جزئیات بازداشت ۱۲ نفر از کارکنان قوه قضاییه به اتهام گرفتن رشوه

در این مطلب از جدولیاب ، توضیحاتی درباره جزئیات بازداشت ۱۲ نفر از کارکنان قوه قضاییه به اتهام گرفتن رشوه خواهیم داشت! با ما همراه باشید. حجت الاسلام عبداللهی ، رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه در جدیدترین مصاحبه ی خود بیان کرد:

در ماه های اخیر ۱۲ نفر از کارکنان دستگاه قضا در بخش ‌های مختلف به اتهام ارتشاء دستگیر و همچنین ۱۸ نفر از وکلایی که در بخش‌ های مختلف قضایی برای اعمال نفوذ در پرونده ‌ها با پرداخت رشوه تلاش می‌ کردند، بازداشت شدند.

وی ادامه داد:

همچنین ۱۸ نفر از وکلایی که در بخش های مختلف قضایی برای اعمال نفوذ در پرونده‌ها با پرداخت رشوه تلاش می کردند بازداشت شدند و در همین زمینه یک کارچاق‎کن حرفه ای که به صورت علنی در مقابل یکی از مجموعه های قضایی فعالیت داشت، دستگیر شد.

رئیس قوه قضاییه در واکنش به این گزارش با تاکید بر لزوم برخورد با افراد فاسد در مجموعه مرتبطین با دستگاه قضا، تصریح کرد:

مفسدین باید بدانند که وضعیت برای هر گونه فعالیت ناسالم در قوه قضاییه قرمز است. ما اجازه نمی دهیم چهره دستگاه کارآمدی که قضات آن بعضاً به صورت شبانه روزی در آن مشغول خدمت هستند و با اجاره نشینی و سختی زندگی خود را می گذرانند، با این نوع اقدامات موردی به گونه دیگری نشان داده شود. انتظار این است که جریان وکالت خودش نظارت داشته باشد تا فسادی در این مجموعه رخ ندهد.

 

۰ ۰ رای
Article Rating
[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]

محمد سیمری

از سال 91 در حوزه نویسندگی وبسایت و خبرنویسی فعالیت دارم؛ و میتونم بگم این حوزه، جزو علاقه مندی های باارزش من هست...
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن