قسمت اول برنامه همرفیق با حضور نوید محمدزاده

در این مطلب از جدولیاب ، امکان مشاهده و همچنین دانلود قسمت اول برنامه هم رفیق با حضور نوید محمدزاده برای شما دوستان عزیز فراهم شده است! با ما همراه باشید. بعد از گذشت چیزی در حدود دو ماه از شروع ضبط برنامه همرفیق با اجرا و کارگردانی سیدشهاب حسینی و به تهیه ‌کنندگی حسن خدادادی ، اولین قسمت این برنامه با حضور نوید محمدزاده و اجرای زنده موسیقی توسط گروه بمرانی، شامگاه پنجشنبه ۲۰ آذر ماه سال ۱۳۹۹ شمسی منتشر شد!

برنامه هم رفیق با حضور نوید محمدزاده

در برنامه هم رفیق ، هر مهمان به همراه بهترین رفیق خود حضور خواهد داشت! این اولین حضور نوید محمدزاده به همراه بهترین رفیق خود در یک تاک‌ شو غیرسینمایی است! این برنامه به صورت اختصاصی تنها از پلتفرم نماوا منتشر و تاریخ دقیق پخش آن به ‌زودی اعلام خواهد شد.

مهمان این برنامه، نوید محمدزاده بود که وحید جلیلوند را به عنوان دوست خود، به همراه داشت. در مدتی که تنها شهاب حسینی و نوید محمدزاده روی صحنه بودند، تماشاگران برنامه، شاهد و شنونده بیان خاطره ‌ها و شوخی‌ های متعدد بازیگر فیلم ابد و یک روز شدند. هرچند در ادامه با آمدن وحید جلیلوند، برنامه، فضایی سنگین‌تر پیدا کرد.

یکی از خاطره‌ هایی که نوید محمدزاده در همرفیق گفت، ماجرای شبی بود که ساعت یک بامداد هوس می ‌کند به تنهایی دست به پیاده‌ روی بزند و در چهارراه ولیعصر تهران خفت می‌ شود. او در ادامه توضیح داد: ” تقصیر خودم بود که آن ‌وقتِ شب، تنهایی به ‌خیال خودم رفتم پیاده ‌روی. نفر اول که خفتم کرده بود، من را نمی‌ شناخت. ولی نفر دوم که جلو آمد، گفت چطوری سلطان، به نظرم او فیلم ابد و یک روز را دیده بود. برای همین ختم به ‌خیر شد و در نهایت خفت نشدم. “

لازم به بیان است شهاب حسینی که به تازگی توانسته است مجوز اکران فیلم جدید آمریکایی‌ خود را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کسب کند، این بار قرار است با برنامه و اجرایی متفاوت مهمان خانه ‌های مردم باشد. در ابتدا اعلام شده بود برنامه همرفیق قرار است از رسانه ملی پخش شود و شهاب حسینی پس از ۱۲ سال به تلویزیون باز خواهد گشت، ولی در طی روزهای گذشته این خبر تکذیب و اعلام شد که این برنامه جایی در صدا و سیما ندارد!

۰ ۰ آرا
امتیازدهی به مقاله

ایمیل برای اطلاع رسانی
بهم خبر بده
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش تمام کامنتها
دکمه بازگشت به بالا