خلاصه داستان قسمت ۱۵۰ سریال ترکی استانبول ظالم

در این مطلب از سایت جدولیاب خلاصه داستان قسمت ۱۵۰ سریال ترکی استانبول ظالم را می خوانید. نام اصلی این سریال ترکیه ای zalim istanbul است. این سریال دو فصل دارد. فصل دوم استانبول ظالم نیز در سال ۲۰۲۰ پخش می شود. بازیگران اصلی این سریال عبارتنداز؛ سیمای بارلاس، مینه توگای، بهار شاهین، فکرت کوشکان، دنیز اوئور، اوزان دولونای، سرا کوتلوبی، برکر گوون، مهمت اوزان دولونای، ادریس نبی تاشکان و… .

قسمت 150 سریال ترکی استانبول ظالم
قسمت ۱۵۰ سریال ترکی استانبول ظالم

خلاصه داستان قسمت ۱۵۰ سریال ترکی استانبول ظالم

جیوان و داملا در حیاط عمارت مشغول صحبت و درد و دل هستند. کمی بعد، جرن با چمدانش وارد حیاط می شود. داملا با دیدن او عصبی می شود. جرن، طلبکارانه میگوید که بعد از مرگ آگاه، حرفهای او نیز اعتباری ندارد و او میتواند به این خانه برگردد. داملا با عصبانیت از او میخواهد که بیرون برود، اما جرن میگوید که این خانه حق اوست. سحر و جمره نیز از صدای جرن بیرون می آیند. سحر با جرن دعوا میکند اما جرن بی اهمیت به همه آنها وارد خانه می شود. او وقتی میبیند که باشاک، بچه او را بغل کرده است، با عصبانیت بچه را از او میگیرد و با باشاک نیز دعوا میکند. سحر به خانه آمده و با نریمان تماس میگیرد. او که مطمئن است نریمان باعث رفتارهای جرن است و به او این کارها را یاد میدهد، با نریمان دعوا میکند. نریمان دوباره به او یادآوری میکند که بهتر است خودش نیز به جمره بگوید که پدر واقعی او کیست. سحر نریمان را تهدید می‌کند که اگر چیزی به جمره بگوید، برای او بد تمام می شود. جمره داخل خانه آمده و سحر سریع تماس را قطع میکند و برای حرفهای مشکوکش با نریمان مقابل جمره، توجیه می آورد. جمره به حیاط می رود. ندیم به خانه آمده و با دیدن جمره در حیاط، با دلخوری به او میگوید که اگر این حقیقت را زودتر به او گفته بود، چنین اتفاقی نمی افتاد. جمره پشیمان و ناراحت می شود. جرن به اتاق شنیز می رود و سعی دارد او را حرص بدهد.

او به شنیز میگوید که به زودی او مقابل چشمانش با جنک ازدواج خواهد کرد و به همه خواسته هایش می رسد. شنیز از شنیدن این حرفها عصبی می شود، اما نمی‌تواند واکنشی نشان دهد دکتر جنک با او تماس میگیرد و از او میخواهد که هرچه سریع تر به مطب بیاید.  او به جنک میگوید ک نتیجه آزمایشات او خیلی بد است و در صورت ادامه این روند، امیدی به زنده ماندن جنک نیست. او میگوید که اگر تنها روش درمانی موجود را شروع کند، ممکن است بتوانند کاری کنند، اما اگر جنک پیگیر نباشد،به زودی میمیرد. جنک میگوید که قصد درمان ندارد و میخواهد همینطور بماند. سپس بی توجه به حرفهای دکتر، می رود. ندیم داخل خانه آمده و با دیدن جرن، شوکه می شود. او با جرن دعوا میکند و در نهایت میگوید که وجود او هیچ اهمیتی برایش ندارد و او حتی لیاقت بیرون شدن از خانه را نیز ندارد. نیمه شب وقتی همه خواب هستند، شنیز با یادآوری حرفهای جرن، با حرص از تخت خود بلند شده و به اتاق جرن می رود. او بالشت را روی صورت جرن میگذارد و سعی دارد او را خفه کند. وقتی جرن بیدار می شود و تقلا می کند، با دیدن شنیز شوکه شده و شروع به جیغ کشیدن میکند. شنیز سریع از اتاق بیرون می آید و به اتاق خودش می رود.

[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن