خلاصه داستان قسمت ۵۹ سریال ترکی اسم من ملک + عکس

در این مطلب از سایت جدولیاب خلاصه داستان قسمت ۵۹ سریال ترکی اسم من ملک را می خوانید. با ما همراه باشید. سریال ترکی اسم من ملک یکی از سریال های غم انگیز شبکه ت ر ت می باشد که پخش خود را دوباره شروع کرده است‌. این سریال دارای ژانر درام می باشد که چه در ترکیه و چه در دیگر کشورها دارای طرفداران زیادی می باشد. بازیگران این سریال عبارتنداز؛ Nehir Erdogan ،Kutsi Kutsi ،Mustafa Mert Koç ،Rabia Soyturk ،Mehmet Çevik ،Kaan Çakir ،Ece Ozdikici ،Ulvi Kahyaoglu ،Nizam Namidar ،Zeyno Eracar ،Muharrem Türkseven ،Hande Kaptan.

قسمت ۵۹ سریال ترکی اسم من ملک

خلاصه داستان سریال ترکی اسم من ملک

نجات که از طرف همسرش بطور ناگهانی ترک شده بود به تنهایی از دخترش نگهداری میکرد و برای این که اونو ناراحت نکنه گفته بود مادرت در یه ماموریت در افریقاست و از زبان اون برای دخترش نامه مینوشت ولی متوجه شد که دخترش بشدت انتظار داره که مادرش در جشن تولد شش سالگیش شرکت کنه و …

قسمت ۵۹ سریال ترکی اسم من ملک

در بازارچه، زینال با میتات در مورد اونزیله و احساسش به او درد دل میکند و نمی‌داند باید چه کند. میتات می‌گوید که باید با او حرف بزند. سپس میگوید که او راهی برای زینال پیدا خواهد کرد تا اونزیله را ببیند. زینال خوشحال می شود.
در خانه بیهان مشغول پخت غذا برای تولد سیدعلی است که آنها را برای فردا به خانه ملک ببرند. نفیسه در مورد دکتر رفتن قدریه و محمود از او سوال میکند. قدریه با ناراحتی میگوید که او دیگر از دوا و درمان خسته شده و حتما قسمت آنها این بوده است. نفیسه برای او ناراحت می شود و دعا می‌کند که بچه دار شوند. ملک خوابیده و استراحت میکند. کرم چندین بار با او تماس میگیرد تا در مورد رفتن دفنه با او صحبت کند، اما باشاک گوشی ملک را جواب نمی‌دهد.او به کارگاه می رود و وقتی متوجه می شود که ملک به بیمارستان رفته، فوری بیرون می آید تا تاکسی بگیرد. میتات او را در خیابان می بیند و سوار میکند و هر دو به سمت بیمارستان می روند. خلیل در سالن انتظار نشسته و موضوع را با ناراحتی به میرزا میگوید. عمر نیز پیش آنها آمده و برای ملک ابراز ناراحتی میکند. میتات از کرم میخواهد که ماجرای دفنه را به ملک نگوید. کرم به اتاق ملک می رود . ملک می‌گوید که فشار او بخاطر کم‌خونی افتاده بود و مشکلی ندارد.

میتات پیش دکتر می رود تا شرایط ملک را بپرسد. دکتر میگوید که وضعیت تو خوب نیست و نباید استرس و نگرانی داشته باشد و خانواده باید از او حمایت کنند، در غیر این صورت درمان جواب نداده و او خواهد مرد.
ملک خودش را مرخص میکند و آماده می شود تا همگی بیرون بروند.او در سالن میتات را می‌بیند. میتات گریه کردن خود را از آنها پنهان میکند. ملک می‌گوید که بخاطر کم خونی حالش بد شده و حالا مرخص شده است. باشاک و احسان ملک را به خانه خود می برند و میتات کرم را می رساند.
احسان میخواهد در مورد مسأله جلو افتادن دادگاه با ملک صحبت کند، اما باشاک میگوید که امروز حال ملک مساعد نیست و فعلا به او چیزی نگوید. مریم با خلیل قرار میگذارد. او با ناراحتی میگوید‌ که ماجرای ملک را میداند و از خلیل بخاطر فراموشی قرارشان گله میکند. خلیل به او حق میدهد. مریم از او میپرسد که اگر به جای ملک کس دیگری بود آیا خلیل باز هم تا شب با نگرانی بخاطر او در بیمارستان میماند یا نه. سپس از خلیل میخواهد که در مورد این سوال فکر کند و بعدا جواب بدهد، و از آنجا می رود.

۰ ۰ رای
Article Rating
برچسب ها

حانیه مقصودی فر

میکروبیولوژیستی هستم که علاوه بر باکتری ها و ویروس ها، با حرف و کلمه ها هم بازی می کنم آخه میدونی چیه؟ بازی کردن جزء عمر گیمرها حساب نمیشه *_^
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن