درباره ما

پایگاه خبری «جدول یاب» که در مرداد ماه ۱۳۹۸ آغاز به کار کرده تلاش دارد صحیح ترین اخبار فرهنگی، دانستنی ها، معما و تست هوش، سرگرمی، نکات جدولی، سلامت و گوناگون را به درست ترین شکل ممکن به دست مخاطب برسد.

تعهد « جدول یاب » ضمن فعالیت در چهارچوب اهداف مقدس انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران، انتشار صادقانه اخبار و در کنار آن گردآوری تحلیل ها و گزارشات برای مخاطبین و علاقه مندان با بهره گیری از چهره های مستعد و صاحب نظر است.

تاریخچه جدول یاب:

وبسایت جدول یاب کاری از گروه مجلات کلبه سرگرمی و کولاک است. این سایت از ۱۵ مرداد ماه ۱۳۹۶ با بانک عظیم اطلاعاتی راهنمای حل جدول راه اندازی شد و پس از مدتی بانک های اطلاعاتی متعدد دیگری به آن اضافه شد. بیش از ۴۵ بانک در سایت با بیش از یک میلیون واژه راهنمای قدرتمندی هستند تا جستجوگران معنای لغات، عبارات و اطلاعات عمومی را به جواب برسانند.
از آذر ماه ۱۳۹۶ حل جداول شرح در متن و سودوکوی آنلاین نیز به سایت جدول یاب اضافه شدند. لازم به ذکر است حل آنلاین شرح در متن برای اولین بار در سایت های ایرانی توسط جدول یاب راه اندازی شده است .از دی ماه ۹۶ نیز جداول واژه یابی و کلاسیک آنلاین یا همان کلمات متقاطع به جدول یاب اضافه شدند تا کاربران علاقه مند به حل این جداول بتوانند در این سایت جدول واژه یابی و کلاسیک به صورت رایگان حل کنند.
جدول یاب در مرداد سال ۱۳۹۸ با مجوز هیئت نظارت بر مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان اولین پایگاه اطلاع رسانی جدول و سرگرمی در ایران به جمع رسانه های برخط پیوست.

 

شناسنامه جدول یاب:

صاحب امتیاز و مدیرمسئول:‌ جواد نبوتی
جانشین مدیرمسئول و سردبیر: مهتاب دهقانی

مدیر فنی و برنامه نویس سایت: مهندس حجت اله محمدرضایی
گرافیست و مدیر هنری: سید سجاد حسینی

سرویس عکس: مسعود نبوتی
سرویس طراحی جدول و بانک راهنمای حل جدول: محمد ضیایی پور‌، حمیدرضا محمدرضایی ‌، ‌مریم فرشاد‌پژوه
نویسندگان وبلاگ : محمد سیمری، فرزانه سمندر، حانیه مقصودی فر، حوا ابراهیم نژاد، فاطمه شعیب، سمیرا فیض آبادی، حمید غفاری، وجیهه قارایی، حمیدرضا محمدرضایی، عباسعلی اسکتی ، علیرضا قابل.
امور فنی و حروفچینی‌: کیومرث وظیفه‌شناس
روابط عمومی: مهنوش نیکبخت دانا | ۲۲۶۰۶۹۰۵-۰۲۱
نمابر: ۲۲۶۴۰۳۴۶-۰۲۱
تبلیغات و اجرایی: مجید آقاپور ۰۹۱۲۶۵۰۴۵۳۵
پیامک: ۵۰۰۰۵۳۵۰
کدپستی: ۱۹۳۹۷۴۴۷۶۱
شماره مجوز: ۸۱۲۵۴
نشانی ما: تهران، خیابان شریعتی، خیابان کلاهدوز، خیابان نعمتی، پلاک ۵۶