آن است که فرد آبروی شما را خواهد برد. وقتی که شما در خواب رویای درگیری و جدال می‌بینید این می‌تواند به این معنا باشد که در بیداری نیز از بحث و مشاجره با دیگران نیز رنج می‌برید.

تعبیر خواب کتک زدن
تعبیر خواب کتک زدن

تعبیر خواب دعوا کردن از نظر معبرین غربی  

وقتی که شما در خواب رویای درگیری و جدال می‌بینید این می‌تواند به این معنا باشد که در بیداری نیز از بحث و مشاجره با دیگران نیز رنج می‌برید.

خواب‌هایی که در آن درگیری و دعوا وجود دارند لزوماً مربوط به شخص خاصی به جز خودتان در زندگی نمی‌شود.

حتی اگر در خواب شما شخصی که با آن دعوا می‌کنید را بشناسید و یا او را تشخیص دهید که چه کسی است مگر اینکه احساس خشم و غضب بیش از حدی نسبت به آن داشته باشید.

تعبیر خواب دعوا کردن از نظر مطیعی تهرانی

اگر در خواب ببینید که با کسی دعوا می‌کنید که او را نمی‌شناسید از اقوام و فامیل‌ خود دچار آزردگی و ناراحتی می‌شوید که بعد به صلح و دوستی می‌انجامد
اگر آن که با او دعوا می‌کنید آشنا بود دو حالت دارد.

اگر او با شما دعوا می‌کرد بیگانه ای به شما محبت می‌کند یا با انسانی خیر و نیکوکار برخورد خواهید نمود.

اگر شما با او دعوا می‌کردید شما هستید که به دیگری محبت و خدمت می‌کنید که نا آشنا و غریبه است.

اگر دیدید دو نفر با هم دعوا می‌کنند موردی پیش می‌آید که خوشحال می‌شوید.

تعبیر خواب دعوا با والدین از نظر اچ میلر 

اگر خواب ببینید که با والدین خود دعوا می‌کنید، نشانه آن است که موضوعی باعث ناراحتی شما می‌شود.

تعبیر خواب دعوا کردن از نظر امام صادق علیه السلام

 از دیدگاه امام صادق علیه السلام دعوا کردن در خواب بر ۶ وجه زیر است :

  • شفاعت
  • بگو مگو و مجادله
  • حل شدن مشکل
  • سفر
  • شرف و بزرگی
  • مال حرام

تعبیر خواب دعوا کردن از نظر کارل یونگ پروفسور سوئیسی

دیدن خواب دعوا به احساسات منفی نهفته شما اشاره دارد که در مورد یک فرد در زندگی بیداری تان دارید.

شما در ابراز احساسات منفی تان مشکل دارید و خواب تلاش می کند که این احساسات را بیرون بکشد.

شما نیاز دارید که آنها را به خاطر حل کشمکش درونی، ابراز کنید.

تعبیر دیگر خواب دعوا این است که خواب بیانگر تلاطمی است که از دورن شما را آزار می دهد.

شما تحت تنش و استرس زیادی هستید شنیدن دعوایی با صدای بلند در خوابتان بیانگر نارضایتی از موقعیتی در بیداری است.

تعبیر خواب سیلی زدن از نظر ابراهیم کرمانی

تعبیر خواب کتک زدن
تعبیر خواب کتک زدن

اگر فردی در خواب ببیند که کسی به وی سیلی می زند و با او دعوا می کند نشانه این است که از فردی حرف زشتی می شوند و آن فرد آبروی خواب بیننده را می برد.

اگر در خواب ببینی کسی تو را با چوب کتک می‌زند، به این معنی است که به خاطر مرد منافق و دورویی دچار غم و ناراحتی می‌شوی.

اگر در خواب ببینی کسی با کلوخ تو را زده است، دلیل بر آن است که سود و منفعتی به دست می‌آوری. اگر ببینی کسی با کلوخی به پشت تو زده است، یعنی کسی تو را نصیحت می‌کند.

اگر ببینی کسی با مشت تو را کتک زده است، بیانگر این است که به اندازه مشتی که خورده‌ای، از کسی که زده دچار رنج و سختی می‌شوی.

بیشتر بخوانید:

تعبیر خواب عسل | خوردن یا خریدن عسل در خواب نشانه چیست؟

تعبیر خواب کبوتر | دیدن کبوتر در خواب نشانه چیست؟

تعبیر خواب گریه کردن | گریستن در خواب به چه معناست؟

تعبیرخواب من چیه؟ | تعبیر خواب شما توسط معبر جدول یاب

۴ ۱ رای
رأی دهی به مقاله
برای امتیاز به این نوشته جدولیاب کلیک کنید!
[کل: ۶ میانگین: ۳.۸]
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
68 نظرات
جدیدترین
قدیمی ترین پرطرفدار
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
ساغر
ساغر
17 ساعت قبل

سلام من خواب دیدم که سر کوچمون یه پسری وایساده و اومد پیش من اون عاشقم شد اون لبم رو بوش کرد منم بغلش کردم بعد اون شلوارش رو در اورد بهم تجاوز کرد ما عاشق هم بودیم خوشحال بودیم

ساغر
ساغر
17 ساعت قبل

تشکر میکنم بابت تعبیرتون من پسری رو دوست دارم اما نمیدونم اون دوستم داره یانه من خواب دیدم که اوندم خونه خالم اون هم هست بعد من اومدم پیشش گفتم من دوستت دارم اون اقتاد دوباره بلند شد من رفتم تو ماشین اون هم اومد گفت که منم دوستت دارم بعد خواستیم با هم کار زشت کینم چند نفر اونجا بودن نگذاشتن تعبیرش چیه ممنون

نیایش
نیایش
6 روز قبل

سلام من یه پسری رو دوست دارم اما نمیدونم اون دوستم داره یا نه من خواب دیدم با یکی از دوستام داریم توی خیابان راه میریم که پسر مورد علاقم با دوچرخه اومد پیش ما دوستم با دست زد تو صورتش اون پسر هم زدش تعبیرش چبه ممنون♥♥♥♥♥♥

نیایش
نیایش
6 روز قبل

سلام من خواب دیدم که خودم و دوستم سر کوچه وایسادیم پسر مورد علاقم با دچرخه میاد پیش ما رد میشه دوستم با دست زد تو قورتش اون هم زدش من داشتم نگاه میکردم تعبیرس چیه ممنون

جدول یاب
مدیر
1 روز قبل
پاسخ به  نیایش

با سلام کاربر گرامی فرد مورد علاقه ی شما در خواب، اشاره به بخش زیادی از انگیزه ها و آرزو های شما در زندگی بیداری می باشد. آرزو هایی که صرفا جنبه های رمانتیک زندگی شما را شامل نمی شوند. ممکن است در این زمان نوعی احساس تنش یا درگیری فکری در دنبال کردن و حفظ این انگیزه ها در شما ایجاد شده باشد. ذهن شما با دیدن این خواب از شما می خواهد تا ریشه ی تنش های فکری اخیر خود را شناخته و اجازه ندهید که تداوم این افکار، موجب تضعیف قوای روانی شما شوند.

محمد
محمد
9 روز قبل

سلام خواب دیدم که کسی که بهش علاقه‌مندم در ازای گرفتن و کشیدن یه نوع سیگار توی یه فیلم مستهجن بازی کرده! بعدش من اون کسی که این وسط باعث و بانی ماجرا بود و سیگارو داده بود به معشوقه‌م گرفتم عین سگ زدم از پله ها پرتش کردم پایین باز گرفتم انقد زدمش که همونجا استفراغ کرد بعد کله‌ش رو بردم توی استفراغ خودش بازم داشت بالا میاورد طرف خودشم معتاد بود و از اینکه معشوقه‌م رو معتاد کرده بود خیلی عصبی بودم قبل از همه اینا وقتی وارد خونه‌مون شدم و دیدم که معشوقه‌م نیست یه آفتاب پرست… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
2 روز قبل
پاسخ به  محمد

با سلام کاربر گرامی به نظر می آید . این رویا نشان دهنده ی نوعی کشمکش فکری و روانی (که شاید در مورد معشوقتان باشد )در درون شماست. شما متوجه ظهور نوعی افکار و تمایلات جدید در درون خود شده اید که ممکن است احساس کنید با هنجار ها و ارزش های فکری شما در تضاد هستند یا ارزش های قبلی شما را زیر سوال میبرند. ممکن است احساس کنید که این عقاید جدید آرامش شما را از بین برده یا قادر به فراموش کردن یا کنار گذاشتن آن ها نیستید. این رویا از شما می خواهد تا با ایده… مطالعه بیشتر »

سوگند
سوگند
16 روز قبل

سلام من خواب دیدم یه جن کوتوله دنبال برادرم میکنه و سعی داره اذیتش کنه و من میگیرمش و با کوبوندنش به در و دیوار و کتک زدن سعی دارم دورش کنم و بکشمش، بعد جن از دستم فرار کرد و تبدیل به موش شد و دنبالمون کرد. من ترسیدم و فرار کردم ولی برادرم خیلی آروم قدم میزد که باعث شد من هم دست از دوییدن بردارم و قدم بزنم، تعبیرش چی میشه؟

جدول یاب
مدیر
10 روز قبل
پاسخ به  سوگند

با سلام کاربر گرامی گمان میرود خوابتان نمادی از ناراحتی‌ها و ناملایمتی‌های کوچک در زندگی خودتان و یا برادرتان است. شاید شما به مسائل کوچک یا مسائل بی اهمیت که در مورد برادرتان است اجازه می‌دهید که روی شما تاثیر تمام و کمال بگذارد و مثل خوره شما را بخورد به نظر می آید به تازگی اتفاقی و یا مساله ای در زندگی برادرتان افتاده است که شاید شما را کمی نگران کرده اما این اتفاق آنگونه که شما آن را بزرگ کرده اید بزرگ نیست و این را خود برادرتان هم می داند چون درخواب آهسته تر از شما… مطالعه بیشتر »

فاخته
فاخته
16 روز قبل

سلام من خواب دیدم یه پسر ک وهاش قهوه ای و یکمی بلند بود وارد راهرو خونمون شد و انگار قصدش کشتن ما بود بعد من با یه شیشه زدم تو سرش که بیهوش شد و کلی کتکش زدم ولی اصلا شکایتی نمی کرد بنظرتون تعبیرش چیه

جدول یاب
مدیر
13 روز قبل
پاسخ به  فاخته

با سلام کاربر گرامی این خواب می تواند به درگیری های فکری شما درباره ی اشتباهاتی که احساس می کنید در گذشته داشته اید اشاره داشته باشد. لازم است تا خود را به خاطر اتفاقات گذشته بخشیده و بپذیرید که تغییر جزئی جدایی نا پذیر از رشد و تکامل انسان است.

سعید
سعید
17 روز قبل

سلام پدر من چند ماهی هست فوت کرده مادرم خواب دیده که در جایی دعوا شده و چند نفر به پای پدرم ترکه میزنن، نشانه چیست؟

جدول یاب
مدیر
13 روز قبل
پاسخ به  سعید

با سلام کاربر گرامی گمان میرود تعبیر این خواب به خود مادرتان باز میگردد شاید این خواب به نوعی درگیری درونی مادرتان در مورد مسأله ای که امکان دارد به پدرتان هم مربوط است اشاره داشته باشد و یا ممکن است خوابشان به یک ماجرای در زندگی بیداری اشاره داشته باشد که مادرتان به هر دلیلی خود و یا پدرتان را مسئول این اتفاق می دانند.

فاطمه زز
فاطمه زز
25 روز قبل

سلام دختری ۱۶ساله هستم خواب دیدم که توی خیابون دسته جمعی درحال کتک زدن یه دختر غریبه که همسن و سال خودم بود .بودیم و دختره هم تکون نمیخورد و حرف نمیزد تا این که یک خانم اومد و با حرف زدن مارو جدا کرد تعبیرش چی میشه

جدول یاب
مدیر
21 روز قبل
پاسخ به  فاطمه زز

با سلام کاربر گرامی افرادی که در رویا مشاهده می کنید، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خوده شما هستند. او می تواند سمبل بخشی از افکار شما باشد که در شما احساس نگرانی و ناامنی یا عدم آرامش را ایجاد کرده است و شما در تلاش هستید که از تداوم این افکار جلوگیری کنید. این رویا به شما می گوید که راه رهایی از افکاری که شما را به چالش می کشند، سرکوب و تلاش برای فراموش نیست. بلکه بهتر است در موقعیتی مناسب درباره ی آن ها فکر کنید. شاید لازم باشد تا از دیگران درباره ی چالش… مطالعه بیشتر »

صبا
صبا
28 روز قبل

سلام. من خواب دیدم که گوشی دستم بود گوشیه مامانم بود مثل این که باهاش کار داشتم بعد کارم فراموش میشه و گوشی کنارم میمونه و خوابم میگیره مامانم میاد باهام حرف میزنه من بهش بی توجهی میکنم و حتی موهای مامانمو میکشم چون گوشیشو چک کرد و من جای خوبی نرفته بودم چون اکثرا سایتیه که من میرم. میشه بگید تعبیرش چیه؟

Last edited 28 روز قبل by صبا
جدول یاب
مدیر
25 روز قبل
پاسخ به  صبا

با سلام کاربر گرامی به نظر می آید خوابتان بدین معناست که شما در این مقطع زمانی بیش از اندازه احساساتی و همچنین بیش از حد پرخاشگر هستید.شاید اختلافاتی به تازگی در خانواده و یا بین شما و مادرتان به وجود آمده اما شما باید به زودی در صدد رفع این اختلافات باشید و خشم وغضب خود را کنترل کنید زیرا خشم شما در برابر مادرتان در زندگی ممکن است شما را از خیرات زیادی محروم کند.

ساسان
ساسان
1 ماه قبل

سلام من ساسان هستم. در خواب دیدم دختر خاله ام که از من بزرگتره به من ناسزا میگه و من هم در خواب به وی یورش بردم و اونو تا جایی که توان داشتم کتک زدم.نشانه این خواب چیه

جدول یاب
مدیر
27 روز قبل
پاسخ به  ساسان

با سلام کاربر عزیز انسان هایی که در خواب مشاهده می کنیم سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودمان هستند. این خواب می تواند تصویرگر یک درگیری یا ناراحتی فکری در روان شما باشد که در حال آزار دادنتان است . شاید این خواب از شما می خواهد تا در ابراز افکار و موضوعاتی که ذهن تان را به خود مشغول داشته آزادانه تر عمل کرده و به شیوه ای منطقی، راه حلی برای برون رفت از چالش های فکری خود پیدا کنید. به نظر می آید خوابتان صرفا می تواند به نیاز شما برای صحبت کردن با دیگران اشاره… مطالعه بیشتر »

نازنین
نازنین
1 ماه قبل

سلام روزتون به خیر دختر هستم تو خواب دیدم با تیشرت و شلوار رفتم تو پارک و پسران و مردان حتی پیرمرد ها آزارم دادند ومیگفتند عجب خوش هیکلی و … منم عصبانی شدم و کتک کاری کردم و فقط فریاد میزدم ولی انگار صدام خیلی آروم بود ولی من داد میزدم انگار نمیشنیدن و من رو به مسخره گرفته بودن اونجا خیلی سعی میکردم بزنمشون ولی انگار اصلا ضربه های من اونهارو اذییت نمی‌کرد ولی من با تمام توان میزدم اون ها هم من رو زدن حتی افتادم زمین ولی با وجود اینکه خودم کتک می‌خوردم ولی باز دست… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
28 روز قبل
پاسخ به  نازنین

با سلام کاربر گرامی گمان میرود این خواب می تواند به درگیری ذهنی شما درباره ی اشتباهاتی که احساس می کنید در زندگی مرتکب شده اید اشاره داشته باشد. و شاید این اشتباهات باعث به وجود امدن استرس در درون شما شده … لازم است تا از سرزنش تخریب روحی خود دست کشیده و اجازه ندهید که این افکار منفی در شما تداوم پیدا کند.

مقدم
مقدم
2 ماه قبل

سلام وقت بخیر
یک دختر خانمی هست که از نامزد من دست نمیکشه
تماس و پیام و اینا
من تو خواب دیدم که ایشونو بدجوری کتک میزنم ولی هیچی نمیگه
فقط من میزدمش هرچیم میزدم حرصم کمتر نمیشد اما اون فقط نگا میکرد
نامزدمم پیشم بود ولی اونم فقط نگا میکرد
ممنون میشم تعبیرشو بگین بهم

جدول یاب
مدیر
2 ماه قبل
پاسخ به  مقدم

با سلام کاربر گرامی افرادی که در رویا مشاهده می کنید، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خوده شما هستند. او می تواند سمبل بخشی از افکار شما باشد که در شما احساس نگرانی و ناامنی یا عدم آرامش را ایجاد کرده است و شما در تلاش هستید که از تداوم این افکار جلوگیری کنید. این رویا به شما می گوید که راه رهایی از افکاری که شما را به چالش می کشند، سرکوب و تلاش برای فراموش کردن نیست. بلکه بهتر است در موقعیتی مناسب درباره ی آن ها فکر کنید. شاید لازم باشد تا از دیگران درباره ی… مطالعه بیشتر »

اسما
اسما
2 ماه قبل

من خواب دیدم باملاقه میزنم ب سر شوهرم اونم هیچی نمیگفت بهم چون خیانت کرده بود ک میزدمش بعد درو بست رفت

جدول یاب
مدیر
2 ماه قبل
پاسخ به  اسما

با سلام کاربر گرامی به نظر می‌آید طبق خوابتان شوهرشما در حال حاضر از نظر اقتصادی در موقعیت سختی قرار گرفته و شاید مجبور شوید که اقتصادی تر رفتار کنید و مراقب خرج کردنتان باشید اما شما از این شرایط راضی نیستید و شاید اعتقاد دارید که ایشان شرایط را به خوبی و انگونه که میل شما است مدیریت نمی کنند ..دوست عزیز بهتر است به همسرتان در تصمیم گیری ها و پیشبرد اهدافشان یاری بیشتری برسانید.

مهران
مهران
2 ماه قبل

سلام و خسته نباشید ببخشسد خواب دیدم تو یه اتاق بعد تمام آشنا ها و … جمعن و همه ی تقریبا هم سن و سالایه من بودن یهو همه اومدن جلوم و شروع کردن دعوا کردن باهام تقریبا ۲۰/۲۵نفر بودن همرو نوبتی زدم آخر تمام بزرگا جمع شدن و نوبتی باهمشون دست دادمو معذرت خواهی کردم

جدول یاب
مدیر
2 ماه قبل
پاسخ به  مهران

با سلام کاربر گرامی انسان هایی که در رویا مشاهده می کنید، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خوده شما هستند. زمانی که در رویا در یک دعوا و درگیری هستید، باید بدانید که در افکار خود دچار چند گانگی، تضاد یا مشکلاتی شده اید که ممکن است در شما تنش و نگرانی ایجاد کرده باشد. موضوعاتی که ممکن است در واقعیت چندان به آن ها اهمیت نداده و درباره ی آن ها فکر نکنید و یا شاید در بیداری برایتان مهم نباشد اما در خواب به شکلی تنش آور ظاهر می شوند تا از شما بخواهند تا درباره ی… مطالعه بیشتر »

فاطمه
فاطمه
3 ماه قبل

من خواب دیدم منو عشقم تو خونه جلوی همه همدیگرو به شوخی میزدیم معنایش چیه وای خیلی خوب میشه اگه تو واقعیت این اتفاق بیفته لطفا جواب منو بدین خیلی ذهنم درگیر که آیا چیه تعبیر خوابی که دیدم ??
و در آخر امیدوارم همه تون به هر آرزوی دوس دارین برسین

Last edited 3 ماه قبل by فاطمه
جدول یاب
مدیر
2 ماه قبل
پاسخ به  فاطمه

با سلام کاربر گرامی این خواب می تواند به نوعی نگرانی و درگیری فکری در درون شما نسبت به رابطه عشقیتان مرتبط باشد و گمان میرود شما کمی نسبت به شرایطتان احساس عدم آرامش دارید . عشق شما در خواب، سمبل بخشی از انگیزه ها و اهداف شما در زمینه های مختلف زندگی می باشد. این خواب از شما می خواهد تا چالش های فکری خود را در زندگی بیداری شناخته و آن ها را سرکوب یا انکار نکنید. درباره ی این چالش ها با افراد مناسب صحبت کرده و ناراحتی های فکری خود را بیان کنید.

عسل
عسل
3 ماه قبل

سلام من خواب دیدم که صمیمی ترین دوستم رو میزنم ولی اون هیچ کاری نمیکنه بعدش باهم خوب میشیم و میریم ت پارک میشیینیم من همیشه خواب میبینم ک با همین دوستم دعوا دارم تعبیرش چیه؟

جدول یاب
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  عسل

با سلام کاربر گرامی به نظر می آید طبق خوابی که دیده اید شما فردی هستید که دوست دارید اطرافیانتان مخصوصا این دوستتان تابع نظرات و عقاید شما باشند و یا به نوعی عقایدتان را تحمیل می کنید .در مقابل دوستان در برابر نظراتتان مقاومت میکند و گمان می رود خوابی که شما دیده اید نشان دهنده حالات روحی شما در این رابطه می باشد.

نگین
نگین
3 ماه قبل

سلام چند شب پیش خواب دیدم اما از سرم بیرون نمیره

خواب دیدم پسرداییم خواهرمو میزنه بعد خواهرم ب بابام میگه و گریه میکنه پسردااییم خیلی خیلی عصبی بود وتغییر کرده بود بعد پسر خالم ۱سالو نیمشه جلوش بود ی هو عصابه پسرداییم خورد شد اونو هم داش میزد سریع خواهرش پرید رف بچه رو جدا کرد.

لطفا بگید نشونه بدی یا خوبیه؟!

جدول یاب
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  نگین

با سلام کاربر گرامی جای نگرانی برای خوابتان نیست انسان هایی که در خواب مشاهده می کنید سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودتان هستند. دعوا و درگیری در خواب می تواند اشاره به نوعی درگیری فکری در درون شما داشته باشد که در زندگی واقعی خود را با آن رو به رو می بینید. کودکی که در خواب مشاهده می کنید اشاره به بخشی از افکار شما دارد که نیازمند توجه و پرورش ست. این خواب از شما می خواهد تا نسبت به افکار و عقایدی که به تازگی در درون شما شکل گرفته اند آگاه باشید و اجازه… مطالعه بیشتر »

علی
علی
5 ماه قبل

سلام من خواب دیدم که یک مرد قریبه به مادرم گفت شاید دوستت داشته باشم شایدم نه و من از این موضوع به شدت اعصبانی شدم ک چرا او باید مادر مرا دوس داشته باشد و اورا خیلی بد جور کتکش زم

جدول یاب
مدیر
5 ماه قبل
پاسخ به  علی

با سلام کاربر گرامی این خواب می تواند نشان دهنده ی ابعاد ناشناخته ی افکار و شخصیت خودتان باشد که هم اکنون در شما احساس ترس و بدبینی را ایجاد کرده اند. این خواب از شما می خواهد تا منشا ترس های ناشناخته و غیر منطقی خود را شناخته و اجازه ندهید که این افکار، باعث ایجاد درگیری فکری در درون شما شوند.

سجاد
سجاد
5 ماه قبل

سلام من خواب دیدم با خانواده داریم میریم یجایی به یه سگی غذا بدیم?بعد وقتی بهش غذا دادیم بهمون حمله کرد و وحشی بود بعد ادامه خواب رفتیم یجایی بعد با پسر عموم شوخی میکردیم اونجا اب بود اب میرخت رو من منم روش اب ریختم بعدش دعوا شد و من زدمش اونم میزد ولی من بیشتر زدمش و صورتش داغون شد با چوب میزدم تو سرو صورتش ولی اصلا تو بیداری باهاش مشکلی ندارم بعد اون دید کتک خورده از لجش یه ضربه زد به وسایل خونمون بعد عمومم بود بابام پسر عمومو بردش بیرون از خونه تعبیرش چیه

رضا
رضا
6 ماه قبل

سلام من خواب دیدم با۲تا ازدوستهام دعوام شدیمیشون بامن کاری نداشت اون یکی ذنجیرکشیدتودعواکه ازش گرفتم ازخواب بیدارشدم دوباره خوابیدم وبازخواب دیدم چندتا دخترمشغول شناکردن لختی هستن ویه پسربچه داشت بهشون نگاه میکردمن رفتم پیش پسربچه نگاهشون کردم که ناراحت شدن واومدن بالا گفتن ارکدوم خوشت میادمن یکیشون روانتخاب کردم که ناراحت شدفک کنم رفت دنبالش رفتم حالا نمیدونم داداش هاش بودن کی بودتومحله قدیم مادربزرگم اینا بودیم دعوامون شدمنم فراروازشون فرصت میخواستم برسم خانه شمشیرم بیارم اونا منومیگفتن میشناسیم توراه ازشون چوب بزرگی گرفتم رفتم خونه همسایه مادربزرگم که ازرودیواربرم خونه مادربزرگم ولی نتونستم ازخواب بیدارشدم

جدول یاب
مدیر
6 ماه قبل
پاسخ به  رضا

با سلام کاربر گرامی انسان هایی که در رویا مشاهده می کنید، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خوده شما هستند. همان طور که در واقعیت، انسان ها با افکار و رفتار و منش خود تاثیر عمیقی بر روی ما گذاشته و تبدیل به بخشی از شخصیت ما می شوند. زمانی که در رویا شاهد یک دعوا و درگیری هستید، باید بدانید که در افکار خود دچار چند گانگی، تضاد یا مشکلاتی شده اید که ممکن است در شما تنش و نگرانی ایجاد کرده باشد. موضوعاتی که ممکن است در واقعیت چندان به آن ها اهمیت نداده و درباره ی… مطالعه بیشتر »

Pariya
Pariya
6 ماه قبل

سلام من خواب دیدم ک ی مرد رو ک میشناسمش ولی نسبتی باهاش ندارم رو کتک میزنم و بعدش اون مرد گریه میکنه منم بغلش میکنم و اونم منو بغل میکنه تعبیرش چیه؟

جدول یاب
مدیر
6 ماه قبل
پاسخ به  Pariya

با سلام کاربر گرامی انسان هایی که در رویا مشاهده می کنیم، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خوده ما هستند. زمانی که در رویا مشغول کتک زدن دیگران باشیم، می تواند به میل شما برای خودتخریبی با عدم توجه به انگیزه ها و علایق شخصی تان اشاره داشته باشد. این رویا از شما می خواهد تا برای خود ارزش بیشتری قائل شده و از آرزو های خود غافل نشوید. این رویا صرفا به زمینه های احساسی زندگی تان مربوط نیست و می تواند جنبه های زیادی از زندگی شما را شامل شود.

مریم
مریم
6 ماه قبل

سلام خسته نباشید من خواب دیدم پسرمو کتک زدن و دو تا از دندانهای جلویی یکی از بالا و یکی از پایین افتاده و دهانش خونیه و گردنش هم کبوده و اونو با دستبند توی شهر دارند میچرخونن و آبروشو می برند تعبیرش چیه

جدول یاب
مدیر
6 ماه قبل
پاسخ به  مریم

با سلام کاربر گرامی . در ابتدا باید بدانید انسان هایی که در رویا مشاهده می کنید سمبل ابعاد مختلفی شخصیت شما هستند که می تواند تاثیر پذیرفته از شخصیت های واقعی در زندگی بیداری باشند. درگیری و کتک خوردن در رویا می تواند به نوعی درگیری درونی به خاطر شکست یک پروژه یا بروز یک ماجرای ناراحت کننده در زندگی بیداری اشاره داشته باشد که شما به هر دلیلی خود را مسئول این اتفاق می دانید.به نظر می آید شما در زندگی فرزندتان به تازگی با اتفاقات جور واجوری روبرو شده اید که این اتفاقات خاطر شما را مکدر… مطالعه بیشتر »

محمد مهدی شاملو
محمد مهدی شاملو
7 ماه قبل

سلام من خواب دیدم که با یکی از همکلاسی هام که یک سال پیش با من دعوا کرد و من رو زد این واقعی بود بعد از اون موقعه دنبال زدنش بودم الانم قوی تر از اونم حالا من خواب دیدم تو کلاس هستیم اون منن زیر پایی داد من مشت زدم تو صورتش هیچ کاری نکرد از دماغش خون آمد بعد من پیروز شدم تعبیر خوابم چیست؟

جدول یاب
مدیر
7 ماه قبل

با سلام کاربر گرامی خوابتان اشاره به درگیری فکری شما در مورد این دعوا دارد که در روز ها یا ماه های اخیر برای شما ایجاد شده است. همکلاسی که در خواب مشاهده می کنید سمبل افکاری است که برای شما این درگیری را ایجاد کرده اند. ذهن شما با دیدن این خواب از شما می خواهد تا خودتان و همکلاسیتان را به خاطر اتفاقاتی که در گذشته رخ داده اند ببخشید و اجازه ندهید که این استرس و حس انتقام و نگرانی ها در شما تداوم پیدا کنند و شما را از راه رسیدن به اهدافتان باز دارد.

sol
sol
9 ماه قبل

سلام، من خواب دیدم با همسرم داریم میریم یه جایی که واسه مهاجرتمون کار داشتیم اما آدرسو بلد نبودیم دقیق ، یهو سر از پشت بوم یه خونه روستایی در آوردیم ، زنا داشتن نون میپختن و حرف میزدن، خیلیم مهربون بودن اما پیدا بود از یه چیزی میترسن،یهو زنه منو دید بهم گفت از اینور بیاین برید پایین اگه پسرم ببینه شر درست میکنه،منم انگار گیر کرده بودم اونم با مهربانی بهم می‌گفت ایشالا زودتر همه کارای رفتنت جور میشه و میرین، منم هی میگفتم ایشالا دعا کن واسمون و سعی میکردم از لای چوبای درخت خودمو نجات بدم… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
9 ماه قبل
پاسخ به  sol

با سلام کاربر گرامی خوابتان می تواند به نوعی درگیری فکری اشاره داشته باشد که در حال تاثیر گذاشتن بر عملکرد شما در زندگی بیداری می باشد. این خواب اشاره به مسائلی دارد که رسیدن شما به خواسته ها و اهدافتان را در زندگی بیداری به تاخیر انداخته اند و لازم است به کار ها و برنامه های جدیدی بپردازید که به شما کمک می کنند تا این دوره ی زمان را با آرامش بیشتری سپری کرده و احساس ناراحتی و ناامیدی بر شما غلبه نکند.به نظر می آید شما هدفی را در پیش گرفته اید که در راه این… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
9 ماه قبل
پاسخ به  sol

با سلام کاربر گرامی خوابتان می تواند به نوعی درگیری فکری اشاره داشته باشد که در حال تاثیر گذاشتن بر عملکرد شما در زندگی بیداری می باشد. این خواب اشاره به مسائلی دارد که رسیدن شما به خواسته ها و اهدافتان را در زندگی بیداری به تاخیر انداخته اند و لازم است به کار ها و برنامه های جدیدی بپردازید که به شما کمک می کنند تا این دوره ی زمان را با آرامش بیشتری سپری کرده و احساس ناراحتی و ناامیدی بر شما غلبه نکند.به نظر می آید شما هدفی را در پیش گرفته اید که در راه این… مطالعه بیشتر »

کاربرجدید
کاربرجدید
10 ماه قبل

سلام، من تو خواب دیدم با دوس پسرم رفتیم چند تا واحد ببینیم برای شرکتمون، ( تو دنیای واقعی داریم سعی میکنیم کسب و کار خودمون رو راه بندازی) بعد یهو دوتا پسر که هیچ کدوممون نمیشناختیم اومدن یکیش چوب دستشون بود خیلی اعصبانی بودن و میخواستن مارو بزنن خخخ بعد من در رو سریع بستم که نتونن بیان تو ولی اخر اومدن من رفتم جلوشون با چوبش زد تو صورتم ولی چیزیم نشد اومدم فرار کنم دیدم دارن دوستم رو میزنن یهو داد زدم همسایه ها اومدن اوناهم فرار کردن
تعبیرش چی میشه؟

جدول یاب
مدیر
10 ماه قبل
پاسخ به  کاربرجدید

با سلام کاربر گرامی به نظر می آید طبق خوابی که دیده اید شما در انجام کاری که در پیش گرفته اید کمی دچار مشکل شده اید و یا خواهید شد بهتر است در مورد کاری که قصد انجام آن را دارید تحقیق و دقت بیشتری داشته باشید و همه جوانب انجام این کار را مخصوصاً برای خودتان در نظر بگیرید.

الینا
الینا
10 ماه قبل

من خواب دیدم که یه روزی دوستم میات خونمون(در دنیای واقعی همچین دوستی ندارم) بعد خیلی دختر بدی بود از پسر همسایمون لب گرفت خلاصه دختر بی آبرویی بود منم داد زدم وکتکش زدم انداختمش بیرون خونمون مامان پسره هم بود موقعی که من داد میزدم ورو این دختره تعبیرش چی هس ممنون میشم جواب بدین

جدول یاب
مدیر
10 ماه قبل
پاسخ به  الینا

سلام کاربر عزیز خواب‌تان گویای نبود کنترل و قدرت در زندگی‌تان است گویای تلاطمی است که از درون، آزارتان می‌دهد. گمان میرود تحت تنش و استرس شدیدی هستید. و دیدگاه‌هایتان را به دیگران تحمیل می‌کنید این رویا از شما می خواهد تا درباره ی افکار و عقایدی که در درون شما مشغول نزاع هستند بیشتر فکر کرده و در صورت نیاز به جست و جوی بیشتری بپردازید و جواب هایی منطقی برای مشکلات خود پیدا کنید.

الینا
الینا
10 ماه قبل

سلام من خواب دیدم پسر همسایمون که از همدیگمون خوشمون میات توسط پدر وبرادر ش کتک میخوره ومادرشم بالا سرش بود واز اینکه کتک میخوره خوشحال بود و همه ی مردم محلمون هم دور و شون حلقه زدن من اومدم جلو داد زدم که نزننش ولی اونا میزدنش بعدشم دوست پسرم تو خواب لخت بود تعبیرش چی هس خیلی نگرانم

جدول یاب
مدیر
10 ماه قبل
پاسخ به  الینا

با سلام کاربر گرامی جای نگرانی برای خوابتان نیست فرد مورد علاقه ی شما در خواب، اشاره به بخش زیادی از انگیزه ها و آرزو های شما در زندگی بیداری می باشد. آرزو هایی که صرفا جنبه های رمانتیک زندگی شما را شامل نمی شوند. ممکن است در این زمان نوعی احساس تنش یا درگیری فکری در دنبال کردن و حفظ این انگیزه ها در شما ایجاد شده باشد. ذهن شما با دیدن این خواب از شما می خواهد تا ریشه ی تنش های فکری اخیر خود را شناخته و اجازه ندهید که تداوم این افکار، موجب تضعیف قوای روانی… مطالعه بیشتر »

حسین
حسین
10 ماه قبل

سلام من خواب دیدم که شخصی پسر من را زده وآن شخص از آشنایان بود تعبییر چیست؟ ممنون

سمیه
سمیه
11 ماه قبل

سلام من خواب دیدم برادرم مادرمو میزد به صدای مادرم ازخواب بیدارشدم

جدول یاب
مدیر
11 ماه قبل
پاسخ به  سمیه

با سلام کاربر گرامی طبق خوابتان برادر شما مادرتان را در امری و یا در برابر مشکل و مسأله ای حمایت و پشتیبانی و یاری می رساند و انشاالله منفعتی از سوی برادرتان نصیب مادر شما خواهد شد.

...
...
11 ماه قبل

سلام من خواب دیدم با یه دختر بچه ای دارم حرف میزنم بعد اون دختر بچه های داره زشته تر میشه باباش یهو دید فکر بد کرد و منو با چوب گرفت زد تعبیرش رو میخاستم بدونم

جدول یاب
مدیر
11 ماه قبل
پاسخ به  ...

با سلام کاربر گرامی خوابتان می تواند به درگیری های فکری شما درباره ی اشتباهاتی که احساس می کنید در گذشته و یا در حال حاضر داشته اید اشاره داشته باشد. کودکی که در خواب مشاهده می کنید اشاره به بخشی از افکار شما دارد که نیازمند توجه و پرورش است لازم است تا شما خود را به خاطر اتفاقات گذشته بخشیده و بپذیرید که تغییر؛ جزئی جدایی ناپذیر از رشد و تکامل انسان است.

زهرا
زهرا
11 ماه قبل

سلام من خواب دیدم مچ عشقمو با یکی دیگه گرفتم و درحد مرگ کتکش زدم داد وبیداد کردم کلی گله کردم ولی اون ساکت فقط نگام میکرد ومشت هامو تحمل میکرد ما یه ماهه از هم جدا شدیم میشه بگید تعبیرش چیه؟

جدول یاب
مدیر
11 ماه قبل
پاسخ به  زهرا

با سلام کاربر گرامی اگر در خواب، خود را در برابر معشوقتان به شکلی تنش زا یا مشکل آفرین مشاهده کنید، نشان دهنده‌ مشکلی است که در زندگی بیداری در انگیزه‌های شما اختلال ایجاد کرده و شما را نسبت به پیگیری اهدافتان دلسرد یا بدبین ساخته است. این خواب از شما می‌خواهد تا منشا به وجود آورنده‌ این افکار را شناخته و به شکلی منطقی با ترس‌ها و نگرانی‌های خود رو به رو شوید.

مبینا
مبینا
1 سال قبل

باسلام من توی خواب دیدم که از کسی که در دنیای واقعی ازش خیلی به شدت متنفرم را در خواب دارم در حد مرگ کتکش میزنم تعبیر این خواب چیست؟

جدول یاب
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  مبینا

با سلام کاربر عزیز این خواب اشاره به مسائلی دارد که در زندگی بیداری، کنترل و مدیریت آن ها از دست شما خارج شده اند. این مسائل می توانند تمام زندگی شما را شامل شوند. این خواب از شما می خواهد تا اجازه ندهید درگیری های فکری و عدم تمرکز، درگیری های فکری شما را تشدید کند. لازم است آرامش خود را حفظ کنید و به تمرکز برسید تا بتوانید در زندگی تصمیم های درست بگیرید.

Ssss
Ssss
1 سال قبل

سلام من خواب دیدم فردی که خودمم نمیشخناختم داشت دختر ی رامی زد که باز هم من نمی شناختمش صورت دختر زخی شد آخر دوا او را با مشت زد دختر هم دندانش افتاد و احساس رضایت کرد و لبخند زد بعد وقتی من رفتن جلوی آینه تو خواب صورتم زخمی بود با اونکه من فقط نظاره گر دعوا بودم و توی خواب من از صورتم که زخم بود عصبانی شدم تعبیری داره ؟ممنون میشم جواب بدید

جدول یاب
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  Ssss

با سلام کاربر گرامی این رویا نشان دهنده ی نوعی کشمکش فکری و روانی در درون شماست. شما متوجه ظهور نوعی افکار و تمایلات جدید در درون خود شده اید که ممکن است احساس کنید با هنجار ها و ارزش های فکری شما در تضاد باشند یا ارزش های قبلی شما را زیر سوال میبرند. ممکن است احساس کنید که این عقاید جدید آرامش شما را از بین برده یا قادر به فراموش کردن یا کنار گذاشتن آن ها نیستید. این رویا از شما می خواهد تا با ایده های جدید و افکار متفاوتی که در ذهن شماست، به شکلی… مطالعه بیشتر »

امیر
امیر
1 سال قبل

سلا من در خواب دیدم که به خانه برمیگردم در را همسایه مان که با او دعوا کرده ایم و قهر هستیم باز کرد رفتم داخل و دیدم پدرم را کتک زده اند و خونی افتاده توی خانه منهم دیدم همسایه دیگر که برادر همسایه اولی است و با اونیز قهریم در خانه پرسه میزند منهم رفتم و انقدر اورا کتک زدم که مرد برادرش هم زدم تا مرد شخص سومی با پسرش وارد خانه ما شدند و به من با چاقو حمله کردند منهم چاقو را گرفته و اورا خط خطی کردم و نکشتمش پسرش را هم همینطور بعدا… مطالعه بیشتر »

جدول یاب
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  امیر

با سلام کاربر گرامی تصور میکنم کابوس دیده اید خواب تان بیانگر آشفتگی ذهنتان است بیانگر مساله ای حل نشده است که ذهنتان را در گیر کرده است و باعث بوجود آمدن خشم زیاد و پنهان در وجود شما شده لازم است در شخصیتتان تغییر های بنیادی انجام دهید و ارزیابی های واقع بینانه از خود داشته باشید تا بتوانید این خشم درونی خود را کنترل کنید به نظر می آید شما دید گاه های تان را به بقیه تحمیل می کنید اما عمیقأ از عمل خودتان خشنود نیستید اینکه چاقو به دستتان بوده نمادی از شکل سلطه گر مردانه… مطالعه بیشتر »

زیبا
زیبا
1 سال قبل

با سلام من نسبت له همسرم خیلی شک دارم چون ایشون در دنیای واقع ادم تو داربست و در مورد هیچ کاری هیچ حرفی نمیزنه ….من در حدود ساعت ۱۱ صبح خواب دیدم ک شدیدا در حال سیلی زدن به وی هستم و او هم هیچ مقاومتی نمیکنه و من هنینطور با دو دست بر صورتش میزدم و هر چه میزنم کمتر به رصایت میرسم انگار احساس میکنم باید بیشتر کتک بحورد …در خواب متوجه میشوم با زنی دوست است و من متوجه شدم

جدول یاب
مدیر
1 سال قبل
پاسخ به  زیبا

با سلام دوست عزیز خوابی که دیده اید بیشتر نشان دهنده حالات درونی شما در بیداری است به نظر می آید شما در مورد شوهرتان خشم وغضب زیادی دارید که نمی توانید در بیداری خشم خود را برطرف نمایید و احساسات منفی خود را کنترل کنید .دوست عزیز شما تحت تنش واسترس هستید و خوابی هم که دیده اید نشان از استرس شماست بهتر است اگر میتوانید در مورد شرایط تان حتما با فرد امین و دانایی مشورت داشته باشید تا بر شرایطتتان مسلط شوید وحتما در مورد حالت های خود به طور دوستانه با شوهر خود گفتگو داشته باشید… مطالعه بیشتر »

68
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن