ماجرای جدایی شقایق دهقان از مهراب قاسم خانی به همراه داستان اعتیاد شقایق دهقان

یک مجری تلویحا از طلاق دو بازیگر و نویسنده مطرح کشورمان خبر داد که هنوز صحت آن تائید نشده است. اما با توجه به عدم واکنش آن ها جدایی شقایق دهقان و مهراب قاسم خانی چطور مطرح شد؟ تا اینجای کار ماجرا از این قرار است که حامد فتاحی با انتشار یک ویدئو می نویسد «قبل از کرونا و البته قبل از جدایی مهراب و شقایق عزیز… »

جدایی شقایق دهقان از مهراب قاسم خانی

عبارت آخر این کپشن شایعاتی که پیشتر مبنی بر طلاق و ازدواج مجدد شقایق دهقان از مهراب قاسم خانی منتشر شده بود را تقویت می‌کند. گفتنی است این دو به تازگی در صفحات اینستاگرام خود پستی با یکدیگر منتشر نکرده‌اند.

حواشی جدایی شقایق دهقان و مهراب قاسم خانی از کجا شروع شد؟

چند روز قبل از نوروز ۱۴۰۰ بود که ماجرای خاک خورده این جدایی دوباره بر سر زبان‌ها افتاد. شقایق دهقان در کاشان با انتشار یک استوری عاشقانه گمانه زنی ها در مورد ازدواج مجددش را تقویت کرد.

او در این استوری نوشته است: «به صحرا شدم/ عشق باریده بود و زمین تر شده بود/ چنانکه پای به برف فرو شود/ به عشق فرو شدم»

علاوه بر این تبریک تولد متفاوت نیروانا قاسم خانی به شقایق دهقان، به این جنجال بیشتر دامن زد. نیروانا شقایق دهقان را زن بابا نامیده بود.

این را هم در نظر داشته باشیم که مهراب قاسم خانی و شقایق دهقان ، تصویری مشترک از هم را از بهار سال پیش تا کنون به اشتراک نگذاشته اند.

ماجرای کتک خوردن شقایق دهقان از همسرش

یکی از شایعاتی که موجب مطرح شدن خبر طلاق شقایق دهقان و مهراب شد ماجرایی تحت عنوان کتک زدن شقایق دهقان توسط قاسمخانی بود. مهراب قاسم خانی در پستی طنز آمیز به این مساله واکنش نشان داد: پس از کشف اعتیاد بازیگر زن مشهور، شد به مواد مخدر، برگی دیگر از زوایای تاریک زندگی مشترک وی با فیلمنامه نویس چاق م.ق برملا شد.

در این ارتباط م.ق که در ابتدا همه اتهامات را تکذیب می کرد پس از بازجویی های فنی گفت “آخ”. او همچنین افزود که “بله من یه عنوان یک مرد ایرانی غیرتمند و متعصب نمیتوانستم تحمل کنم که شقایق… ببخشید، ش.ق وارد فضای مجازی شود و به همین خاطر او را هر روز سفت کتک میزدم.»

اعتیاد شقایق دهقان صحت دارد؟

چند وقت پیش ویدیویی از یک مصاحبه شقایق دهقان, به صورت بریده شده شده در فضای مجازی منتشر شده است. در این ویدیو شقایق دهقان را می بینیم که می گوید: من شقایق ۱۵ سال پیش اعتیادم را ترک نمودم.

در حالیکه اصل ویدیو به گونه ای دیگر است, او به عنوان مثال می گوید اشخاصی که اعتیاد را ترک نموده اند چنین می گویند.

اما کاربران فضای مجازی با شیطنت و دستکاری ویدیو باعث پراکنده شدن شایعه اعتیاد شقایق دهقان شده اند. مهراب قاسم خانی نیز در پستی طنز به این ماجرا واکنش نشان داده است.

واکنش طنز مهراب: شقایق دهقان معتاد هستم

مهراب قاسم خانی نوشت: آخه این همه دروغ؟ اونم دروغ به این بزرگى؟ واقعاً خجالت نمیکشن اونایى که اینجورى دروغ میگن؟ آدم دهنش وا میمونه. مگه میشه آخه؟… کجا پونزده سال پاکى؟ باور نکنید این حرفا رو. به جان خودم صبح تا شب در حال مصرفه. کک میزنه، روشم شیشه. صنعتى و سنتى قاطى.

اصلاً این همه که سرنگ تو خونه ما پیدا میشه تو بیمارستان پیدا نمیشه… والله… زندگى که نداریم از دست این… هى بهش میگم اقلاً به این بچه کوچیک رحم کن، ولى مگه گوش میده؟ همین دو سه روز پیشا هم داشت نویان رو می فروخت با پولش مواد بخره اجازه ندادم. الان هم ورداشته یه سرى کارتن یخچال و تلویزیون آورده تو خونه که شبا کارتن خوابى کنه. خلاصه که زندگى نذاشته واسه ما.

۰ ۰ آرا
Article Rating
برچسب ها

فاطمه شعیب

معلم و مترجم زبان انگلیسی هستم اما علاقه به نویسندگی و خبرنگاری باعث شده این جا خدمت شما باشم...
ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن