خلاصه داستان قسمت ۳۴ سریال ترکی دختران آفتاب

در این مطلب از سایت جدولیاب خلاصه داستان قسمت ۳۴ سریال ترکی دختران آفتاب را مشاهده می فرمایید. با ما همراه باشید. این سریال ترکی به کارگردانی Metin Balekoğlu در ژانری درام، کمدی، رمانتیک در ۱ فصل ۳۹ قسمتی در استانبول ساخته شده است. تهیه کنندگان سریال دختران آفتاب اسماعیل گوندوگو و اینچی کرهان می باشند. این سریال یک مجموعه تلویزیونی ترکیه‌ای با بازی امره کینای، اوریم آلاسیا، تولگا ساریتاش و بورجو اوزبرک و هانده ارچل است.

قسمت ۳۴ سریال ترکی دختران آفتاب

خلاصه داستان قسمت ۳۴ سریال ترکی دختران آفتاب

سلین به علی میگوید که یک سوپرایز برایش دارد. سپس فیلم را برای او پخش میکند. علی شوکه و عصبی می شود . سلین میگوید که او نیز این فیلم را بین دوستان علی پخش میکند تا علی بفهمد که کار آنها چه حسی داشته و آبروی او را می برد‌‌. علی با سلین دعوا کرده و با عصبانیت میز رستوران را به هم می‌ریزد و از آنجا می رود. ساواش نازلی را به پارک برده و میخواهد با او حرف بزند اما نازلی حاضر به شنیدن حرفهای ساواش نیست. ساواش میگوید که میخواهد با نازلی دوست بشود و او را دوست دارد اما عاشق او نیست اما میخواهد تمام تلاش خود را بکند که عاشق او شود. نازلی عصبانی شده و می‌گوید که با او دوست نمی شود و تا زمانی که ساواش عاشق او نشده نباید سمتش بیاید. گونش با هالوک تماس گرفته و میخواهد با او صحبت کند. او پیش هالوک به کشتی می رود و می‌گوید که ماجرای آن اعلامیه حقیقت داشته و او بخاطر فرار از خانه این کار را کرده است. او سپس یادش می آید که هنگامی که در یک فروشگاه کار میکرد ، مدام حالت تهوع داشت و همکارش به او میگوید که او حتما باردار است. هالوک میگوید که این مسأله مربوط به گذشته او بوده و از نظر او هیچ ایرادی ندارد و نیاز نیست که نگران چیزی باشد. گونش از اینکه به همه دروغ گفته است ناراحت است.
در خانه مرت به خاطر رفتن ملیسا با او بحث میکند و میگوید که رفتن او تبعات زیادی داشته و او ساواش را مقصر می‌دانسته است. ملیسا میگوید که خودش میداند اشتباه کرده است و تاوان کارش را نیز می‌پردازد و همه برای قبول برگشتن او احتیاج به زمان دارند. اینجی با سویلای حرف می زند و میگوید که گونش ماجرای اعلامیه را انکار کرده است. سویلای میگوید که تصمیم دارد خبر را به روزنامه بدهد. شب، علی به خانه نمی رود. روز بعد سلین نگران علی شده و با امره تماس میگیرد و از او میخواهد که علی را پیدا کند و پیش او برود. در خانه سر میز صبحانه، اینجی روزنامه را آورده و به گونش نشان میدهد. گونش با دیدن خبر ماجرای اعلامیه شوکه و عصبی می شود. رعنا نیز بخاطر آبروریزی خانواده شان کلافه می شود. سلین خبر را در اینترنت می بیند و سریع به پری و نازلی نیز میگوید. آنها با تعجب و عصبانیت پیش گونش می روند. گونش توضیح میدهد که این ماجرا حقیقت دارد. سلین از اینکه گونش تمام این سالها به آنها دروغ گفته و اسم واقعی خودش را پنهان کرده است عصبانی شده و به اتاقش می رود. پری و نازلی گونش را درک کرده و با او همدردی میکنند.

رعنا پیش هالوک رفته و می‌گوید که بابت این آبروریزی باید یک خبرنگار دعوت کنند و پاسخگو باشند. هالوک میگوید که ماجرای اعلامیه‌ حقیقت دارد و مربوط به گذشته گونش است. سپس آمدن خبرنگار را تایید میکند. امره علی را پیدا کرده و به خانه می برد و یا آن مشغول خوردن مشروب می شوند. هالوک با علی تماس میگیرد و از او میخواهد به خانه برود. علی تصور میکند که سلین فیلم را به هالوک نشان داده و هالوک قصد بازخواست علی را دارد. او به سمت خانه می رود. در خانه هالوک همه خانواده جمع شده و هالوک بابت مصاحبه فردا با آنها صحبت میکند و از همه میخواهد که به عنوان خانواده حضور داشته باشند. هنگامی که علی می آید، سلین متوجه مستی او می شود و برای اینکه علی چیز اشتباهی نگوید،به همراه بچه ها او را به اتاق می برد. اینجی پنهانی در حال دادن گزارشات خانه به سویلای است که احمد حرفهای او را می شنود و با عصبانیت با او دعوا میکند و میفهمد که اینجی و سویلای این کار را با گونش کرده اند.

۰ ۰ رای
Article Rating
برچسب ها

حانیه مقصودی فر

میکروبیولوژیستی هستم که علاوه بر باکتری ها و ویروس ها، با حرف و کلمه ها هم بازی می کنم آخه میدونی چیه؟ بازی کردن جزء عمر گیمرها حساب نمیشه *_^
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن