خلاصه داستان قسمت ۲۸۴ سریال ترکی گودال + عکس

در این مطلب از سایت جدولیاب می توانید شاهد خلاصه داستان قسمت ۲۸۴ سریال ترکی گودال باشید، با ما همراه باشید. سریال گودال ( به ترکی چوقور – به انگلیسی The Pit ) توسط کمپانی Ay Yapim ساخته شده است. تیم کارگردانی آن را Sinan Ozturk و Ozgur Sevimli تشکیل داد. نویسندگی این اثر با Gokhan Horzum بود. سریال ترکی گودال Cukur یکی از محبوب ترین درام های ترکی ۲۰۱۷ است. این درام اکشن و جنایی مخاطبین زیادی را به خود اختصاص داده است. شبکه نمایش دهنده این سریال Show TV می باشد. بازیگران این سریال عبارتنداز؛ آراس بولوت اینملی، دیلان چیچک دنیز، ارکان کسال، ریهان ساواش، مصطفی اوستونداگ، اونر ارکان، ارکان کولچاک کوستندیل، رضا کوجااوغلو، نبیل سایین.

قسمت ۲۸۴ سریال ترکی گودال

خلاصه داستان سریال ترکی گودال Cukur

Kocovali یک خاندان جنایتکار و قدرتمند در منطقه Cukur استانبول هستند. ادریس کوکوالی بزرگ خانواده است. او برای محافظت ازا ین خانواده هر کاری می کند. ادریس چهار پسر دارد. کومالی، قهرمان، سلیم و یاماک. کومالی پسر ارشد خانواده در زندان است. قهرمان پسر دوم ادریس به جای برادرش فعالیت ها را رهبری می کند. سلیم که سومین فرزند خاندان است خیلی خوب در زمینه شغل خانوادگی عمل نمی کند. یاماک که پسر کوجک خانواده است علاقه ای به شغل خانوادگی ندارد. او زندگی کاملا متفاوتی را دنبال می کند. با ورود Vartolu که رقیب حریص و قدرتمند خاندان کوکوالی ست، مواد مخدر به منطقه می رسد. ادریس کوکوالی پیشنهاد وارتلو را برای پخش مواد مخدر در منطقه نمی پذیرد. با مخالفت خاندان کوکوالی افراد وارتلو قهرمان کوکوالی را می کشند. ادریس پس از مرگ پسرش به شدت می شکند. حال کسی نیست تا انتقام را بگیرد. قهرمان کشته شده است و سلیم قادر به گرفتن انتقام نیست. از طرفی برادر بزرگ هم در زندان است. یاماک تنها کسی ست که برای خانواده مانده است تا انتقام بگیرد. تا خانواده را روی پا کند. اما او می خواهد دور از خانواده باشد. او با دختری به نام Sena می خواهد زندگی آرامی داشته باشد. اما این امکان ندارد. صبح عروسیش، یاماک مادرش را می بیند. از داستان اتفاقات Cukur آگاه می شود. پس تصمیم می گیرد به محله خود باز گردد. او سنا را رها می کند. یاماک با رها کردن سنا به چرخه جنایت و خشونت خانواده باز می گردد.

خلاصه داستان قسمت ۲۸۴ سریال ترکی گودال

جومالی مصمم است که همان روز سراغ چاعتای برود و حسابش را کف دستش بگذارد. او انباری که در آن زندانی شده را به آتش می کشد. وقتی سلیم و جوانها سرگرم خاموش کردن آتش اند جومالی فرار می کند. خبر فرار کردن جومالی به یاماچ می رسد و یاماچ که پیش مرتضی است صندوق عقب ماشینش را برای مرتضی باز می کند و به او می گوید:« سوار شو. بریم تا اعتماد چاعتای رو بدست بیاری.» جومالی سوار ماشینی می شود و خودش را به خانه ی چاعتای می رساند. چاعتای هم به همراه تیم محافظانش از خانه بیرون می رود. جومالی به تنهایی او را تعقیب می کند و یاماچ هم پشت سر ماشین جومالی حرکت می کند. تیم محافظان چاعتای متوجه تعقیب شدنشان می شوند و با جومالی درگیر می شوند. در جاده ماشین جومالی که هیچ ترسی ندارد و بی مهابا و با سرعت زیاد حرکت می کند به ماشین چاعتای می کوبد و آن را از دره پایین پرت می کند. جومالی با محافظها هم درگیر می شود و همه ی آنها را می کشد و در همین لحظه یاماچ از راه می رسد. جومالی وقتی می بیند که چاعتای هنوز زنده است اسلحه اش را بیرون می کشد تا او را بکشد اما یاماچ با ضربه ای جومالی را بی هوش می کند و بعد هم از مرتضی می خواهد که به عنوان ناجی چاعتای سراغش برود و او را مدیون خود کند. مرتضی چاعتای را از ماشین چپ شده ی او بیرون می کشد  و چاعتای در همان حال هم به حضور مرتضی در آنجا کمی مشکوک می شود.

یاماچ جومالی را به انباری می برد تا با او حرف بزند و دلیل بی احتیاطی هایش را بفهمد. جومالی با بغض می گوید:« قرار بود بابا بشم. این جومالی ای که می گفتن فقط بلده آدم بکشه داشت بابا می شد. من حتی رویای این رو هم نداشتم اما وقتی داملا بهم گفت حامله ست رفتم قبرستون پیش بابام و بهش گفتم که پسرت داره پدر می شه. اما نشدم. توی زندان آدما از حسرت ندیدن عزیزانشون دق می کنن و کمکم آب می شن. اما من عین کوه محکم بودم و چیزی روم اثر نداشت. همینکه می دونستم خانوادم خوبن برام کافی بود اما وقتی فهمیدم دارم بابا می شم تغییر کردم.» یاماچ که تحت تاثیر حرفهای او قرار گرفته جومالی را در آغوش می گیرد. بعد از برگشتن آنها به خانه، چاعتای با یاماچ تماس می گیرد و می گوید:« برادرتون جومالی امروز به من حمله کرد. بیست و چهار ساعت وقت دارید که به من تحویلش بدید وگرنه خودم می گیرمش.» از طرفی وقتی یاماچ در یکی از کوچه های گودال است، کمیسر سراغش می آید و درباره ی مدرکی که علیه یاماچ گیر آورده حرف می زند و می گوید:« بیست و چهار ساعت وقت داری که چاعتای رو تحویلم بدی وگرنه خودتو گیر می ندازم.»

بعد از رفتن کمیسر یاماچ و ماهسون وارد خانه ای در گودال که امیر به همراه خانواده اش در آن ساکن است می شوند. در روز انفجار اتومبیل، ماهسون قبل از ترکیدن ماشین امیر را پنهانی وارد سرویس مدرسه کرده و جانش را نجات داده است. امیر که مدیون یاماچ شده از او تشکر می کند و به او فلشی می دهد که اطلاعات زیادی درباره ی اردنتها را در آن جمع آوری کرده است. یاماچ از امیر می خواهد که در گودال چرخی بزند و درباره ی محله ی آنها اطلاعات درست به مردم بدهد. امیر به شرط اینکه اطلاعات صادقانه باشد قبول می کند. یاماچ فلش را پیش وارتولو می برود و آن را به او می دهد و می گوید:« ایندفعه باید برای تموم کردن چاعتای حمله کنیم.»

۰ ۰ آرا
Article Rating
برچسب ها

حانیه مقصودی فر

میکروبیولوژیستی هستم که علاوه بر باکتری ها و ویروس ها، با حرف و کلمه ها هم بازی می کنم آخه میدونی چیه؟ بازی کردن جزء عمر گیمرها حساب نمیشه *_^
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن