خلاصه داستان قسمت ۹۹ سریال ترکی استانبول ظالم + عکس

در این مطلب از سایت جدولیاب خلاصه داستان قسمت ۹۹ سریال ترکی استانبول ظالم را می خوانید. نام اصلی این سریال ترکیه ای zalim istanbul است. این سریال دو فصل دارد. فصل دوم استانبول ظالم نیز در سال ۲۰۲۰ پخش می شود. بازیگران اصلی این سریال عبارتنداز؛ سیمای بارلاس، مینه توگای، بهار شاهین، فکرت کوشکان، دنیز اوئور،  اوزان دولونای، سرا کوتلوبی، برکر گوون، مهمت اوزان دولونای، ادریس نبی تاشکان و…

سریال ترکی استانبول ظالم
خلاصه داستان قسمت ۹۹ سریال ترکی استانبول ظالم

جنگی که از آنتاکیا شروع شده و تا استانبول رسیده؛ مبارزه‌ای برای زندگی و به قیمت زنده ماندن: به هم رسدینِ سحر، مادر سه فرزند که در آنتاکیا زندگی می‌کند، و آگاه کارچای ، همشهری او که اکنون در استانبول یکی از غول‌های صنعت حمل و نقل است، همه را به آزمون می‌کشد. قصه از آنجا آغاز می‌شود و جان می‌گیرد که آگاه کاراچای قصد می‌کند یک عروس برای برادرزادۀ معلولش بیاورد. با این همه، مهم نیست آگاه چقدر ثروتمند است و چه کارهایی از او ساخته است؛ برادرزاده‌اش ندیم علیل و ویلچیرنشین است و کاری هم از آگاه ساخته نیست. همین هم، باعث شده نتواند ندیم را داماد کند. او می‌خواهد دختر سحر را با پول راضی به ازدواج با برادرزاده‌اش کند. طوفان به پا می‌شود. داستانی سراسر عشق و نفرت. مرد ثروتمندی که فکر می‌کند با پول می‌تواند برای برادرزادۀ معلولش عروس پیدا کند. خواهرانی که با هم در جنگ و ستیزند و خانواده‌هایی که عشق و نفرت و صلح و جنگ را درهم آمیخته تجربه می‌کنند و فرومی‌پاشند و باز برمی‌خیزند. اگر به درام‌های عاشقانه، دست‌های پشت پرده، احساسات و عواطف پاک و نقشه‌های پلید علاقه دارید، سریال استانبول و هیجان بی‌وقفه‌اش را از دست ندهید.

قسمت ۹۹ سریال ترکی استانبول ظالم

شنیز پس از پشت سر گذاشتن مسمومیت به هوش آمده و بهتر می‌شود. ندیم به او می‌گوید که همه باید فکر کنند شنیز داروی اشتباه خورده و اسمی از جرن آورده نشود. شنیز از ندیم می‌پرسد که چرا جانش را نجات داده است؟ ندیم مرگ به این آسانی را برای شنیز کافی نمی‌داند. او می‌خواهد شنیز زنده باشد و تاوان تمام گناهانش را بدهد. ناگهان جنک با نگرانی از راه می‌رسد و ندیم از اتاق میرود. شنیز می‌گوید که ندیم نجاتش داده ولی هم‌چنان به فکر انتقام است. جنک دیگر نمی‌خواهد به این مسائل فکر کند. جرن به جمره در مورد آن ازدواج دروغین تیکه می‌اندازد. جمره حوصله شنیدن این حرف ها را ندارد. ندیم برای صحبت با جمره میآید و از او معذرت‌خواهی میکند. جمره به ندیم می‌گوید:« اون روزی که فهمیدی چرا ازدواج کردم و بهم پشت کردی، این قضیه تموم شده. تو انتخاب خودتو کردی و منم همینکارو میکنم.» اگاه و سحر از راه می‌رسند. آگاه به سمت اتاق شنیز می‌رود که صحبت های شنیز و جنک را می‌شنود.

شنیز می‌گوید که اگر رازشان افشا شود، هردو نابود خواهند شد. آگاه پس از کمی فکر کردن، تلفنی به دکتر اویا می‌گوید که می‌خواهد بازی روانشناسی در مورد ندیم را عملی کنند. اویا قبلا گفته بود که حس می‌کند اتفاقات دیگری هم برای ندیم افتاده است و با یک بازی روانشناسی می‌تواند آن را کشف کند. صبح روز بعد، ندیم به دیدن اویا می‌رود. او توضیح می‌دهد که شب گذشته چه اتفاقاتی افتاده است. ندیم می‌گوید که زن عمویش قصد گرفتن جانش را داشته است. و تنها گناه ندیم این است که، وقتی بچه بوده زنعمو و پدرش را باهم دیده است. که به آگاه خیانت می‌کردند. ندیم به یاد می‌آورد آن زمان شنیز و پدرش هول شده بودند و می‌گفتند که ندیم باید هرچه دیده را فراموش کند. ممتاز کاری از دستش برنمی‌آمد اما شنیز زیر لب می‌گوید کاری می‌کند تا ندیم فراموش کند. ندیم به خودش می‌آید و جلسه را تمام میکند. اویا می‌خواهد صحبت را ادامه بدهد اما بی فایده است و ندیم می‌رود. مثل هر جلسه دیگر، حرف های ندیم توسط دکتر ضبط شده است.

بلافاصله پس از ندیم، شنیز به دیدن اویا می‌رود. او از گذشته اویا که قبلا یک معتاد بوده مدارکی آورده است. شنیز مدارک را جلوی اویا می‌گذارد و میگوید که بازی روانشناسی انجام نخواهد شد. اویا می‌فهمد که شنیز او را تهدید می‌کند. برای همین خواسته اش را قبول می‌کند. او به آگاه تلفنی می‌گوید که جلسه شان به تعویق خواهد افتاد. جرن و نریمان به کافی شاپی رفته اند. نریمان خبر ندارد که جرن چه بلایی سر شنیز آورده است. جرن این موضوع را پنهان می‌کند. او به یاد می‌آورد که شب گذشته بلاخره با ندیم به توافق رسیدند علیه شنیز همکاری کنند. ندیم گفته به جرن اعتماد ندارد اما به حس خشم و انتقام او اعتماد می‌کند. شنیز به جرن زنگ می‌زند و با او قرار ملاقات می‌گذارد. شنیز علاقه جرن را نسبت به جنک یادآوری می‌کند و می‌گوید اگر با ندیم همکاری کند به جنک آسیب خواهد زد. جرن فریاد می‌زند که پسر بی لیاقت او را نمیخواهد و به ندیم خیانت نخواهد کرد.

خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی استانبول ظالم + عکس

[تعداد: ۰   میانگین:  ۰/۵]
۰ ۰ vote
Article Rating
برچسب ها

وبگردی

ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x