خلاصه داستان قسمت ۲۱۱ سریال ترکی سیب ممنوعه + عکس

در این مطلب از سایت جدولیاب خلاصه داستان قسمت ۲۱۱ سریال ترکی سیب ممنوعه را می خوانید. سریال سیب ممنوعه (Yasak Elma به زبان ترکی) مجموعه ای درام و عاشقانه است. این مجموعه به کارگردانی نسلیحان ایسیلیورت و نویسندگی ملیس سیوئلک و زینپ سویا می باشد. این مجموعه توسط شرکت تولید MED YAPIM تولید شده است. شبکه پخش کننده این سریال مهیج، شبکه تلویزیونی FOX است. زمان پخش این سریال از ۹ آوریل ۲۰۱۸ تا هم اکنون می باشد.

سریال ترکی سیب ممنوعه

خلاصه داستان قسمت ۲۱۱ سریال ترکی سیب ممنوعه

هالیت از حرف ییلدیز شوکه شده و در عوض نادر با خوشحالی بلند شده و ییلدیز را به اتاق خودش هدایت میکند تا با یکدیگر حرف بزنند. هالیت نیز از حرصش بیرون آمده و به اتاق خودش می رود و جلسه‌ را لغو میکند. ییلدیز و نادر به اتاق رفته و نادر به او میگوید که برای شب برنامه بگذارند تا بیشتر صحبت کنند. شب، ییلدیز و مادرش به همراه کایا و اندر و نادر به رستوران می روند. نادر حلقه ای از جیبش درآورده و در دست ییلدیز می اندازد. ییلدیز که از قیافه اش مشخص است که معذب شده و خوشحال نیست، یه بهانه دستشویی بلند شده و اندر نیز چه متوجه رفتار غیر طبیعی ییلدیز شده است، همراه او می رود. ییلدیز به اندر میگوید که از تصمیمش منصرف شده و نمیخواهد با نادر ازدواج کند، و تعریف میکند که بخاطر حرف شاهیکا در مورد حامله بودن لیلی عصبی شده و از روی حرصش این پیشنهاد را قبول کرده است.

اندر از شنیدن خبر حاملگی لیلی شوکه شده و مطمئن است که او دروغ گفته است. هالیت در خانه با ناراحتی نشسته و برای شام نمی رود زهرا پنهانی ماجرای حاملگی لیلی را به لیلا میگوید و آنها فکر میکنند که هالیت بخاطر این قضیه ناراحت است. بعد از رستوران در مسیر برگشت به خانه، اندر به کایا در مورد منصرف شدن ییلدیز و همچنین حامله بودن لیلی میگوید. کایا متعجب شده و اندر به او یادآوری میکند که از اول در مورد لیلی هشدار داده بود. صبح در شرکت، اندر به اتاق هالیت می رود و حاملگی لیلی را به روی او می آورد. هالیت متعجب می شود و سپس میگوید که او حامله بود ولی بچه را سقط کرده است. اندر با تمسخر به او میگوید که لیلی دروغ گفته و او دوباره گول خورده است و قصد لیلی از این کار فقط نزدیک شدن به هالیت است.

هالیت وقتی که می فهمد اندر این خبر را از ییلدیز شنیده و شاهیکا این را به ییلدیز گفته است، عصبی شده و سراغ شاهیکا می رود و با او دعوا میکند. شاهیکا با مظلوم نمایی می‌گوید که در رستوران، ییلدیز قصد حمله به لیلی را داشته و شاهیکا با گفتن این خبر قصد محافظت از لیلی را داشته است و قبل از اینکه به ییلدیز بگوید که بچه سقط شده، او رفته است! ییلدیز نادر را به خانه اش دعوت میکند و به او میگوید که از ازدواج منصرف شده و تصمیم اشتباهی بوده است. او از نادر معذرت خواهی کرده و حلقه را نیز به او پس میدهد. نادر به شدت ناراحت و کلافه می شود و با دلخوری از ییلیدز می رود. در خانه هالیت، آکین پیش زهرا آمده و زهرا از اینکه پیجش در حال افول است و بازدیدش کم شده است گلایه میکند. اکین به او پیشنهاد خرید فالور میدهد اما قیمت آن خیلی بالاست، با این حال زهرا قبول میکند.

خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی سیب ممنوعه + عکس

[تعداد: ۱   میانگین:  ۴/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating
برچسب ها

وبگردی

ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x