خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی محکوم Mahkum + عکس

در این مطلب از سایت جدولیاب خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی محکوم را مطالعه می کنید با ما همراه باشید. سریال ترکی محکوم Mahkum 2021 از جدیدترین و مهیج‌‌ترین سریالهای ترکی است که مدت زمان زیادی از آغاز پخش آن نمی‌گذرد. محکوم سریالی در ژانر اکشن و درام است که به خوبی توانسته خود را در دل بینندگان و منتقدین جا کند. کارگردان این سریال ولکان کوجاتورک (Volkan Kocatürk) است و بازیگرانی چون اونور تونا، اسماعیل حاجی‌اوغلو و سرای کایا در آن بازی می‌کنند. پخش سریال ترکیه ای محکوم از ۱۴ دسامبر ۲۰۲۱ (۲۳ آذر ۱۴۰۰) از شبکه FOX آغاز شده است. سریال ترکی محکوم از جدیدترین و موفق‌ترین آثار شبکه FOX است. این سریال در واقع اقتباسی از سریال کره‌ای Innocent Defendant محصول سال ۲۰۱۷ است. این سریال اکشن، جنایی و درام به کارگردانی ولکان کوجاتورک از حضور بازیگران بی‌نظیری از جمله؛ اونور تونا، اسماعیل حاجی اوغلو، سرای کایا  هایال کیس اوغلو  ملیکه یالوا، هاکان کارساک، آنیل ایلتر، توگای مرجان، محرم تورکسون  بولنت سیران، رامیز ملاموسا، بولنت دوزگون اوغل، گلچین حاتیلان بهره برده است.

سریال ترکی محکوم Mahkum 2021

خلاصه داستان سریال ترکی محکوم

در خلاصه داستان سریال ترکی Mahkum 2021 آمده که یک دادستان، محکوم به قتل همسر و دخترش است. فیرات بولوت یک دادستان موفق است که زندگی خوبی با همسرش زینب و دخترش نازلی دارد. وی روزی در زندان از خواب بیدار می‌شود بدون اینکه وقایع ۴ ماه گذشته را به یاد داشته باشد. آخرین خاطره فیرات مربوط به شب جشن تولد دخترش است. در عین ناباوری وی درمی‌یابد که به جرم قتل دختر و همسرش محکوم به حبس ابد شده است. اما آیا این قضیه حقیقت دارد؟ دادستان ما چاره‌ای ندارد جز اینکه از زندان فرار کند و خود به دنبال کشف حقیقت باشد. او در این مسیر بار دیگر باید با پرونده یساری‌ها، که آخرین پرونده او به عنوان دادستان بود، روبرو شود.


 

قسمت ۴۶ سریال ترکی محکوم
قسمت ۴۶ سریال ترکی محکوم

قسمت ۴۶ سریال ترکیه ای محکوم

خان بابا پیش جمره میره و درباره کشته شدن خواهر کوچک جمره باهاش صحبت میکنه جمره جا میخوره و بهش میگه من اصلا خواهر کوچکی ندارم و اصلا امکان نداره که شما قاتل باشین! خان بابا میگه ولی من دختر مادرت را کشتم! جمره میگه این درست نیست باهمدیگه پیش خاله ام میریم تا درباره این موضوع باهم حرف بزنیم‌…… برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۴۵ سریال ترکی محکوم
قسمت ۴۵ سریال ترکی محکوم

قسمت ۴۵ سریال ترکیه ای محکوم

فیرات و باریش با افرادشان یک جا قرار می گذارند تا درباره پیدا کردن مدرک علیه سینیور صحبت کنند. فیرات بهشون میگه نجیب فردی است که بمب ها را به اون مرد داده بود تا به خودش وصل کنه سپس به قنبر و حاجی میگه شما برین به حمام عمومی جایی که معامله هایش را انجام میدهد…… برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۴۴ سریال ترکیه ای محکوم

فیرات که نتوانست بمب را خنثی کند به همراه دوستانش و باریش بوگه و ساشا از آنجا فرار می کنند. اما قبلش موفق شدند تا تمام کسانی که در آن عمارت بودن را نجات بدن. سینیور از دور با دوربین آنها را نگاه می کند و حسابی عصبانی میشه وقتی می بیند که تمام افراد درون عمارت به جز خانواده سعدالله نجات پیدا کردن…… برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۴۳ سریال ترکی محکوم
قسمت ۴۳ سریال ترکی محکوم

قسمت ۴۳ سریال ترکیه ای محکوم

ساشا به همراه پاشا آنجا را می گردند و دریچه ای در راهرو پیدا میکنند که درش قفله با باز کردن در آن دریچه صندوقی را آنجا می بینند و با دیدن وسایل قیمتی در آن صندوق حسابی خوشحال می شوند چون چیزی که می خواستند را پیدا کردند….. برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۴۲ سریال ترکی محکوم
قسمت ۴۲ سریال ترکی محکوم

قسمت ۴۲ سریال ترکیه ای محکوم

سینیور وقتی با فیرات تنها میشه بهش میگه مشکلت با ساواش چیه؟ فیرات بهش میگه این یک خصومت شخصی بین ماست سینیور ازش میخواد تا درباره اش حرف بزنه فیرات بهش میگه درباره کارتل های آنها یه چیزهایی میدونستم و چند تا مدرک هم پیدا کرده بود بعد با خانواده یساری ها آشنا شدم از اونجا هم…. برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۴۱ سریال ترکی محکوم
قسمت ۴۱ سریال ترکی محکوم

قسمت ۴۱ سریال ترکیه ای محکوم

ساشا وقتی به هوش میاد چیزی به یاد نمیاره و به دنبال باریش میگرده اما نمیبینتش همان موقع بوگه باهاش تماس میگیره و سراغ باریش را ازش میگیره ساشا بهش میگه که من خبری ندارم بیهوش شده بودم وقتی به هوش اومدم کسی اینجا نبود سپس او به پایین میره و عینک باریش را اونجا پیدا میکنه و نگران حال باریش میشه…. برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۴۰ سریال ترکی محکوم
قسمت ۴۰ سریال ترکی محکوم

قسمت ۴۰ سریال ترکیه ای محکوم

سینیور در حیاط خانه‌اش در حال تیر و کمان بازی کردن هست.رفیع پیشش میره و میگه هنوز موفق نشده فیرات را پیدا کند سینیور بهش میگه رفتار ساواش خیلی تغییر کرده و مثل قبل نیست خیلی سرده و ذهنش را درگیر کرده از طرفی دیگه رفیع میگه فیرات از زندان فرار کرده و اگه از پروژه جدید شما خبر داشته باشه آنها تو دردسر می افتند…. برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۳۹ سریال ترکی محکوم
قسمت ۳۹ سریال ترکی محکوم

قسمت ۳۹ سریال ترکیه ای محکوم

جمره برای دیدن فیرات به طرف میخانه میره. وقتی به اونجا میرسه درباره بهم ریختگی خانه و مشکوک بودن به خاله اش با فیرات صحبت میکنه…… برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۳۸ سریال ترکی محکوم
قسمت ۳۸ سریال ترکی محکوم

قسمت ۳۸ سریال ترکیه ای محکوم

ساشا نگهبان پارک را به همراه خودش به خانه می برد و او را شکنجه می دهد و میگه چه کسی چاقو را برداشته؟ نگهبان میگه من اونجا نبودم نمیدونم رفته بودم ناهار بخورم! باریش عصبانی میشه و میخواد او را بکشد اما ساشا جلویش را می‌گیرد و ازش میخواد تا به اعصاب خودش مسلط باشه…… برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۳۷ سریال ترکی محکوم
قسمت ۳۷ سریال ترکی محکوم

قسمت ۳۷ سریال ترکیه ای محکوم

فیرات وقتی باریش را در مهمانی می بیند عصبانی میشه و با خودش میگه حتماً او هم متوجه شده که چاقو اینجاست سپس استرس می گیرد  که یک وقت باریش چاقو را زودتر از او پیدا نکند! خواهر آلپر پیش فیرات میره و با همدیگه گرم صحبت می شوند فیرات بحث را به سمت عروسک و کلکسیون آلپر می برد…… برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۳۶ سریال ترکی محکوم
قسمت ۳۶ سریال ترکی محکوم

قسمت ۳۶ سریال ترکیه ای محکوم

طاهر جمره را صدا میزند تا به اتاقش برود طاهر به جمره میگه خانواده یساری ازت شکایت کردن مثل اینکه تو پرونده پدرت زیادی سرک کشیدی جمره اصلاً به حرفش اعتنایی نمی کند و حتی خوشحال هم میشه طاهر بهش میگه اطلاعات زیادی هست درباره پرونده پدرت…… برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۳۵ سریال ترکی محکوم
قسمت ۳۵ سریال ترکی محکوم

قسمت ۳۵ سریال ترکیه ای محکوم

باریش به فیرات میگه اگه کیفو بهم ندی به زندان برمیگردی و جان دخترت نازلی هم به خطر می‌افتد پس بهتر چاقو را به من بدی! فیرات به باریش میگه اینو بدون که اگه من به زندان برگردم چاقو را به دادستان تحویل میدم و تو را هم میکشم تو زندان!…… برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۳۴ سریال ترکی محکوم
قسمت ۳۴ سریال ترکی محکوم

قسمت ۳۴ سریال ترکیه ای محکوم

در مسیر رفتن به محله فیرات، او به یاد می آورد که چاقو را داخل یک عمارت انداخته بود آن ها وقتی به اونجا میرن عمارت را پیدا میکند. فیرات جلوی عمارت میره و روی تابلو می خواند که نوشته این عمارت متعلق به یساری‌ست، او حسابی تعجب میکنه!…… برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۳۳ سریال ترکی محکوم
قسمت ۳۳ سریال ترکی محکوم

قسمت ۳۳ سریال ترکیه ای محکوم

فردای آن روز همگی خواب هستند، خان بابا بیدار شده و از اخبار خبر فرار کردن خودشان را می بیند. از بازرسی کل به مدیر زندان زنگ میزنند و او را برای اینکه تعدادی از زندانی هاش فرار کردن بازخواست میکند. مدیر زندان مدام دلیل و توجیه می آورد تا خودش را تبرئه کند…… برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۳۲ سریال ترکی محکوم
قسمت ۳۲ سریال ترکی محکوم

قسمت ۳۲ سریال ترکیه ای محکوم

فیرات به همراه پاشا، قنبر، حاجی و خان بابا پشت کامیون پنهان شدند و از این که نقشه شان به خوبی همان جوری که میخواستن عملی شده و موفق شدند که فرار کنند خوشحالن. فیرات یادش میاد که در زندان بعد از خواندن پرونده خان بابا در بایگانی پیشش میره و بهش میگه من اصلاً باور نمیکنم…… برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۳۱ سریال ترکی محکوم
قسمت ۳۱ سریال ترکی محکوم

قسمت ۳۱ سریال ترکیه ای محکوم

یکی از زندانی ها به نام بربو پیش فیرات و دار و دسته اش می رود و میگه نقشه تان درباره شورش چیه؟ فیرات بهش میگه ما قصد شورش کردن نداریم و راه ما از شماها جداست سپس ازش می خواد تا او هم از شورش دست بردارد و بهش میگه در عوض ما هم بهت کمک می‌کنیم تا باهامون فرار کنی…… برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۳۰ سریال ترکی محکوم
قسمت ۳۰ سریال ترکی محکوم

قسمت ۳۰ سریال ترکیه ای محکوم

فیرات در تونل در حال کندن دیوار کاذب هست و قنبر در انبار کشیک میدهد همان موقع مجاهد به اونجا میره فیرات میخواد از تونل بیرون بیاد و به در دریچه میزند مجاهد صدا را میشنود و به دنبال منبع صدا میگرده و قنبر موفق نمیشه که حواسش را پرت کند……. برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۲۹ سریال ترکی محکوم
قسمت ۲۹ سریال ترکی محکوم

قسمت ۲۹ سریال ترکیه ای محکوم

جیدا به اتاق زاهد میره و بهش خبر میده که یک نفر اومده و میخواد او را ببینه سپس از رفتارهای مشکوک و غیر عادی ساواش بهش میگه. جیدا به زاهد میگه که تازگی ها ساواش خیلی عجیب رفتار میکنه مدام وسایلش را گم میکنه و نمیدونه که چیو کجا گذاشته و یک دفعه رئیس بخش حقوقی را عوض کرده!…… برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۲۸ سریال ترکی محکوم
قسمت ۲۸ سریال ترکی محکوم

قسمت ۲۸ سریال ترکیه ای محکوم

باریش در وضعیت خیلی بدی قرار گرفته چون باید بین بوگه و ساشا یک نفر را انتخاب کنه باریش به خاطر می‌آورد که ۶ سال پیش ساشا بالای یک ساختمان توسط صاحب کارش در حال کتک خوردن بود که باریش به اونجا میره و او را نجات میدهد و از همانجا با همدیگه آشنا شدن…… برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۲۷ سریال ترکی محکوم
قسمت ۲۷ سریال ترکی محکوم

قسمت ۲۷ سریال ترکیه ای محکوم

طاهر به ملاقات فیرات می‌رود و میخواد بدون اینکه مشکل ساواش با او چیه! فیرات در جواب میگه ساواش آدم خطرناکیه دیر یا زود حقایق برملا میشه و خودت همه چیز را میفهمی و چیز خاصی بهش نمیگه. باریش وقتی به شرکت میره از دیدن جمره در شرکت تعجب میکنه و جا میخوره…. برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۲۶ سریال ترکی محکوم
قسمت ۲۶ سریال ترکی محکوم

قسمت ۲۶ سریال ترکیه ای محکوم

دادستان ارول به زاهد زنگ میزنه و ازش میخواد تا به اونجا بیاد و تومریس را با خودش ببرد. تومریس با دیدن زاهد دست جمره را میگیره و ازش میخواد تا تنهاش نزاره و اونم باهاش بیاد که جمره قبول میکنه. قنبر و پاشا در حیاط زندان باهمدیگه دعوایشان می شود….. برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۲۵ سریال ترکی محکوم
قسمت ۲۵ سریال ترکی محکوم

قسمت ۲۵ سریال ترکیه ای محکوم

فیرات برای اینکه باریش بهش شک نکنه با نازلی صحبت میکنه تا برای یه مدتی پیش باریش بمونه و نازلی را به او می‌دهد باریش با نازلی از اونجا میرکی فیرات از عصبانیت فریاد میزنه باریش و ساشا از اینکه دوباره تونست نازلی را بگیرند حسابی خوشحالت و با همدیگه جشن می گیرند و نوشیدنی می خورند….. برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۲۴ سریال ترکی محکوم
قسمت ۲۴ سریال ترکی محکوم

قسمت ۲۴ سریال ترکیه ای محکوم

مدیر زندان برای سر زدن به فیرات به بیمارستان میرود بکیر با دیدن او تلاششو میکنه تا جلوی رفتنش به اتاق را بگیرد اما موفق نمی شود مدیر زندان وقتی میبینه فیرات در اتاقش نیز بکیر را سرزنش و بازخواست می کند که چرا به قاتل خواهرش کمک کرده!….. برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۲۳ سریال ترکی محکوم
قسمت ۲۳ سریال ترکی محکوم

قسمت ۲۳ سریال ترکیه ای محکوم

جمره فیرات را به خانه خودش برده او در خانه خوابیده که جمره به بیرون رفته تا برای او لباس بخرد وقتی به خانه برمی گرده میبینه که فیرات از خواب بیدار شده و کمکش می کند تا لباس هایش را بپوشد. فیرات واسش سوال شده که چرا جمره انقدر بهش کمک میکنه و پرونده‌اش واسش مهمه!….. برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۲۲ سریال ترکی محکوم
قسمت ۲۲ سریال ترکی محکوم

قسمت ۲۲ سریال ترکیه ای محکوم

فیرات با دیدن نازلی خوشحال می‌شود و او را در آغوش می گیرد بعد از چند دقیقه علی به اتاق نازلی میره که فیرات را آنجا میبینه فیرات با عصبانیت به علی میگه بعدا باید حساب این کارتو پس بدی! علی با ناراحتی و پشیمانی بهش میگه من فقط این کارو برای زنده ماندن و حفاظت از خواهرم انجام دادم….. برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۲۱ سریال ترکی محکوم
قسمت ۲۱ سریال ترکی محکوم

قسمت ۲۱ سریال ترکیه ای محکوم

رئیس زندان به خاطر حرف هایی که فیرات در حیاط درباره باریش و ساواش زده بود ذهنش درگیر میشود وقتی به اتاقش میرود شروع به تحقیق کردن درباره پرونده ساواش می کند…… برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۲۰ سریال ترکی محکوم
قسمت ۲۰ سریال ترکی محکوم

قسمت ۲۰ سریال ترکیه ای محکوم

بوگه به زندان برای ملاقات باریش میره بهش میگه یک مرد اومده بود پیشم و سراغ فردارو ازم میگرفت سپس بهش میگه که ترسیده و استرس دارد، باریش او را آرام میکند و میگه خیالت راحت باشه هیچ کسی نمیتونه به تو صدمه بزنه زنگ میزنم و امنیت خانه را بالا میبرم خودمم به زودی آزاد میشم!….. برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۱۹ سریال ترکی محکوم
قسمت ۱۹ سریال ترکی محکوم

قسمت ۱۹ سریال ترکیه ای محکوم

شب حادثه زینب در سرویس بهداشتی است که علی پنهانی وارد خانه می‌شود و نازلی را که در خواب است با خودش می برد. زینب وقتی به سالن میره ساشا از پشت اسلحه رو سرش میزاره و تهدیدش می کند، سپس باریش روبه رویش قرار می‌گیرد و از اذیت کردن های فیرات بهش میگه…. برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۱۸ سریال ترکی محکوم
قسمت ۱۸ سریال ترکی محکوم

قسمت ۱۸ سریال ترکیه ای محکوم

فردای روز بعد وقتی همه از خواب بیدار می شوند مامورها سرشماری را شروع می کنند‌ سپس از طرف باریش و وسایلی برای آنها می آورد زندانی ها خوشحال می شوند و از باریش تشکر می کند. بعد از چند دقیقه به باریش اطلاع می دهند که ملاقاتی دارد….. برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۱۷ سریال ترکی محکوم
قسمت ۱۷ سریال ترکی محکوم

قسمت ۱۷ سریال ترکیه ای محکوم

پاشا و فیرات که در پشت کامیون پنهان شدن بعد از مدتی سردشون میشه اما چاره ای ندارد جز صبر کردن کامیون به طرف مرکز زندان بعدی حرکت می کنه….. برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۱۶ سریال ترکی محکوم
قسمت ۱۶ سریال ترکی محکوم

قسمت ۱۶ سریال ترکیه ای محکوم

فردای روز قتل پلیس ها به خانه فیرات میرن تا آنجا را بررسی کنند تو راهرو علی را می بینند و ازش درباره اتفاق دیشب سوال میپرسن علی بهشون میگه من دیشب از سروصدا فهمیدم که دعوای خانوادگی تو خونه اتفاق افتاده اما خودمو دخالت ندادم و به خانه ام رفتم……. برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۱۵ سریال ترکی محکوم
قسمت ۱۵ سریال ترکی محکوم

قسمت ۱۵ سریال ترکیه ای محکوم

باریش به خانه ساشا میره و باهاش دعوا می کند که چطور گذاشته یه پسر ۱۸ ساله از دستش در بره و فرار کنه. ساشا بهش میگه همان روزی که علی از زندان آزاد شد رفت به بیمارستان و……. برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۱۴ سریال ترکی محکوم
قسمت ۱۴ سریال ترکی محکوم

قسمت ۱۴ سریال ترکیه ای محکوم

مادر زینب و بکیر به خاطر شوک عصبی که بهش دست داده بود در بیمارستان بستری شده. فیرات در زندان به مشخصات علی که در پرونده اش نوشته است نگاه می کند و به یاد می‌آورد که علی متولد سال ۲۰۰۳ هستش و یک خواهر به نام الیف داره که دچار نارسایی کلیه هستش و در بیمارستان بستریه…….. برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۱۳ سریال ترکی محکوم
قسمت ۱۳ سریال ترکی محکوم

قسمت ۱۳ سریال ترکیه ای محکوم

فیرات با شنیدن این قضیه حسابی شوکه میشه و از روی صندلی پایین می آید او با ناباوری میگه تو دیگه کی هستی؟ تو با خانواده من چیکار کردی؟ و به طرفش حمله میکنه و با صدای بلند چند بار ازش میپرسه کی هست و چیکار کرده اما علی هیچ جوابی ندارد تا بهش بده……. برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۱۲ سریال ترکی محکوم

قسمت ۱۲ سریال ترکیه ای محکوم

نگهبان زندان حاجی و فیرات را به حیاط می برد تا دیوارهای آنجا را رنگ کنند. حاجی از فیرات میپرسه که چه چیزهایی یادش اومده سپس نقاشی ماهی را روی دیوار می کشد و بهش میگه همچین طرحیو تو انفرادی کشیده بودی فیرات تعجب می کند و تو فکر فرو میره و به یاد می آورد…… برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۱۱ سریال ترکی محکوم
قسمت ۱۱ سریال ترکی محکوم

قسمت ۱۱ سریال ترکیه ای محکوم

فیرات از مادر زنش می پرسد که چرا واسش پول واریز میکنه مادر زینب بهش میگه تو مراسم خاکسپاری دخترم آروم در گوشم گفتی که مبادا خانه را تمیز کنیم! سپس بهش میگه که من باور ندارم که تو همچین کاری کرده باشی فیرات از حرف خودش به مادر زینب تو فکر فرو میره و تعجب می کنه……. برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۱۰ سریال ترکی محکوم
قسمت ۱۰ سریال ترکی محکوم

قسمت ۱۰ سریال ترکیه ای محکوم

جمره پیش یک روانشناس میره تا درباره اینکه چه چیزهایی کمک می‌کند تا حافظه فیرات هرچه سریعتر برگردد ازش بپرسد. دکتر بهش میگه باید بیشتر با وسایل و مکان هایی که قبلاً در آنجا رفت و آمد می کرده بره و با آنها روبرو بشه تا بتواند به خاطر بیاورد……. برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۹ سریال ترکی محکوم
قسمت ۹ سریال ترکی محکوم

قسمت ۹ سریال ترکیه ای محکوم

رئیس زندان پیش بکیر میره و بهش میگه که اگه بفهمم به فیرات کمک کردی تو بد دردسری میافتی. تو حیاط زندان فیرات پیش حاجی میره و بهش میگه که روی زمین چه نوشته هایی بود حاجی بهش میگه نوشته بود زنگ در و بقیه اش را بهت نمیگم کم کم بهت میگم فیرات از این کار حاجی عصبی میشه…… برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۸ سریال ترکی محکوم
قسمت ۸ سریال ترکی محکوم

قسمت ۸ سریال ترکیه ای محکوم

باریش و ساشا در حال تمرین شمشیربازی در خانه هستند باریش کلافه میشه و به ساشا میگه آخرسر زاهد متوجه میشه که من ساواش نیستم اونم از طرز شمشیر بازی کردنم! ساشا ازش میخواد تا به جای غر زدن و وقت تلف کردن بچسبه به تمرین…… برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۷ سریال ترکی محکوم
قسمت ۷ سریال ترکی محکوم

قسمت ۷ سریال ترکیه ای محکوم

فیرات در شب حادثه در حالی که عکسی تو دستش داره با عصبانیت سر زینب فریاد میکشه و میگه تو بعد از این همه سال زندگی مشترک به من خیانت کردی! سپس با چاقو بالای سر زینب که غرق خون روی زمین افتاده می نشیند. فیرات در زندان نشسته و در حال خواندن پرونده خودش هست….. برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۶ سریال ترکی محکوم

قسمت ۶ سریال ترکیه ای محکوم

باریش به طرف ساختمان تاسیسات فرار می کند و به دنبال او می رود و او را در همان جا گیر می‌اندازد. فیرات به باریش میگه که دیگه همه چیز تموم شده و فهمیده که باریش هست نه ساواش….. برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۵ سریال ترکی محکوم
قسمت ۵ سریال ترکی محکوم

قسمت ۵ سریال ترکیه ای محکوم

در گذشته؛ فیرات در حمام نشسته و با چاقو روی بدنش نوشته ای را هک میکند. دکتر ها علی رغم تمام تلاش هایی که کردن موفق نمیشن تا ساواش را به زندگی برگرداند در نهایت ساواش یساری می میرد. باریش در نقش ساواش گریه میکند و خودش را ناراحت نشان می دهد فیرات که به این موضوع شک کرده…… برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۴ سریال ترکی محکوم
قسمت ۴ سریال ترکی محکوم

قسمت ۴ سریال ترکیه ای محکوم

در گذشته؛ فیرات در حمام نشسته و با چاقو روی بدنش نوشته ای را هک میکند. دکتر ها علی رغم تمام تلاش هایی که کردن موفق نمیشن تا ساواش را به زندگی برگرداند در نهایت ساواش یساری می میرد. باریش در نقش ساواش گریه میکند و خودش را ناراحت نشان می دهد فیرات که به این موضوع شک کرده…… برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۳ سریال ترکی محکوم
قسمت ۳ سریال ترکی محکوم

قسمت ۳ سریال ترکیه ای محکوم

ساواش با ضربه‌ای که باریش به سرش زده بود روی زمین می‌افتد و نمیتونه تکان بخورد باریش کنارش می نشیند و خاطره از دوران کودکی برای او تعریف میکنه و میگه یادته یک روز تو باغ رفته بودیم و تو ازم خواستی تا برم بالای درخت و سیب واست بچینم؟…… برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۲ سریال ترکی محکوم
قسمت ۲ سریال ترکی محکوم

قسمت ۲ سریال ترکیه ای محکوم

فیرات در انفرادی چشمش به زخم روی پایش می افتد و با یادآوری آخرین روزی که تو ذهنش داره چیزی به یادش نمیاره که باعث شده باشه اونو توی انفرادی بندازند سپس با یادآوری حرف همکارش که باعث مرگ زن و بچه اش شده وحشت می کنه و نمیدونه که ماجرا از چه قراره…… برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

قسمت ۱ سریال ترکی محکوم
قسمت ۱ سریال ترکی محکوم

قسمت ۱ سریال ترکیه ای محکوم

تمام ماشین های پلیس دنبال زندانی میگردن که از زندان فرار کرده. فیرات که همان زندانی هست خودشو از تو جنگل به جاده میرسونه و رو زمین میشینه. در زمان های گذشته؛ فیرات در خانه خود در حال آماده شدن است که به سر کار بره….. برای خواندن ادامه مطلب روی تیتر کلیک کنید.

۰ ۰ آرا
امتیازدهی به مقاله

ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
دکمه بازگشت به بالا