خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال کره ای فرمانروای نقابدار از شبکه پنج

در این مطلب از سایت جدولیاب خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال کره ای فرمانروای نقابدار از شبکه پنج را خواهیم داشت، با ما همراه باشید. فرمانروای نقابدار داستان ولیعهدی به نام لی سان را روایت می کند که با جامعه پیونسوهوه که قدرت مطلق بر پادشاهی را در اختیار دارد می جنگد و …

قسمت ششم سریال فرمانروای نقابدار

ولیعهد به همراه ایل سون پیش پادشاه رفته است و می گوید می خواهم این پسر را به جای خودم به گروه پیونگسون بفرستم و خودم به میان مردم برم اما امپراطور گمان می کند که او جاسوس است و شروع به شکنجه دادنش می کنند که یکی از جاسوس ها از پشت در این ماجرا را می بیند اما فرمانده او را می کشد.
امپراطور همچنان آن پسر را شکنجه می دهد که او می گوید بخاطر بدبختی که دارم این کار را قبول کردم تا به خانواده و مادر بیمارم کمک کنم.
فرمانده به پادشاه می گوید که اون پسر جاسوس دموک نیست و ما می توانیم روش حساب کنیم و فرمانروا دستور می دهد که او را تعلیم دهند تا آماده شود.
ولیعهد در نهایت پدرش را قانع می کند تا نقشه ای که در سر دارد را عملی کند.

قسمت ششم سریال کره ای فرمانروای نقابدار

قسمت پنجم سریال فرمانروای نقابدار

مردی که دستیار حاکم هان بود، حسابی بابت اتفاقی که برای او افتاده ناراحت است و گریه می کند اما حاکم هان ازش خواهش می کند که همیشه کنار جانشین بماند و اجازه ندهد که دخترش مرگ او را ببیند.
جانشین به کنار مرد می رود و می گوید وقت فرار شما رسیده است که حاکم هان مقاومت می کند و می گوید من باید بمیرم ولی شما باید زنده بمانی تا با گروه قدرت مند پیونگسون بجنگی و آب را به کردم بازگردانی که او می گوید اگر شما بمیری من به تنهایی نمی توانم اما حاکم هان یاد حرف های فرمانروا می افتد و به او انگیزه می دهد و جوری صحبت می کند که خودش را مقصر مرگ او نبیند.
دموک، یکی از بهترین جنگنده هایش را مامور می کند تا بادیگارد هاگون باشد.

پنجم سریال فرمانروای نقابدار

قسمت چهارم سریال فرمانروای نقابدار

کماندار ها به سمت آن ها تیر پرتاب می کنند. پسر فرمانده گارد سلطنتی برای ولیعهد راه باز می کند که او را فراری دهد اما نیرو های پیونگسون به سمتش می دوند و جلویش را می گیرند که سردسته آن ها در لحظه آخر با دیدن نماد امپراطوری گمان می کند جانشین همان لی سان است که پدرش را کشتند و می خواهد او را با خودش ببرد که نیرو های گارد سلطنتی از راه می رسند و جلویشان را می گیرند.
هاگون از پدربزرگش می خواهد که ولیهعد را نکشد و او را با حرف هایش راضی می کند و پدر بزرگش قول می دهد که اگر او بتواند قلب ولیعهد را به دست بیاورد او را در اختیارش قرار دهد.

قسمت چهارم سریال فرمانروای نقابدار

قسمت سوم سریال فرمانروای نقابدار

شوهر زن با گول زدن سربازان اداره تامین آب برای همسرش آب می برد و دکتر کودک آن ها را به دنیا می آورد، همه آن ها بالای سر زن نشسته اند و بچه را نگاه می کنند.
بچه آن ها یک دختر خیلی ناز و خوشگل است که پدرش دلش می خواهد اسم او را کومول بگذارد، اما پسر بزرگ ترش برای این اسم موافقت نمی کند که پدرش آن چنان هم اهمیتی نمی دهد.
پادشاه به پسر فرمانده گارد سلطنتی دستور می دهد که در شهر بچرخد و پسرش را از روی صدایش پیدا کند.

قسمت سوم سریال کره ای فرمانروای نقابدار

قسمت دوم سریال فرمانروای نقابدار

پسر پادشاه در حال برداشتن چیز هایی از یک اتاق است که پادشاه از راه می رسد و او را بابت کارش توبیخ می کند و بهش دستور می دهد تا خودش را برای مراسم باران آماده کند.
پادشاه و پسرش به همراه لشکر سلطنتی در شهر می روند که همه مردم شهر پشت سر او بدگویی می کنند و بچه ها از پسر پادشاه که نقاب زده است، می ترسند.
ولیعهد که از دیدن این وضعیت ناراحت است، خدمتکار شخصی اش را در یک اتاق گیر می اندازد و او را مجبور می کند که ماسک او را روی صورتش بزند و لباس هایش را بپوشد و خود او هم لباس های او را تنش می کند و یواشکی از قصر خارج می شود و به سراغ کسی که در دهکده زندگی می کند می رود.

قسمت دوم سریال فرمانروای نقابدار

قسمت اول سریال فرمانروای نقابدار

خانم ها و آقایانی در یک زمین مشغول چیدن گل هایی هستند و از سمی که آن ها تولید می کنند حرف می زنند، مردی یک عدد از آن ها را به او می دهد و می گوید اگر دوست داری وارد گروه ما شوی باید از این بخوری و مجبوری تا آخر عمر هر شب آن را بخوری که او می پذیرد و سوگند نامه را به یاد می رود و گروه پیونگسون به او خوش آمد می گویند.

ده سال بعد

مردی طالع نوزاد را برای فرمانروا می آورد و او شروع به خواندن می کند و می گوید شخصیت فرزند شما قهرمان است و اژدها باید در شرایط خوبی باشد و اگر بین ۹ تا ۱۱ شب به دنیا بیاید پادشاه بزرگ و خردمندی می شود اما اگر غیر این باشد در سن جوانی می میرد.

قسمت اول سریال کره ای فرمانروای نقابدار

۰ ۰ آرا
امتیازدهی به مقاله

ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
دکمه بازگشت به بالا