تعبیر خواب کیف | دیدن کیف ، کیف دستی و … در خواب نشانه چیست؟

تعبیر خواب کیف ازنظر معبران مختلف تعابیر گوناگونی دارد لذا در این مطلب سعی بر آن داریم تا با آوردن دیدگاه معبران شما را یاری کنیم.

تعبیر خواب کیف

۱- کیف در خواب نشانه مسئولیت پذیری و نمادی از نقش های ما در زندگی است. مانند نقش والدین، کارگر یا عاشق و غیره… کیف بسته و قفل شده ماهیت منزوی و تنهای شما را نشان می دهد. شما احتمالا دوستان و آشنایان زیادی ندارید.
۲- تعبیر دیدن خواب کیف خالی نشانه این است که شما در زندگی چیزی برای ارائه ندارید و به همین دلیل تحت فشار زیادی قرار گرفته اید.
۳- اگر در خواب دیدید که کیفی را با خود می کشیدید تعبیرش این است که به زودی به یک سفر کاری خواهید رفت که شرایط شما را از نظر مالی کاملا تغییر خواهد داد. هر چه کیف سنگین تر باشد پاداش مالی شما نیز بیشتر خواهد بود.

منوچهر مطیعی تهرانی گوید :
۴- کیف معرف ظرفیتی است که در مقابل مسائل زندگی دارا هستیم و کسی از آن آگاه نیست . یکی ظرفیت مقام و جاه را ندارد . دیگری ظرفیت پول را ندارد و با لاخره کسی هم هست که ظرفت محبت را ندارد و الله اعلم .

 کیف پاره

۵- تعبیر دیدن کیف پاره درخواب به این معنی است که شما تحت فشار زیادی قرار دارید و به همین دلیل کنترل خود را از دست داده اید. شما بسیار حساس هستید و نمی توانید فشار زیادی را تحمل کنید. بهتر است از خود محافظت کنید و در غیر اینصورت ممکن است سلامتی خود را از دست بدهید. اجازه ندهید که نیازهای دیگران از نیاز شما مهم تر باشد.


 کیف پر

۶- تعبیر دیدن کیف پر از وسائل در خواب نشانه وظایف سنگینی است که بر گردن شماست و شما نمی توانید آن را تحمل کنید.
۷- اگر کیف پر از آشغال بود تعبیرش این است که غرق در مشکلات هستید و نمی توانید از آن خلاص شوید.


کیف گرفتن

۸- اگر در عالم رویا دیدید که از کسی کیف گرفتید تعبیرش این است که احساس درماندگی می کنید و دوست دارید از دیگران کمک بگیرید. شما بدون کمک و حمایت دیگران نمیتوانید به آنچه می خواهید برسید.


خریدن کیف دستی

۹- تعبیر خریدن کیف در خواب نشانه وجود برخی مشکلات اقتصادی است. احتمالا مشغول برنامه ریزی اقتصادی هستید و فشار زیادی را تحمل می کنید.


پیدا کردن کیف

۱۰- اگر خواب دیدید که کیفی پیدا کردید تعبیرش این است که چالش ها و موانع بزرگی در زندگی و پروژه های خود دارید که پیشرفت شما را کند کرده است. برای غلبه بر مشکلات زندگی به صبر و اراده نیاز دارید.


پول در کیف

۱۱- اگر در خواب دیدید که داخل کیف پول پیدا کردید تعبیرش این است که به زودی پاداش و مزد تلاش هایتان را خواهید گرفت.


دزدیدن کیف

۱۲- تعبیر دزدیدن کیف پول در خواب این است که تصمیماتی که در زندگی گرفته اید کاملا اشتباه است و ممکن است هزینه زیادی به گردن شما بیاندازد و به دلیل اقدامات نادرست متحمل ضرر های جدی می شوید.


کیف سنگین

۱۳- اگر در خواب دیدیدکه کیف بسیار سنگین است و نتوانستید آن را بلند کنید، تعبیرش این است که برنامه های زیادی برای آینده دارید که به تنهایی قادر به انجام آن نیستید. به همین دلیل مجبورید تا از دیگران کمک بگیرید.


 کیف کوله پشتی

۱۴- تعبیر دیدن کیف کوله پشتی درخواب نشانه مسئولیت ها و وظایف سنگین روی دوش شماست. بهتر است مدتی استراحت کنید تا به آرامش برسید.


کیف گمشده

۱۵- اگر خواب دیدید که نتوانستید کیف گمشده خود را پیدا کنید تعبیرش این است که در زندگی گیج هستید و تمرکز ندارید. زیرا درگیر مشکلات زیادی هستید و مسئولیت سنگینی ندارید.

بیشتر بخوانید:

تعبیر خواب مرده | دیدن مرده در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب گریه کردن | گریه کردن در خواب نشانه چیست ؟

تعبیرخواب من چیه؟ | تعبیر خواب شما توسط معبر جدول یاب

۰ ۰ رای
Article Rating
[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

حوا ابراهیم نژاد

به نام دادار حق هم او اول و آخر است و هم او ظاهر و باطن. خبرنگاری حرفه‌اي است كه شب و روز ندارد. حرفه ای که قلم را در دست می گیرد و قسم به آن که باید از آن سخن صدق ببارد. یک نویسنده و خبرنگار موفق واقعیت ها را در غالب حقیقت شرح می دهد نه در قاب شرحیات و شایعات. این حقیر تلاش دارد که نویسنده ای صادق باشد.ارادتمند شما
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن