جعفر میعادفر رئیس جدید اورژانس کشور کیست؟

وزیر بهداشت طی حکمی رئیس سازمان اورژانس کشور را منصوب کرد. متن این حکم به شرح زیر است:

رئیس سازمان اورژانس

آقای دکتر جعفر میعادفر

خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان خویش اعطاء فرموده و شکر نعمت است که از این فرصت گرانقدر در جهت خدمت به مردم شریف میهن اسلامی نهایت استفاده به عمل آید. در این راستا و باتوجه به تعهد، تخصص و سوابق اجرائی ارزنده جنابعالی همچنین به استناد ماده ۴ اساسنامه سازمان فوریتهای پیش بیمارستانی اورژانس کشور موضوع تصویب نامه شماره ۱۵۰۹۱۴ت ۵۴۵۹۴ه مورخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ هیات وزیران، به موجب این ابلاغ به عنوان رئیس سازمان اورژانس کشور ” منصوب می‌شوید تا با رعایت مقررات قانونی و جوانب شرعی الجام وظیفه نمائید.

امید است با اتکال به خداوند متعال، حمایت و پشتیبانی دولت مردمی، فساد ستیز و عدالت محور و با استفاده از نیروهای متخصص، متعهد و انقلابی در انجام این رسالت خطیر موفق و موید باشید.

پیش از این پیمان صابریان سرپرست سازمان اورژانس کشور بود که امروز در نامه‌ای خطاب به وزیر بهداشت از سرپرستی این سازمان استعفا داد.

متن استعفای صابریان به شرح زیر است:

احتراما به استحضار می‌رساند اینجانب دکتر پیمان صابریان، به دلایل شخصی و مشغله کاری قادر به ادامه همکاری در سمت سرپرستی سازمان اورژانس کشور و ریاست مرکز اورژانس تهران نبوده و استعفای خود را از ادامه مسئولیت تقدیم حضرتعالی می‌نمایم.

همچنین پایان ماموریت خود از تاریخ استعفا در سازمان اورژانس کشور اعلام نموده و پیشاپیش از لطف و بذل عنایت حضرتعالی تشکر و قدردانی می‌گردد.

۰ ۰ آرا
رأی دهی به مقاله
برای امتیاز به این نوشته جدولیاب کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x