خلاصه داستان قسمت ۲۱۰ سریال ترکی سیب ممنوعه + عکس

در این مطلب از سایت جدولیاب خلاصه داستان قسمت ۲۱۰ سریال ترکی سیب ممنوعه را می خوانید. سریال سیب ممنوعه (Yasak Elma به زبان ترکی) مجموعه ای درام و عاشقانه است. این مجموعه به کارگردانی نسلیحان ایسیلیورت و نویسندگی ملیس سیوئلک و زینپ سویا می باشد. این مجموعه توسط شرکت تولید MED YAPIM تولید شده است. شبکه پخش کننده این سریال مهیج، شبکه تلویزیونی FOX است. زمان پخش این سریال از ۹ آوریل ۲۰۱۸ تا هم اکنون می باشد.

سریال ترکی سیب ممنوعه
خلاصه داستان قسمت ۲۱۰ سریال ترکی سیب ممنوعه

خلاصه داستان قسمت ۲۱۰ سریال ترکی سیب ممنوعه

توی خونه هالیت، بچه ها همگی حاضر شده تا به تولد ییلدیز برن. آنها ماجرا را به هالیت میگن و هالیت با وجود اینکه کمی ناراحت میشه، چیزی نمیگه. برای او عجیبه که چرا اندر برای ییلدیز تولد گرفته. همه مهمون ها در رستوران جمع شده اند. هالیت با صدقی تماس میگیره و از اون میخواهد که در مورد تولد و اینکه چه کسی این جشن را برای ییلدیز گرفته، اطلاعات به دست بیاره. در مراسم، لیلا به عمد به همراه پسر دوست زرین میاد. ییعیت با وجود اینکه خودش دوست دختر داره، اما با دیدن این صحنه کلافه میشه. صدقی با دیدن نادر، متوجه میشه که او مراسم را تدارک دیده. اندر کمی ییلدیز را در شهر میچرخونه. ییلدیز کلافه میشه و از اون میخواهد زودتر به مقصد برن. اندر ییلدیز را به رستوران برده و او از دیدن همه دوستان خودش و جشن تولدش غافلگیر میشه. او با خوشحالی از همه و بخصوص اندر تشکر میکنه، اما اندر میگه که نادر مراسم را برای اون گرفته. ییلدیز بعد از مراسم کیک دوباره از همه تشکر میکنه و خیلی خوشحاله. نادر به عنوان سوپرایز،ایرم، دختر عموی ییلدیز را از شهرستان به استانبول آورده و وقتی ایرم بی مقدمه وارد شده و شروع به خوانندگی میکنه، ییلدیز به شدت خوشحال شده و همگی شروع به رقص و پایکوبی می کنند. صدقی با هالیت تماس میگیره و خبر میده که جشن را نادر برای او گرفته.

هالیت عصبی شده و گوشی را قطع میکنه. او سپس به خونه لیلی میره. شاهیکا عکسهای تولد ییلدیز را در اینترنت میبینه و سریع برای هالیت ارسال میکنه تا اون را حرص بده. هالیت با دیدن عکسها عصبی میشه و از طرفی دیگه لیلی از اینکه هالیت بخاطر ییلدیز عصبی شده، با هالیت بحث میکنه. هالیت میگه که زن سابق او حق نداره به دشمنش نزدیک شه و این برای اونها آبروریزی بزرگیه. صبح در شرکت ،قبل از شروع جلسه، دم در اتاق هالیت وقتی نادر را میبینه از اون در مورد علت تولد گرفتن برای ییلدیز سوال میکنه. نادر میگه که قصد خوشحال کردن ییلدیز را داشته . آنها کمی با یکدیگر بحث میکنن و سپس داخل اتاق میرن. شاهیکا به همراه لیلی به رستوران میره. کمی بعد ییلدیز و زهرا نیز به همان رستوران رفته و ییلدیز با دیدن لیلی جلو میره تا به او طعنه بزنه. شاهیکا برای اینکه ییلدیز را حرص بده،به اون میگه که لیلی حامله است. ییلدیز عصبی میشه و در پی انتقامه. اون سوار تاکسی شده و به سمت شرکت میره. او داخل اتاق جلسه میره، و مقابل هالیت و بقیه‌، به نادر میگه که پیشنهاد ازدواج اون را قبول میکنه. هالیت شوکه و نادر خوشحال میشه.

خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه + عکس

[تعداد: ۰   میانگین:  ۰/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating
برچسب ها

وبگردی

ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x