جزئیات اعلام جرم دادستان علیه آذری جهرمی بدلیل عدم اجرای حکم فیلترینگ اینستاگرام + سند

در این مطلب از جدولیاب، توضیحاتی درباره جزئیات اعلام جرم دادستان علیه محمدجواد آذری جهرمی بدلیل عدم اجرای حکم فیلترینگ اینستاگرام خواهیم داشت! با ما همراه باشید. قوه قضاییه علیه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام جرم کرده است و محمدجواد آذری جهرمی باید برای پاسخ به سوالات بازپرس دادسرای فرهنگ و رسانه در دادسرا حضور یابد.

اعلام جرم دادستان کل کشور شامل محور‌هایی چون: استنکاف از اجرای اوامر قضایی در مورد فیلتر کردن اینستاگرام علیرغم حکم صادره، استنکاف از اجرای دستورات مقام ‌های دولتی که اشاره به ابلاغ رئیس مرکز ملی فضای مجازی به وزارت ارتباطات برای کاهش پهنای باند بین ‌الملل و محدودسازی پیام رسان ‌های خارجی دارد؛ عدم اجرای مصوبات شورای عالی فضای مجازی از جمله مصوبه سال ۱۳۹۱ شمسی شورا در مورد انسداد فیلترشکن ‌ها و VPN‌ ها و همچنین مصوبه حمایت از پیام ‌رسان‌ های بومی است.

همچنین رسیدگی به شکایت مردم اهواز و چند شهر دیگر از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، شکایت جاویدنیا معاون سابق دادستان کل کشور از محمدجواد آذری جهرمی و نیز شکایت سازمان صداوسیما از محمدجواد آذری جهرمی در مورد اظهارنظر او در مورد بازپس‌ گیری فرکانس‌ های باند ۷۰۰ و ۸۰۰ از دیگر اتهامات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات طرح شده است.

۰ ۰ رای
Article Rating
[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

محمد سیمری

از سال 91 در حوزه نویسندگی وبسایت و خبرنویسی فعالیت دارم؛ و میتونم بگم این حوزه، جزو علاقه مندی های باارزش من هست...
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن