خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی عشق از نو + عکس

قسمت اول سریال ترکی عشق از نو که ۱۰ فوریه ۲۰۱۵ پخش شد، رتبهٔ اول را در بین سریال‌های هفته به دست آورد و توانست شروع موفقیت آمیزی را برای این مجموعه به ارمفان آورد. این سریال در ایران از مهر ۹۹ با دوبله فارسی توسط شبکه های جم در حال پخش می باشد.سریال عشق از نو (به ترکی استانبولی: Aşk Yeniden) مجموعه تلویزیونی ترکیه‌ای، در ژانر کمدی، عاشقانه است که از فاکس (ترکیه) ترکیه در حال پخش است. بازیگران این سریال عبارتنداز؛ ازگه ازپیرینچی، بورا گولسوی، تامر لِوَنت، تولون اورال، لاله باشار، دیدم سویدان، مرت اوجال، نیلای دنیز، جان سیپاهی، اورهان آلکایا،، نازلی توسون، فاتما، سما کچیک.

خلاصه داستان

زینب که بدون خبر دادن به خانواده اش، با عشقش اَرتان به آمریکا فرار کرده بود، بعد از اینکه توسط ارتان ترک شد، با پسر چند ماهه اش، نا امید به ترکیه برمی گردد. زینب که نمی‌داند چه توضیحی دربارهٔ پسرش، به پدر خود بدهد، درمانده سوار هواپیما می‌شود. از طرف دیگر فاتیح که برای فرار از نامزد اجباریش به آمریکا رفته بود، بعد از شکست عشقی در آمریکا تصمیم به بازگشت به ترکیه می‌گیرد. داستان این دو که در راه برگشت به خانه با هم آشنا می‌شوند، قصهٔ سریال عشق از نو ست.که لحظات خنده دار و عاشقانه‌ای را می‌آفریند.


قسمت ۴۵ سریال ترکی عشق از نو

خلاصه داستان قسمت ۴۵ سریال عشق از نو

زینب به سالن آمده و متوجه صحبت مقدس و فاتح می شود. فاتح نگران است که مقدس چیزی نگوید. مقدس نیز با بدجنسی سعی دارد زینب را اذیت کند، اما چیزی نمی‌گوید …. برای خواندن ادامه داستان به لینک بالا مراجعه کنید

قسمت ۴۴ سریال ترکی عشق از نو

خلاصه داستان قسمت ۴۴ سریال عشق از نو

زینب وقتی می شنود که مریم مادر اوست، به شدت شوکه می شود و چنین چیزی را انکار کرده و میگوید که مادر او مرده است …. برای خواندن ادامه داستان به لینک بالا مراجعه کنید

قسمت ۴۳ سریال ترکی عشق از نو

خلاصه داستان قسمت ۴۳ سریال عشق از نو

شب وقتی که همگی خوابیده اند، فاتح میخواهد به دستشویی برود. دستشویی بیرون خانه است و او شنیده است که آنجا چراغ ندارد و …. برای خواندن ادامه داستان به لینک بالا مراجعه کنید

قسمت ۴۲ سریال ترکی عشق از نو + عکس

خلاصه داستان قسمت ۴۲ سریال عشق از نو

صبح روز بعد، همگی به کلبه دیگری می روند که در آنجا برای مهمانان کباب تهیه دیده اند.در دشت، شوکت به همراه دیگران شروع به تیر اندازی به بطری های خالی میکنند …. برای خواندن ادامه داستان به لینک بالا مراجعه کنید

قسمت ۴۱ سریال ترکی عشق از نو

خلاصه داستان قسمت ۴۱ سریال عشق از نو

خانواده شوکت و فهمی و آیفر به همراه مته برای برداشت چای به روستای پدری شوکت می روند. یکی از اقوام شوکت از آنها پذیرایی کرده و همگی برای خوردن صبحانه در محوطه خانه او جمع می شوند …. برای خواندن ادامه داستان به لینک بالا مراجعه کنید

قسمت ۴۰ سریال ترکی عشق از نو

خلاصه داستان قسمت ۴۰ سریال عشق از نو

آیفر و یادگار در حیاط نشسته و مشغول صحبت هستند. آیفر ماجرای فادیک را برای یادگار تعریف میکند. کمی بعد شوکت به خانه آمده و با چهره ای عبوث داخل می رود …. برای خواندن ادامه داستان به لینک بالا مراجعه کنید.

قسمت ۳۹ سریال ترکی عشق از نو

خلاصه داستان قسمت ۳۹ سریال عشق از نو

فاتح و زینب از شنیدن حرف شوکت شوکه می شوند و میخواهند برای او ماجرا را توضیح دهند. شوکت میگوید که ارتان همه چیز را تعریف کرده و شوکت خودش او را تنبیه کرده است و …. برای خواندن ادامه داستان به لینک بالا مراجعه کنید.

قسمت ۳۸ سریال ترکی عشق از نو

خلاصه داستان قسمت ۳۸ سریال عشق از نو

کامل و جواد به قصابی می رود و آن پسر خوشتیپ را می بینند. جواد جلو رفته و برای او خط و نشان میکشد و او را به خاطر خواستگاری کردن از شاهزمیت تهدید میکند …. برای خواندن ادامه داستان به لینک بالا مراجعه کنید.

قسمت ۳۷ سریال ترکی عشق از نو

خلاصه داستان قسمت ۳۷ سریال عشق از نو

بچه ها بخاطر برنده شدن کیک فادیک جشن گرفته و به یک کلوپ می روند تا خوش بگذرانند. آیفر با فادیک تماس میگیرد و وقتی می فهمد که آنها به کلوپ رفته اند، نگران می شود …. برای خواندن ادامه داستان به لینک بالا مراجعه کنید.

قسمت ۳۶ سریال ترکی عشق از نو

خلاصه داستان قسمت ۳۶ سریال عشق از نو

فادیک و اورهان به سمت خانه فهمی می روند. سر میز صبحانه یک پیام دیگر تهدید آمیز برای فاتح می آید. زینب به او شک میکند اما فاتح میگوید که پیام از طرف مصطفی است و …. برای خواندن ادامه داستان به لینک بالا مراجعه کنید.

قسمت ۳۵ سریال ترکی عشق از نو

خلاصه داستان قسمت ۳۵ سریال عشق از نو

یک پیام ناشناس برای فاتح می آید که داخل آن نوشته شده که خبر دارد در شب مهمانی چه اتفاقی افتاده است. فاتح با نگرانی پیش مصطفی می رود و در مورد پیام به او میگوید …. برای خواندن ادامه داستان به لینک بالا مراجعه کنید.

قسمت ۳۴ سریال ترکی عشق از نو

خلاصه داستان قسمت ۳۴ سریال عشق از نو

فاتح و زینب، افرادی را که در جزیره پیدا کرده اند سوار کشتی میکنند و به آنها غذا میدهند. آن افراد کسانی هستند که از کشور دیگری قاچاق شده اند و …. برای خواندن ادامه داستان به لینک بالا مراجعه کنید.

قسمت ۳۳ سریال ترکی عشق از نو

خلاصه داستان قسمت ۳۳ سریال عشق از نو

زینب به خانه شوکت رفته است و فادیک نیز پیش او می آید.‌کمی بند فاتح و مته و اورهان و سلین نیز سر می رسند و …. برای خواندن ادامه داستان به لینک بالا مراجعه کنید.

قسمت ۳۲ سریال ترکی عشق از نو

خلاصه داستان قسمت ۳۲ سریال عشق از نو

فاتح و زینب از حرف پلیس مقابل مریم شوکه می شوند و سعی دارند بهانه تراشی کنند‌. آنها می‌گویند که زن و شوهر هستند و …. برای خواندن ادامه داستان به لینک بالا مراجعه کنید.

قسمت ۳۱ سریال ترکی عشق از نو

خلاصه داستان قسمت ۳۱ سریال عشق از نو

در خانه شوکت، او از اینکه فاتح اجازه داده که زینب در شرکت مریم کار کند با او دعوا میکند. فاتح با درماندگی میگوید که زینب خودش خواسته به آنجا برود…. برای خواندن ادامه داستان به لینک بالا مراجعه کنید.

قسمت ۳۰ سریال ترکی عشق از نو

خلاصه داستان قسمت ۳۰ سریال عشق از نو

بعد از خوردن صبحانه، فاتح زینب را به شرکت مریم می برد‌. زینب کمی استرس دارد اما فاتح او را آرام می‌کند تا با آمادگی سر کار برود. در اسکله‌، اورهان و جواد و کامل با خواهش و التماس از شوکت میخواهند که به آنها مرخصی بدهد … برای خواندن ادامه داستان به لینک بالا مراجعه کنید.

قسمت ۲۹ سریال ترکی عشق از نو

خلاصه داستان قسمت ۲۹ سریال عشق از نو

فاتح از ارتان می‌خواهد که همراهش بیرون برود. مته و اورهان و مصطفی نیز می روند. زینب برای اینکه توجه همه را جلب کند از میهمانان میخواهد که برای رقص وسط بروند و… برای خواندن ادامه داستان به لینک بالا مراجعه کنید.

قسمت ۲۸ سریال ترکی عشق از نو

خلاصه داستان قسمت ۲۸ سریال عشق از نو

قسمت ۲۷ سریال ترکی عشق از نو

خلاصه داستان قسمت ۲۷ سریال عشق از نو

قسمت ۲۶ سریال ترکی عشق از نو

خلاصه داستان قسمت ۲۶ سریال عشق از نو

قسمت ۲۵ سریال ترکی عشق از نو

خلاصه داستان قسمت ۲۵ سریال عشق از نو

خلاصه داستان قسمت ۲۴ سریال عشق از نو

خلاصه داستان قسمت ۲۳ سریال عشق از نو

خلاصه داستان قسمت ۲۲ سریال عشق از نو

خلاصه داستان قسمت ۲۱ سریال عشق از نو

 

خلاصه داستان قسمت ۲۰ سریال عشق از نو

خلاصه داستان قسمت ۱۹ سریال عشق از نو

خلاصه داستان قسمت ۱۸ سریال عشق از نو

خلاصه داستان قسمت ۱۷ سریال عشق از نو

خلاصه داستان قسمت ۱۶ سریال عشق از نو

خلاصه داستان قسمت ۱۵ سریال عشق از نو

خلاصه داستان قسمت ۱۴ سریال عشق از نو

خلاصه داستان قسمت ۱۳ سریال عشق از نو

خلاصه داستان قسمت ۱۲ سریال عشق از نو

خلاصه داستان قسمت ۱۱ سریال عشق از نو

خلاصه داستان قسمت ۱۰ سریال عشق از نو

 

خلاصه داستان قسمت ۹ سریال عشق از نو

قسمت ۸ سریال ترکی عشق از نو

خلاصه داستان قسمت ۸ سریال عشق از نو

خلاصه داستان قسمت ۷ سریال عشق از نو

خلاصه داستان قسمت ۶ سریال عشق از نو

خلاصه داستان قسمت ۵ سریال عشق از نو

خلاصه داستان قسمت ۴ سریال عشق از نو

 

خلاصه داستان قسمت ۳ سریال ترکی عشق از نو

خلاصه داستان قسمت ۲ سریال عشق از نو

 

خلاصه داستان قسمت ۱ سریال عشق از نو

۰ ۰ رای
Article Rating
[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
برچسب ها

حانیه مقصودی فر

میکروبیولوژیستی هستم که علاوه بر باکتری ها و ویروس ها، با حرف و کلمه ها هم بازی می کنم آخه میدونی چیه؟ بازی کردن جزء عمر گیمرها حساب نمیشه *_^
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن