گوناگون

دست نوشته ای از سردار قاسم سلیمانی خطاب به همسر شهید طاهر + عکس

در پی یکی از دیدار های سردار سلیمانی با خانواده های شهدای مدافع حرم ، همسر شهید سید رضا طاهر خاطره و همین طور دست نوشته ای از سردار دارد که در اینجا بازگو کرده اند ؛

سردار سید محمد را بغل کرد و بوسید. من هم عکس می گرفتم. بعد از حاج قاسم خواستم دستنوشته ای برایم بنویسند. ابتدا اسمم را پرسید و نوشت.

«سید رضا طاهر» مهاجر ۳۰ ساله‌ای از سلاله سادات است که سخاوت و بخشندگی را از سرزمین‌های حاصلخیز زادگاهش مازندران آموخت و در اردیبهشت سال ۹۵ همراه تعدادی دیگر از رزمندگان مازندرانی در «خان‌طومان» جاودانه شد.

آنچه خواهید خواند روایت یکی از شیرین ترین خاطرات همسر او بعد از شهدت سید رضاست.دست نوشته ای از سردار قاسم سلیمانی خطاب به همسر شهید طاهر + عکس

دست نوشته ای از سردار قاسم سلیمانی خطاب به همسر شهید طاهر + عکس۲اسفند ۱۳۹۷ بود. سردار برای مراسم شهدای بابل و شهدای مدافع حرم استان مازندران، به شهرستان بابل دعوت شدند.

همگی خوشحال بودیم که این سعادت را داریم تا سردار به شهر ما تشریف می آورند.

بعد از مراسم، دیدار خصوصی برای خانواده های شهدای مدافع حرم در سپاه بابل گذاشتند. سردار با صبر و حوصله کنار تک تک خانواده ها می رفت و درد دل آنها را می شنید.

بعد از گذشت ساعت ها نوبت به ما رسید.

ما از خوشحالی سر از پا نمی شناختیم. سردار کنارمان نشست. بعد از سلام و احوال پرسی از پسرم، سیدمحمد خواستم تا کنار سردار بایستد تا عکسی بگیرم، سیدمحمد برخلاف همیشه که از عکس گرفتن خوشش نمی آید، ذوق کرد.

سردار سیدمحمد را بغل کرد و بوسید. من هم عکس می گرفتم.

عکس سردار با فرزند شهید

دست نوشته ای از سردار قاسم سلیمانی خطاب به همسر شهید طاهر + عکسبعد از سردار خواستم دستنوشته ای برایم بنویسند.

تصویر عکس نوشته سردار

دست نوشته ای از سردار سلیمانی

سردار ابتدا اسمم را پرسید و نوشت: (( دختر عزیزم، هاجر خانم دخترم از خداوند سبحان خواهانم از شفاعت و همنشینی با شهید در رضوان رضایش بهره مند فرماید.
برادرت سلیمانی ۱۲/۲ و امضا ))
متن قشنگی بود، تک تک کلماتش را دوست دارم.

بعد هم از ایشان یادگاری خواستم. به من انگشتر دادند.

سردار خانواده های شهدا را از ته دل دوست داشت. برای همین است که ما بعد شهادت سردار داغمان تازه شد و فرزندانمان دوباره یتیم شدند.

امتیاز کاربران: ۵ ( ۳ رای)
برچسب ها

وبگردی

نوشته های مشابه

دیدگاه بگذارید

avatar
  ایمیل برای اطلاع رسانی  
بهم خبر بده
دکمه بازگشت به بالا