خلاصه داستان قسمت ۵۰ سریال ترکی اسم من ملک + عکس

در این مطلب از سایت جدولیاب خلاصه داستان قسمت ۵۰ سریال ترکی اسم من ملک را می خوانید. با ما همراه باشید. سریال ترکی اسم من ملک یکی از سریال های غم انگیز شبکه ت ر ت می باشد که پخش خود را دوباره شروع کرده است‌. این سریال دارای ژانر درام می باشد که چه در ترکیه و چه در دیگر کشورها دارای طرفداران زیادی می باشد. بازیگران این سریال عبارتنداز؛ Nehir Erdogan ،Kutsi Kutsi ،Mustafa Mert Koç ،Rabia Soyturk ،Mehmet Çevik ،Kaan Çakir ،Ece Ozdikici ،Ulvi Kahyaoglu ،Nizam Namidar ،Zeyno Eracar ،Muharrem Türkseven ،Hande Kaptan.

قسمت ۵۰ سریال ترکی اسم من ملک

خلاصه داستان سریال ترکی اسم من ملک

نجات که از طرف همسرش بطور ناگهانی ترک شده بود به تنهایی از دخترش نگهداری میکرد و برای این که اونو ناراحت نکنه گفته بود مادرت در یه ماموریت در افریقاست و از زبان اون برای دخترش نامه مینوشت ولی متوجه شد که دخترش بشدت انتظار داره که مادرش در جشن تولد شش سالگیش شرکت کنه و …

قسمت ۵۰ سریال ترکی اسم من ملک

وقتی آلپای به خانه می رود، فوندا برگه درخواست حضانت بچه ها از طرف ملک را به او نشان میدهد. آلپای به شدت عصبانی شده و از خانه بیرون می رود. در خانه سید علی، نفیسه به اتاق او رفته و بخاطر اینکه او جلوی ملک را برای رفتن نگرفته و همچنان رابطه خوبی با او ندارد، با سیدعلی بحث میکند. سیدعلی میگوید که ملک مثل سابق یک‌دنده و خودسر است و برای رفتن نیز از او اجازه نگرفته و با رفتن به کارگاه نیز حرف او را زمین زده است. نفیسه عصبانی شده و می‌گوید که سیدعلی هرگز خودش را جای ملک نگذاشته و از همان ابتدا نظر او را در مورد ازدواج با خلیل و علاقه اش به او نپرسیده بود. او از بیهان میخواهد که چمدانش را آماده کند تا پیش ملک برود. همان لحظه، پلیس دم در می آید و سیدعلی را بخاطر شکایتی که از او شده، به کلانتری می برند. در خانه ملک، او از اینکه بچه ها را به خانه جدید آورده و همگی دور هم هستند خوشحال است. او کیکی خریده و همگی دور میز جمع می شوند تا ورود به خانه جدیدشان را جشن بگیرند . مربی کرم با او تماس میگیرد و خبر میدهد که آلپای از او و از سیدعلی بخاطر امضای قرارداد کرم شکایت کرده است و در صورت حل نشدن مشکل، کرم باید پول قرارداد را پس بدهد و دیگر نمی‌تواند در تیم بازی کند.

کرم شوکه می شود و ماجرا را به ملک می‌گوید. ملک ناراحت می شود اما بخاطر بچه ها روحیه خودش را حفظ میکند. آلپای دم خانه ملک می آید و به زور وارد می شود. او بخاطر شکایت ملک برای حضانت بچه ها با او دعوا میکند. ملک می‌گوید که او اگر حضانت را به ملک ندهد، بابت طلاق ساختگی از آلپای شکایت خواهد کرد. آلپای اهمیتی نداده و می‌گوید که بچه ها را از او خواهد گرفت. در خانه جومالی، همه از زمرد بخاطر ماجرای مریم ناراحت هستند و جومالی با دلخوری به اتاقش می رود. قدریه با میتات تماس میگیرد و خبر میدهد که سیدعلی را به کلانتری برده اند. محمود و احسان نیز به کلانتری می روند. میتات با دیدن آلپای عصبی شده و به او حمله میکند. در کلانتری بخاطر داشتن برگه ضرب و شتم آلپای توسط سیدعلی و همچنین امضای قرارداد کرم، او را به بازداشتگاه می برند. محمود با ملک تماس گرفته و خبر بازداشت سیدعلی را میدهد. ملک نیز به آنجا رفته و با آلپای دعوا میکند. عمر پیش میرزا در خانه باغ است. کمی بعد، خلیل آمده و بی مقدمه خبر میدهد که قرار است با مریم نامزد کند. عمر متعجب می شود و به خوبی میداند که خلیل به اجبار تن به این کار میدهد. قدریه با دفنه تماس میگیرد و خبر شکایت و بازداشت سیدعلی را میدهد و به او میگوید که بهتر است پیش پدرشان بروند تا این دعواها تمام بشود و خانواده بخاطر آنها اذیت نشود. دفنه با کلافگی قطع میکند و با کرم در این باره صحبت میکند.

۰ ۰ رای
Article Rating
برچسب ها

حانیه مقصودی فر

میکروبیولوژیستی هستم که علاوه بر باکتری ها و ویروس ها، با حرف و کلمه ها هم بازی می کنم آخه میدونی چیه؟ بازی کردن جزء عمر گیمرها حساب نمیشه *_^
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن