خلاصه داستان قسمت ۳۲۲ سریال ترکی سیب ممنوعه + عکس

در این مطلب از سایت جدولیاب خلاصه داستان قسمت ۳۲۲ سریال ترکی سیب ممنوعه را مطالعه می فرمایید. با ما همراه باشید. فصل چهارم این سریال پر طرفدار هر دوشنبه ساعت ۲۰:۰۰ پخش می شود. «سیب ممنوعه» مجموعه‌ای عاشقانه – درام است که نمایش بی نظیری از تمایلات، احساسات و دروغ‌ها را دارد. سریال ترکی سیب ممنوعه با بازی بازیگران مطرح ترکیه ای  چون ادا اجه ، شوال سام ، طلعت بولوت ، نسرین جواد زاده و… این روزها از شبکه جم سریز و جم تی وی در حال پخش است.

قسمت ۳۲۲ سریال ترکی سیب ممنوعه
قسمت ۳۲۲ سریال ترکی سیب ممنوعه

خلاصه داستان سریال سیب ممنوعه

زینب و ییلدیز(ستاره) دو خواهری هستن که خیلی به هم وابسته ان ولی آرزوهاشون کاملا متفاوته.. زندگی ییلدیز بعد از آشنایی با شاهزاده ی اشراف،اندر آرگون تغییر میکنه..اندر برای رهایی از شوهرش،هالیت آرگون، ییلدیز رو به کار میگیره ، وقتی این اتفاقا در زندگی ییلدیز میفته شرکتی که زینب در آن کار میکنه از طرف علیهان تاش دمیر خریداری میشه. علیهان یه کارمند خشن،پررو و ثروتمندی هست..تضادهای زینب و علیهان در مدت کوتاهی به جذابیت تبدیل میشه..و چیزی که زینب نمیدونه اینه که علیهان شریک و برادر زن دوم هالیت هست…

قسمت ۳۲۲ سریال ترکی سیب ممنوعه

در حادثه تیراندازی خانه چاتای توسط جانسو، ییلدیز و شاهیکا تیر می‌خورند. شاهیکا می‌میرد و بچه ییلدیز نیز سقط می شود.
مراسم تشییع جنازه شاهیکا برگزار شده و همه جمع شده اند. همه از این اتفاق شوکه و متعجب هستند. بعد از مراسم، ییلدیز از اینکه بچه اش را از دست داده است ناراحت است و آسمان و چاتای و فریده او را دلداری می‌دهند. چاتای خودش را در این حادثه مقصر می‌داند، زیرا جانسو به خاطر او به آنها حمله کرده بود. فریده چنین چیزی را انکار میکند و چاتای را بی تقصیر میداند. چاتای به ییلدیز میگوید که شاهیکا به نتیجه اعمالش رسید و عدالت الهی اجرا شد. ییلدیز اینطور نتیجه می‌گیرد که خودش نیز حتما به خاطر دروغهایی که گفته است بچه اش را از دست داده. او تصمیم میگیرد که از این به بعد هیچ دروغی نگوید. اندر پیش کایا است و سعی دارد او را دلداری بدهد. او به اصرار به کایا می‌گوید که باید غذا بخورد و به فکر خودش باشد.
در خانه حسنعلی، از اینکه دختری را که به خانه اش راه داده بود چنین کارهایی کرده ناراحت است و در این مورد با سدایی حرف می زند. سپس با عمر به خاطر رابطه با جانسو بحث میکند و او را نیز مقصر میداند. عمر می‌گوید که جانسو خودش پنهانی وارد خانه شده و اسلحه‌ را برداشته بود و او تقصیری ندارد.
یک هفته بعد ، ییلدیز امیر و جانر را صدا زده و به آنها می‌گوید که تصمیم دارد خشکشویی را تعطیل کند، زیرا برای آنها سود ندارد. امیر و جانر از اینکه بیکار بشوند ناراحت می شوند، اما چاره ای ندارند. ییلدیز به آنها می‌گوید که تصمیم دارد از به بعد راستگو باشد و از آنها نیز میخواهد اینکار را بکنند. آنها از این تصمیم ییلدیز متعجب می شوند. عمر مدیریت باشگاه یکی از آشنایان را به عهده گرفته و در آنجا مشغول به کار می شود. او به امیر و جانر نیز پیشنهاد میدهد که پیش او در باشگاه کار کحیاتی پیش کایا آمده و می‌گوید که او کارمند شاهیکا بوده و حالت دیگر آنجا کاری ندارد و میخواهد برود. کایا قبول نمیکند و میگوید که حیاتی تا زمانی که بخواهد میتواند پیش او کار کند.
آسمان سعی دارد هر طور شده به حسنعلی نزدیک بشود. او به بهانه ای به شرکت می رود. سپس برای دور کردن چشم بد از حسنعلی، شروع به دود کردن اسپند میکند. حسنعلی از کارهای او کلافه می شود. سدایی با دیدن دود از خارج اتاق تصور میکند که آتش سوزی شده و با کپسول آتش نشانی داخل آمده و آن را روی سر و صورت حسنعلی و آسمان می پاشد. حسنعلی عصبی می شود. آسمان نیز با همان سر و وضع به خانه می رود و از اینکه به هدفش نرسیده است کلافه است.حسنعلی در شرکت در مورد آسمان و کارهایش با سدایی صحبت میکند. سدایی به حسنعلی می‌گوید که از حرفهای او مشخص است که هنوز به فریده علاقه دارد و باید سراغ او برود. حسنعلی در ظاهر چنین چیزی را انکار میکند.
۰ ۰ آرا
رأی دهی به مقاله
برچسب ها
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن