حروف بریده شده جدول را پیدا کنید! (تست هوش)

در این تست هوش باید حروف بریده شده را جایگزین کنید. کدام تکه باید در جدول جایگزین گردد؟ این جدول را می توان در کمتر از ۲۰ ثانیه حل کرد

حروف بریده شده
حروف بریده شده

حروف بریده شده

حل معما دردرجه اول یک تفریح سالم برای تقویت ذهن و یک سرگرمی مهیج برای گذراندن اوقات فراغت است. امروزه دانشمندان و روانشناسان عقیده دارند که برای یافتن استعداد و توانایی کودکان و هم چنین برای درمان بسیاری از بیماری های ذهن از جمله تنبلی مغز حل معما بهترین درمان است .

کودکان با حل معماهای بسیار این توانایی را دارند تا با انتخاب نوع معمای مورد علاقه خود از جمله پازل ها چیستان ها معماهای هوش و ریاضی و معماهای تصویری و حتی پیدا کردن اشیا و اختلافات در تصاویر استعداد و قریحه های خود را برای خانواده ها بازگو کنند.

ما در جدول یاب سعی داریم تا با آوردن نمونه های مختلف معما و تست های هوش ، چالش های تصویری ، اختلاف در تصاویر. چیستان ، تست های ریاضی تصویری و … این فرصت را برای آن دسته از عزیزانی که می خواهند یک سرگرمی سالم و چالش بر انگیز برای خود و اعضای خانواده به خصوص کودکان خردسال خود مهیا کنیم.

این تست هوش را در کمترین زمان ممکن حل کنید!

*

*

*

*

*

*

*

*

پاسخ تست هوش:
اگر در جدول بالا دقت کنید متوجه می شود که جدول اصلی از چهار جدول کوچکتر تشکیل شده است که در همه آنها حروف به یک شکل چیده شده اند و به راحتی مشخص می شود که جواب این تست هوش گزینه ۲ است.

بیشتر بخوانید:

کلمات پنهان شده در تصویر را بیابید

[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]
۵ ۱ vote
Article Rating
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x