تعبیر خواب گوجه فرنگی در خواب نشانه چیست ؟

تعبیر خواب گوجه فرنگی در خواب حالات مختلفی دارد که در این مطلب دقیق ترین آنها را آورده ایم که می خوانید :

 اکثر معبرین و تعبیرگران اسلامی بیشتر میوه‌ها، غذاها و در حالت کلی مواد خوراکی را بر اساس طعم یا رنگ آن ماده خوراکی تفسیر و تعبیر می‌کنند. به طور مثال گویند اگر غذایی ترش باشد غم، اگر شیرین باشد خوش، اگر زرد بیماری و…. در صورتی که معبرین غربی با استفاده از نمادها و سمبل‌ها به تعابیر خواب پرداخته و دیدن میوه یا هر نوع ماده غذایی را در خواب تفسیر می‌کنند. با توجه به این توضیحات با تعبیر خواب گوجه فرنگی همراه ما باشید.

تعبیر خواب گوجه فرنگی در خواب نشانه چیست ؟

گوجه فرنگی میوه‌ای است که خاستگاه آن آمریکای لاتین بوده و در قرون اخیر در سراسر دنیا توزیع گردیده است. پس به طور منطقی نباید به دنبال تعبیر خواب گوجه فرنگی از نظر ابن سیرین یا امام صادق (ع) گشت. تعابیر خواب گفته شده از دیدگاه تحلیلگران خواب و رویاست.

تعبیر خواب گوجه فرنگی

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: گوجه دو نوع است. گوجه فرنگی و گوجه درختی که هر دو نوع آن به خاطر طعم ترشی که دارند و از جمله چاشنی‌ها محسوب می‌شوند خوب نیستند و از غم و اندوه خبر می‌دهند.

معبرین غربی گویند: دیدن رویاهایی شامل گوجه بیانگر احساس آسایش و راحتی با امکاناتی است که در اختیار دارید. شادی‌های ساده، معمولی و پرهیز از هیجان و ریسک در تفریحات از نشانه‌های دیدن خواب گوجه فرنگی هستند. دیدن گوجه فرنگی می‌تواند ناشی از خوشحالی‌های درون خانواده و یا اتفاقات و سرگرمی‌هایی باشد که در طول روز رخ می‌دهد. به طور کلی احساس تجربه خوبی که از عادی بودن به فرد دست می‌دهد می‌تواند باعث دیده شدن گوجه فرنگی در رؤیا شود.

در فرهنگ چینی رنگ قرمز بیانگر شانس، رونق و شروع سال جدید است. با توجه به رنگ قرمز گوجه فرنگی، دیدن آن در خواب نمادی از موفقیت و اخبار خوب است. در آینده‌ای نزدیک اخبار خوشی به گوشتان خواهد رسید.
از دیدگاه روانشناسی تعبیر خواب گوجه فرنگی تلاشی برای بدست آوردن زندگی خوب و مرفه است. گوجه فرنگی در بیش از نیمی از دستورات غذایی دنیا دیده می‌شود. بنابراین این خواب چراغ سبزی برای رفتن به سمت یک زندگی سالم است.

آنلی بیتون:

  • دیدن گوجه فرنگی‌های درشت در خواب، نشانه آن است که محیط خانوادگی شما لبریز از شادمانی و نشاط خواهد شد.
  • اگر دختری در خواب گوجه فرنگی‌های رسیده ببیند، نشانه آن است که هنگام ازدواج، شادمانی بزرگی او را فرا خواهد گرفت.

تعبیر خواب خوردن گوجه فرنگی

مطیعی تهرانی:

  • خوردن گوجه درختی اگر سبز و شیرین با شد خوب است ولی اگر زرد و ترش باشد نشان بیماری است و غم.
  • گوجه فرنگی نیز به خاطر ترشی که دارد غصه و ناراحتی است و هیجان و اضطراب

آنلی بیتون می‌گوید: خوردن گوجه فرنگی در خواب، نشانه آن است که به سلامتی کامل دست خواهید یافت.

معبرین غربی گویند: خوردن گوجه فرنگی در خواب نشانه‌ای از سلامت و شادی در زندگی است. اگر در حال حاضر بیمار هستید یا در یک وضعیت دشوار زندگی را سپری می‌کنید، به زودی همه چیز بهبود خواهد یافت و زندگی‌تان نیز رنگ خوشی را به خود خواهد دید. بنابراین نگران نباشید!

تعبیر خواب گوجه فرنگی برای زنان

معبرین غربی گویند:

در برخی از فرهنگ‌های مختلف جهان دیدن گوجه فرنگی در خواب برای زنان نشانه باروری است.

از دیدگاهی دیگر تعبیر خواب گوجه فرنگی برای زنان نشانه شروع یک رابطه عاطفی دلچسب است. اگر شما به تازگی ازدواج کرده‌اید روزهای خوشی را سپری خواهید کرد.

تعبیر خواب پرتاب کردن گوجه فرنگی

معبرین غربی گویند: اگر در خواب خود را در حال پرتاب گوجه فرنگی به فردی ببینید به این معنی است که از آن شخص نا امید شده‌اید. شما انتظار بیش از حد از اطرافیانتان دارید که در آخر سر جز نا امیدی خودتان نتیجه‌ای نخواهد داشت. عصبانیت، نا امیدی و یاس خود را به شکل پرتاب کردن یا ریختن گوجه فرنگی بر دیگران نشان می‌دهد.

خریدن گوجه فرنگی

معبرین غربی گویند: خریدن گوجه فرنگی در خواب نمادی از فقدان و از دست دادن فرصتی مناسب در محل کار خواهد بود. بهتر است روزهای آینده را با احتیاط بیشتری پشت سر گذارید.

 

 

 

بیشتر بخوانید :

تعبیر خواب صوفی شدن در خواب نشانه چیست ؟

۰ ۰ آرا
رأی دهی به مقاله
برای امتیاز به این نوشته جدولیاب کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن