خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی بوی توت فرنگی + عکس

سریال ترکی بوی توت فرنگی از منبع معتبر IMDB امتیاز ۴٫۸/۱۰ را گرفته است که امتیاز چندان جالبی نیست و کمی از متوسط پایین تر است. این سریال ترکیه ای در ژانر کمدی و عاشقانه ساخته شده است. کارگردانی این مجموعه برعهده فیلیز پاکمن می باشد. بازیگران اصلی این سریال Demet Özdemir , Yusuf Çim , Mahir Günşiray, Murat Başoğlu , Laçin Ceylan , Ekin Daymaz , Mine Tugay هستند.

سریال بوی توت فرنگی

خلاصه داستان سریال بوی توت فرنگی

داستان این سریال در مورد دو فرد متضاد به هم به نام آصلی و بوراک می باشد که آصلی در یک شیرینی فروشی کار می کند و قصد دارد سفارشی را به یک مشتری تحویل دهد. طی یک حادثه که ممکن بود زیر ماشین بوراک له شود ، از این حادثه نجات پیدا می کند اما کیکی که دستش بود می افتد و پخش زمین می شود. آصلی به شدت عصبانی شده و بوراک را سرزنش می کند و پس از این اتفاق از کارش اخراج می شود و به همین دلیل عصبانیتش نسبت به بوراک بیشتر می شود بوراک هم فردی خوش گذران است که دردسر های زیادی درست می کند و به همین دلیل پدرش او را به بودروم می فرستد تا در آنجا در یک هتل کار کند. آصلی هم از استانبول به بودروم نقل مکان می کند و این دو در آنجا دوباره با هم روبرو می شوند. این برخوردهای زیاد بین آصلی و بوراک منجر به شایعاتی می شود که این دو عاشق هم هستند. بوراک برای اینکه به این شایعات پایان بدهد ، مجبور میشود به دروغ شایعه کند که آصلی عاشق ولکان است.


قسمت ۳۵ سریال ترکی بوی توت فرنگی

خلاصه داستان قسمت ۳۵ سریال بوی توت فرنگی

ادا با دوستش جانسو بیرون می رود و در مورد اتفاقات اخیر و دیدن مادرش با او درد و دل میکند. او با اینکه از نبودن مادرش در تمام این مدت ناراحت است … برای خواندن ادامه داستان به لینک بالا مراجعه کنید.

قسمت ۳۴ سریال ترکی بوی توت فرنگی

خلاصه داستان قسمت ۳۴ سریال بوی توت فرنگی

چایلا به ولکان میگوید که از همه چیز خبر دارد و میداند که ماجرا از هتل بودروم شروع شده و آنها بخاطر ماجرای اخبار در مورد بوراک، آسلی را به عنوان دوست دختر ولکان معرفی کرده اند … برای خواندن ادامه داستان به لینک بالا مراجعه کنید.

قسمت ۳۳ سریال ترکی بوی توت فرنگی

خلاصه داستان قسمت ۳۳ سریال بوی توت فرنگی

آسلی تا شب نگران بوراک است. بوراک به بار رفته و مشروب می خورد. آسلی با او تماس میگیرد، اما وقتی صدای موزیک را می شنود، از تصور اینکه بوراک به خوشگذرانی رفته است … برای خواندن ادامه داستان به لینک بالا مراجعه کنید.

قسمت ۳۲ سریال ترکی بوی توت فرنگی

خلاصه داستان قسمت ۳۲ سریال بوی توت فرنگی

آسلی و ولکان به مهمانی می رسند. همه سر میز می روند. کمی بعد، طبق حدس چایلا، بوراک نیز به آنجا می آید. او از دیدن ولکان و آسلی کنار یکدیگر سر میز حرصش میگیرد و … برای خواندن ادامه داستان به لینک بالا مراجعه کنید.

قسمت ۳۱ سریال ترکی بوی توت فرنگی

خلاصه داستان قسمت ۳۱ سریال بوی توت فرنگی

آسلی به خانه آمده و به امل میگوید که بخاطر آماده شدن برای دانشگاه و خواندن درسهایش، از کار استعفا داده تا بتواند درس بخواند. امل نیز از این کار او استقبال میکند … برای خواندن ادامه داستان به لینک بالا مراجعه کنید.

قسمت ۳۰ سریال ترکی بوی توت فرنگی

خلاصه داستان قسمت ۳۰ سریال بوی توت فرنگی

در باز شده و خلیل داخل می آید و سریع به آنها میگوید که کسی داخل می آید. آسلی با دیدن خلیل شوکه و معذب می شود. بوراک سریع از اتاق رخت شور خانه بیرون می آید … برای خواندن ادامه داستان به لینک بالا مراجعه کنید.

قسمت ۲۹ سریال ترکی بوی توت فرنگی

خلاصه داستان قسمت ۲۹ سریال بوی توت فرنگی

ولکان پیشنهاد میدهد که به مناسبت آشتی او و آسلی، برای شام بیرون بروند و دور هم جشن بگیرند. ادا استقبال کرده و آسلی را به اتاقش می برد تا به او لباس بدهد … برای خواندن ادامه داستان به لینک بالا مراجعه کنید.

قسمت ۲۸ سریال ترکی بوی توت فرنگی

خلاصه داستان قسمت ۲۸ سریال بوی توت فرنگی

باغبان به خانه نهاد می رود تا گل‌های روز قبل را چک کند. او وقتی می بیند که همه گلها به خوبی کاشته شده اند، از این کار بوراک تعجب میکند … برای خواندن ادامه داستان به لینک بالا مراجعه کنید.

قسمت ۲۷ سریال ترکی بوی توت فرنگی

خلاصه داستان قسمت ۲۷ سریال بوی توت فرنگی

آسلی سریع به سمت خانه رفته و مقابل امل طبیعی برخورد میکند. سپس به اتاقش رفته و با خوشحالی و حس خوب از تجربه های جدید با بوراک، به تختش می رود و با بوراک پیامک بازی میکند … برای خواندن ادامه داستان به لینک بالا مراجعه کنید.

قسمت ۲۶ سریال ترکی بوی توت فرنگی

خلاصه داستان قسمت ۲۶ سریال بوی توت فرنگی

بعد از رفتن چایلا، بوراک با آسلی تماس میگیرد اما او جواب نمی‌دهد.بوراک متوجه می شود که آسلی حرفهای او و چایلا را شنیده و برای همین رفته است…. برای خواندن ادامه داستان به لینک بالا مراجعه کنید.

قسمت ۲۵ سریال ترکی بوی توت فرنگی

خلاصه داستان قسمت ۲۵ سریال بوی توت فرنگی

بوراک به آسلی پیام میدهد و از او میخواهد به حیاط برود تا مسأله مهمی را به او بگوید. آسلی ابتدا قصد رفتن ندارد، اما کنجکاو شده و به حیاط می رود …. برای خواندن ادامه داستان به لینک بالا مراجعه کنید.

قسمت ۲۴ سریال ترکی بوی توت فرنگی

خلاصه داستان قسمت ۲۴ سریال بوی توت فرنگی

ادا در اتاق خود مانده و کسی را راه نمی‌دهد. سینان سعی دارد با او صحبت کند اما ادا جواب او را نمی‌دهد. کمی بعد، ولکان به خانه آمده و …. برای خواندن ادامه داستان به لینک بالا مراجعه کنید.

قسمت ۲۳ سریال ترکی بوی توت فرنگی

خلاصه داستان قسمت ۲۳ سریال بوی توت فرنگی

بوراک و آسلی در تفریح گاه سوار قایق شده و در دریاچه هستند. آسلی از کودکی هایش در آن منطقه و خاطراتش با پدرش برای بوراک تعریف میکند …. برای خواندن ادامه داستان به لینک بالا مراجعه کنید.

قسمت ۲۲ سریال ترکی بوی توت فرنگی

خلاصه داستان قسمت ۲۲ سریال بوی توت فرنگی

بوراک در پمپ بنزین نگه داشته تا خرید کند. چایلا با بوراک تماس گرفته و بوراک که نمیخواهد جواب او را بدهد، گوشی اش را خاموش میکند…. برای خواندن ادامه داستان به لینک بالا مراجعه کنید.

قسمت ۲۱ سریال ترکی بوی توت فرنگی

خلاصه داستان قسمت ۲۱ سریال بوی توت فرنگی

غنچه تنها در خانه نشسته و با اردن تلفنی صحبت میکند.کمی بعد در می زنند و وقتی غنچه در را باز میکند، اردم را میبیند که با لباس و ظاهر زنانه آمده است تا همسایه ها شک نکند… برای خواندن ادامه داستان به لینک بالا مراجعه کنید.

قسمت ۲۰ سریال ترکی بوی توت فرنگی

خلاصه داستان قسمت ۲۰ سریال بوی توت فرنگی

ولکان در حال رانندگی، با دیدن عکسها به شدت عصبی می شود. آسلی متوجه تغییر حال ولکان شده و از او میخواهد که گوشه ای پارک کند تا و … برای خواندن ادامه داستان به لینک بالا مراجعه کنید.

قسمت ۱۹ سریال ترکی بوی توت فرنگی

خلاصه داستان قسمت ۱۹ سریال بوی توت فرنگی

شب، دنیز با ولکان تماس گرفته و در حین صحبت، از رابطه ولکان با آسلی سوال می پرسد. ولکان میگوید که آنها فرمالیته دوست شده بودند و … برای خواندن ادامه داستان به لینک بالا مراجعه کنید.

خلاصه داستان قسمت ۱۸ سریال بوی توت فرنگی

در دفتر کلوپ، بوراک از اینکه باید تمام پرونده ها را مرتب کند کلافه شده و نمیخواهد این کار را به تنهایی انجام دهد. او با بخش کافه تماس گرفته و… برای خواندن ادامه داستان به لینک بالا مراجعه کنید.

خلاصه داستان قسمت ۱۷ سریال بوی توت فرنگی

خلاصه داستان قسمت ۱۶ سریال بوی توت فرنگی

خلاصه داستان قسمت ۱۵ سریال بوی توت فرنگی

خلاصه داستان قسمت ۱۴ سریال بوی توت فرنگی

خلاصه داستان قسمت ۱۳ سریال بوی توت فرنگی

خلاصه داستان قسمت ۱۲ سریال بوی توت فرنگی

خلاصه داستان قسمت ۱۱ سریال بوی توت فرنگی

قسمت ۱۰ سریال ترکی بوی توت فرنگی

خلاصه داستان قسمت ۱۰ سریال بوی توت فرنگی

قسمت ۹ سریال ترکی بوی توت فرنگی

خلاصه داستان قسمت ۹ سریال بوی توت فرنگی

خلاصه داستان قسمت ۸ سریال بوی توت فرنگی

خلاصه داستان قسمت ۷ سریال بوی توت فرنگی

قسمت ۶ سریال ترکی بوی توت فرنگی

خلاصه داستان قسمت ۶ سریال بوی توت فرنگی

خلاصه داستان قسمت ۵ سریال بوی توت فرنگی

قسمت ۴ سریال ترکی بوی توت فرنگی

خلاصه داستان قسمت ۴ سریال بوی توت فرنگی

خلاصه داستان قسمت ۳ سریال بوی توت فرنگی

قسمت ۲ سریال ترکی بوی توت فرنگی

خلاصه داستان قسمت ۲ سریال بوی توت فرنگی

خلاصه داستان قسمت ۱ سریال بوی توت فرنگی

۰ ۰ رای
Article Rating
[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

حانیه مقصودی فر

میکروبیولوژیستی هستم که علاوه بر باکتری ها و ویروس ها، با حرف و کلمه ها هم بازی می کنم آخه میدونی چیه؟ بازی کردن جزء عمر گیمرها حساب نمیشه *_^
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن