داریوش امانی رئیس جدید سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کیست؟

در این مطلب از جدولیاب ، توضیحاتی درباره داریوش امانی رئیس جدید سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای خواهیم داشت! با ما همراه باشید. محمد اسلامی ، وزیر راه و شهرسازی طی حکمی داریوش امانی را به عنوان رئیس جدید سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای منصوب کرد. لازم به بیان است به داریوش امانی جانشین عبدالهاشم حسن ‌نیا می شود که مرداد ماه امسال ریاست وی بر سازمان راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ ای توسط وزیر راه و شهرسازی برای ۲ سال تمدید شده بود.

در حکم محمد اسلامی خطاب به داریوش امانی آمده است؛

پیگری اجرای طرح جامع حمل ونقل در بخش جاده‌ای، ارتقای خدمات حمل ونقل مسافر به ویژه با رویکرد توسعه خدمات درب به درب و افزایش رضایت متقاضیان و ایجاد رقابت سالم و مبتنی بر توانمندسازی و ارتقای عملکرد شرکت‌های حمل ونقل با رویکرد برندسازی و درجه‌بندی آن‌ها مورد نظر است.

ایجاد و استقرار نظام برنامه محور برای اولویت‌بندی طرح‌ها و پروژه‌های نگهداری شبکه‌های شریانی با استفاده از سامانه داده محور مدیریت راه‌ها، ابنیه با هدف بهینه تخصیص منابع موجود، بهسازی، نگهداری برنامه محور شبکه راه‌های فرعی و روستایی با رویکرد توسعه متوازن سکونتگاه‌های روستایی کشور مد نظر است.

بهبود فضای کسب و کار و تهیه و تدوین طرح‌ها و برنامه‌های ایجاد رونق اقتصادی بخش حمل‌ونقل جاده‌ای با هدف جلب رضایت ذی‌نفعان، ارائه و پیگیری اجرای طرح‌های عملیاتی با رویکرد افزایش بهره‌وری در فعالیت‌های حمل ونقل جاده‌ای کشور و ارتقای کیفیت ارائه خدمات از دیگر موارد است. “

محمد اسلامی ، وزیر راه و شهرسازی در ادامه حکم انتصاب رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای بر برنامه‌ریزی و ساماندهی و تمرکز امور مربوط به سیستم‌های حمل ونقل هوشمند و ارتقای بهینه فرآیندهای موجود با استفاده از فن‌آوری نوین تأکید کرده است.

داریوش امانی معاون پیشین حمل ‌و نقل سازمان راهداری و حمل ‌و نقل جاده‌ ای بیش از ۳۰ سال است که سمت‌ های مهمی را در بخش حمل‌ و نقل برعهده داشته است و یکی از صاحب ‌نظران در بخش حمل‌ و نقل جاده‌ ای محسوب می ‌شود. مدیرکلی دفتر حمل‌ و نقل کالا و سمت ‌هایی چون مدیرکل حمل ‌و نقل و پایانه ‌های استان‌ های قم و هرمزگان و فعالیت در ستاد حمل‌ و نقل و راهداری کشور را در مدت ۲۸ ساله حضور خود در بخش حمل ‌و نقل در کارنامه کاری خود دارد.

 

۰ ۰ رای
Article Rating
برچسب ها

محمد سیمری

از سال 91 در حوزه نویسندگی وبسایت و خبرنویسی فعالیت دارم؛ و میتونم بگم این حوزه، جزو علاقه مندی های باارزش من هست...
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن