خلاصه داستان قسمت ۲۷۴ سریال ترکی سیب ممنوعه + عکس

در این مطلب از سایت جدولیاب خلاصه داستان قسمت ۲۷۴ سریال ترکی سیب ممنوعه را مطالعه می فرمایید. با ما همراه باشید. فصل چهارم این سریال پر طرفدار هر دوشنبه ساعت ۲۰:۰۰ پخش می شود. «سیب ممنوعه» مجموعه‌ای عاشقانه – درام است که نمایش بی نظیری از تمایلات، احساسات و دروغ‌ها را دارد. سریال ترکی سیب ممنوعه با بازی بازیگران مطرح ترکیه ای  چون ادا اجه ، شوال سام ، طلعت بولوت ، نسرین حواد زاده و… این روزها از شبکه جم سریز و جم تی وی در حال پخش است.

قسمت ۲۷۴ سریال ترکی سیب ممنوعه

خلاصه داستان سریال ترکی سیب ممنوعه

زینب و ییلدیز(ستاره) دو خواهری هستن که خیلی به هم وابسته ان ولی آرزوهاشون کاملا متفاوته.. زندگی ییلدیز بعد از آشنایی با شاهزاده ی اشراف،اندر آرگون تغییر میکنه..اندر برای رهایی از شوهرش،هالیت آرگون، ییلدیز رو به کار میگیره ، وقتی این اتفاقا در زندگی ییلدیز میفته شرکتی که زینب در آن کار میکنه از طرف علیهان تاش دمیر خریداری میشه. علیهان یه کارمند خشن،پررو و ثروتمندی هست..تضادهای زینب و علیهان در مدت کوتاهی به جذابیت تبدیل میشه..و چیزی که زینب نمیدونه اینه که علیهان شریک و برادر زن دوم هالیت هست…

قسمت ۲۷۴ سریال ترکی سیب ممنوعه

ییلدیز و چاتای با یکدیگر دوست می شوند. صبح، ییلدیز با چاتای قرار دارد. او به آسمان چیزی از رابطه اش به چاتای نمیگوید. سر قرار، ییلدیز از نگرانی بابت بورجو به چاتای میگوید که او با بورجو آشتی نکرده بود و کار اشتباهی نکرده است و صرفاً یک بار همدیگر را دیده بودند. در شرکت، حسن علی اندر را برای شام به همراه بقیه دعوت میکند و میگوید که به خاطر جبران دلخوری مرت، میخواهد همه را دعوت کند. سپس به سدایی میگوید که برای شب میخواهد سوپرایز بزرگی انجام دهد. او آسمان و ییلدیز را نیز بخاطر دعوت آنها در بار آووکادو، دعوت میکند. ییلدیز بعد از قرار با چاتای به خشک شویی می رود. کمی بعد، بورجو به آنجا می آید و با ییلدیز در مورد چاتای صحبت میکند و میگوید که چاتای نمیخواهد با او در ارتباط باشد. ییلدیز چیزی از رابطه خودش و چاتای نمی‌گوید و سعی دارد بورجو را دلداری دهد تا چاتای را فراموش کند. گولر با چاتای تماس میگیرد و از او میخواهد که به دیدن فریده بیاید و از او ناراحت نباشد. چاتای از روی اکراه قبول میکند.

ییلدیز ماجرای دوستی خودش و چاتای را به آسمان میگوید. آسمان که از ازدواج آنها مطمئن نیست، عصبی شده و میگوید که امیدوار است آخر این رابطه بد نباشد. شب، همگی به خانه حسن علی می روند. چاتای نیز به آنجا می رود. آسمان از توجه حسن علی به اندر حرصش میگیرد. اندر متوجه رفتارهای عجیب ییلدیز شده و به او و چاتای شک میکند. سر میز شام، حسن علی به همه مهمانان یک ساعت اصل هدیه میدهد. چاتای از این حرکت حسن علی عصبی شده و او را به اتاق صدا می زند و میگوید که کار بدی کرده است اما حسن علی او را متقاعد میکند که منظوری نداشته و کارش بد نیست. آسمان نیز از این حرکت خوشحال می شود اما اندر همچنان قیافه میگیرد و به حسن علی طعنه می زند. فریده با چاتای تماس میگیرد و وقتی می فهمد که او به خانه حسن علی رفته، حرصش میگیرد. سپس صدای ییلدیز را نیز شنیده و بیشتر عصبی می شود. مردی به اسم دوغان که تازه از زندان آزاد شده به شرکت حسن علی می آید. حسن علی او را به مرت نیز معرفی میکند.

دوغان از اتاق بیرون آمده و کمی بعد سدایی پیش او می آید و میگوید که دوغان یک پست شغلی در شرکت میخواهد. حسن علی عصبانی شده و میگوید که او را از شرکت بیرون کنند و حق ندارد دیگر به آنجا بیاید. شاهیکا متوجه می شود که جلسه مدیران شرکت برگزار شده اما به او خبر نداده اند. او از این قضیه عصبی می شود و پیش حسن علی می رود و از او گله میکند. حسن علی کار او را یادآوری کرده و میگوید که او دیگر حق اظهار نظر در کارهای شرکت را ندارد و فقط سهام دار است. او از ییلدیز تعریف میکند و از خوبی های او میگوید و با طعنه به شاهیکا میفهماند که کاش مثل او می بود. اندر در شرکت شاهیکا را می بیند و به عمد به او بخاطر محدودیت هایش و تاوان کاری که کرده طعنه می زند. شاهیکا عصبی می شود. ییلدیز و بورجو به بار آووکادوی زهرا می روند. ییلدیز دوباره بورجو را دلداری میدهد. بورجو از گوشواره های جدید ییلدیز تعریف میکند.

۰ ۰ آرا
Article Rating
برچسب ها

حانیه مقصودی فر

میکروبیولوژیستی هستم که علاوه بر باکتری ها و ویروس ها، با حرف و کلمه ها هم بازی می کنم آخه میدونی چیه؟ بازی کردن جزء عمر گیمرها حساب نمیشه *_^
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن