حاشیه های فیلم بی چاره به تهیه کنندگی مشترک ریحانه پارسا و هادی دهقان

در این مطلب از جدولیاب، توضیحاتی درباره حاشیه های فیلم بی چاره به تهیه کنندگی مشترک ریحانه پارسا و هادی دهقان خواهیم داشت! با ما همراه باشید. فیلم بی چاره با تهیه ‌کنندگی مشترک ریحانه پارسا و هادی دهقان در جشنواره فیلم کوتاه تهران حضور دارد!

سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران در مجتمع ایران مال برگزار خواهد شد و در همین راستا، اسامی فیلم‌ های حاضر در این رویداد به همراه سازندگان آنها منتشر شده است! با نگاه به اسامی فیلم ‌های بخش داستانی این جشنواره هنری، متوجه فیلمی با نام بی چاره به کارگردانی مشترک امیر احمد قزوینی و محمد کریم پور و به تهیه کنندگی مشترک ریحانه پارسا و هادی دهقان می‌ شویم!

با این تفاسیر یعنی فیلمی به تهیه کنندگی ریحانه پارسا در جشنواره وجود دارد که باید دید زمانی که در ایران بوده است، آن را تهیه کرده است یا وقتی که به خارج از کشور رفته است؟!

ریحانه پارسا همچنین چند فیلم اکران نشده دارد که همه را قبل از رفتن از کشور بازی کرده است. البته نمونه این اتفاق در حوزه بازیگری مهناز افشار هم اتفاق افتاده بود که قبل از اینکه به خارج از کشور برود، در چند فیلم سینمایی بازی کرد؛ اما وقتی از ایران رفت فیلم های وی به مشکل اکران برنخوردند و نمایش داده شدند!

۰ ۰ رای
Article Rating
[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

محمد سیمری

از سال 91 در حوزه نویسندگی وبسایت و خبرنویسی فعالیت دارم؛ و میتونم بگم این حوزه، جزو علاقه مندی های باارزش من هست...
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن